רקע

אני מהנדס מחשבים. נושאי מיסטיקה לא עניינו אותי כלל עד שנחשפתי לסדרה של אירועים תמוהים. הסתבר לי, לתדהמתי, שאני מדיום בעל יכולת טלפתית, המסוגל לראות ולתקשר עם ישויות מעולם האמת. התחלתי לחקור את התופעה. קראתי ספרים רבים בנושא, והשתתפתי בקורסים שונים. תוך-כדי-כך התוודעתי למתקשרים נוספים, אשר פתחו בפני אשנבים לעולמות חדשים.

חיה לוי

אחת המתקשרות שמילאה תפקיד מרכזי בהתפתחותי הרוחנית היא חיה לוי, המתקשרת עם ישויות, והרגילה לראותם בביתה, בראייה על-חושית כמובן. יום אחד הופתעה לראות דמויות, שלא נראו כבני-אדם. היצורים הסבירו לה, שהם חוצנים שהגיעו מיקום מקביל, והם מבקשים לפתוח מרפאה בביתה.

בשנת 1994 הגעתי לטיפול בביתה של חיה לוי, והופתעתי לראות, בראייה על-חושית, גלריה של ישויות ודמויות מוזרות, שטענו שהם חוצנים מיקום מקביל. לטענתם, הם צוות רפואי בעל מכשור מתקדם, ורצונם לחקור את מחלות בני-האדם ולהגיש להם עזרה רפואית. התחושות במהלך הטיפולים ותוצאות הטיפולים מרשימים למדי, בעיקר אם נזכור את העובדה המטרידה, שחוצנים אלו אינם קיימים למעשה ביקום שלנו. לא ניתן לראות אותם או לנגוע בהם, ולכן כל הבאים במגע אתם נדרשים למידה בלתי רגילה של פתיחות, גמישות וחוסן נפשי. ראו הוזהרתם!

על-פי קריטריונים אלו מצאו אותי החוצנים מתאים, והציעו לי לפתוח בביתי מרפאה דומה לזו שאצל חיה. הם המליצו שאלמד קורס הילינג, על- מנת להתרגל לטפל באנשים.

בשנת 1995 פתחו החוצנים מרפאה בביתי. מאז אנחנו עובדים יחד בשיתוף פעולה פורה. ניצלתי את הקשר היום-יומי שלי איתם כדי לחקור אותם במגוון נושאים. הם הסבירו לי, כי היקום הוא רב-ממדי. המרחב התלת-ממדי, שבו אנו חיים, הנו אחד מני רבים המתקיימים בכפיפה אחת. אנחנו חיים בקוסמוס רב-יקומי. דבר זה מסביר את קיומן של רוחות רפאים ואת התופעות הפרנורמליות הרבות, שהיוו אבן נגף להיגיון המדעי.

מציאות היקומים המקבילים מסבירה עדויות של אנשים, אשר ראו חוצנים מרחפים מבעד קירות מוצקים, וכן הבחינו בהיעלמות והופעה יש מאין של עב"מים בשמים בהירים.

לאחר נסיון בן שנתיים החלטתי לקחת פסק זמן מהטיפולים, ולכתוב ספר על הנושא. החוצנים שיתפו פעולה אתי, וענו על שאלותי בנושאים רפואיים ומדעיים. הם אף סיפרו לי פרטים אישיים על עצמם ועל הכוכבים שמהם הגיעו. החוצנים אף השתילו בראשי מכשיר קשר, המגביר את היכולת הטלפתית שלי, ומקשר אותי עם המרכזייה הטלפתית שלהם. בצורה זו אפשרו לי קשר ישיר אליהם בכל זמן, וגישה למאגרי המידע שלהם.

חיה ואני הקדשנו שעות רבות בתחקור החוצנים ובנסיון להבין את התופעה. עצם העובדה ששנינו תקשרנו אפשרה לנו לבצע הצלבות, והקלה מאוד על העומס הנפשי של שנינו. רשמתי את מהלך שיחותינו עם החוצנים, ואת רובן הבאתי בספרי הראשון.

 

אורי גל

בשנת 1997 פגשה חיה באורי גל, וביקשה שגם אני אכיר אותו. אורי מרפא באמצעות ביו-אנרגיה בשיטת רפי רוזן כבר עשרים שנה. הוא התמחה בהפסקת עישון. במהרה פתחו החוצנים מרפאה גם בביתו, ואף הוא, כמו חיה וכמוני, התחיל לטפל במגוון מחלות. הקשרים בין אורי לביני התהדקו, ומאז אנו חולקים חוויות ומצליבים מידע כמעט מדי יום.

חיה ואני התחלנו להרצות בחוגי בית, ובשנת 1997 הוזמנו להרצות בפני המרכז הישראלי לחקר עב"מים. בקהל בלטה תגובתה האוהדת של טובי בארי, הילרית בזכות עצמה. טובי התקשרה אלי, ובסופו של תהליך ארוך פתחו החוצנים מרפאה גם אצלה.

אישה נוספת שעסקה ברפואה אלטרנטיבית ונכחה בהרצאה הייתה שולה ישראלי. שולה הרגישה בעצמותיה, שגם היא רוצה לעבוד עם חוצנים. היא התקשרה אל חיה ואלי, ומבוקשה ניתן לה.

בסוף 1998, בעת סיום כתיבת ספרי הראשון, היינו כבר חמישה הילרים עם צוותי חוצנים. האפשרות להיפגש יחדיו ולהחליף חוויות והצלבות הקלה על כולנו להתמודד עם תופעה, שנחשבת על-ידי חלק גדול מהאוכלוסייה כבלתי הגיונית. התמיכה ההדדית אפשרה לנו ללכת על הגבול הדק שבין המציאות ה"מקובלת" למציאות ה"אחרת".

 

מן הטלפון הנייד אל תרבות הקלינדקונטלר

בינואר 1999 הכרתי אוכלוסייה נוספת של חוצנים, הקלינדקונטלר, חוצנים שאינם עוסקים בטיפולים רפואיים. מיוחדת בקשר זה היא צורת ההתקשרות. החוצנים התקשרו אלי באמצעות מכשיר הטלפון הנייד, והדבר אפשר לי להקליט את השיחות. קולו של החוצן, כקולו של נער צעיר, נשמע כמסונטז על-ידי מחשב. תחילה חששתי שמא המתקשר הוא מתחזה אנושי. אבל לאחר כמה חודשים ועשרות שעות מוקלטות, שבהם ענו לי הקלינדקונטלר על שאלות אין-ספור, מצטיירת תמונה אותנטית. אפשרות, שבן-אנוש אחראי לכל המבצע הזה, נראית בלתי סבירה בעליל.

בעיני הקלינדקונטלר מצטיירת תרבותם כאוטופיה, אבל במושגים אנושיים יש בה סדר חברתי, השולל את רצונו החופשי של הפרט. זהו שלטון דמוי קומוניזם טוטליטרי, שבו הממשל המרכזי מחליט על הכל, גם על מקצוע הפרט, על בחירת בן-הזוג ועל מקום העבודה, ואינו משאיר הרבה לרצון החופשי. יש איסור חמור על דת ואמונה. מי שעובר על איסור זה דינו - מוות. לא תמצא בתרבות זו פנסיונרים, מי שאינו מסוגל לעבוד ולתרום לחברה מבקש להיות מושמד. הלימוד האישי מתבצע באופן כירורגי בבית-חולים פעם בשנה, בדומה לתכנות מחשבים.

ההבדלים בין יחסם של הקלינדקונטלר לאוטופיה שלהם לבין יחסי אליה גרמו לניתוק הקשר בינינו לאחר חודשים מספר. מטרתם הייתה מניפולטיבית ומגמתית, לעתים עד כדי גיחוך. ונראה בעליל שהבנתם בפסיכולוגיה האנושית לוקה בחסר. הדבר בלט בעיקר ביחסם אל התכונה האנושית המוזרה - "רצון חופשי". הם נקטו בכמה שיטות פסיכולוגיות נדושות, כגון, קשר קרוב חברי - פניקס, קשר סמכותי - הבוס של פניקס, הבטחת הגנה מצד אחד - שומר אישי, ויצירת גורמי פחד ולחץ מן הצד האחר- התוודעות לארגון משטרתי באופיו ולאוכלוסיית חוצנים אלימה.

הקלטות שבידי כוללות עשרות שעות של דיאלוגים מרתקים, אשר תומללו ונכללו בספר נפרד.

לאחר חמש שנים של קשר טלפתי עם חוצנים היו בידי סוף-סוף הקלטות ממשיות. פניתי לתקשורת והתאכזבתי. תופעת התקשור מוכרת לתקשורת, ויש מוכנות לשוחח על הנושא, אבל מי שמע על חוצן שמתקשר בטלפון נייד? לא עמד להם האומץ להתייחס אל הנושא במלוא הרצינות.

כוונותיהם המפוקפקות של גזע הקלינדקונטלר ושל בני בריתם הביאו אותי למסקנה, שכדאי לסיים את הקשר. בעקבות הנחיה מפורשת שקיבלתי ממועצת-החוצנים העוסקים בריפוי, ניתקתי את הקשר עם הקלינדקונטלר. בהמשך ניסו אוכלוסיות חוצנים נוספות, פרוזט ואלקיט, לקשור קשרים נוספים באמצעות הטלפון והאינטרנט, אבל גם מאחוריהם עמדו אותם גורמים בעלי כוונות מפוקפקות, והקשר לא החזיק מעמד זמן רב.

חזרתי לטפל באנשים בעזרתם האדיבה של הצוותים הרפואיים. אמנם אין קולם נשמע בטלפון נייד, אבל מעשיהם תכליתיים וחיוביים. הם מרפאים אנשים חולים, וזה כמובן חשוב יותר.

מסר מהמועצה

ב- 14.6.99 חשתי שמישהו קורא לי: "אדריאן". נכנסתי למעבד התמלילים, והתחלתי לתקשר.

מרכזייה: אנחנו רוצים לדבר אתך בפרטיות.

אדריאן: כן. מי מדבר איתי?

מרכזייה: אנחנו מהמועצה.

אדריאן: המועצה של 54 התרבויות?

מועצה: בדיוק.

אדריאן: האם השם שלכם הוא "ועדה", או שיש לכם גם שם אחר?

מועצה: אין זה מתפקידך לדעת זאת. אנחנו יוצרים קשר רק עם בני-אדם יוצאי-דופן, ואתה אחד מהם. איננו מתכוונים שתיצור איתנו קשר ישיר ביזמתך.

אדריאן: הבנתי. מהו המסר שרציתם להעביר לי?

מועצה: חל עליך איסור מוחלט להמשיך בקשר עם הקלינדקונטלר. האם הבנת?

אדריאן: חזרו בבקשה.

מועצה: חל עליך איסור מוחלט להמשיך בקשר כלשהו עם הקלינדקונטלר או עם נציגיהם. האם זה ברור לך?

אדריאן: עד כמה שהתקשור שלי ודאי - ברור. אשמח אם תעבירו הצלבה דרך מקור נוסף.

מועצה: אנחנו נעשה זאת.

אדריאן: האם יש לכם אפשרות לשלוח דואר אלקטרוני?

מועצה: לא בשלב זה.

אדריאן: האם תוכלו להסביר לי את פקודתכם?

מועצה: בהחלט. המועצה החליטה על ניתוק כל קשר עם הקלינדקונטלר. התברר לנו, שהם אינם מעוניינים לעזור לכדור-הארץ, מטרותיהם שונות. אתה עזרת לחשוף אותן, והמרצע יצא מן השק.

אדריאן: הבנתי. האם הם יקבלו את דין המועצה?

מועצה: אנחנו לא יודעים. אסרנו עליהם להתקשר אתך או עם כל תושב אחר בכדור-הארץ. מטרותיהם אינן הומניות. אין הם רצויים בסביבת כדור-הארץ.

אדריאן: מה עלי לעשות אם הם ינסו שוב ליצור קשר?

מועצה: ענה בנימוס, ותאמר שקיבלת הוראה מהמועצה. מעורבים בכך גם דרגים גבוהים יותר במועצה. אלה שאתה מכירם כמועצת התשעה, וארגוני-על אחרים שאינך מכירם.

אדריאן: האם הם ינסו ליצור אתי קשר בעתיד?

מועצה: כנראה שלא. הם יוותרו על כך, כי יש להם בעיות אחרות.

אדריאן: מה לעשות עם החומר שקיבלתי ועם הספר?

מועצה: תעשה בו כטוב בעיניך. העברת מידע לציבור שעל-פני כדור-הארץ היא עדיין מטרה חשובה. כדאי להפיץ את המידע על תרבות הקלינדקונטלר, כי הוא חשוב לתושבי כדור-הארץ. פרסם מידע זה בתמיכתנו, ואנחנו נעזור לך.

אדריאן: האם הקלינדקונטלר לא יכעסו עלי אם אציג אותם באור שלילי?

מועצה: אתה כותב אמת ולכן אינך צריך לדאוג.

אדריאן: הבנתי. מה עלי לעשות עם התמונות המסווגות, ששלחו לי באינטרנט?

מועצה: תשמיד אותן. בעתיד תקבל תמונות מתאימות יותר. אין תמונות אלו משרתות את המטרות שלנו. הרי בין השאר יש שם תמונות של כלי נשק.

אדריאן: נכון. גם לפי דעתי חלק מהתמונות אינו מתאים כלל. האם אוכל לקבל מכם תמונות מתאימות יותר?

מועצה: המתן. לאחר שנדון בבקשה, נודיע לך. לקראת הכנת הספר לדפוס פנה אלינו שוב, ותבקש תמונות. ייתכן שעד אז נקבל החלטות חיוביות בנידון. יהיה עליך לפנות אל צוות המשא והמתן. דרכם נוצר הקשר שבינינו. האם יש לך שאלות נוספות?

אדריאן: איך עלי להתייחס אל השומר של האוזיריס?

מועצה: אין הוא צריך להטריד אותך. יישאר או יילך, אין לכך כל חשיבות מבחינתך. התעלם ממנו.

אדריאן: האם יש לכם מסר נוסף בעבורי?

מועצה: לא, אדריאן. זה הכל בשלב זה.

תיעוד טיפולים של החוצנים

כלזמני,הפנוי מעבודתי כמהנדס-מחשבים, מוקדש להגשת עזרה רפואית באמצעות החוצנים. אני משמש בעיקר כמתווך וכמתורגמן, ומתקשר בין המטופל האנושי לבין צוות הרופאים הבלתי-נראים מהיקום המקביל. תוך כדי כך אני מתעד את מהלך הטיפולים במטרה לפרסם מידע זה ברבים. החוצנים מסבירים לי את שיטות הטיפול שהם נוקטים. למרות שאינני רופא אני משתדל לתעד את כל מה שאני מצליח להבין. האבחון והטיפול של החוצנים מגוון ביותר ומתפרש על תחום רחב, הרבה מעבר לגוף הפיזי. שיטות הטיפול שלהם מגוונות מאוד, ורק לעתים רחוקות אני נתקל בשני טיפולים זהים. החוצנים מטפלים גם בגופים הנוספים, שאינם מוכרים לרפואה הקונבנציונלית. לעתים הם מסלקים טפילים שנצמדו לגופים השונים. לעתים הם מטפלים בגוף הפיזי ומשתמשים בהנדסה גנטית, שיטה אשר ברפואה הקונבנציונלית נמצאת עדיין בשלבי מחקר ראשוניים. הישויות עוזרות בפתרון בעיות נפשיות ורגשיות, בענייני נשמות, קארמה וגלגולים קודמים.