Nedstat Basic - Free web site statistics Tel: (972-3) 9649440
Mob: (972-52) 654138
Fax: (972-3) 9505256

English Hebrew Romania Russia Nederland's Portuguese

 

 

ההיררכיה האלוהית

בתאריך 8.5.2004 התיישבנו אני ובני אפי בן ה 15 במטרה לתקשר מידע נוסף. כהרגלנו אני שאלתי שאלות, אפי תקשר את התשובות ואני הקלדתי הכול במחשב. בניגוד למתקשרים מבוגרים יותר שקראו הרבה ספרים בנושא ועלולים להיות משוחדים, אפי לא קרא אף ספר כך שהמידע שהוא מעביר נקי למדי. חיפשנו נושא מתאים ולאחר שני ניסיונות כושלים למצוא נושא שמוכנים לענות עליו. החלטתי לבקש מידע על הארגונים החוצניים השונים. או מה שמכנים בסלנג אקסו-פוליטיקה. בן שיחנו הנעלם לא התרצה לספק מידע. כנראה שהנושא לא מתאים עדיין לידיעת הקהל הרחב. לכן החלטתי לשאול על הגורמים הגבוהים שמתקשרים עם חברי הקבוצה שלנו.


אדריאן: אפשר לקבל מידע על המועצה העליונה ?
אפי: תפקידה לקבל החלטות גבוהות מאוד.
אדריאן: מי יושב במועצה העליונה ?
אפי: צוות גבוהה שנבחר ע"י קרובים לבורא הראשוני.
אדריאן: כמה יושבים במועצה העליונה ?
אפי: לא ידוע. הם מפקחים על מועצות יותר נמוכות מהם. יש להם קשר ישיר עם גורמים קרובים לבורא הראשוני. וגם קשר ישיר למטה. כמו חיבור מעבר.
אדריאן: המועצה מתקשרת עם בני אדם ?
אפי: כאשר נחוץ. אך בדרך כלל שולחת שליחים שמדברים בשמה. הם כמעט אף פעם לא באים ישירות רק במקרים קיצוניים.
אדריאן: מי מתקשר עם אור חסד (הילרית ומדיום הנמצאת בקשר חם עם המועצה העליונה) ואחרים תחת השם "המועצה העליונה" ?
אפי: המועצה העליונה באמצעות שליחים ותת שליחים. המועצה עדיין לא דיברו ישירות וכנראה שלא יקרה גם.
אדריאן: כשמתקיימים תקשורים עם מי שטוען להיות הבורא הראשוני מי מתקשר אתנו?
אפי: אין כזה דבר. יכול להיות שליח או מתחזה. כשהכוונה לשליח זה כמה דרגות למטה מהבורא הראשוני. מי שמתקשר ישירות עם הבורא הראשוני מת מיד. אין סיכוי שזה יכול לקרות. אפילו חוצנים לא יכולים לדבר או לתקשר ישירות עם הבורא הראשוני או אפילו לדרגות נמוכות יותר ממנו. יש דרגות גבול מסוים . יש מעטים מאוד שיכולים להתקרב אל הבורא הראשוני באופן טלפתי והם לא אנושיים או חוצנים. הם בדרגות גבוהות.
אדריאן: במה מתבטא במקרה זה המושג "דרגות גבוהות" ?
אפי: רשות וקשר.
אדריאן: מה צריך כזה גורם כדי להגיע למעמדו ?
אפי: זה לא יכול לקרות. מי שמגיע לדרגה כזאת נולד ככה. הוא ניברא לרמה הזאת. כמו רובוט שניבנה לצורך הזה. הוא לא ימות. הדרגה הגבוהה שאפשר להתקרב לרובוט ההיא נמוך שנוצר. הכוונה במושג רובוט זה ישות חייה. צלם של הבורא הראשוני. כאילו אחד מהזרועות שלו אבל לא. כאילו משרת שנוצא ישירות על ידו לשרת אותו. בועז לדוגמא, נמצא ברמה גבוהה שהוא יכול להתקרב לשם אבל לא יכול לעלות יותר ברמה. אלא אם הבורא הראשוני יחליט על כך וזה לא קורה הרבה.
יצור הענן שהיה פה לפני מספר ימים ורשם טופס. זה היה התפקיד שלו ואחר כך נעלם. הוא נוצר על ידי גורם גבוהה לבקשת בועז ונעלם לאחר שמילא את תפקידו. מין יצור רובוט לתפקיד ספציפי. נוצר מילא את תפקידו ונעלם. כל מי שחושב שמגיע לבורא הראשוני טועה. הוא יכול להגיע גבוהה אבל לא עד כדי כך.
אדריאן: מבין הגורמים שמתקשרים אתנו נתקלנו במושגים כגון: מועצת השלושה, החמישה השבעה התשעה. מהם?
אפי: מועצות שלכל אחת מהן תפקיד שונה. אך דומה. שאמור לעזור למבקש. הם לא כאלה גבוהים. בערך ברמה של בועז, בערך פחות.
אדריאן: בועז התפתח כנשמה?
אפי: הוא התחיל כמונו. היה גם בן אדם כמה גלגולים טובים. גלגול ראשון היה בממלכת החי. התגלגל בכל מיני כוכבים. ואחר כך התפתח לחוצנים ברמה נמוכה מאוד. מה שמקביל אצלנו לאדם הקדמון ניקרא להם החוצן הקדמון. והחליט לבוא לכדור הארץ ולהיוולד כבן אדם. הגיע לכדור הארץ בתקופה התנכית. כמה אלפי שנים לפני הספירה. הרבה נשמות באות לכדור הארץ למספר גלגולים ואחר כך עוזבות.
אדריאן: מה היה הגלגול הראשון שלו כבן אדם ?
אפי: במצריים העתיקה מאוד - בתחילת מצריים. תחילת הציביליזציה בעולם. הוא היה מנקה באורבות. במהלך הגלגולים הפך לאיש חשוב באזור המזרח התיכון זה 2-3 גלגולים אחרי.
אדריאן: בועז היה בעל שם מוכר בהיסטוריה ?
אפי: לא מוכר בהיסטוריה שלנו היום. לא נשאר כלום מתועד. הוא עסק "במעשי כשפים" גילה תרופות והיה מומחה לכל מיני כימיה פיזיקה וביולוגיה של אותה תקופה. איש אשכולות וגילה על נוזל אלמוות והשתמש בזה על עצמו לאחר מספר רב של גלגולים. בתקופה העתיקה. גילה את הנוסחה ושמר את המידע במאגר הזיכרון הנשמתי.
אדריאן: זה עוצר את תהליך ההזדקנות ?. הוא עדיין זוכר את הנוסחה ?
אפי: הוא זוכר אבל אסור לו לחשוף את זה.
אדריאן: מה עשה במצריים ?
אפי: בתקופת מצריים הגיע לרמה הגבוהה בציבור. בגלל הכשפים העריצו אותו כאל והפך לגורם מאוד גבוהה. 
אדריאן: היה לו שם מוכר ? 
אפי: הוא לא מעוניין לגלות שמות היסטוריים שהיו לו, אלא להסביר תהליך התפתחות של נשמה. המצרים העריצו אותו עשו פסלים היה גבוהה. בשלב מסוים נעלם מעיני הציבור. נחשב שעלה לשמיים. הוא בעצם מת ללא שיראו זאת. עבר גלגולים אחרים לא בכדור הארץ. הגלגול האחרון שלו במצריים המתקדמת היה לפני פרעה. לאחר מכן עבר גלגולים אחרים כחוצן במערכות גבוהות. ההצלחה שלו המשיכה כי הידע הנשמתי שלו שצבר נשמר. הוא הפך לבכיר מאוד בתחום שלו וכך עבר הרבה גלגולים חוצניים ופיתח את הרמות שלו. והגיע לרמה שרצה. תמיד תקשר עם גורמים אחרים. הפך לנשמה גבוהה מאוד. העריצו אותו בכל הגלגולים. התחבר לנשמה שלו. שמר את כל הידע שלו והתגלגל לגלגול אוניברסאלי - הוא קיים איפה שהוא בוחר להיות. לא מתגלגל יותר לגוף פיזי. ואז החליט להשתמש בגילוי שלו לאלמוות והחליט להישאר כך לנצח.
אדריאן: הוא מסוגל לעבור בין הממדים ?
אפי : כן אבל צריך למצוא שער.
אדריאן: ממה עשוי הגוף שלו ?
אפי: הוא לא בדיוק גוף. בועז הוא כמו נשמה אבל נשמה שלא נמצאת כבר למעלה בבנק הגלגולים. הוא כמו נשמה שהפסיקה להתגלגל. ונשאר קיים לתמיד.
אדריאן: יש הרבה כמוהו ?
אפי: יש אבל לא הרבה. היה ריכוז שלהם ביוון בסין ובמצריים. כנראה גם בתקופת המאיה. 
אדריאן: מה הם עשו בתרבויות האלו ?
אפי: קידמו את הציביליזציה במה שעשו. בועז, לאחר שהפך לנשמה אוניברסאלית הוא מסוגל לעבור בגשרים בין ממדים. אבל הוא צריך שער מתאים לשם כך. יש לו אפשרות לטלפורט אישי. בתוך מימד מסויים הוא יכול לנוע בעצמו ללא עזרה באמצעות ידע שרכש. הוא יכול להיות רגע כאן ורגע אחר במקום מרוחק שנות אור. הוא אמור להיות כמו שליח לשליחים. נשמות כמוהו מקשרות בין גורמים גבוהים לגורמים נמוכים יותר. הוא לולאה פעילה בשרשרת הפיקוד. מעליו זה "רובוטים" ברואים.
אדריאן: מה היה בועז לפני הגלגול הראשון שלו ? איך הוא התחיל ?
אפי: כנשמה. הבורא הראשוני יצר אותו כמו את כל הנשמות.
אדריאן: כלומר, אני מבין שהבורא הראשוני יוצר יצורים לומדים שמתפתחים מדף נקי ויצורים מפותחים מאוד מוגמרים שלא מתפתחים. המוגמרים כאילו זה הוא בצלמו כאילו זרוע ממנו. היכן מתקיימות הנשמות בין הגלגולים?
אפי: בכל מקום.
אדריאן: להיכן מגיעות נשמות הנפטרים מכדור הארץ?
אפי: הם מגיעים למרכז הדרכה של מין רובוטים כאלה. ומשם הם מתגלגלים בחזרה. כשהנשמה משתחררת מהגוף היא מפוזרת בכל מקום. מרכז ההדרכה קורא לנשמות. מסביר ועוזר להם להתקדם. אי אפשר להגדיר נשמה כעשויה ממשהו או שנמצאת במקום כלשהו. היא נשמה. זאת הגדרה יחידה.
אדריאן: למה מתקשרים רואים נשמות נפטרים בדמויות שונות ?
אפי: הנשמה בוחרת להציג את עצמה בפני המתקשר כפי שהיא רוצה או לפעמים כפי שאנו מעדיפים לראות. כשרואים למשל את סבתא אנו בוחרים לראות אותה כפי שהייתה בחייה. מה שנוח ומה שזכור משתלט על הדמות. רוב המקרים אנחנו בוחרים את מראה הנשמה. לעתים רחוקות הנשמות מחליטות על מראה ספציפי כאילו הוסיפו לעצמם גוף.
אדריאן: יש ממד שהנשמה מתקיימת בו ?
אפי: הנשמה מתקיימת בכל ממד ובכל מקום. הפרדת הממד הזמן והמקום או המרחק לא תופס לגבי הנשמה. זה לא רלוונטי לגביה. הנשמה מתקדמת וצוברת מידע. הנשמה היא יצירה של הבורא הראשוני והיא מעל כל חוקי הפיזיקה המוכרים לנו או המוכרים לתרבויות חוצניות אחרות.
מתקשר מפותח מסוגל לראות בממדים אחרים הודות לקשר טוב עם הנשמה שלו. המאפשרות לו לקבל מידע ממקום אחר, ממד אחר וזמן אחר. כלומר המתקשרים שרואים בממדים אחרים הדבר מתאפשר בעזרת הנשמה.
אדריאן: מי עונה על השאלות ?
אפי: החוצנים ענו קודם ואחר כך הגיע מישהו אחר גבוהה יותר שלא רוצה להיחשף. הוא רוצה להוסיף ולהבהיר נקודה חשובה. כשאומרים שהנשמה שלך דיברה. זה לא מדויק. הנשמה לא מדברת בקלות כל כך היא מעבירה מידע.
אדריאן: כשאנו מתקשרים עם מישהו כיצד זה מתבצע. המידע עובר דרך המוח ודרך הנשמה ?
אפי: לא בדיוק. הנשמה זה משהו מאוד מורכב. זה מידע שצברת מכל הגלגולים שלך. הידע קיים בתוך התת מודע. הידע המורחב שיש לאנשים זה הידע שצברו בנשמה. יש כאלו שמערבבים את התת מודע עם הכישורים שלהם מגלגולים קודמים. כישורים שלא למדו בחיים הנוכחיים.
בדרך כלל לא משתמשים הכל בגלגול אחד אבל אפשר לשלב. יש כאלו שיכולים להגיע לשם. רמות הקרובות לבורא הראשוני הם יכולים שיכולים לעזור אות אתה עצמך להגיע לפתוח ולשחרר מידע שקיבלת בגלגולים קודמים קיים אבל רדום ולא בשימוש. לנו המתקשרים יש את הכשרון שצברנו לתקשר בטלפתיה בממדים שונים. אנו לא מגיעים לכל הממדים. זה ידע שנרכש מזמן. במהלך גלגולים קודמים.
הידע שנצבר בגלגול הזה מתאכסן במוח הפיזי והמידע נשמר גם בנשמה. למי שיש כישורים שלא למד פה בגלגול הנוכחי שלו, מקור הידע רק מהנשמה בגלגולים הקודמים. כל תקשור וראיה לממדים אחרים אפשרי הודות ללימוד מגלגולים קודמים. יכולת זו משתחררת או ששחררו בכוונה (מועצת הקרמה או שליחיה) בגלגול הזה לצורך התפקיד או היעוד.
אדריאן: מה עם יכולת ראיית הנולד שיש לאנשים מסיימים?
אפי: גם זה סוג של כשרון הנסמך על זיכרון גלגולי העוסק בנושא הזמן. מדובר בגלגול של אנשים מרמות גבוהות שהתעסקו בעבר עם הזמן והחליטו להגיע לכאן במטרה מסוימת לשמש כנביאים. אלה הם בדרך כלל שומרי זמן ודמויות שאחראיות על זמן. אין הרבה כאלו. זה גם כשרון שבדרך כלל דואגים מלמעלה שיהיה חסוי וכבוי.
אדריאן: אנשים רבים שואלים אותי כיצד הם יכולים לפתח או ללמוד יכולת תקשור. מה לענות להם ?
אפי: כמעט לכולם יש יכולת תקשור ברמה מסוימת. יש מעטים שאין להם. רוב הנשמות בכדור הארץ היו בכוכבים שם למדו לתקשר. האנשים צריכים להכניס את הידע שצברו בעבר מהנשמה לתת מודע. יש כאלו שלא יכולים כי זה כשרון שדורש טלפתיה שזה גם עבודה של המוח. קורסים לפתיחת המודעות מעורר את הזיכרון הרדום. בדרך כלל מי שהולך לשם אם לא מקבל מידע כללי לפחות מתעורר קצת.
הכל זיכרונות. כמו מוח אחד גדול של הנשמה שכאילו לא קיים. הזיכרון הגילגולי של החיים שהיו.
כל היכולות המוזרות שיש לאנשים זה מניסיון גלגולי. למשל היכולות של אורי גלר הם מגלגולים קודמים. יכולת הטלקינזיס שלו די נדירה. אין הרבה כמוהו בכדור הארץ. יכולת תקשור וראיה בממדים אחרים היא בסיסית. זאת יכולת שיש לאנשים רבים בעקבות גלגולים שעברו בממדים רבים. 
יכולת לראות ולסרוק ולחפש ב 4000 ממדים שונים תוך מספר דקות ולתקשר עם מספר ממדים זה יכולת שפותחה בגלגולים רבים מאוד. היתרים ומתקשרים בעלי יכולת כזו לראות בהרבה ממדים ולתקשר עם הרבה גורמים הם בעלי ניסיון גלגולי רב.
אדריאן: כיצד אתה (אפי דביר) חווה את תהליך התקשור שלך ?
אפי: כששאלתה אותי על חורי תולעת קיבלתי ערמה של מידע בבת אחת כמו ספר עתיר מידע. ואינדקס וכל פעם ששאלתה שאלות אני חיפשתי בספר באינדקס פתחתי את העמוד קראתי ואז מסרתי את המידע. זה כמו מחשב עתידני שאומרים לו "חורי תולעת" והמסך מתמלא בדפי מידע.
כשהתחלתה לשאול היום על הנשמה, פתאום קיבלתי הרבה מידע בבת אחת והתחלתי לדפדף על מנת למצוא את התשובה לשאלה הספציפית ששאלתה.
כשתקשרתי על חורי תולעת השתגעתי מרוב כמות החומר. הרגשתי כשאני נשאל שאלה אני מקבל את האנציקלופדיה וצריך לאתר את התשובה לשאלה הספציפית. זה היה מדהים שקיבלתי את כל המידע בבת אחת והייתי צריך לסכם את המידע ולענות.