Nedstat Basic - Free web site statistics Tel: (972-3) 9649440
Mob: (972-52) 654138
Fax: (972-3) 9505256

English Hebrew Romania Russia Nederland's Portuguese

 

הקבוצה של הישות בועז

מאת: אדריאן דביר

באחת השיחות המרובות שלי עם דיאנה מן המתקשרת היא התחילה לדבר על ישות בשם בועז שמבקש  ליצור אתי קשר.  לשאלתי מיהו , הוא הסביר באמצעות דיאנה שהוא ישות גבוהה שמוכרת בכדור הארץ בשמות שונים. הוא ליווה את התפתחות הציוויליזציה האנושית במשך אלפי שנים ואף הייתה תקופה בה התגלגל כבן אדם. לדברי דיאנה בועז הוא ישות הקרובה ביותר לבורא הראשוני. הבטחתי שאנסה ליצור אתו קשר אבל מכל מני סיבות הדבר נדחה.  היא ובועז לא התייאשו וחזרו על הבקשה בנימוס עד שיום אחד ישבתי בחדרי בבית עם בני אפי ושוחחנו על מספר נושאים. לפתע עלה לי הרעיון לספר לו על בועז. הוא מיד ראה אותו. אמרתי יופי אולי תעזור לי ליצור אתו את הקשר הראשוני.

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]
 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

אפי: אני לא משוחח אתו ישירות אלא עם מישהי המשמשת כמו מזכירה שלו. היא אומרת שהוא ירד עלי ואז תוכל להתחבר אליו. 

עברתי מהכיסא לספה ונכנסתי למצב תקשור עמוק ככל שיכולתי. התמקדתי על אפי ומה שנמצא בסביבתו ולפתע עברה עלי תחושה כאילו אני מטייל במעיים של יצור ענק. מרכיבים וחלקים שונים הופיע ונעלמו בזה אחר זה. הבנתי שמדובר ביצור ענק עם הרבה חלקים במימדים רבים. התחושה הכללית התישה אותי לגמרי וגופי התעוות. לאט לאט התחילה להיווצר הדמות האנושית  שכנראה הכין עבורי אלא שגובהה כ 8 מטר. רק  רגליו עד הברכיים נראו בחדר הטיפולים. ניסיתי להסתכל עליו מרחוק על מנת לראות את פניו. הוא ניראה כזקן עם שיער שיבה וזקן ארוך ולבן ועיניים כחולות.  מרגע שיצרתי את הקשר בפעם הראשונה למדה המערכת שלי את התדרים שלו ובהמשך מספיק שאחשוב עליו והקשר נוצר מיד. הוא ביקש שאסיים את הקשר כי המאמץ לזהות אותו התיש אותי. הוא ישות פרוס במספר מימדים גבוהים וקשה מאוד למתקשרים לייצור אתו קשר.  כנראה שהייתי זקוק לעזרה של בני אפי על מנת לפתוח את ערוץ הקשר בפעם הראשונה.

בועז המשיך להופיע בזמן השיחות שלי עם דיאנה וענה על שאלות שנשאל על הבעיות השוטפות.  הוא עשה מאמצים לעזור ככל שיכל.

בתאריך 17/3/2004 החלטתי לתקשר איתו ישירות. התיישבתי ליד המחשב ונכנסתי למעבד תמלילים WORD.

 
אדריאן: בועז מי אתה ?
בועז: אני ישות מאוד גבוהה הרוצה לעזור לך במילוי תפקידיך בתקופה הקרובה.
אני עוקב אחרי פועלך בתקופה שלך והחלטתי שמן הדין שארתם לעזור לך. העבודה שאתה עושה חשובה מאין כמוה ויש בך פוטנציאל גדול מאוד לעזור במאמץ הכללי שמתנהל בתקופה זו על מנת לקרב לבבות בין חוצנים לבני אדם. מאמץ זה ייתן פרי רק בעבודה ומאמץ קשים לאורך תקופה ארוכה. אתה אחד מעמודי התווך של מאמץ זה ומהווה דוגמא אישית הן לבני אדם והן לחוצנים. פעולותיך ומעשיך מכוונים גורמים רבים למה שעליהם לעשות בעתיד הקרוב. 

פעולתך בישראל ובעולם מוגדרת כהצלחה גדולה ורבים הגורמים החוצנים והעליונים שמעריכים את שיקול דעתך בנושאים אלו. 

תבין בבקשה שאוכלוסיות החוצנים והישויות אמנם מפותחים הרבה מבני אדם בתחומים רבים אבל הם לא בני אדם ויודעים מעט מאוד כיצד להתנהג עם בני אדם על מנת להגיע ולהגשים מטרות מסוימות. אתה עם רקע והיסטוריה חוצנית וניסיון עשיר כבן אדם בגלגולים רבים. בגלגול זה השכלתה ולמדת את תקופתך והטכנולוגיות הקשורות לתקשורת ההמונים ועשית בהם שימוש מוצלח ביותר. אנו רוצים להמשיך אתך ועם עבודתך שכן היא עוד רבה. 

אדריאן: מי מדבר אלי ?
אנו קבוצת ישויות מאוד גבוהות שבועז נמנה על הקבוצה שלנו. אנו שמחים שסוף סוף יצרת קשר. תקרא לנו הקבוצה של בועז. זה כל שעליך לדעת עלינו בשלב זה. החלטנו לבוא ולעזור ברשותך ואתך. 

כמו קבוצות רבות אחרות אנו היינו מעורים בהיסטוריה של כדור הארץ ומחויבים להיות מעורבים בעתיד על פי הסכמים עם הבורא הראשוני בנוגע לעזרה וטיפוח תרבויות צעירות. נוצר צורך בתקופה זו לעזרה מסיבית של גורמים חיוביים רבים לאור ההתערבות הגסה של התרבויות השחורות. לא נרשה שהתוכנית האלוהית תוסט. 
התוכנית האלוהית מחייבת תמיכה ועזרה לאפשר לתרבויות צעירות להתפתח ללא התערבות גדולה מדי על מנת לאפשר להם התפתחות ייחודית ועצמאית. כמובן שאין להרשות התערבות גסה כפי שהייתה בתקופה האחרונה. 
נקראנו לדגל יחד עם תרבויות רבות לבוא ולעזור לתרבות כדור הארץ המתפתחת שהינה כעין גן ילדים עבור הבורא הראשוני. 
הגיע הקריאה: "תדאגו לילדי הצעירים".
זהו הבסיס לבקשת שיתוף פעולה אתך ועם הקבוצה שאתה מוביל. 
בזה סיימנו את הצהרת הקשר. תוכל לשאול שאלות. 

אדריאן: מה אתם בדיוק ?
ק. בועז: כולנו ילדים של אלוהים בדרגות התפתחות שונות. מה שאתם קוראים חוצנים, ישויות אור וכו', כולם אותו הדבר רק בדרגות התפתחות שונות. היסטוריה שונה, ותק של תרבות ופריסה במימדי קיום שונים ומיקומים שונים במרחב האינסופי. חלק מתקיימים בגופים פיזיים בכוכבים כמו הכוכב שלהם, חלק מצויים בקיום שונה לחלוטין שקשה לכם לתפוס בשלב זה. תדמיינו ענן של לחות באטמוספרה שלכם. יש יצורים המזכירים בצורתם החיצונית עננים. הם מורכבים מחלקיקים של תודעה. הבנת מבנים אלו יחייבו הרצאות שלמות מצידנו. נשמח לספק מידע ככל שתחפוץ. 

אדריאן: מיהו בועז ?
ק. בועז: בועז הוא חבר בקבוצה שלנו הממונה על הקשר עם בני אדם. הוא יצר קשר עם דיאנה (המתקשרת) ועם גורמים נוספים. הוא מעוניין לעבוד אתך בשיתוף פעולה ולעזור בכל דבר שיוכל. 
אנו מבקשים ממך להתייחס לבועז כחבר נוסף בקבוצה המבורכת שלכם. כמו שאתה משוחח עם חבריך המתקשרים חגי כץ ועם דיאנה תשוחח בבקשה עם הישות בועז. הוא ישתדל להעמיד מולך דמות אנושית בתגובות שלה על מנת להקל עליך את הקשר אתו. למרות שהוא משהו שונה לגמרי. ביכולתו לעשות זאת על מנת להקל עליך. 
אדריאן: בסדר גמור. אנסה להתייחס לבועז כחבר בשר ודם כמו חגי בעל אינטרסים משותפים ורצון לעזור. זה בסדר מבחינתי. 

ק. בועז: נסיים קשר זה בשלב זה על מנת לא לעייף אותך. תוכל לשוחח עם בועז או אתנו בכל עת שתחפוץ אנו פנויים תמיד לתקשורת בכל זמן ובכל מצב. הקשר אתנו מיידי. 
הקבוצה של בועז.

לאחר מספר ימים שוב ישבתי בחדרי  עם בני  ושוחחנו על נושא מסוים. לפתע אמר בני:

אפי: אבא, בועז נימצא כאן.

אדריאן: כן אני רואה אותו הוא עושה רושם כמדבר עם מישהו מאחוריו. וואו המישהו יותר גבוהה ממנו והוא ניראה כעשוי מענן לבן.

אפי: כן אני רואה והוא רושם משהו על לוח קטן. אני חושב שהוא בא לשאול אותך שאלות.

אדריאן: אני מוכן לתחקיר.

אפי: הוא מתכופף אליך. כל הענן. אני חושב שהוא קלט את כל מה שרצה לדעת בבת אחת. זהו הוא הולך.

אדריאן: תשאל את בועז מה הוא רצה ממני ?

אפי: בועז אומר שהישות השנייה מדווחת לגורם גבוהה יותר. זהו, גם בועז הלך.