Tel:        (972-3) 9649440
Mobile: (972-52) 654138
Fax:       (972-3) 9505256
Nedstat Basic - Free web site statistics

קריאון - אוסיס

ערך: אדריאן דביר

דיאנה מן המתקשרת התקשרה אלי באמצע טיפול שביצעתי בתאריך 29.8.2003.
דיאנה: נימצא אצלי קריאון והוא מבקש רשות לעזור בטיפול רפואי במפגש הקרוב שלנו. האם תוכל לקבל על זה אישור ?ו  
אדריאן: הצוות הרפואי של החוצנים מאשרים בנחישות. יש אישור. אני מקבל גם שקריאון שאצלך זה לא הישות המתקשרת עם לי קרול אלא מדובר בארגון חוצנים כמו ארגון ה 54 אשר משתמשים בשם הכללי קריאון. החוצן שנמצא אצלך כרגע זה חוצן רופא המשתייך לאותה קבוצה העומדת מאחורי השם קריאון. הם לא מהווים חלק בארגון ה 54 אבל נמצאים איתם ביחסי עבודה ולכן הוא מוזמן לעזור בשמחה. תשאלי את קריאון שאצלך אם אני צודק.
דיאנה: הוא מאשר. הוא טוען שהשתמש בשם קריאון כי לבני אדם נוח לקבל שמות מוכרים. הוא באמת רופא ושמו משהו שמצלצל כמו אוסוס. הפרט שמתקשר עם לי קרול זה חוצן אחר מאותה קבוצה

 

 

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]

 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

 
למחרת נפגשנו אצלי מספר אנשים כולל חגי כץ ודיאנה מן. תוך כדי שיחה רגילה שאלתי את דיאנה לגבי קריאון הרופא ודיאנה התחילה למסור מידע מתוקשר. מיהרתי למחשב לרשום את הדברים:

דיאנה: הישיות שנמצאים כאן מיצגים קבוצה של עמים וציביליזציות שונות שהתאחדו במהלך הקדם היסטוריה לדרך חיים משותפת והגיעו להשגים רוחניים משותפים מתקדמים.
הם נמצאים כרגע כאן כדי לתרום לאיזון לאנשים שחים בו זמנית גם בעולמות אחרים ומימדים אחרים.

כלומר איזון רטט מגנטי .בקרב אנשים שחיים על כדוק הארץ ובמקביל מתפקדים ברמות שונות במרחבים מגוונים בקיומים שונים של הבריאה הרב מרחבית.
אדריאן: מי זה הדובר המתקשר דרכך?
הדובר : שמי " אוסיס ". אני הדובר כרגע של הקבוצה שנקראת קריאון. בחירת הדובר תלויה במתקשר שמקבל את המסרים. לכל מתקשר אנו מתאימים דובר אחר. אנחנו מתאימים את הדוברים לרטט הייחודי של המתקשרים וגם מתחשבים ביעודים השונים של המתקשרים.

כאשר יהיה דובר אחר שידבר דרך אדריאן או אל אדריאן כי המשימות של אדריאן שונות וגם אדריאן הוא מתוקשר ומקושר עם התאגיד .54 חגי יקבל גם דובר שונה, כי הרטט שלו הוא חזק ביותר מבחינה פיזית. אז הוא יוכל לקבל מסרים חזקים מבחינה רגשית ומבחינה פיזית. דרכו יהיה יותר קל להעביר את הויברציות האישית של הדובר.
או מעדיפים שהרטט של אדריאן או דיאנה יהיה יותר דומיננטי ופחות יורגש הנוכחות של הדוברים החוצנים. אפילו אם המסרים דומים, עוצמתם שונה שכן המסרים מיועדים לאוכלוסיות שונות. לקהל שונה שמגיב אחרת לכל מתקשר.
אנחנו מתאימים את עצמנו לקהל ולרמת ההבנה של האנשים המאזינים לנו.
אנו מנסים לעזור ללבני אדם לאזן את עצמם. אנחנו לא מייעצים, זה לא התפקיד שלנו. יש ישויות שזה תפקידן. תפקידנו לעלות את הקהל ברמה רחנית. אבל העבודה שלנו היא לעזור לאנשים לעזור לעצמם.
אנחנו מציגים בפני בני אדם אתגרים רוחניים וגם פיזיים בשיתוף עם גיאה שהיא מהות כדור הארץ והיא שותפה מלאה בבריאה הקוסמית והארצית.

במפגשים אצל חגי אנחנו נותנים לו את ההשראה ליצור קשר ולתקשר עם גיאה. אנו מודים לו על שיתוף הפעולה והאופן שהוא מביע את רגשותיה ואת מאמציה של גיאה להציל את ילדיה.

אוסיס: האם יש שאלות ?
אדריאן: רציתי שאול על הנסיון של מכירת הספרים על קריאון של לי קרול.
דיאנה: הם מחפש את הדובר של לי קרול.
הדובר: ללי קרול היו קשרים דרך האום. הנוכחות והנאומים שלו באום נתנו דחיפה תקשורתית חזקה שתרמה למכירת ספרים. אני מתנצל על שאין לי באופן ישיר ניסיון ביחסי ציבור.
לאנשי מאדים, המתקיימים בשלושה מרחבים שונים על מאדים לא כולל המרחב הפיזי, יש נסיון כזה. אני ממליץ שתפנה אליהם. הם משתתפים גם בטיפול הנוכחי. לפנות אליהם והם מוכנים לעזור. הם מבקשים רק אחרי טיפול אם יהיה מספיק זמן יוכלו אולי להעביר לך דרכים נוספות לפרסום ויחסי ציבור ומכירה נכונה והצגה נכונה שלך ושל הנושא.

אדריאן: כמה כוכבים מאוגדים בקבוצה של קריאון ?

אוסיס: תלוי מי סופר. ישנן בין 24 ל 34 פלנטות באיחוד קריאון. אנחנו ביחסים טובים עם ארגון ה 54. יש כבוד הדדי וערכים משותפים. אין התנגשות בעבודות. לא בעבודה המשותפת ולא בעבודות עצמאיות.
אדריאן: האם יש לכם קשרים עם גורמי ממשל בארה"ב ?

אוסיס: רק באמצעות נאומים. אנו מעדיפים לא להיות מקורבים לאנשי ממשל על מנת לא לעשות פשרות.
לארגוני חוצנים אחרים יש תפקידים לשתף פעולה עם ממשלות.
אדריאן: איזה ארגונים?
אוסיס: ל 54 , קבוצות ששיכות ל ASHTAR COMAND אשטר קומנד.
קבוצת ארחתרה command ARCHATARA קומנד.
הקבוצה הזאת שונה מאוד מאיחוד קריון וגם מקבוצות אחרות שעובדות יחד עם האור.
אין לנו קשר רצוף עם הקבוצות האלו שמתנגדות להמשך דינמיות האור.
יש לנו תפקידים מוגדרים. תפקידים שלנו לעזור לקבוצות וליחידים שפונים אלינו ומבקשים את עזרתנו.
עזרתנו ניתנת באמצעות עבודה דרך גופים רוחניים וגופי ביניים.
אנחנו עובדים עם הגיון רוחני והגיון תלת ממדי בריא שמכיר במרחב הרב מימדי של קיומכם הנצחי.
חגי: האם אפשר להגדיר בצורה ברורה מה זה אור ?
אוסיס: שאלה מאוד טובה.
אור היא דרך חיינו. אור הוא המזון הרוחני, הידע שדוחף אותנו להתחבר ולהשתלב עם הבורא הראשוני. האור הוא הלימוד, הוא השיעורים שלנו המלמדים אותנו איך להתחבר ללב הקוסמי ולפעול לפי פעימות היושר הצדק והאהבה. האור הוא איחוד כל כוחותינו, כל משאלותינו והאהבה האינסופית של כל היצורים. כל הישויות בכל היקומים נוהרים ומשקיעים את הכל על מנת לחיות ולנשום אהבה אלוהית.

חגי: מהו ההפך מהאור?
אוסיס: ההפך של האור זה אי הבנה של מהות החיים הנצחיים. ושיעורים שאינם נלמדים. שהאהבה נישכחת. שהזיכרון של האהבה הזו ושל הבורא, הזיכרון של הבורא הראשוני נישכח מקיום זיכרון היצור.
והיצור חושב את עצמו היוצר. במילים יותר פשוטות הנשייה של הזיכרון.