31

מערכת העיכול

מניסיוני נוכחתי, כי החוצנים מצליחים לטפל במגוון רחב של מחלות מערכת העיכול. הם עסקו בניקוי המעיים מדלקות, מטפילים, מקרומים מיותרים ומפוליפים; הם מנעו סכנה של דימום מסוכן; שיקמו בלוטות שיצרו אנזימים או הוסיפו אנזימים שחסרו במערכת העיכול; חיזקו דופן דק של מעיים כשהשתילו תאים; במחלת קרון, חשוכת המרפא, טיפלו בהצלחה באמצעות החלפת אוכלוסיית התאים החולים בתאים בריאים. הטכנולוגיה של החוצנים מאפשרת להם גישה נוחה למערכת העיכול כדי לטפל במחלות האזור ולרפאן ללא צורך בניתוח. מרבית המטופלים הרגישו בשעת הטיפול תחושות מוזרות, לעתים תזוזות פנימיות או הרגשות אחרות יוצאות דופן.

תיבת טקסט:  
שמוליק זבולון
מחלת קרון

שמוליק: כבר עשר שנים אני סובל ממחלת קרון. המחלה מתבטאת בדלקת כרונית במעי, וגורמת לכאבים עזים. זאת מחלה חשוכת מרפא. כדי להתגבר על הכאבים עלי לבלוע תשעה(!) כדורים כל יום, עד סוף חיי. דילוג על כדור אחד גורם לי לכאבים עזים. מעט מאוד סוגי מזון אני יכול לאכול, והדבר גורם לתופעות לוואי שונות. אני רק בן שלושים וכבר מרגיש נכה. האם יוכלו החוצנים לרפא אותי ממחלה זו?

חוצנים:  איתרנו אזור דלקתי במעי הדק. הדלקת נגרמת מקבוצת תאים, שעברו שינוי גנטי מסוים. אנו מציעים החלפת תאים חולים בתאים בריאים. תהליך הריפוי ממושך, ויכול להמשך אפילו שלושה חודשים. תחילה עלינו להרגיע את הדלקת, על-מנת שאפשר יהיה להשתיל במקום תאים בריאים. התאים הבריאים יתחלקו, ובהדרגה ידחקו את התאים החולים, שימותו. בסוף התהליך יהיה כל האזור מורכב מתאים בריאים, ומחלת קרון תעלם.

 

שמוליק הסכים לטיפול המוצע. הוא הגיע לטיפול פעם בשלושה שבועות. הכאבים פחתו. הוא התחיל להוריד את מינון הכדורים ביוזמתו, ועבר לאט-לאט לתזונה רגילה. כשהסתיים הטיפול נעלמו הכאבים לחלוטין, ושמוליק המאושר הפסיק ביוזמתו את הטיפול התרופתי. כעבור שנה התקשר אלי וסיפר, שהוא אוכל אוכל רגיל ומרגיש מצוין. הוא הסכים שאחשוף את זהותו בספרי, ואף צירף תמונה. שמוליק, שנושא החוצנים עניין אותו, השתתף בקורס להתפתחות רוחנית, ושם נפתחה השמיעה האנרגטית שלו. עתה הוא מתקשר, צובר מידע רב בנוגע למעבר ממדים, ועורך תקשורים אישיים וטיפולי הילינג עם חוצנים. מספר הטלפון שלו הוא 03-6574037.