5

ההילרית תמי קאלי

באפריל 1999, לאחר שספרי הראשון הופיע בחנויות, טלפנה אלי בחורה, הגרה בירושלים:

"אדריאן, איני יודעת איך לספר לך, אבל גם אני עובדת עם חוצנים מיקום מקביל. חשבתי שאני יחידה בעולם. החוצנים מלווים אותי כל הזמן. אתמול הם דחפו אותי לחנות הספרים סטימצקי, ואמרו לי לקנות את הספר שלך "3X הילינג ישויות וחוצנים". לא האמנתי למראה עיני! כשהגעתי לעמוד 14, לא יכולתי להתאפק עוד והתקשרתי אליך".

  Tami Kaly

אדריאן:  את עוסקת בריפוי?

תמי:      כן. כבר שנים רבות אני מטפלת בביו-אנרגיה, בשיטה שלמדתי אצל רפי רוזן. תוך כדי בקשת עזרה מישויות גבוהות, הרגשתי שבביתי נמצאים חוצנים בלתי נראים. הם עוזרים לי באבחונים ובטיפולים, וחללית בשם "לו" עונה לי על שאלותי. חששתי שאני משתגעת עד שנודע לי עליך.

אדריאן:  מי הם החוצנים שנמצאים בביתך?

תמי:      בראש הצוות עומד חוצן בשם תום. כל החוצנים העוזרים לי נחמדים מאוד.

אדריאן:  האם תום ולו שייכים לארגון החוצנים הנקרא "ארגון כלל- יקומים", הכולל 54 ציוויליזציות?

תמי:      תום אומר שכן. הוא נמצא לידי ומאזין לשיחה.

אדריאן:  האם תום מוכן לתקשר אתי?

תמי:      כן. תנסה.

 

תום ואני החלפנו כמה מחשבות טלפתיות. הדבר התבצע, להפתעתי, ללא בעיה, כנראה באדיבות המרכזייה הטלפתית. התקשורת הישירה שלי עם תום הבהירה לי, כי תמי דוברת אמת.

ב- 17.3.99 תקשרה תמי קאלי עם תום.

 

תמי:        תום, כמה שנים אני נמצאת על הכדור הזה?

תום:        הדבר אולי ישמע לך מוזר, אך את נמצאת פה לפחות 8,000 שנים, ועליך להישאר פה עוד 400 שנים לפחות.

תמי:        מדוע גירשו אותי מהחללית? אני זוכרת שסגרו לי את צינור החמצן, ואמרו שעלי ללכת יחד עם כולם. היינו כעשרים איש על החללית, שלקחה אותנו לכדור-הארץ. בכיתי וצעקתי שאין זה הוגן, מדוע דווקא אני צריכה להיות מגויסת למשימה הקשה הזאת, לאייש את כדור-הארץ? אני כל-כך מתגעגעת לכוכב שלי. שם הכול רגוע, אין תחרות ואין תחושה של צורך בהישרדות, הכול נעשה מתוך שיתוף פעולה ואחווה. כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם. כל-כך נקי ויפה שם...

תום:        אני מבין את תחושותיך ואת כאבך, ועכשיו אני גם מבין מדוע את מסרבת לבצע את ייעודך. את מענישה אותנו על כי לקחנו אותך בלי לשאול. אבל עליך להבין שכדור-הארץ זקוק לאנשים כמוך, לאנשים בעלי יכולת מנטלית גבוהה ובעלי רגישות מדהימה. הצירוף של שני אלמנטים אלו יוצר אדם בעל יכולת הישרדות בתנאי לחץ ועומס רב, המתאים לחיים על פני כדור-הארץ. לא כל אחד יכול להישלח לכאן. לא כל אחד יכול לעמוד בלחץ. אני מבקש ממך לוותר על המרד. הניחי לו. אני מבטיח לך שיום יבוא ותוכלי לחזור ללוטוס. יום יבוא ונוכל כולנו לחזור. אך כרגע לפנינו עבודה רבה. התחילי, ואני אעזור לך. אל תחששי ואל תפחדי, אני אתך.

תמי:        מדוע אנשים רבים כל כך חולים בזמן האחרון?

תום:        בני-אדם רבים וטובים יצאו מכלל איזון. אין להם זמן להקשיב לגוף שלהם. הם טרודים מאוד בעשייה. כל היום רק בעשייה. אין להם זמן לתהייה, להקשבה, לצפייה בנעשה סביבם... הריצה המטורפת אחר עוד גרוש ועוד גרוש... כאשר הגוף אומר: "שתה מעט מים", הראש עסוק בחשיבה על עוד פרוטה. הגוף צועק: "אני רוצה מים" והאדם סופר את המטבעות ואינו מקשיב. האדם זורק פסולת לשדה והשדה צועק: "די, די, אתה מלכלך אותי". מי התהום מתלכלכים והאדם ממשיך לזרוק עוד ועוד פסולת. בכביש אדם צופר וצופר ומתרגז ואינו מכבד את הזולת ואת השקט...

תמי:        מדוע בני-האדם על פני כדור-הארץ זקוקים לעולם הרגשות? מדוע אתם אינכם זקוקים לגוף הרגשי?

תום:        כדור-הארץ מוגדר ככוכב הבחירה, כמקום שבו ניתנת אפשרות בחירה. אתם, בני-האדם, זקוקים לרגשות כדי לשרוד. הרגשות גם הם אינטליגנציה, ואצלנו היא ממוקמת ביכולת המנטלית. אצלנו מצויים הרגשות במוח החושב, לכן קשה לנו להיות יצירתיים. המושגים אהבה ושנאה אינם קיימים בלקסיקון המחשבתי שלנו. לדעתי, החיים שלכם הרבה יותר מעניינים מאשר שלנו. אצלנו יש פתרונות מכניים לכל. לכם יש אפשרות להמציא את החיים, לתמרן אותם למקומות הרצויים. אתם אוהבים, שונאים, פוחדים, משתוקקים, ויש לכם עוד מגוון רב של רגשות. כל-כך הרבה דברים אצלכם אינם ידועים מראש. אצלנו אין צורך לפתור בעיות, תמיד נמצא מישהו אחר שחשב על פתרון. צריך רק ללכת לספרייה ולשלוף את התשובה המתאימה. אנחנו משתדלים להספיק לעשות עוד ועוד. אצלכם הרגשות הם המכתיבים מה לעשות, מתי ואיך. בעינינו אתם נראים ממש כמו אסטרונאוטים- משייטים. עד שאתם עושים משהו... קודם אתם בודקים איך אתם מרגישים ורק אחר-כך מחליטים אם לעשות משהו או לא. הרגשות מגינים עליכם מפני טעויות קשות. אתם מנצלים רק אחוז קטן מהמוח שלכם, "והיודע" שלכם יודע הרבה פחות מיכולתו של המוח. מגבלות אלו נובעות מהעובדה שאתם חיים בעולם מצומצם. כדי לשרוד באזורכם צריך המוח שלכם לשכוח הרבה ממה שהוא יודע, בעיקר ידע שנרכש בגלגולים קודמים. האטמוספרה של אזורכם דורשת מוח יודע, אך עליו לשרוד בין שאר הגורמים, כמו חיות, צמחים, מים ואוויר. הרגשות נותנים לכם חוש נוסף, אינדיקטור נוסף להתמצאות במרחב.

תמי:      אבל גם לך יש רגשות.

תום:        תמי ילדתי, הרי כבר אמרתי לך, אני צמוד אליך משחר ילדותך ועוד הרבה זמן בטרם נולדת. את זו שלימדת אותי במסירות ובאהבה את כל אשר את יודעת על רגשות. לגבי כל אירוע שקורה לך בחיים את שואלת את עצמך למה את חשה כך או אחרת, וכך לימדת גם אותי כיצד פועלים רגשותיהם של בני-האדם. אני מודה לך על-כך מאוד. כל רגש שאת חווה בי הוא בעצם רגש שלך, את לימדת אותי. עכשיו אני יכול להקרין לך את הרגשות בחזרה. תודה לך!

תמי:        אני בוכה מרוב התרגשות. אתה באמת אוהב. הייתי כה רוצה שיהיה לך גוף פיזי, ואוכל לחוש אותך בחמשת החושים שלי. אולי אפילו נוכל להתחבק...

תום:        יום יבוא. כאשר תהיי מוכנה לראות אותי, ולא תפחדי להביט, אבוא באמת ואחבק אותך.

 [אתר הבית אנגלית]    [אתר הבית עברית]