3

ההילרית טובי בארי

תיבת טקסט:  
טובי בארי
את טובי פגשתי לראשונה בשנת 1997 בכנס הארצי של המרכז הישראלי לחקר עב"מים. לאחר שבועות אחדים הגיעה אלי לפגישה. ישבנו במרפסת ביתי, ומבטה של טובי, מהורהר, נדד לכיוון חדר-הטיפולים. מאוחר יותר סיפרה לי כי ראתה שם מעין חדר-ניתוחים עתידני. היא ביקשה מהחוצנים שיטפלו בבעיותיה הרפואיות. תחושות עזות חוותה במהלך הטיפול, ובגללן שוכנעה שהדבר אמיתי. לעתים קרובות נפגשנו בערבים להמשך הטיפולים. טובי יצרה קשר גם עם חיה לוי, ולעתים ביקשה ממנה לעזור לה, ולשלוח אליה גם את X3 עם צוות החוצנים שלו. הקמת מרפאת-חוצנים אצל טובי בבית הפכה בלתי נמנעת. יום אחד צלצלה טובי אלי-

 

טובי:     אני מזמינה אותך אלי הביתה.

אדריאן:  מה קרה?

טובי:     אני רוצה שתראה משהו.

אדריאן:  אל תמתחי אותי. מה קורה?

טובי:     יש פה המולה. הם מתקינים ארונות. מרכז תקשורת, חדר-טיפולים. אני רוצה שתראה את זה כדי לוודא שאני לא מדמיינת. נראה לי, שסוף-סוף מקימים אצלי מרפאה. האם זה נכון?

אדריאן:  המתיני רגע על הקו. אנסה להתחבר למרכזיית-החוצנים. כן, זה נכון. מישהו במרכזייה מוסר, שמקימים אצלך דגם חדיש ביותר של חדר-ניתוח. עדיין לא כל הציוד עובד. חלק עדיין נמצא בשלב התאמה לעבודה על כדור-הארץ. יעברו עוד כמה חודשים עד שכל המכשירים יעבדו. בינתיים  יעזרו לך, ככל שיוכלו, בטיפולים שאת מבצעת.

 

ביקרתי בביתה. בסלון נראה ציוד רב. החוצנים הסבירו, שהצטיידו במחשב ובציוד תקשורת. בחדר-הטיפולים משך את תשומת לבי מבנה אליפטי גדול, שהיה צמוד לתקרה מעל מיטת הטיפולים. מהמבנה השתלשלו כלפי מטה ולצדדים זרועות שונות. החוצנים הסבירו שחדר-הניתוחים הזה הוא מן הדגם החדיש, ורמתו כרמת חדר-טיפולים בחללית בית-החולים, המרחפת בקרבת כדור-הארץ, לשם לוקחים לטיפול את המקרים הקשים. לא מזמן הצליחו להתאים דגם זה לעבודה גם על-פני כדור הארץ.

לאט-לאט הכירה טובי את הצוות הרפואי שלה. בראשו עומדת חוצנית, שבחרה לעצמה את השם סיוון.

לאחר זמן מה  טילפנה אלי טובי שוב -

 

טובי:     לא תאמין. היום טיפלתי באיש מבוגר, שסובל מהתנפחות הרגליים בגלל בצקות. אני הילרית כבר שנים רבות, אך זאת הפעם הראשונה שאני רואה תוצאה פיזית מיידית. ראיתי את החוצנים מצמידים מכשירים לרגליו של המטופל, ומול עיני התחילו הרגליים להתכווץ.

            אחרי ימים אחדים הגיע מטופל אחר, שסובל מחולשת שרירים. בעודו שוכב על מיטת הטיפולים, התחילו ידיו לזוז מעצמן בצורה מוזרה. הידיים עלו למעלה והיה ברור, שמישהו מחזיק לו אותן, כי שריריו היו לגמרי רפויים.

 

עבודתה של טובי עם צוות-החוצנים נמשכה, אם כי לא תמיד על מי-מנוחות. טובי ביקשה מחברי צוותה, שיאפשרו לה לשמוע אותם, כפי שחיה ואורי שומעים - בעזרת שבב מיוחד שהחוצנים השתילו להם. ההשתלה בוצעה, ראשה של טובי כאב, היא שמעה רעשים, אבל לא הצליחה לשמוע את קולות החוצנים. השתלת המכשיר אצל טובי נכשלה בדומה לכישלון שקרה אצלי. כמוני, נאלצת טובי להסתפק בתקשורת, המבוססת על היכולת הטלפתית האישית שלה, ולבקש מדי פעם הצלבות ממטפלים אחרים, כמו שכולנו עושים.

טובי ההילרית הוותיקה, המטפלת בשיטת ההילינג שנים רבות בטרם פגשה בחוצנים, נאלצה להתמודד עם הקונפליקט שבין שיטות הטיפול האישיות שלה, שאותן רכשה במשך שנים, לבין טיפולי-החוצנים. החוצנים ציינו, שהם מודעים לבעיה, והמליצו לה להמשיך ולטפל כפי שהייתה רגילה, והם יצטרפו אליה ויעזרו לה בכל פעם שיוכלו. במשך הזמן ילמדו לעבוד יחדיו.

ב- 5.6.99 תקשרתי שוב עם מרכזיית החוצנים:

 

אדריאן:  האם הקימו מרפאה אצל טובי?

מרכזייה: שמענו על זה.

אדריאן:  ראיתי אצלה חדר-ניתוח, הדומה לזה שראיתי בחללית.

מרכזייה: נכון. התקבלה החלטה כללית להעלות את רמת הציוד המותקן על-פני כדור-הארץ. עכשיו מתאימים את הציוד לתנאים השוררים כאן. הדבר היה מתוכנן. חדר-הניתוח שנמצא אצל טובי הינו מהמשוכללים שיש אצלכם, והם עדיין בתקופת הרצה.

אדריאן:  אילו דברים מיוחדים ניתן לבצע בחדר-ניתוח זה, שאי-אפשר עדיין לבצעם בחדרי-ניתוח אחרים?

מרכזייה: אפשר לבצע בו כל מה שאפשר לבצע בחדר-הניתוח בחללית. באותה רמה של תחכום ויכולות. תמסור לטובי שיגיעו אליה מבקרים-חוצנים רבים, מדענים וטכנאים, כדי לבחון את הציוד. עדיין אנחנו בשלב ניסויי. אם הדבר יצליח, יתקינו חדרי-ניתוח כאלו גם בשאר המרפאות שעל כדור-הארץ.

אדריאן:  הבנתי. האם יש לכם משהו נוסף למסור לי?

חוצנים:  לא, אדריאן.

אדריאן:  האם פתחתם מרפאות נוספות רבות?

מרכזייה: אנחנו מנועים מלספק לך פרטים. ואולם נוכל לספר לך, כי אכן מרפאות רבות חדשות הן עכשיו בשלבי הקמה. הודות לך, הפרויקט מצליח במיוחד. בדרגים הגבוהים מרוצים ממך מאוד. חששנו שמא פעילות הצוותים הרפואיים לא תתקבל בברכה, אך טעינו. הודות לך יצא הנושא אל הציבור הרחב, והוא מתקבל בברכה על-ידי תושבי כדור-הארץ, שנחשפים אליו. הפרויקט מוגדר כמוצלח ביותר. אנחנו מחכים שתתרגם כבר את הספר הראשון לאנגלית כדי לקדם את הפרויקט גם בארצות אחרות. מתי אתה מתכוון לתרגמו?

אדריאן:  אתחיל בתרגום בזמן הקרוב.

מרכזייה: מצוין.

אדריאן:  אני מודה לכם.

מרכזייה: שלום אדריאן, ותתקשר לעתים  קרובות יותר.

אדריאן:  בסדר.

חיידקי מעיים

ב- 6.1.99 ביקשה ממני טובי לשאול את החוצנים כמה שאלות לגבי חיידקי מערכת העיכול, שמן דגים וכו'.

 

טובי:     איזה חומר טבעי מפעיל את החיידקים הידידותיים של הקיבה?

חוצנים:  אין חומר כזה. החיידקים חיים על מזון שנכנס לקיבה. אין חומר ספציפי המפעיל אותם. יש חומרים שמפריעים להם, כגון, אנטיביוטיקה וקוטלי חיידקים טבעיים או לא-טבעיים. החיידקים ניזונים מכל אבות המזון, שהאדם אוכל. חלק גדול מהם אובד במערכת העיכול, יוצא מהגוף או נהרס.

טובי:     מה דעתכם על חיידקי הביסידוס?

חוצנים:  אין לנו דעה ספציפית. לא ערכנו מחקר על כל חיידקי המעיים של בני-האדם. מידע זה עדיין לא נמצא במאגר המידע שלנו.

טובי:     מה דעתכם על שמן דגים אומגה 3?

חוצנים:  השמן בריא, ובמקרים מסוימים יכול לעזור ולאזן שומנים בגוף. גם אנו  מייחסים חשיבות גדולה למאכלים  מסוימים, כפי שאתם נוטים לעשות. גוף אנושי הבריא מבחינה גנטית, מצליח להתקיים היטב מאוכל רגיל, ולעתים מסתדר גם עם אוכל פחות בריא, כפי שאתם מכנים זאת. לדעתנו, אין צורך בכל-כך הרבה תוספי מזון.

טובי:     מה דעתכם על חיידק המעיים הידידותי  1 LGG?

חוצנים:  באורגניזם של בני-האדם יש אלפים ולעתים מיליונים של חיידקים ומיקרואורגניזמים, חלקם ידידותיים יותר וחלקם פחות. אנחנו מעדיפים להתייחס אליהם כאל מזיקים יותר או מזיקים פחות. מטרת כל החיידקים היא לשרוד. טובת הפונדקאי אינה בראש מעיניהם. אנו מעדיפים שיהיו בגוף כמה שפחות "טרמפיסטים", זה  ודאי בריא יותר.

אדריאן:  האם אתם ממליצים להוסיף למזון חיידקי LGG1?

חוצנים:  בדרך כלל, אנחנו מתנגדים להוספת חיידקים ומיקרו-אורגניזמים. הגוף אמור להסתדר מצוין בלעדיהם.

טובי:     איזה חומר ממקור טבעי משדר לתאים בשעת העיכול שהכול תקין?

אדריאן:  אין חומר כזה. התאים נמצאים במצב אופטימלי כאשר הם מקבלים חומרי מזון בסיסיים. אם חומרים אלו נמצאים בשפע במחזור הדם ונכנסים לתוך התא, התאים בסדר ואינם משדרים דבר. כאשר לתאים חסר מזון, הם משדרים אותות של מצוקה.

טובי:     איזה חומר טבעי מאפשר לחיידק הביסידוס לבצע את עבודתו במערכת העיכול בלא הפרעה?

חוצנים:  אין חומר כזה. הביסידוס וכל חיידקי המעיים פועלים כאשר יש מזון בקיבה. חיידקים שונים מעדיפים מזונות שונים. כל החיידקים, גם הידידותיים, ניזונים מהאוכל שהפונדקאי אוכל, והם מפרישים טוקסינים. חלק מהם נספגים בגוף, למרות שהגוף מתאמץ להיפטר מהם. אחת הסיבות שבגללן טיפול בצום אפקטיבי כל-כך, ותורם לניקוי הגוף מרעלים, היא העובדה שבהיעדר מזון במשך תקופה ממושכת, יורדת פעילות החיידקים למינימום, וגם מידת ייצור הטוקסינים יורדת. הדבר משפיע אמנם גם על חיידקי הדם והרקמה, אך במיוחד על חיידקי המעיים. כאשר יורדת כמות המזון בדם, מתקשים חיידקי הדם להתקיים ולהתרבות. זאת גם אחת הסיבות לכך שהגוף מאבד תיאבון בזמן מתקפת חיידקים. ירידת כמות המזון הזמין מקשה על התרבות החיידקים. בתאי הגוף יש מאגרי אנרגיה, ולא נגרם להם כמעט כל נזק מצום של כמה ימים. אבל אצל החיידקים, המתרבים במהירות רבה, בולם היעדר מזון את התרבותם.

אדריאן:  האם גם אתם נושאים חיידקים?

חוצנים:  כן, אבל במידה פחותה מאשר בני-האדם. המערכת החיסונית שלנו מאפשרת קיום מזערי של חיידקים, שאינם משפיעים לרעה על הגוף. מסת חיידקים נמוכה הינה אחת הסיבות לאריכות החיים שלנו. אצלכם, בני-האדם, חלק גדול ממשאבי הגוף מופנים למלחמה בלתי פוסקת נגד חיידקים ומזיקים, הגורמים להרס הדרגתי של רקמות הגוף.

אדריאן:  האם אתם בעד חיסונים?

חוצנים:  בהחלט. החיסונים מקטינים את נזק החיידקים, שבחלקם הם קטלניים ביותר.

אדריאן:  כיצד נוכל לשפר את המצב?

חוצנים:  הדבר אינו פשוט. יש צורך בתהליך ארוך של הנדסה גנטית לחיזוק המערכת החיסונית שלכם, וכן יש צורך בשינויים סביבתיים, שיקשו על התפתחות זני חיידקים חדשים ועל תפוצתם המהירה. אנו ממליצים על היגיינה וסטריליזציה, במיוחד במקומות שבהם נפגשים אנשים רבים, כגון, במקומות עבודה ובילוי. כל המזונות צריכים להיות סטריליים לגמרי. קחו דוגמה מירקות ופירות, שהם סטריליים לגמרי מבפנים. רצוי להחיל מצב אידאלי זה גם על המזונות המעובדים.

אדריאן:  האם אתם ממליצים על צום תקופתי?

חוצנים:  קשה לתת המלצות כוללניות. יש לבדוק כל מקרה לגופו. לא לכל אחד מתאים צום. רצוי לצרוך מזון מאוזן בכמות מינימלית. רוב בני-האדם אוכלים הרבה יותר מהמידה הדרושה להם. גם אלו שאינם משמינים מאכילת-יתר מבזבזים משאבי גוף רבים על עיבוד המזון המיותר. תרבויות חוצנים מסוימות צורכות כבר עכשיו רק גלולות מזון מרוכז ונוזלים. מובן שהכול אצלם סטרילי. לנו יש מכשיר, הדומה למיקרוגל שלכם, המבצע סטריליזציה של מזונות קרים וחמים.

אדריאן:  על איזה עיקרון הוא פועל?

חוצנים:  יש בו קרינה, הפוגעת במנגנוני תאים חיים ומשמידה אותם. אתם יכולים לפתח מכשיר כזה בעזרת הידע שנמצא ברשותכם. כמובן שחימום מזונות גם הוא אפקטיבי. הבעיה בולטת במיוחד במזונות קרים. אתם צריכים מכשיר קוטל חיידקים למזונות קרים. באמצעות ניסויים פשוטים תוכלו לגלות אילו תדרים ואילו עוצמות מפרקים את המבנה התאי של החיידקים מבלי לחמם את המזון. מכשיר כזה יכול להיות שימושי מאוד. לנו יש גם מכשיר משוכלל יותר, שבודק הימצאות חיידקים במסה גדולה של מזון. במכשיר מותכנת קרן סריקה. המכשיר אמנם מורכב יותר, אך ייתכן שתצליחו לייצרו. בניית מכשירים כגון אלו תהווה פריצת דרך במלחמתכם בחיידקים. אנחנו ממליצים. 

[אתר הבית אנגלית]    [אתר הבית עברית]