26

מחלות הנובעות מגופים גלגוליים

אחד הנושאים החשובים, שאינם מוכרים כלל ברפואה הקונבנציונלית, הם הגופים הגלגוליים. למכלול הגוף האנושי יש לעתים גם גופים נוספים בממדים אחרים.

כאבי בטן בלתי מוסברים

ב - 28.11.99 הגיע אלי מטופל, שמתלונן כבר שנים על כאבים באזור הבטן. הרופאים לא הצליחו לאתר את הסיבה לכאבים, וטענו שכל הבדיקות תקינות.

 

אדריאן:  אני מתחיל לקלוט את הסריקה הממוחשבת של החוצנים. הם עברו על כל האיברים והשוו אותם לאלה שבגוף בריא. התהליך נראה אינטנסיבי, אך הם לא סימנו שום אזור. כנראה שבאמת אין כל בעיה בגוף הפיזי שלך. רגע, אני קולט מראה מוזר. במקום שבו אתה שוכב, הופיע בממד מקביל, יצור דמוי לטאה. באזור הבטן של הלטאה ישנה עצם משולשת, ומתחתיה נראה אזור עגול פצוע. מחברים אותי לזיכרונות של הלטאה. אני קולט תמונה, שבה הלטאה הולכת על שתיים. הלטאה עושה רושם של יצור אינטליגנטי.

חוצנים:  המטופל היה בעברו חוצן בעל גוף דמוי לטאה. גוף הלטאה נפגע, והפצע עדיין קיים. מכיוון שגוף הלטאה עדיין מחובר למכלול הגופים של המטופל בממד מקביל, חש המטופל את מצוקת גוף הלטאה. אנחנו בודקים את סוג החוצן ובודקים את הפצע. אנו מבקשים את רשות המטופל לסמן אותו ולטפל בו, לאחר שתהיה לנו תמונה ברורה. תסביר למטופל את מה שהסברנו לך.

אדריאן:  אתה אוהב לטאות? שמע מה ראיתי. האם זה נראה לך הגיוני?

מטופל:   כן. זה נראה לי הגיוני. לא סיפרתי לך, אך התחושה הרעה בבטן מלווה אותי מאז שאני זוכר את עצמי. זה כאב שנולדתי אתו. אני מסכים שיסמנו אותי ויטפלו בגוף הלטאה.

 

במקום נכח באותה עת צופה בעל ראייה על-חושית.

 

צופה:     לפני שסיפרת לנו על הלטאה ראיתי בעצמי גוף עם קשקשים, שראשו נאנק מכאבים.

אדריאן:  יפה. יש לנו הצלבה. אתם מבינים איזו פתיחות וגמישות נפשית צריכות להיות להילר, שעובד עם צוות חוצנים? למסור למטופל, שמקור כאבי הבטן שלו בפציעה ישנה שנפצע כאשר היה חוצן בעל גוף דמוי לטאה?! אני רק מקווה שהמטופל לא יעביר את הממצאים האלה לרופאים הקונבנציונליים. הם עלולים לשלוח מישהו לבדיקה מסוימת…

 

לאחר ימים אחדים הודיע לי המטופל, שהוא מרגיש מצוין, והכאבים שמהם סבל מאז שנולד, היו כלא היו.

 גוף היסטורי רקוב

אחד המטופלים התלונן, שפעילות יתר בבלוטת התריס השפיעה על עיניו. החוצנים סרקו אותו, ולפתע הקרינו בפני מראה של גוף נוסף. התחושה הייתה, שהגוף סובל מתת-תזונה. עורו המקומט נראה תלוי על עצמות בולטות.

צופה:     אני קולט גוף, שתולעים יוצאות ממנו. אני רואה שחותכים את הגוף באזור הצוואר עם מעין קרן לייזר זוהרת.

חוצנים:  הגוף ההיסטורי של המטופל נמצא כבר במצב ריקבון. עדיף לנתק גוף זה לפני שייצור בעיות נוספות.

 

גם במקרה זה חלה הטבה הדרגתית בהרגשתו של המטופל, למרות שהתקשה לעכל את הסיבה המוזרה למחלתו.

חרדות ותפיסת מציאות מאיימת

ב - 1.12.99 הגיע גבר לטיפול.

 

מטופל:   במשך שנים אני סובל מחרדות ומפחדים לא-רציונליים. לעתים אני תופס את המציאות כמאיימת, וכתוצאה מכך אני מתפקד בצורה שגויה. מאז שאני זוכר את עצמי הייתי טיפוס עצבני ולחוץ. מדיטציות עוזרות לי להירגע מעט.

אדריאן:  חוצן אחד מסמן לי להסתכל על הראש שלך. אני רואה ספק גולגולת ספק כושי, שעל פניו מרוח בוץ.

חוצנים:  במקביל לאישיותו הנוכחית של המטופל, קיימת אצלו אישיות נוספת פעילה מגלגול קודם. היא אינה לוקחת שליטה, אך ממנה מגיעים כל הרגשות המאיימים. הדמות נמצאת במצב של חרדת-אובדן. המטופל משליך תחושות אלו כחרדות שלו בחיי היום-יום.

אדריאן:  החוצנים מטפלים לך עכשיו במוח.

מטופל:   כן. אני מרגיש משהו כמו גל בעורף. התחושה הולכת ובאה. אני מרגיש שמשהו מסתובב לי בראש.

חוצנים:  הגוף המפריע מחובר למוח. זהו אחד הגופים מהגלגולים הקודמים, המכיל מחשבות אובדן, ומשדר את המחשבות למוח הפיזי. מקור מחשבות האובדן אינו במוח העתידי אלא בגוף הנוסף.

אדריאן:  אני רואה שמנתקים לך את הגוף הנוסף. תוכל להסתדר בלעדיו.

מטופל:   אני מרגיש לחצים המסתובבים לי בכל הראש. יש לי תחושה שלוחצים מסביב לראשי, עוזבים ועוברים למקום אחר.

אדריאן:  אני רואה את הגוף הנוסף שלך על מיטה נוספת בצד גופך הפיזי. החוצנים עזבו אותך, והם מטפלים כרגע בגוף הנוסף.

מטופל:   אני לא מרגיש כלום.

אדריאן:  החוצנים מטפלים בגוף שניתקו ממך. אין הוא נראה אנושי: רגליו דקות מדי וכפות הרגליים מוזרות וקטנות. בכל אצבעות הרגליים האורך והצורה דומים. הגוף אינו נראה לי אנושי.

חוצנים:  אנחנו חייבים להחזיר את הגוף למקומו. אין לנו רשות לנתק אותו. הוא רכושו של המטופל. אנחנו נחבר אותו חזרה כך שלא יפריע לו עוד.

אדריאן:  אני מתרשם, שחיבור וניתוק גוף זאת פעולה שגרתית מבחינתם. משהו שהם מורגלים לעשותו כל יום.

חוצנים:  המטופל מוזמן לבוא בעוד שלושה שבועות לביקורת. על האזור המטופל להתייצב. בעוד שלושה שבועות נראה, האם נשאר עוד משהו במערכת האישיות הנוכחית. אם יש צורך נטפל גם בכך. העיקר שנטרלנו את מקור הבעיה. הגנרטור כבר איננו. נשארו רק ההשפעות שנרשמו באישיות הנוכחית. ללא הגנרטור השפעות אלו אמורות לדעוך. וכך אמנם קרה.

תפיסת מרחב מעוותת

בחור טופל עקב בעיה אורטופדית. באחת הפגישות ביקשתי ממנו לעצום עיניים ולדמיין את החדר. לפתע התחיל להתעוות ולספר, שהוא קולט את החדר גדל ומתרחק ממנו. הוא נזכר מבועת, שבדיוק מתופעה זו סבל בילדותו. כילד בילה לילות ללא שינה, כי פחד לעצום את עיניו. ברגע שעצם את עיניו התחיל לראות את המרחב המתעוות, ונבהל עד מוות. אצבעותיו נראו לו לפתע ענקיות, וקירות החדר התרחקו ממנו. כבר שנים לא חווה תחושה איומה זו, והנה, כשביקשתי ממנו בחדר-הטיפולים לעצום את עיניו, ולנסות לראות את החדר בראייה על-חושית, קרה הדבר שוב. החוצנים ביקשו שיפסיק.

לאחר כמה שבועות, ב - 13.12.99, ניסינו שוב.

 

מטופל:   זה שוב קורה. אני רואה את הקירות מתרחקים.

אדריאן:  ממה נובעת התחושה של הבחור? מדוע הוא רואה את הכול מתרחק ממנו וידיו נהיות ענקיות?

חוצנים:  מודעותו עוברת לגוף אחר, העשוי מחומרים בעלי ממדים אחרים, והם משפיעים על תחושת המרחב שהוא קולט.

מטופל:   אני קולט אותך כאילו מרחוק. המיטה יורדת לאט-לאט. הקירות והתקרה מתרחקים. התקתוקים שלך במחשב נשמעים מרחוק. אני שומע את קולי כאילו שיש לו הד. הכול נהיה עבה וגדול. כל אצבע שלי היא כמו רגל. המיטה ממשיכה לרדת ולרדת. אני לא מצליח לראות כלום. זאת רק תחושה. אני רואה רק שחור. החדר ריק לגמרי. זה לא החדר הזה. אני נמצא על מזרן נמוך. אני לא רואה כלום.

אדריאן:  האם אתה מרגיש את הגוף שלך?

מטופל:   כן. (ממשש את גופו) יש לי תחושה של הגוף.

אדריאן:  נסה לדמיין, שאתה יורד מהמיטה ומסתובב בחדר.

מטופל:   קשה לי לדמיין זאת. כאילו אני תקוע פה.

אדריאן:  האם אתה יכול לדמיין, שאתה במקום אחר?

מטופל:   קשה לי מאוד. התקרה ממשיכה להתרחק ואני יורד למטה. אתה גבוה. מתחיל לי לחץ חזק בראש. אני מבקש אישור לפתוח את העיניים.

אדריאן:  בבקשה תצא מזה.

מטופל:   גם לאחר שפתחתי את העיניים, נראה לי הכול מעורפל ומוזר. הקירות נראים רחוקים. אני מרגיש סחרחורת. הראש שלי כמו גוש בטון.

אדריאן:  בתוך הראש שלך מראים לי החוצנים כדור עגול. אני קולט, שזוהי שארית מגוף החוצן שהיית בגלגול קודם. המוח של החוצן נשאר פעיל במידה מסוימת, והוא מחובר לנשמתך ולמוחך הפיזי. יוצאים ממנו צומתי עצבים, ומחברים אותו לשאר המוחות. מוח זה עשוי מחומרים אחרים. באופן טבעי יש לחומרים אלו תכונות פיסיקליות שונות ותפיסת מרחק שונה.

חוצנים:  ברגע שהבחור עוצם את עיניו, ומבקש לראות שלא באמצעות הראייה של המוח הפיזי, הוא מפעיל את מנגנון הראייה או שווה-ערך לראייה של מוח החוצן שלו. מתקבלת תמונה מנקודת מבט של מוח החוצן, והיא, כמובן, שונה בתפיסת המרחב. אנו מכירים תופעה זו, זוהי תופעה שכיחה, המתרחשת כאשר משולבים יחדיו כמה גופים בעלי פיזיקה שונה.

אדריאן:  האם יש בתופעה זו משהו בעייתי הדורש טיפול?

חוצנים:  איננו רואים שום בעיה. על המטופל להבין את הגורם לתחושותיו. המערכת טבעית ויש להתרגל אליה. אין שום סיבה לחשוש ממנה.

 אדריאן: כיצד יוכל המטופל לראות את החדר ואת החוצנים בצורתם האמיתית?

חוצנים:  הראייה המעוותת מפריעה לו, אבל זוהי ראייה אחת מני רבות. עליו להתעלם ממראות אלה ולנסות להתמקד במראות אחרים. היכולת הזאת נמצאת בו, עליו רק לתרגל אותה.

 

החוצנים ביקשו ממני לעשות למטופל הילינג. נעמדתי מאחורי ראשו, והנחתי לחוצנים להפעיל אותי.

 

מטופל:   אני מרגיש לחץ חזק ברקות. הלחץ עובר לאוזניים. ועכשיו לעורף. מה החוצנים עושים לי?

אדריאן:  אינני יודע, הם מפעילים לי את הידיים באופן אוטומטי.

חוצנים:  המוח האחראי לתחושת המרחב המעוותת אינו תורם למטופל הרבה, לכן החלטנו לעמעם את הקשר של מוח זה עם שאר המוחות.

"סוחב" בקושי

סטודנט, שהגיע לטיפול ב - 24.4.2000, התקשה להגדיר מה בדיוק מפריע לו.

מטופל:   משהו מפריע לי מגיל צעיר. אני כל הזמן עייף. משהו "יושב" לי על הנשמה. אני בעל יכולת אינטלקטואלית גבוהה אך אני מתקשה בלימודים. הרופאים לא מבינים על מה אני מדבר. כל הבדיקות בסדר.

 

במהלך הטיפול נכחו בחדר שני חוקרים בעלי ראייה על-חושית, כדי לחקור את נושא החוצנים. נכנה אותם: חוקר א' וחוקר ב'. הטיפול התחיל. אני ושני החוקרים עצמנו עיניים, ניסינו לקלוט כמה שיותר מידע, ולהשוות את מה שקלטנו. תחילה קיבלנו כל אחד מידע שונה:

 

חוקר ב': אני רואה זרמים חשמליים. החוצנים מטעינים את המטופל באנרגיות.

אדריאן:  נכון. אדם שסובל מעייפות או ממחלה כלשהי, האנרגיות בגופו מידלדלות. החוצנים הגישו לו עזרה ראשונה ומילאו את החסר.

חוקר ב': החוצנים עברו למשהו אחר. הם מחפשים בעיה בגופים אחרים. לא בגוף הפיזי.

חוקר א': מישהו נמצא מאחורי ראשו של המטופל. אני רואה פעילות ענפה. מעל הבטן אני רואה משהו עגול לבן ומשהו עולה למעלה. החוצנים מושכים משהו למעלה מאזור הבטן.

חוקר ב': ראיתי, שהלכו עם המטופל עשרה גלגולים לאחור. אחרי כל גלגול שחררו כל מיני דברים. למשל, באחד הגלגולים המטופל נראה כמו יצור חוצני דמוי חרק גדול, שהיה קשור בחבלים. החוצנים שחררו את החבלים ובדקו איך הדבר משפיע עליו.

אדריאן: משום מה אני קולט משהו אחר לגמרי. החוצנים משדרים לי תמונה של המטופל, כשבממד מקביל צמוד ונשרך מאחוריו גוף זוחלי גדול. זוהי לטאה שמצבה ירוד, והיא שואבת משאבים מהמטופל.

חוצנים:  גוף הלטאה, ששימש את המטופל בגלגול קודם, אמור היה להיות במצב קפוא או במצב תרדמת חורף עמוקה, ולא צריך היה לשאוב ממנו משאבים אלא מדי פעם לפעולת המוח. מסיבות לא מובנות התעורר גוף הלטאה, כשהוא נמצא במצב קשה, כמעט גוסס מחוסר אנרגיה ומשאבים לקיים חיים רגילים. עלינו לטפל בגוף הלטאה ולהביאו למצב שבו לא יצרוך אנרגיות. צריך להביאו למצב של פעילות מינימלית, ההולם את מצבו בתום חייו. מצב של קיפאון וכמעט ללא מטבוליזם אופייני לגזע זה. כאשר נוצרו תנאים של חוסר אמצעי מחיה, נכנס הגוף לקיפאון, ומוריד את רמת המטבוליזם כמעט לאפס. כך מתאפשר קיום הגוף במשך תקופה ממושכת, אפילו אלפי שנים, ללא מוות ממש. כשהיה הגוף במצב כזה בוצע חיבורו לגוף האנושי החדש. גוף הלטאה משול למת. משום מה התרחשה בגוף המטופל החייאה ספונטנית של גוף הלטאה, ומכאן נובעות כל בעיותיו.

חוקר ב': ראיתי, שבחלק מהגלגולים הוא היה אנושי ובחלק נראה בדמויות שמזכירות חיות, כנראה שהיה חוצן. בחלק גדול מהגלגולים הוא נראה קשור.

אדריאן:  אני חושב שהחוצנים ביצעו שני טיפולים במקביל. טיפול נפשי בגלגולים, וטיפול בגוף הנשרך של הלטאה. הם עושים זאת לעתים קרובות. הם מטפלים בשני אספקטים: הנפשי והגופני. אתה קיבלת מידע השייך לגלגולים, ואני קיבלתי מידע על הטיפול הגופני.

חוקר ב': בין הגלגולים ראיתי גם דמות נחשית או דמות של לטאה גדולה, שהשתוללה מכאבים.

אדריאן:  בואו נמשיך להתבונן. אני רואה שבאופן שיטתי הם מזריקים לגוף הלטאה חומר חונט.

חוקר ב': גם אני רואה שמזריקים משהו. אני רואה את הפנים של הלטאה, ולשונה יוצאת מפיה ונכנסת בקצב ההולך ויורד. אני חושב שמרדימים אותה.

אדריאן:  עוטפים את גוף הלטאה במעטפת מוכספת.

חוקר ב': הם עשו חתכים בבשר, ושמו בתוכם חומר. הם מרחו חומר גם מבחוץ. שאלתי את החוצנים מה עושה החומר, והם אמרו שהוא משמר את הגוף.

חוצנים:  הנשמה המתגלגלת בגוף חדש מתחברת לגוף, והמוח של הנשמה מתחבר למוח של הגוף. לאחר המוות הגוף הפיזי האנושי מתפרק, אבל גופים אחרים, כדוגמת גוף הלטאה, נכנסים למצב של תרדמת, ואינם מתפרקים. מוח הנשמה מחובר למוח הלטאה, ולא ניתן להפריד בין המוחות. נוצר למעשה אשכול מוחות. מכיוון שהגוף של הלטאה נמצא בממד שונה, אין לו בעיה "להיסחב" אחרי הגוף הפיזי, אבל עליו להיות פסיבי. במקרה שלפנינו, טעו הגורמים שעזרו למטופל להתגלגל, ולא וידאו שגוף הלטאה נמצא במצב תרדמה סופי.

חוקר ב': שאלתי את החוצנים אם הפעם וידאו שהלטאה מתה. בתגובה הראו לי שוב את כל הסרט על פרטי-פרטיו במהירות עצומה.        

מתקשרת

ב - 4.5.2000 הגיעה אלי מטופלת כבת ארבעים, שסבלה מבעיות רבות, ביניהן כאבי צוואר, בריחת סידן וקיבה חומצית מציקה. נדמה היה לה שהיא מחוץ לאיזון הנורמלי. היא עובדת במקצוע מדעי אבל מתעניינת גם במיסטיקה. לכן לא התפלאתי כאשר התחילה לתאר מה קורה בחדר-הטיפולים.

 

מטופלת: אני רואה מימיני מכשיר גבוה, מאחורי ראשי נמצאת דמות. מעלי - כיפת זכוכית, המזכירה מנורת חדר-ניתוח. משמאלי, החדר גדול יותר מהחדר הפיזי. אני מרגישה דקירות בכפות הידיים. אני חשה זרימה ברגל ימין. מימיני נמצאות שתי דמויות קטנות יותר. הדמות הגדולה, שנמצאת מאחורי ראשי, עומדת עם הידיים מעלי. הם מתעסקים בראשי. אני רואה תמונה של המוח מופרד לשני חלקים, והם נכנסים ביניהם, ויורדים אל הצוואר.

אדריאן:  את מתקשרת?

מטופלת: כן.

אדריאן:  עם ישויות?

מטופלת: עם כל מיני. למשל, לפני חודש הגיע אלי כדור אור מוזר. הוא תיאר את עצמו ככדורית אדומה בתוך מערכת העברת מידע. יש לו חוש הומור משונה. אין הוא מעורב בשום דבר, רק צופה ומעביר מידע. אתי הוא צוחק. הנה הוא הגיע לכאן. אין הוא מביע דעות אלא משקיף בלבד. לדבריו, זה בסדר שאני פה.

אדריאן:  בקשי ממנו, שיסביר יותר את תפקידו.

כדור:     כל היקומים מרושתים בפלסמה, וביניהם יש צמתים ומרכזי איסוף מידע. המערכת שקופה, אובייקטיבית ובלתי מעורבת. אני נחשב לשובב. אני לא אמור להיות בעל אישיות. אני מערכת העברת מידע. אמנם אינני מכונה, אבל אני ישות לא-אינדיבידואלית.

אדריאן:  לאן זורמת האינפורמציה שאתה אוסף?

כדור:     האיסוף מגיע למפגשי הצמתים. האינפורמציה פתוחה לכל. מי שיודע להתחבר אליה, יכול לקבל את כל מה שהוא רוצה לדעת.

מטופלת: אין כוונתו לספרייה הקוסמית, המוגבלת ליקום אחד. הכדור מדבר על רב-יקומים. הוא קולט כאן אינפורמציה, ומעבירה הלאה. אין הוא משדר אלא מעביר, "דוחף בעצמו", לפי הגדרתו. כך תיאר לי הכדור את תפקידו, כדי שיתאים לעולם המושגים שלנו.

כדור:     אני שייך לאנרגיה נייטרלית, שקופה, שהיא רשת התקשורת העיקרית. מטרת איסוף המידע הוא להעביר מידע מעולם מסוג אחד לעולם מסוג אחר. שילוב של ידע מתחומים רבים יגרום לעלייה בדרגה.

מטופלת: הוא אוסף מידע כאן על מנת שבמקום אחר יפיקו מממנו תועלת.

אדריאן:  כמה כדורים כאלו יש בכדור-הארץ?

כדור:     יש אינסוף.

מטופלת: הוא אוהב להגיד כל דבר פעמיים, והוא כל הזמן קופץ. כשאמר שאני יכולה לקרוא לו, שאלתי באיזה שם, והוא ענה: "כדור-כדור".

אדריאן:  אני מודה לו על שיתוף הפעולה. האם אני יכול לכתוב עליו בספרי?

מטופלת: כן, הוא מסכים. נהיה די ריק כאן. החדר התרוקן.

אדריאן:  החוצנים עשו לך כמה בדיקות, והלכו להתייעץ.

מטופלת: הם חזרו. אני מרגישה את צד ימין שלי מכף רגל ועד ראש. צד שמאל בצל. הנה מגיעה התשובה.

חוצנים:  בסדר. אחר כך נקפל, ונטפל בצד השני.

מטופלת: אני מרגישה משהו בכליות. החוצנים מצנתרים לי את יד ימין, ובודקים לי את העיניים ואת הכליות. אני מרגישה מתיחה של מפרק הרגל. אני רואה מעלי כמין שעון חול ענק ואני נשאבת כלפי מעלה. אני רואה את עצמי שוכבת למעלה ומגיעות אלי קרניים צהובות ישרות. יש התרוצצות בחלק העליון. יש לי הרגשה שעושים לי רנטגן 360 מעלות, למעשה מכל הכוונים. אני מרגישה צפה בתוך חלל כדורי, סביב-סביב יושבים יצורים ועובדים, הכפפות שלהם חודרות דרך החלל הכדורי, כמו באינקובטור. התאורה חזקה, וצבעה לבן-צהבהב. כמה דמויות יושבות מסביב והגרביטציה לא משפיעה עליהם כלל. הם יושבים, מסתכלים לתוך מיקרוסקופ ועובדים עם הידיים. כולם ממוקמים סביב הכדור. שני יצורים אפרפרים נמצאים בתוך הכדור, והם מוגנים ממה שיש בתוכו. אלו שיושבים מסביב עובדים בצורה מתואמת. קרני אור יוצאות ומתמקדות בתוך הגוף שלי, פעם בראש, פעם בבטן...

אדריאן:  איך הם נראים?

מטופלת: כמו רופאים בני שישים, בחלוקים לבנים. הם מרכיבים משקפיים ונראים אנושיים. גודלם כגודלנו. אני לא רואה פנים אלא רק דמות. אני מתחילה לחזור משם. למעלה יש אחד אפרפר עם המוח בחוץ. ראשו גבוה, כאילו הכיסוי אינו מכסה לו את המוח. הדמות בצד ימין נראית ממש כפרופסור שלנו. מתחת לכדור נמצאים שלושה גושים חסרי דמות. בצד ימין יש שניים. התחתון נראה כמו הוביט, וזה שלמעלה נראה גבוה. יש לו שתי רגליים, שתי ידיים וראש גדול מאוד, אבל לא אנושי. הראש מזכיר ראש אריה, אבל הוא פחוס ודמוי צלחת עם פנים משוטחות. הורידו אותי למטה. זה היה טיפול מורכב מאוד. אני חושבת שבדקו אותי באופן רציני, בדקו גם את כל זיכרונותי מקדמת דנא.

אדריאן:  נכון. הם בודקים בצורה יסודית את מי שיש לו היסטוריה חוצנית.

מטופלת: אני רואה מולי דמות בעלת שתי עיניים ענקיות מסתכלת עלי.

אדריאן:  שאלי מה עשו לך.

מטופלת: הוא אמר שיעשו את מיטב יכולתם לעזור לי. עיקר בעיותי נובעות מחוסר התאמה בין הגופים ההיסטוריים שלי כחוצנית לבין הגוף האנושי.

שולה ישראלי: הרגליים נשארו בסיביר

שולה: בחורה צעירה, שרצתה לבדוק את אמינותי, התלוננה על כאבי ראש. החוצנים אמרו לי, שכאבי הראש שלה הם בעיה משנית בלבד, הנוצרת ממתחים, אבל ראיתי שהם מתמקדים בטיפול בברכיים. שאלתי אותה אם ידועה לה בעיה כלשהי בברכיים, ותשובתה הייתה, שזו בעצם הבעיה העיקרית הגורמת לה סבל רב.

החוצנים הסבירו, שהבעיה בברכיים מקורה בגלגול קודם, שבו הייתה אסירה בסיביר. רגליה קפאו ונאלצו לקטוע אותם עד מעל לברכיים. הסתכלתי בעין השלישית, ואמנם רגליה היו חסרות מאזור הקטיעה ומטה. החוצנים טיפלו ברגליים הפיזיות וברגליים האנרגטיות. הם הסבירו, שהם מכינים לה "פרוטזות" במקום הרגליים שחסרות בגוף האנרגטי.

פעמים רבות ראיתי, בראייה העל-חושית, שהחוצנים משאירים על המטופל מכשירים אורטופדיים שונים, כגון, חגורות בטן לחיזוק האגן או החוליות, חגורות למפרקים וכו'.

[אתר הבית אנגלית]    [אתר הבית עברית]