. התפתחות בקבוצה3

בעודי קורא ספר על ראיית ההילה האנושית, כאילו "במקרה" פגשתי ידידה טובה של אישתי, מהנדסת חשמל במקצועה. האישה רואה הילות וישויות בבהירות רבה. לדבריה התברכה ביכולת זו מגיל הילדות. וזוהי יכולת משפחתית. גם אמה וגם ילדיה הם בעלי אותה יכולת מופלאה. האישה תיארה את ההילה שלי בפרוט רב, כולל קרן קוסמית סגולה הנמשכת מראשי לכיוון השמים. היא ציינה שההילה שלי רחבה וחזקה במיוחד ושהעין השלישית שלי פתוחה לרווחה. באמצעות העין השלישית אנו מסוגלים לראות דברים שאין לראותם דרך העיניים הפיזיות. אנשים כמוה וכמוני הגדירה כ- קבוצת אנשים שהם בעלי קליטה על-חושית. הייתי מרותק לדבריה. הבחנתי שהיא מתלבטת בדבר מה. לבסוף החליטה לגלות לי על קיומה של קבוצה, הנפגשת באופן קבוע, והציעה לנסות ולצרף אותי לשם.

נסענו יחד למקום המפגש של הקבוצה. בדרך לשם תהיתי כיצד נראית קבוצה של בעלי יכולת קליטה על-חושית. עצרנו מול מבנה תעשייה במרכז הארץ. קבוצה של חמישה-עשר איש ישבה במעגל במרכזו של חדר ענק. נכנסתי לחדר וכולם הסתכלו עלי בעין בוחנת. שמרתי על קור רוח ועל חזות שלווה. גבר ואישה ישבו בצד וביקשו שאגש ואשב לידם. שוחחנו והסתבר לי שהשניים הם מדריכי הקבוצה, ולמעשה עברתי מבחן קבלה. לאחר מכן התבקשתי להצטרף למעגל. ידידתי הסבירה לי מראש שהמעגל האנושי יוצר אנרגיה הדומה לסליל השראה. הפגישה התחילה ואני התחלתי להשתעל בצורה בלתי מוסברת. יצאתי מהחדר והשיעול נפסק מיד. חזרתי למעגל ושוב התחלתי להשתעל. חשתי מחנק מלווה בעומס לא מוסבר. רק לאחר פגישות מספר התרגלתי לנוכחות האנרגטית של שאר חברי הקבוצה. כולם דיברו בחופשיות על ישויות, חוצנים ותופעות פארה-נורמליות שונות. סוף-סוף יכולתי גם אני להתבטא בחופשיות ולספר לאנשים אחרים על מה שעובר עלי. )אני ממליץ על כך בכל פה לכל מי שמתנסה ב"צרות דומות"(. במסגרת הקבוצה עברנו חוויות מדהימות. בחלק מהפגישות הרגשנו בחדר דברים מוזרים ביותר. הרגשנו בצורה שלא משתמעת לשתי פנים נוכחויות שונות ומוזרות. אוויר החדר היה מתקרר או מתחמם לפתע או הופך עמום לצלילים. כאילו מישהו שם לכולנו צמר גפן באוזניים. לעתים היינו מרגישים תחושות מוזרות בגוף כמו נגיעות עדינות בראש. חברי הקבוצה שהיו מסוגלים "לראות" דיווחו על דמויות שונות, חלקן אנושיות וחלקן שלא מן העולם הזה. לעתים נצפו חפצים - פירמידות קטנות בצבע זהב או מעין בעלי חיים שנראים כמו יצורים ממעמקי הים. גם אני ראיתי בחטף דמויות שונות ומשונות. התגבשה בלבי הרגשה שזה מקום מפגש עם צורות חיים אינטליגנטיות מעולמות וממדים אחרים. הם באו לצפות בנו. הפעילות שלנו והפתיחות שלנו אליהם עניינה אותם. לעתים הרגשתי כמו קוף בגן-חיות. קיומו של עולם מקביל לשלנו הפך ליותר ויותר מוחשי, ויחד עם זה גברו סימני השאלה.

התהליך הפסיכולוגי הקשה שעוברים במהלך התפתחות רוחנית, הוא הניסיון ליישב את מציאות היום-יום עם המציאות החדשה והמוזרה של הישויות, החוצנים והעולמות הבלתי נראים, המתקיימים בכפיפה אחת לעולמנו המוחשי. אצלי היה התהליך קשה במיוחד, כי כמהנדס הייתי צריך ליישב את כל הפיזיקה, הכימיה והמתמטיקה שלמדתי במהלך עשרים שנות לימוד פורמליות עם המציאות החדשה. שאלות לא היו חסרות לי. מהי הפיזיקה, הכימיה והביולוגיה של הישויות והחוצנים? מה הם אוכלים ונושמים? מהם אמצעי התחבורה שלהם? מנין הם באים? למה לא רואים אותם בעיניים? מה הם רוצים מאתנו? הסתבר בהמשך שמישהו שמע את שאלותי...

במהלך יולי 1993, לאחר שקראתי ספר על פיזיקת היקום בשם "קיצור תולדות הזמן" של פרופסור סטיבן הוקינס, התיישבתי ליד המחשב כדי לציין לעצמי נקודות לא ברורות בספר. הסיכום הפך בהדרגה לדו-שיח. "מישהו" נחמד נתן לי הסברים מדהימים, מעבר למסגרת הידע המדעי הקיים היום. למשל שהמפץ הגדול הינו ארוע מקומי בלבד והיקום אינסופי בגודלו והיה קיים מאז ומתמיד וכנראה יהיה קיים לעד. הודיתי לחוצן על הזמן שהקדיש לי והוא ענה בבדיחות הדעת שזמנו אינסופי. הסתבר בדיעבד שבלי כוונה תקשרתי כנראה עם... חוצן!!! לדבריו החומר הפיזי שאותו כולנו מכירים היטב, הינו רק מקרה פרטי. קיימים אינספור סוגי חומרים אחרים. חלקם כה שונים מהחומר הפיזי, עד שאין אנו מסוגלים להרגיש בהם או לראותם בעיניים, באותה מידה שלא ניתן לראות או לשמוע גלי רדיו. חומרים אלו מהווים מערכות שלמות, המסוגלות לקיים צורות חיים אינטליגנטיות. אנחנו, בני-האדם, יחד עם המדענים שלנו, רואים רק חלק קטן מהחומר שקיים ביקום. רובו נסתר מאתנו. בחומר נסתר זה מתקיימות צורות חיים שונות ומשונות בחלקן אף דומות לבני-האדם. יש מי שישאל בשלב זה - אז מה? מעבר לסקרנות, מדוע כדאי להתעסק עם כל העניין הלא ברור הזה?

ובכן, כפי שהסתבר לי במהרה, אחד האספקטים היותר מרתקים והמעשיים הקשורים בעולם הנסתר הוא טיפולי ההילינג. באותה תקופה הייתי מוטרד מבעיות רפואיות אישיות ובמיוחד הטריד אותי עודף המשקל. שקלתי 145 ק"ג. שום דבר שניסיתי לא עזר בצורה משמעותית לאורך זמן. המומחים הגיעו למסקנה שמדובר באכילה כפייתית. הסכמתי איתם, אבל לא הצלחנו למצוא את הסיבה, ובוודאי לא את הפתרון המיוחל לבעיה. כחלק מהתהליך שעברתי קראתי כמה ספרי פסיכולוגיה. אחד הספרים דן במקרים שבהם טופלו טראומות מן העבר בעזרת רגרסיה היפנוטית. תהליך שבו תחת השפעת היפנוזה מוחזר המטופל לתקופת הילדות וחווה מחדש אירועים טראומתיים. באחד המקרים החזיר המטפל את המטופל לחוויות הלידה ומעבר לה. הפסיכולוג הופתע שהיו למטופל זיכרונות ברורים של חיים קודמים. דבר זה הרשים אותי עמוקות. מאחר שלא נמצאה כל חוויה טראומתית במהלך חיי הנוכחיים, החלטתי לחפש טראומות בגלגולים קודמים. התחלתי לחפש מישהו שיכול לעזור לי. המליצו לי אז על ולריו בורגוש, מדיום והילר מפורסם שעבד באותה תקופה בראשון-לציון.

ולריו בדק אותי והגיע למסקנה שאמנם מקור בעייתי בטראומות מגלגולים קודמים. להפתעתי לא היה כלל צורך בהיפנוזה. ולריו יכול היה "לקרוא" ישירות את זיכרונותי הגלגוליים. הוא נכנס בקלות לריכוז, נגע קלות בראשי ועצם את עיניו. ואז החל לתאר אותי כעבד כושי שמת מרעב לפני כ 200 שנה. בזמן שהוא "חיטט" בזיכרונות הגלגוליים שמעתי לפתע בראשי קול תיפוף, הרגשתי טקס חגיגי כלשהו, ופרצוף מעוטר בנוצות הופיע מולי. היה זה גבר כושי יפה תואר, שנראה בן תערובת, הכושי הזה הייתי אני. הטקס שראיתי היה טקס נישואי עם אישה כושית שאהבתי. התמונות שהופיעו אחר כך היו משמחות פחות. הלכנו במדבר לוהט ויבש. לבסוף צנחנו שנינו על-יד שלולית של מים מלוחים ונפחנו את נשמתנו.

למרות שולריו ייחס בודאות את סיבת ההשמנה לטראומה גלגולית, הוא הודה שאין ביכולתו לטפל בי.

הייתי נחוש בדעתי למצוא מישהו שיכול כן לטפל. ברוב ייאושי עצמתי את עיני והתפללתי לאלוהים. לפתע קלטתי מין מקור אור. פתחתי את עיני אבל המנורה שבחדר היתה בכיוון אחר לגמרי. הבנתי שמישהו או משהו קלט אותי!

זה ההסבר היחידי להשתלשלות המאורעות הלא מקרית שהתרחשו לאחר מכן. מישהו "הוביל" אותי להכיר את חיה לוי, אישה מיוחדת במינה, שהפכה ברבות הימים לידידה טובה שלי.

לפי סיפורה, הסתכם הידע האזוטרי שלה בקריאת ספרים כגון מלחמות האלים של אריך פון דניקן ומשולש ברמודה. הצטרפותה לקבוצת התפתחות אישית גרמה לה ליכולת ראייה על-חושית מדהימה ותקשור עם ישויות. לפרנסתה התחילה לתקשר בעבור אנשים. בהדרגה נרתמו לעזרתה ישויות טובות. מהם היו בחייהם רופאים ופסיכולוגים. חלק מהישויות לקחו על עצמם את המשימה להיות מדריכים אישיים שלה. הם דאגו ללמד אותה ולהכשירה לעזור לבני-אדם. כפי שהתברר, יכולת תקשור טובה איננה התכונה היחידה הנדרשת מבן-אדם, על מנת שישויות ברמה גבוהה יבואו לעזור לו. המדיום חייב להיות בעל אישיות חיובית, בעל רמת התפתחות רוחנית גבוהה - "ירוק" בלשונם של החוצנים, על מנת שיבואו לעזור לו ולעבוד איתו. מדריכיה התחלפו מידי פעם, בהתאם לשלבים בהתפתחותה האישית. כל מדריך לימד אותה משהו. ישות בשם צאנ'ג לימד אותה רפואה סינית.

באחד הימים הבחינה בישויות חדשות ומוזרות. הם דמו לבני-אדם אבל נטו יותר להראות כמו חוצנים. תחילה נבהלה מהם. אבל עד מהרה הבינה שמטרתם זהה למטרת כל הישויות שיצרו איתה קשר - לעזור לבני-אדם. בהסכמתה בנו בית-חולים שדה צמוד לביתה. המדיום הפכה להילרית ויחד התחילו לטפל באנשים, ברמה שלא האמנתי כאפשרית בתחום זה. מרבית הדברים גובלים ב SCIENCE FICTION ממש. לא להיבהל. החוצנים שאני מדבר עליהם אינם מופיעים בממד הפיזי. הם בלתי נראים לרוב האנשים, ממש כמו הישויות המקומיות,למרות שהישויות והחוצנים אינם נמצאים באותו מישור קיום. הודות לעובדה שהחוצנים עשויים מחומר אחר ובלתי נראים או מורגשים, יכולים הם להסתובב בינינו בחופשיות.

אני זוכר היטב את הפגישה הראשונה ביני לבין חיה שהתקיימה ב- 26.4.1994. כאשר גוללתי את בעייתי לפניה קלטתי ברקע יציע, ושורה של ישויות יושבות מאחורי שולחן, מסתכלות עלינו ומשוחחות ביניהן בלא קול. באותה תקופה חיה רשמה את דבריהם של הישויות והחוצנים בכתב. בצד ימין ישבה דמות סמכותית ומרשימה שאור גדול בקע ממנה, עד כמה שניתן לקלוט בראייה על-חושית. לידה ישבה דמות של אישה קטנה עם עיניים ענקיות. ברבות הימים הכרתי אותה בשם "אורנע" הפסיכולוגית החוצנית בעלת הקול הצייצני. היתר לא היו ברורים. הישויות אישרו שהבעיה שלי נובעת מטראומות בגלגולים קודמים ושביכולתם לעזור. לאחר שהבעתי את הסכמתי לטיפול, התחיל משהו שניתן לתארו כמחול שדים. חלק מהישויות ירדו מהיציע והתחילו להתעסק בראש שלי. הרגשתי זרמים, דקירות ותחושות שקשה להביען במלים. חיה ישבה מולי ותיארה בפני מכשירים שונים שנעשה בהם שימוש במשך 30 דקות של טיפול מוזר זה. הרגשתי טשטוש. למחרת היה לי כאב ראש חזק. השפעות הטראומה הגלגולית היו כלא היו, אחרת איך ניתן להסביר את 30 הק"ג שירדו ממשקלי במשך כמהחודשים לאחר "טיפול" מוזר שכזה?!

גזרתי שהלכה והצטמקה, שכנעה אותי יותר מכל, בממשות הישויות והחוצנים. החלטתי לבדוק אותם שוב. הפעם ניסיתי נושא רפואי דרמטי פחות, בשנים האחרונות סבלתי מקושי מתגבר והולך לכתוב בכתב-יד, והעדפתי להדפיס על המחשב. כל אימת שלקחתי עט ליד וכתבתי כמה שורות הייתי מרגיש אי-נוחות כזאת, שהיתה גובלת בהרגשת בחילה. גם כתב היד הפך בלתי קריא כמעט לחלוטין. הרפואה הקונבנציונלית לא מצאה את הסיבה ובודאי שלא מצאה מזור לבעיה. החוצנים אצל חיה בדקו ומצאו שהבעיה כנראה גנטית, והיא חולשה של וריד קטנטן במוח. וריד זה אחראי על אספקת דם לעצבים שמפקחים על חלק מאצבעות יד ימין. תוך כמה דקות תוקן הוריד. מאז הטיפול, כל אימת שאני כותב בלי הפרעה, אני נזכר מי איפשר זאת. גם אם הרפואה הקונבנציונלית היתה מסוגלת לאתר את הבעיה, מסופקני אם היו פותחים לי את הראש על מנת לטפל בוריד קטנטן...

האספקט המעשי של ההילינג החל לעניין אותי מאוד. עמוק בפנים הרגשתי שאני רוצה לעסוק בזה. הישויות אצל חיה המליצו לי לעשות הרבה מדיטציות דמיון מודרך, הדבר מפתח את החושים הנוספים, ובמקביל ללכת ללמוד קורס הילינג ספיריטואליסטי. בנוסף לזה הפנו אותי להילר בשם שלמה קירה, שעובד בשיטות אלו על מנת שיטפל בשאר בעיותי הרפואיות.

שלמה קירה ביקש שאשכב על מיטת טיפולים מוגבהת במרכזו של חדר קטן. הוא נשא תפילה חרישית ופרס את ידיו מעל גופי בלי לגעת. בהדרגה התחלתי להרגיש זרמים בגופי, דקירות מוזרות ונמלולים. האזורים הבעייתיים בגופי הורגשו היטב. גם בחדר שלו הבחנתי בשורה של ישויות יושבות מאחורי שולחן ביציע ומסתכלות על הנעשה למטה. גם שם היתה דמות שקרנה בצורה כזאת שהיה בלתי אפשרי להביט בה. ישויות אחרות עמדו סביבי וטיפלו בי בצורה לא ברורה. ידיו של שלמה נעו בצורה מוזרה. לקח לי זמן לקלוט שלמעשה מישהו אחר מזיז אותן. גם הבעת פניו של שלמה השתנתה לעתים בצורה מוזרה. שוחחנו בחופשיות על כל מה שקורה בחדר. שלמה, מהנדס חומרים במקצועו, התחיל לעסוק בהילינג לאחר שאישתו נרפאה ממחלה על-ידי הילינג.

מבין הישויות הרבות שטיפלו בי באותה תקופה )סוף שנת 1994(, הצלחתי ליצור קשר אישי עם שניים מהם. רופא מנתח בשם ג'ון, ישות שנראתה כמו בחור צנום כבן שלושים, ולו שיער ארוך בלונדיני. הוא הופיע פעמים אחדות בתפקיד המנתח הראשי. את הישות ד"ר מאיר הכרתי לראשונה כאשר הגיע אלי לביקור בית. הסתבר שבנוסף לטיפולים אצל שלמה, עורכות הישויות ביקור בית וממשיכות את הטיפולים. ערב אחד הרגשתי נוכחות של ישויות והם ביקשו ממני לשכב לישון מוקדם על מנת שיוכלו לטפל בי. הרגשתי את אותן התחושות כמו בזמן הטיפול אצל שלמה, למרות שהייתי לבדי בחדר-השינה. לא הצלחתי לתקשר עם ד"ר מאיר הישות באופן מילולי, אבל בכל זאת נוצר קשר טלפתי של מידע ויזואלי. לאחר שסיים לטפל בי, הראה לי בניין גדול עם מסדרונות גדולים, תקרה גבוהה ורצפת שיש מבריקה בגוון ירוק. אחד החדרים היה חדר העבודה של ד"ר מאיר. לא הבנתי בברור, אבל נדמה לי שהוא היה רופא בגרמניה. הבניין שהראה לי, היה מקום עבודתו בעבר. בהמשך ראיתי תמונה של אישה כבת ארבעים בעלת שער שחור אסוף לבושה בשמלת ערב ירוקה כהה קטיפתית מבריקה. לא היה ברור לי אם היתה זאת אישתו או בתו. אך ודאי היתה זאת מישהי חשובה מאוד בשבילו, עד כדי כך שראה לנכון לשתף אותי בדבר. למרות התחושות הגופניות שהרגשתי בזמן הטיפול והקשר הטלפתי עם ד"ר מאיר, היה לי עדיין קשה לקבל שהדבר אמיתי. השתכנעתי משום שגם שלמה קירה וגם חיה לוי הכירו את אותן הישויות ועבדו איתם.

באחד הטיפולים היותר מעניינים שהתקיים אצל שלמה בתאריך 14 בדצמבר 1994 ביקש שלמה שאעצום עיניים ואנסה להירגע, לאחר מכן תרגל איתי מדיטציית דמיון מודרך. בעיניים עצומות מדמיינים שאנחנו עושים כל מיני פעולות וסופרים אחורה מ100- ל0- . כתוצאה מהטכניקה הספציפית נכנסים למצב תודעה שונה, ואז יכולים לחוות חוויות מרתקות. לפתע ראיתי לפני יצור קטן ושברירי בעל פרצוף מקומט. הוא לבש חליפה עשויה מחומר גמיש דמוי נייר אלומיניום. ניסיתי לשוחח איתו אבל לא הצלחתי. ואז הבחנתי ששנינו נמצאים במקום אחר לגמרי. הינו בתוך חדר ענק, הדומה למוסך של מטוסי ג'מבו. באמצע החדר עברה מסילה, שעליה קרונית פתוחה ובה שישה מקומות ישיבה, שבהם ישבו דמויות הדומות לדמות המקומטת. הם עצרו ליד מה שנראה כמרכז בקרה, הדומה למרכז בקרת טיסות בשדה תעופה. אבל המפעילים היו כולם דומים לאותו יצור. הדמויות חייכו אלי בנימוס וקדו קידה קלה בראש. הרגשתי כלפי היצורים הקטנים היתה הרגשה טובה מאוד. בהמשך מצאתי את עצמי במחסן עצום ובו מדפים. על כל מדף נראה שוכב יצור דומה. הבנתי שהם נמצאים במצב דמוי תרדמת חורף. רק חלק קטן מהם היה ער, כדי לטפל במה שנראה כספינת חלל ענקית. הבנתי שאורך החיים של היצורים השבריריים הוא כמעט אינסופי. הם באים ממערכת רחוקה מאוד ונמצאים במצב זה כבר אלפי שנים. מדוע שותפתי במידע זה, לא הצלחתי להבין. סיפרתי לשלמה מה שראיתי במהלך המדיטציה והוא אישר שהוא יודע זאת. ציינתי שמדעני כדור-הארץ השקיעו מיליונים בפרויקטים של בנית אנטנות לקליטת שידורי רדיו מהחלל החיצון בחיפוש אחר אינטליגנציות חוץ ארציות, והם למעשה פה. שלמה אמר שהחוצנים צחקו וציינו שהמדענים לא יקלטו כלום. תקשורת בגלי רדיו, הינה טכנולוגיה מיושנת שהחוצנים שכחו כבר מזמן.

בטיפול אחר, בתאריך 4 בנובמבר 1994, הכניס אותי שלמה למדיטציה, ושאל אותי מה אני רואה בחדר. עניתי שאני רואה לידו חוצן בדמות גבר רזה וגבוה, ולו שיער דמוי פסי ניילון רחבים, גלימה מניילון ופרצוף מוזר. הגבר ביקש לשוחח איתי אבל לא הצלחתי לשמוע אותו. שלמה תיקשר את התשובות שלו. שאלתי את החוצן שאלות מספר לגבי זהותו ומאין הגיע. הוא ענה בנימוס ששמו ארכדי והוא בן 800. הוא חוצן שנמצא בכדור-הארץ כבר 500 שנים, והוא עושה כאן עבודה מדעית חשובה של עזרה לכדור-הארץ. הוא מהווה חלק מקבוצה של חוצנים שמהווים יחד יצור אחד מורכב ומקורם מגלקסיה אחרת בכוכב בשם ארכאיה. לאחר מכן התעניין בגישתי לנושא ההילינג, ושאל אם אני מעוניין לעזור ולטפל באנשים. עניתי שכן.

הלכתי לקורס דמיון מודרך. הקורס התקיים בדירת הגג המפוארת של שלמה קירה. על הגג תחת כיפת השמים ישבנו במעגל כתריסר תלמידים. עצמנו עיניים ונכנסנו לרגיעה עמוקה. בהדרכת שלמה נכנסים בהדרגה למצב תודעה הדומה לחלום בהקיץ. בדומה לשלב הנים לא נים שלפני היקיצה. ואולם במצב המדיטציה התהליך מבוקר ונשלט. בהתחלה מקבלים הנחיות של מדריך המדיטציה, אבל בהמשך ניתן לבצע את המדיטציה באופן עצמאי. במהלך המדיטציות חווים דברים מוזרים. כשמסיימים את התהליך, מספר כל אחד בתורו מה עבר עליו. לולא הסיפורים הדומים של המשתתפים הייתי חושב שכל העניין מצוץ מהאצבע והוא פרי דמיונם של המשתתפים. לעתים ראינו אותם דברים, כגון ישויות ומדריכים רוחניים. לעתים היתה תחושה של תנועה במקום ובזמן. בהמשך למדנו לבצע קריאות ותקשורים אחד לשני. קלטתי כי סביב המנחה של הקורס וסביב התלמידים עמלה קשה חבורה של ישויות ומדריכים רוחניים שעזרו בכל התהליכים שעברנו. ישויות אחדות נראו דומים לבני-אדם, אבל היו גם כאלה שלבשו בגדים מבריקים בצבע כסף, ועל פניהם היה בד לבן, לפי הערכתי, כדי להסתיר את תווי הפנים הלא אנושיים שלהם. הם היו כנראה חוצנים.

באחת הפגישות הרגשתי שיש משהו ממעל, בשמים. ניסיתי להפנות את הראייה העל-חושית כלפי מעלה ונדהמתי. מעלינו היה מבנה עגול ענק בצבע חום-כתום. הוא נראה כמו תחתית של חללית עגולה, החונה כחמישים מטרים בדיוק מעל הבניין. בתחילה חשבתי שאני מדמיין. ביקשתי ממשתתפים אחרים בקורס להסתכל למעלה ולספר לי מה הם קולטים. לתדהמתי ראו הם בדיוק מה שראיתי אני. סיפרתי לשלמה והוא אישר שהחללית חונה מעל הבניין כבר כמה חודשים. לדבריו, יורדים מהחללית חוצנים ומצטרפים לצוות הישויות המארגן את הפעילויות השונות של הקורס. מעלית שקופה חיברה את החללית לגג. המעלית נראתה כמו צינור סגלגל שקוף. במדיטציה נוספת ניסיתי לעלות במעלית. הצלחתי לעלות למעלה, אבל שם פגשה אותי חוצנית ושאלה מה אני עושה שם. נשלחתי למטה בבושת פנים. כשהגיע הזמן המתאים, במהלך אחת המדיטציות, ערכו לנו החוצנים סיור מאורגן בחללית. הכול נראה מעורפל כמו בתוך חלום. אבל הצלחתי להבחין במסדרונות ובחדרים שבהם ציוד ומכונות משונות. באחד החדרים היו יצורים לבנים וקטנים. ביניהם ישב אבי, ונראה כמו אדם מבוגר בין ילדים, שהיו למעשה חוצנים בוגרים אבל ננסים. הוא עשה הכרות קצרה ביני לבין החוצנים הקטנים. לאחר מכן לקח אותי לחדר אחר. החדר היה קטן והיה בו מקום לשולחן ולשלושה כיסאות. סביב, בקו המחבר את הרצפה לקיר, היו פסי תאורה שיצרו אווירה דרמטית. התיישבתי עם אבי על שני כיסאות ובכיסא הנוסף התיישב אדם שנראה כמו איש כמורה סיני זקן וסמכותי. לא הבנתי מה דיברו ביניהם. לבסוף ניגש אלי האיש והניח את ידיו על ראשי. הבנתי שהוא מברך אותי להמשך התפתחותי הרוחנית. הוא נראה כבעל תפקיד חשוב בחללית והיה חשוב לאבי להפגיש בינינו. כמה חודשים מאוחר יותר, בעודי מטייל עם ילדי בגן, קלטתי לפתע את איש הכמורה עומד לפני. דמות הרפאים לבשה גלימה של איש דת מהמזרח הרחוק ועליה ריבועי מתכת מרוקעים. תקשרנו קצת. הבנתי שהיה בחייו כוהן שינטו, ושהוא ישות שעובדת כרגע עם החוצנים. מאז לא ראיתי אותו עוד.

במהלך המדיטציות בקורס של שלמה קרו דברים משונים. למשל: זכור לי שלקחו אותי לחדר לבן גדול שבמרכזו מיטה נמוכה, ועליה שרוע משהו שנראה כמו תרמיל אפונה גדול או חרק המוטל על גבו. הבנתי שזהו יצור חי מזן כלשהו. היצור היה מקופל ומקומט, ואני הבנתי שהוא חולה. לא הבנתי מה אני עושה בחדר הלבן. לפתע קלטתי את המסר "תרפא אותו". ריכזתי את כל כוח המחשבה ושלחתי ליצור פרץ אנרגטי מרפא ואהבה מכל הלב. כמו במטה קסם התחיל היצור להתיישר, עורו הפך חלק ומבריק. הוא נירפא! קול מחיאות כפיים נשמע באוזני, הקירות הפכו שקופים ונראה היה כי הוסטו וילונות. דמויות עמדו והסתכלו עלינו. עברתי את הבחינה!

במדיטציה אחרת נלקחתי דרך מסדרונות אפורים לחדר קטן ואפרורי שם שכב על מיטה מוגבהת יצור נוסף. הפעם כבר ידעתי מה עלי לעשות. לאחר שהיצור נרפא, הופיעו שתי דמויות שהתחילו לפתוח פתח אליפטי בקיר סמוך. נראו שתי דלתות כבדות מאוד שנעו באיטיות אחת כלפי מטה ואחת כלפי מעלה. דרכן ראיתי חלל מעוגל עצום, מלא אור. הבנתי שהם רוצים להראות לי משהו, והריפוי היה רק מבחן לצורך אישור כניסה. מבעד לפתח הבחנתי שהאור נובע מתוך ענן ערפל סמיך ששכן בתוך אותו חלל. הוסבר לי שהענן בנוי למעשה ממיליארדי יצורים קטנים אינטליגנטים המחוברים זה לזה ויוצרים יצור על. מין מוח על. אפשר להתייחס לזה גם כאל צביר נשמות. לכל נשמה אישיות משלה וזיכרונות וניסיון חיים הנתרם לשימוש הצביר כולו. שאלתי אם זה המקום היחיד שיש בו צביר כזה, אמרו שלא, שיש עוד כוכבים עתיקים שבהם צבירי נשמות כאלו. מה היה זה בדיוק ולמה הראו לי זאת, לא הבנתי. אולי אבין בהמשך.

תוצאות ההילינג ששלמה עשה לי לא אחרו לבוא. הרגשתי השתפרה, ובדיקות הדם שיכנעו אותי שלא מדובר בהשפעה פסיכולוגית בלבד. מיהרתי להמליץ על שלמה לחברים ולקרובי משפחה. באחת ההזדמנויות ישבתי בצד והסתכלתי כיצד שלמה מטפל בקרובת משפחתי שסבלה מכאבי גב. הבחנתי בקרן זוהרת קלושה שירדה ממקום כלשהו למעלה ונכנסה לראשו. מידיו נראו בוקעים שובלים הדומים לקשת חיוורת בענן. לידו עמדה ישות עם מכשיר, שדמה למקדחה חשמלית. הישות הניחה את הכלי ליד כלים אחרים בתוך ארגז מלא אורות מוזרים, ואני הבנתי שהאורות הטעינו וטיהרו את הכלים. ליד הארגז היו ארונות נוספים. מעל מיטת הטיפולים נראה מכשיר ובו מנורות רבות בצבעים שונים. משהו שהזכיר מנורת חדר ניתוח. מאחורי גבי היה מכשיר מורכב, שצינורות יצאו ממנו. הבנתי שזהו המחשב ומרכז הבקרה של הציוד הרפואי. הארגזים הם כלי אחסון למכשירים רפואיים. לפתע התחוור לי שאני נמצא במרכזו של חדר ניתוחים משוכלל מהמאה ה31-. ה"חדר" היה גדול בהרבה מהחדר הפיזי, צורתו מעוגלת, והוא מלא ארגזים רבים וציוד משונה שהיו סוחבים לכיוון מיטת הטיפולים בהתאם לצורך.

לפתע, בעודו מטפל בקרובת משפחתי, ביקש ממני שלמה לקום ולהתקרב אליו. חששתי. הוא ביקש שאניח את ידי מעל ידיו מבלי לגעת. עשיתי זאת בפחד גלוי. לפתע הרגשתי קור הנובע מידיו למרות שלא נגעתי בהם. לאחר מכן ביקש שאניח את ידי בין ידיו לבין הגב של המטופלת. הקור התחזק. בקרבת גוף אנושי מרגישים בדרך כלל חום, אבל התחושה היתה כאילו הכנסתי את ידי למקפיא. נגעתי בידיו של שלמה ולהפתעתי חומם היה נורמלי. שלמה הסביר שקיימים סוגי אנרגיה רבים. הפעם השתמשו הישויות באנרגיה שיוצרת תחושת קור.

הטיפול הסתיים, ושלמה נתן לי שיעורי בית: במשך 20 דקות ביום עלי להניח את ידי על הנקודה הכואבת בגב המטופלת. שמתי שמיכה עבה על שולחן פינת האוכל בביתי וביקשתי מקרובת משפחתי לשכב על השולחן. התפללתי והנחתי את ידי. לא עברו כמה רגעים והרגשתי חום אדיר ביד. המטופלת ציינה שהיא מרגישה חום נעים וזרמים מוזרים. התחלתי להזיע מרוב התרגשות. לאחר כמה דקות הרמתי את ידי כדי לסיים את הטיפול אבל היד המשיכה, כאילו זזה מעצמה במעלה עמוד השדרה הלוך וחזור. היתה לי שליטה מלאה על היד, אבל בד בבד כאילו גורם סמוי ביקש בעדינות שאבצע תנועה ספציפית, וכך עשיתי. למחרת פחדתי לחזור על התהליך. הסתכלתי על שולחן פינת האוכל בהיסוס. ואז קלטתי דמות של איש מבוגר שאותו לא הכרתי מימי. הוא עמד לפני השולחן ובסימני פנטומימה עודד אותי להמשיך ולטפל. המשכתי.

במהרה מצאתי את עצמי יחד עם עוד עשרים משתתפים בקורס הילינג רוחני. בין המשתתפים היו מנהלים, אנשי מחשבים, קצינת משטרה ואף רופא קונבנציונלי, מומחה למחלות פנימיות. במהלך הקורס עשינו מדיטציות רבות ובהן התוודענו אל המדריכים הרוחניים. למדנו באופן תאורטי ומעשי להרגיש את שדה האנרגיה האנושי, המרידיאנים והצ'קרות, וכיצד יש לטפל בהם. זה היה הפנינג אחד גדול. נוסף על עשרים המשתתפים וצוות המורים הסתובבה בינינו חבורה של ישויות, שהתאמצו בכל כוחם לכוון, ללמד ולעזור. הם הזיזו לנו את הידיים, כיוונו את האנרגיות ואף טיפלו בנו בעת הצורך.

הייתי מודע למדריכים האישיים המלווים אותי במהלך הקורס. פעם אחת הרגשתי אותם במכוניתי, מתבדחים על חשבוני. הם היו שניים. נקבה שדמתה לאישה וזכר בעל עור מחוספס דמוי עור נחש. לזכר היו זרועות מוזרות ואצבעות ארוכות שבאמצעותן דגדג את עורפי ושניהם פרצו בצחוק. בשעות התרגול המעשי של קורס ההילינג עזרו לי וכיוונו אותי. בעוד שמשתתפים אחרים גיששו את דרכם במבוך האנרגיות, הפעילו אותי החוצנים בצורה ברורה. המורים בקורס התלהבו והתמלאו סקרנות. המדריכים החוצנים שלי הגיעו עם ציוד טיפולי נייד, ויחד ביצענו טיפולים מרתקים. אני לא בטוח, אבל נראה לי שהייתי יוצא דופן בזה שהוצמד לי צוות הכשרה של חוצנים, בעוד שאת שאר התלמידים הכשירו כנראה ישויות.

אחת המורות בקורס, הילרית ותיקה, סבלה מכאב מציק בגב התחתון. באחד משיעורי התרגול המעשי ביקשה שאטפל בה. במהלך הטיפול ציינה שהרגישה כאב חד באזור הבעייתי. הכאב הלך והצטמצם לנקודה אחת. הרגשתי שיש לה זיז באחת החוליות, זיז שלוחץ על העצבים. סיפרתי לה. לאחר מכן הרגישה כאילו מישהו חותך בתוכה משהו, והכול נגמר בתוך רבע שעה. שבועיים לאחר הטיפול סיפרה לכולם ששלושה ימים הרגישה את הגב כאילו לאחר ניתוח. אבל מאז, הכאב שהטריד אותה שנים, נעלם ולא חזר.

הצוותים שהכשירו אותי התחלפו מידי פעם. הכשרתי כהילר התחילה למעשה זמן רב לפני הקורס הפורמלי. יום אחד הרגשתי כאילו מישהו מזמזם לי באוזן. מיהרתי למחשב לתקשר. פסיכולוגית חוצנית בשם "אורנע", בעלת עיניים חומות ענקיות, סיפרה לי שהם, החוצנים, באו לעזור לבני-האדם, ושאלה אם גם אני מעוניין לעזור. עניתי בחיוב. לפני שנגמר קורס ההילינג קראו לי החוצנים שוב. הפעם ביקשו שאשב על כיסא במרפסת ביתי ואכנס למדיטציה. ראיתי לפני מסך לבן. תחילה הופיעו אותיות בשפה לא מובנת, שהתחלפו במהירות. לאחר מכן הופיעו כמה כדורים סגולים כהים, שבאו כאילו ממרחק. החוצנים הסבירו לי שכך נראות נשמות החוצנים, שמגיעות מכוכבים אחרים. הבנתי שנשמות אלו משותפות לבני-האדם ולחוצנים. במובן רחב יותר, אנו כמו קרובי משפחה. לאחר מכן הקרינו בפני תמונה של חדר בביתי וסביבו הוסיפו כיפה ענקית. הבנתי שהחוצנים מבקשים את רשותי לבנות מבנה קבע סביב ביתי. הסכמתי. כך נפתח אצלי סניף של בית-חולים שדה חוצני.

הבעיה שנותרה היתה למצוא מטופלים. לא קל לשכנע אדם חולה לבוא לטיפול לא קונבנציונלי, לא כל שכן להיות מטופל בידי הילר מתחיל. לא העזתי להזכיר חוצנים או בית חולים של חוצנים. הצעתי לידידי וחברי טיפול הילינג אנרגטי חינם. חיפשתי מתנדבים. חברים וקולגות לעבודה הסכימו להיות שפני ניסיון. בחור מהעבודה, מהנדס במקצועו, אזר אומץ לבוא לטיפול. הוא נשכב על המיטה ואני עמדתי במרחק שני מטר ממנו, ובדחילו ורחימו הקרנתי אנרגיות מידי. לפתע הסתכל עלי הבחור במבט מוזר, וציין בפליאה שהוא מרגיש זרמי חשמל חזקים בגופו. תארו לכם את ההקלה שהרגשתי. חששתי שלא ירגיש כלום ויצחק לי. לאחר כמה טיפולים הוטב מצבו הרפואי ורק אז העזתי לגלות לו שחוצנים טיפלו בו. הוא הקשיב בנימוס אך נראה לי שהתקשה להאמין.

מהנדס אחר הגיע לטיפול במטרה להוכיח שהכל שטויות. לאחר הטיפול הראשון היה כולו נרגש ולמחרת סיפר לכולם בעבודה על חוויותיו המוזרות. בטיפול השני הרגיש תחושות גופניות כל כך ברורות שהוא נבהל והפסיק לבוא. זה היה כנראה יותר מדי ליכולת התפיסה שלו.

מהנדס שלישי סבל מכאבים מתמשכים בכפות רגליו. שום טיפול רפואי שעבר לא פתר את הבעיה. לאחר טיפולים אחדים אצלי נעלמו הכאבים כלא היו.

שכנה מבוגרת הגיעה אלי עם גידול שפיר בבטן, שנקרא בשפה מקצועית "מיומה". והיא נפוצה מאוד אצל נשים. לאחר כמה טיפולים בישר לה הגינקולוג הקונבנציונלי שהמיומה הצטמקה בצורה לא מוסברת לגודל לא מסוכן. בעקבות הצלחה זו שלחה אלי לטיפול את קרובי משפחתה, חברים לעבודה וידידים.

באירוע חברתי פגשתי בחור בשם שלמה רולל שהתעניין גם הוא בהילינג. הסתבר שיש לו רקע נרחב בפסיכולוגיה, ביוגה, וברפואה אלטרנטיבית. הצעתי שיצטרף אלי לטיפול בידיד משותף. הסברתי לו שהחוצנים מטפלים באנשים באמצעות העברת אנרגיות דרך ההילר. לפי הנחייתי הניח את ידיו באוויר מעל המטופל. בהדרגה התחיל להרגיש זרמים חזקים. ידיו התחילו לזוז כאילו מעצמן. החוצנים לקחו שליטה. הטיפול נשא פירות ושלמה הלך הביתה לעכל את החוויה שעבר. בהזדמנות אחרת הצעתי לעשות לו טיפול. שלמה נשכב על המיטה ועצם את עיניו. מרגע שהטיפול החל ועד שהסתיים הוא לא הפסיק לדבר. הוא דיווח על כל התחושות הגופניות שהרגיש. למרות שהיה בעיניים עצומות היתה התאמה לתחושות שלו ולמיקום הידיים שלי )למרות שידי היו במרחק של לפחות 30 ס"מ מגופו(. הוא דיווח על זרמים, עקיצות, חום שורף וכו'. במקביל לתחושות הגופניות, דיווח על מראות שונים, שכללו ציוד מוזר ומידי פעם ראה פרצופים של חוצנים המתקרבים ומתרחקים ממנו. אחד החוצנים היה בעל מראה של יצור ים, ששינה את צורת פניו לצורת פרח - כנראה הומופלויד )יוסבר בפרק על חוצנים מיקום אחר(. נוסף לזה התלונן שהוא מרגיש כאילו שמיטת הטיפולים גבוהה יותר מאשר היא במציאות, תחושה שגם אחרים דיווחו עליה. לאחר סיום הטיפול שנמשך כשלושת רבעי שעה, התקשה לחזור למציאות של כאן ועכשיו. הוא פתח את עיניו אבל ראה את החדר מלא נקודות בצבע צהוב. הראייה המשובשת נמשכה דקות מספר. הוצאתי אותו מחדר הטיפולים למרפסת כדי שיראה את השמש ואת הצמחייה על מנת שהמודעות שלו תחזור לממד הפיזי של כאן ועכשיו.

ציד המטופלים נמשך. בפגישה עם ידיד ותיק שלי מתקופת הלימודים, איש מחשבים במקצועו, דאגתי לספר, כמובן, על התחביב החדש שלי. שאלתי אם הוא סובל ממשהו ואם היה מעוניין לקבל טיפול. הוא נענה להצעה. מיד לאחר שנשכב על המיטה הרגיש תחושות מוזרות, עוד בטרם ניגשתי אליו. לפתע אמר שהוא רואה סביב גופו מעין ערפל כחלחל. הסתבר שהוא תאר את המעטפת האנרגטית שלו. האזורים המטופלים נראו כהופכים לשקופים למחצה בגוון כחלחל בהיר. הידיד שלי התגלה כבחור רגיש מילדותו. הוא סבל מפחדים לאחר שראה סרטים בתחום הפרה-נורמלי, סרטים על רוחות רפאים. עמדתי מול דילמה איך לספר לו שבעצם רוחות רפאים מטפלות בו. ההילינג עזר ועם הזמן מצבו השתפר. רק אז העזתי לגלות לו בהדרגה ש..."רוחות טובות" מטפלות בו. יום אחד הכנסתי אותו למצב מדיטציה ושאלתי אותו את מי הוא רואה בחדר. הוא ענה לפתע שהוא רואה דמות מטושטשת שקיבלה לבסוף צורה של זקן סיני. ביקשתי שישאל את הדמות מה שמה. הוא שאל וקיבל תשובה. הסתבר שהריהו בעל יכולת תקשור יוצאת מן הכלל. במהלך הפגישות הבאות החל לראות את הישויות והחוצנים המטפלים, ואף לתקשר איתם בחופשיות מעוררת קינאה. בעקבות חוויות אלו השתחרר בהדרגה מפחדיו. במהלך הפגישות הבאות לימדתי אותו גם איך לטפל. עד היום אנו מקיימים פגישות של תקשור וטיפול הדדי.

הודות לחברים אלו ורבים אחרים, שהתנדבו להיות מטופלים ראשונים, בניתי את הניסיון ואת הביטחון העצמי שלי בתחום מוזר זה. ועל כך אני מודה להם מקרב לב. בהדרגה הגיעו יותר ויותר אנשים לקבל הילינג, והם הגיעו עם בעיות רפואיות קשות יותר ויותר.

מאז, אני הישויות והחוצנים עובדים יחד כצוות. הם עונים לי על שאלות ועוזרים לי להבין דברים רבים. לפי בקשתי נתנו לי שיעורים על הפיזיקה המורחבת של היקום ועל כל נושא שמעניין אותי. בפרקים הבאים אנסה לסכם חלק מהחוויות שעברנו יחד.

לאורך תקופה ארוכה שימש אותי הספק בן לוויה עקשני ונמרץ. נהגתי לחשוב שהספק שומר על שפיותי. למרות אינספור הוכחות וחוויות מוזרות הרגשתי כל הזמן ספקות. אחרי הכל דרושה גמישות נפשית בלתי רגילה להאמין ולקבל שאנרגיות בלתי נראות שזורמות מהידיים מרפאות חולים. להאמין בצורות חיים ללא גוף פיזי, ולהאמין בחוצנים ועוד מממד אחר שלא ניתן לראות אותם בעיניים או למשש אותם בידיים. כל הזמן חיפשתי הוכחות ממשיות. משהו מוצק להיאחז בו. עד היום יש בידי רק שני סוגי הוכחות: הצלבות מידע - כלומר קבלת מידע בתקשור מישויות וחוצנים ואימותו עם מקור חלופי. ובעיקר תוצאות חיוביות של טיפולים. ביקשתי אין-ספור פעמים מהחוצנים לספק הוכחה פיסית כלשהי לקיומם ותמיד נעניתי בנימוס אך בשלילה. התירוץ העיקרי שקיבלתי, היה שהצוותים הרפואיים פועלים תחת מסגרת מאורגנת, המגדירה להם בדיוק מה מותר ומה אסור להם לעשות. הם קיבלו הנחיות לבצע טיפולים רפואיים, מבלי להשאיר עקבות פיסיים, על מנת שלא לעורר פאניקה בקרב תושבי כדור-הארץ. התירוץ אמנם מתסכל אבל בהחלט מתקבל על הדעת.

כל חוקר בעלי חיים בטבע יודע היטב, שעל מנת להתקרב לחיות בר, לצורך מחקר, עליו להסתתר היטב, באמצעות הסוואה מתאימה. החוצנים בעלי אמצעים טכנולוגיים מעבר להבנתנו, הכוללים אמצעי הסוואה מושלמים. הם עושים בהם שימוש ומסתירים את עצמם מאתנו.

בתאריך 22 במרץ 1996 קיבלתי את התקשור הבא מצוות החוצנים שעובד איתי.

חוצנים:

"החיים הם הדבר המופלא ביותר שקורה ביקום. התפתחות מערכות ביולוגיות מורכבות שמשכפלות את עצמן. הדבר המופלא הנוסף שהתפתח ביקום הריהי התודעה. כלומר הישות החושבת, המודעת לעצמה ולסביבתה. אלו הם שני פלאי הבריאה. ועל כך אנו מוקירים טובה לגורם עליון, שאותו מכירים כאלוהים. ההסתברות המתמטית של התפתחות שני אירועים אלו היא אפסית ממש ובכל זאת הדבר קרה. להפתעתנו, שני המאורעות האלו לא קרו באופן חד-פעמי אלא קרו מספר רב של פעמים, ועדיין הדבר קורה היום וכנראה שימשיך לקרות בעתיד. התפתחות של צורות חיים חדשות והיווצרות של מודעות חושבת מתוך צורות חיים המשכפלות את עצמן. צורות החיים האינטליגנטיות שהתפתחו הם רבות ומשונות והן מתפרסות על מספר רב של סוגי חומר. חלקן לא ידועות לנו. החוקרים שלנו עסוקים ללא הרף בגילוי ובמחקר של צורות חיים חדשות, המתגלות כל הזמן במרחבים האינסופיים של היקום. כוכב הלכת שלכם הוא אחד המקומות האלו שגילינו ואנו חוקרים עכשיו. מעבר למחקר המדעי הטהור אנו נוהגים לעזור לציביליזציות מתפתחות כי אנו חושבים שהן ראויות לעזרה. יש תרבויות שנראה שהן בכיוון שלילי של הרס עצמי והן מהוות סכנה לעצמן ולתרבויות אחרות. לציביליזציות אלו אנו לא עוזרים במאומה. לעומת זאת לציביליזציות שלהן פוטנציאל חיובי של התפתחות בדרך ה"אור", דהינו בדרך החיובית, אנו עוזרים רבות בכל מיני צורות. המטרה היא לעזור לציביליזציה מתפתחת להגיע במהירות האפשרית למצב קיום יציב, שיאפשר להן קיום ארוך טווח ללא סכנת הכחדה. כלומר התפתחות טכנולוגית מואצת. התהליך של העזרה כרוך תחילה בלימוד יסודי של הציביליזציה על מנת להחליט האם לעזור לה או לא, ואחר כך לקבוע מהי הדרך הטובה ביותר על מנת לעזור. התהליך הזה איננו פרטני. שותפים בו ארגונים על-פלנטריים, כלומר, ארגונים המאגדים בתוכם צורות חיים רבות ממיליונים ואפילו עשרות מיליוני פלנטות מיושבות. ניתן לומר שמדובר בחלק המתורבת של הקיום בצורות חיים עם מודעות עצמית. אנו רוצים שתהיה מודע לחשיבות העבודה שלך איתנו בקנה המידה העולמי של הפלנטה שלך ובקנה המידה העל-פלנטרי. אתה מהווה חלק ממאמץ אדירים. הטיפול הרפואי הינו רק חלק מגורם המוטיבציה על מנת שבני-אדם יגיעו לידי מגע איתנו. ללא טיפולים רפואיים אנו סבורים שהמגע בין בני-אדם לבין חוצנים היה מצומצם ביותר. אחת ממטרות הטיפול הוא ללמוד את הטבע הביולוגי והפסיכולוגי של בני-האדם באמצעות מחקר של הפרטים המטופלים. יחד עם זה אנו לומדים איך לטפל ומשתפרים מטיפול לטיפול. בודאי שמת לב למגוון העצום של החוצנים שמגיעים. הצוותים מתחלפים לעתים קרובות. זה מאפשר ליותר ויותר צורות חיים לבוא במגע עם בני-אדם. ככל שירבו המפגשים האלו כך נתקרב יותר ונהיה מוכנים לעזור יותר. אפשר לומר שמרבית הפלנטות המשתתפות במבצע זה נמצאות בשלב גישוש ראשוני. כל פלנטה רשאית להחליט בעצמה אם להשתתף במאמץ לעזור לכדור-הארץ או לכל פלנטה מתפתחת אחרת ביקום. לכן כל פלנטה צריכה להתרשם בעצמה. המפגשים הטיפוליים המתקיימים אצלך מאפשרים פעולה זו, וזה לטובה. הינו רוצים שתדע עוד דבר: אנו מרוצים מאוד מהפעילות שמתבצעת אצלך. חוות הדעת שמוסרים המבקרים השונים חיוביות ביותר. זה מגדיל את הסיכויים שיותר ויותר פלנטות יבואו לעזור לכדור-הארץ. רצינו שתהיה מודע לחשיבות העבודה שאתה עושה."