ביקור חוצנים אצל דיאנה מן

כתב: חגי כץ, ערך: אדריאן דביר<>

הגעתי לדיאנה מן בתאריך 19.1.2003 , לשיעור אנגלית. כשראתה אותי בדלת התפרצה עם סיפור מוזר על חוצנים שהגיעו לביתה ביום שבת הטוענים שהם קרובי משפחה שלה. הם התנחלו בסלון ועסקו במשימות שונות. דיאנה בקשה ממני לברר אם מדובר בדמיון תעתועים או אמת. 

  חגי: אני רואה כאן דלת יפה מאוד גדולה ועבה זו למעשה דלת כניסה לתוך שרוול גישה לתוך החללית. בעודי פוסע אני רואה שעל הרצפה ישנו שטיח כחול עד גובה הפנלים , מהחלונות נראה נוף שונה מן הסביבה המוכרת לנו. הנוף שייך כנראה  לממד מקביל בו מתקיימים החוצנים . פניתי לחוצנים שלום!

חוצן:  שלום לך חגי.

חגי:      מהיכן אתם מגיעים?

חוצן:    אנחנו מגיעם מהממד הרביעי של כוכב לכת מאדים וגם צוות נוסף מן הממד החמישי של מאדים .

חגי: מה מטרת הביקור שלכם בכדור הארץ?

חוצן: הגענו לכאן על מנת לעשות מספר דברים. ראשית, על הסיפון שלנו ישנם חוצנים חולים אשר נזדקקו לעזרה , תתפלא אבל יש כאן בארצכם באזור  ים המלח  מינרלים ויסודות חשובים מאוד המשמשים לרפוי של אותם חוצנים חולים ,יש בעומק האדמה בערך כ 300 מטר מתחת לפני  ים המלח,  יסודות רבים אשר מתקימים בממד מקביל אשר מיוחדים לאזור שלכם ואנו חופרים על מנת להוציא כמויות של חומר.

חגי: אני מצטער על השאלה אבל זה לא גנבה ?!

חוצן: בהחלט לא. קיים הסכם ביקום האומר שכל עוד אין הדבר גורם נזק אלה לתועלת זה בסדר. יש איזון בין היסודות בכדור הארץ כמו שיש בגוף , אני יכול לדמות את זה בצורה הכי פשוטה כמו תרומת דם .

חגי: כן. אבל בתרומת דם המטופל אמור להציע את עצמו או לפחות להסכים לבקשה את מי אתם בדיוק שועלים כאן?

חוצן: שאלה טובה. כמו שלבני האדם יש נשמה, גם לכדור הארץ יש נשמה  הנקראת - ישות כדור הארץ.   וממנה אנו מבקשים רשות.

חגי: כמה חוצנים הגיעו בחללית?

חוצן: 66 חוצנים. ברגע זה יש יותר מ 33 חוצנים על הסיפון .

חגי:  האם יש לכם משימות נוספות?

חוצן: אנחנו כאן גם על מנת להעביר את המידע על מחלת ה V.I.H בישראל  שהיא שונה מעט מהמחלה בארצות אחרות. כמובן שהמטרה היא להעביר את המידע גם לארצות אחרות.

חגי: בעבר לא היו הצותים הרפואים של החוצנים מטפלים בבעיות  כאלו.

חוצן: כן, אבל ללא הצלחה יתרה. יותר נכון, הניסוי הזה נכשל, אבל אנחנו חושבים שיש לנו עוד חידושים בנושא.

חגי: אין אתם נראים?

חוצן: מבוגר מגיע לגובה שבין  187 עד 210  סנטימטר, אין הבדלי גובה בין זכר לבין נקבה אבל ברור שיש הבדל במראה , צבע השער הוא חום כהה אבל יש כאלה שאוהבים גוון יותר ירוק אז הם משנים את הצבע ע"י מנגנון מיוחד או ע"י תזונה שונה , העיניים נראות אנושיות והאזנים קטנות יותר וממוקמות יותר למטה.  הצוואר ארוך יותר ומעוגל וזה נראה כמו אדם עם בצקות בגרון או בלוטת תריס מוגדלת.  הגוף צר וארוך ויש גבשושיות שומניות על מנת לשרוד בהבדלים קיצוניים של טמפרטורות האופיינים למזג האוויר במאדים. הרגליים עבות וחלקות ללא שערות. שמחתי לדבר אתכם חגי ודיאנה , אנחנו עוזבים בעוד יומיים אבל נשמח לדבר אתכם בהמשך.

חגי: תודה רבה , רק עוד שאלה חשובה , אני יוכל לפרסם את הדיאלוג בספר של אדריאן דביר?

חוצן: כן. בשמחה רבה .