Tel:        (972-3) 9649440
Mobile: (972-52) 654138
Fax:       (972-3) 9505256
Nedstat Basic - Free web site statistics

תקשור עם דורון - ראש צוות הרופאים

ראש השנה 2003
חגי כץ מתקשר את ראש הצוות הרפואי שלו מסיריוס

ב"קרחת יער" בפאתי הכרך, אנחנו ישובים במעגל כתריסר אנשים. המפגש היום הוא חלק מאירוע טלביזיוני שיוקדש לתופעה החדשה : 

אנשים שנפגשים עם חוצנים לצורך רפוי.

כבר החשיך סביבנו. צוות הצילומים מתחיל להתמקם. תוך כדי כך הם זורקים מבטים מסוקרנים כלפניו. לנסות ולזהות את "מדד הנורמאליות" של החבורה שהתאספה. 

טכנאי הקול מסתובב כשעל ראשו מעין פנס מוזר. מישהו מבין הנוכחים מנסה קצת להפיג את המתח, וקורא לעברו : 

סלח לי, אתה מפחיד את החוצנים !

כולנו מחויכים, מנסים לשדר "עסקים כרגיל" כדי לשוות למפגש הזה איזו אווירה של "נורמאליות". אולי בכל זאת נוכל "להתקבל" אצל הצופים בבית. 

חגי שמפעיל "מרפאת חוצנים", תופס פיקוד ומארגן הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה. בשלב מסוים הוא מכין אותנו לקראת הבאות, כיצד הוא הולך "להתחבר" אל ראש הצוות הרפואי שלו דורון, שהולך להיות "כוכב הערב".

דורון הוא רופא בכיר וותיק מאד. חוצן מרומם, בן סיריוס, שמלווה את חגי ביום ובלילה מזה כשנה וחצי. חי בקרב משפחתו של חגי, סופג את השפה ואת המנטאליות הישראלית הצברית שלו. אפילו מלווה אותם "לסופר" כדי לייעץ להם בקניות. כפי שנראה זאת בהמשך, זה הולך גם להתבטא בשפה "הסחבקית" שהוא הולך להפגין כלפינו כאן הערב. 

רגע לפני, חגי עוד מסביר : אני הולך "להתחבר" אליו אל דורון, כרגע הוא עומד מאחורי ועוטף אותי בהילה שלו. אני הולך "לפנות לו מקום", אבל אל תיבהלו, אשאר כאן אתכם ברמה של לפחות 20 אחוז. 

כעת חגי עוצם את עיניו, מתנשף קלות כאילו שהוא מתכונן לאיזו צלילה, מרכין את ראשו קדימה ומתיישר בהדרגה. זה נראה כאילו שדבר מה חודר בהדרגה את גופו. שקט חרישי משתרר סביבנו. עובר עוד רגע קט והנה יוצא מתוכו קול שקט, בוטח ומלא חן : 

מדבר דורון, ירדתי כרגע מן החללית שמולכם. בעזרת כ 51 מטר של מדרגות, בקו עליון אלכסוני כלפיכם. בחללית נמצאים כרגע כ 150 חוצנים אשר צופים בכם דרך מסכי הטלביזיה שלהם. אתנו כאן גם עיתונאים שלנו, שמשדרים את האירוע הזה עצמו אי שם לתחנות הבית. להראות כיצד יש בני אנוש אמיצים שמוכנים להעמיד את רצינותם וכבודם בסכנה, רק כדי להצית את התהליך הזה של היפתחות אלינו ולקיומנו כאן. 

נדרשתי ממקורות גבוהים להסביר לכם דברים. אתם בני אדם מבורכים ושווים בעינינו. הגענו לכאן עם הידע האדיר שלנו ללמוד אתכם בני אדם באמצעות שיטות וטכנולוגיות מתקדמות ביותר עם מיטב המומחים והמשאבים שמושקעים בכם בני אדם כדי להפוך אתכם למי שאתם באמת. אנחנו גאים בהתפתחות שלכם וביכולת שלכם לנצל את מקור אנרגיית "האור". אנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם בני אדם. 

הגיעו לכאן עשרות ואלפי קבוצות של רופאים כדי לעזור לכם לתקן במעט את הטעויות שלכם ולהתוות אתכם לדרך טובה ופשוטה יותר אנרגטית. הצוותים הרפואיים אשר חברו "לאנשי הקשר" שהתאספו כאן, הגיעו כדי לרפא אתכם ממחלות. כך אנו למדים אתכם עם מיטב המומחים והספרות שלנו כדי להוסיף את זה לידע המקצועי שלנו. את הטפולים שאנחנו נותנים לכם בני אדם, אנו נותנים בהסכמה בלבד. איננו מטפלים באיש אשר איננו "פתוח" ומסכים ברמות מודעותיו הנמוכים והגבוהים כאחד. איננו מטפלים באדם שאינו "משלים" עם העובדה שאנו "בני האור" נטפל בו. באנו ממקומות טהורים כדי לעזור ולהשלים לכם את הידע הדרוש. 

המחקר שאנחנו עושים כאן איננו מתבצע במתכונת של "עכברי מעבדה". אינכם "עכברי מעבדה" אתם "בני אור" כמונו ולכן אנחנו מתייחסים אליכם בהתאם. הכל נעשה בהסכמה מבלי לגרום כל נזק "למרכב הפיזי" שלכם. אנחנו עובדים אך ורק על "המרכב האתרי" שעוטף אתכם. אפשר לעבור עכשיו לשאלות.

מה אנחנו רואים כאן סביבכם 

איתן : מה מבדיל אדם רגיל מזה "שרואה" את החוצנים ?

שאלה טובה. רבים מן הצופים בתוכנית הזו וגם "אנשי הקשר" אלינו שיושבים כאן, שואלים את עצמם את השאלה הזו. רמת התודעה של כל אדם ואדם שונה בתכלית השנוי. כדי להמחיש לכם את האפשרות של "ראיה על חושית" נתאר את המצב האמיתי שבו אתם מתקיימים כרגע : 

מלבד לגופכם הפיזי, מתקיימים רבדים נוספים. הרובד "האתרי", רובד אנרגטי שצורתו כתעתיק של גופכם הפיזי. רובד זה נמצא "בממד מקביל" וניתן לראותו בצילום "כיריליאני" או ע"י טכניקה מסוימת שמאפשרת את ראיית ההילה שלכם. טכניקה שאתם כבר מכירים. מעבר לגוף הזה מתקיים גם גוף "מנטאלי" שמייצג את התפיסה החשיבתית ( המנטאליות ) שטמונה בכם. רובד שבאופן כללי משמש אותנו "להתחבר" או "לטלפת" אתכם. ישנו גם רובד שנקרא לו הגוף "הרגשי". 

"הגוף" הבא שמייצג בעצם את "הממד המקביל" לכם בגלגול הזה, נקרא "הגוף האסטרלי". מעבר לזה מתקיים בעבורכם 
גוף "האור" שהוא למעשה חלקיק הנשמה שעוטף אתכם במעטפת של אנרגיית "אור" ושומרת עליכם מלהיפתח כלפי רבדים עוצמתיים מדי, שלא תוכלו להכיל בקרבכם.

הגוף "האתרי" שלכם מחבר למעשה את כלל הגופים הללו אל הגוף הפיזי, כאשר אליו מחוברים גם גופים "אתריים" נוספים שהצטברו מגלגוליכם הקודמים. 

הדבר הבא שאנו רוצים להדגיש, זאת העובדה שלכל אדם ואדם יש באמצע המצח מעל האף, את "העין השלישית" שעליו בטח שמעתם. דתות מסוימות כמו זו ההודית, מורים לסמן את האזור הזה בקישוט זמני או קעקוע. האיבר הזה היא בעצם "צינור" אל רבדים גבוהים יותר. האינטואיציות הגבוהות, והתחושות שלכם. האם לצאת לנסיעה מסוימת או לאו, להתאהב, להתחתן. באם לעשות צעד נואש שממנו ניתן רק להתחרט. 

איבר זה בעצם "מחבר" אתכם לדברים שאינן בתחום תפיסת ההיגיון שלכם. הראיה "העל חושית" בעצם קשורה לאותם הדברים שאיננו יכולים להסביר ולפרש לכם בצורה מדעית. המדע שלכם לצערנו הרב, נאחז בחומר הפיזי בלבד ומתעלם מן "החומר הרוחני" שנמצא סביבנו. אבל אל תדאגו כי בעתיד גם זה יקרה. 

לשמחתכם ולהפתעתכם כ 75 אחוזים מתושבי כדור הארץ חיו בגלגולים "עבריים" שלהם בכוכבי לכת אחרים. כלומר שגם הם היו לא פחות ולא יותר, כמונו חוצנים. "הגופים האתריים" החוצניים שלהם עדיין מתקיימים "במצב לא פעיל", ברובד מקביל כרגע. הם "משדרים" עדיין אותות מסוימים שעוזרים לכם ביכולות הגבוהות שלכם. משמע שאותו גוף משדר אותות שנקלטים אצל חוצנים שיש להם גופים בעלי חושים דומים. 

כמו "המקלט/משדר" שאתם בניתם. אם אנחנו משדרים בתדר מסוים אנחנו יכולים גם לקלוט באותו התדר. כך הוא הדבר גם בתופעת ה"ראיה העל חושית". אם בן אדם נמצא במצב תודעתי מסוים, פתוח ומוכן לראות, ויש בעברו "הגילגולי" גוף חוצני דומה מאותה תרבות, לזה של החוצן אשר נמצא ומשדר מולו, אזי יש לו את האפשרות "לראות" אותו. על כן לא כל אדם שה"עין השלישית" שלו פתוחה, ויש רבים כאלה, יכול לראות את החוצנים אשר מולו. האם יש שאלות בהקשר לזה כרגע ? 

מדוע אנחנו כאן 

ליאור : כיצד ניתן להפחית את החששות של לפחות חלק מן האנושות מן המפגש עם החוצנים, ולגרום להם להבין את הצורך להתחבר לאנרגיית "האור" כדי להתפתח ? 

הדבר החשוב ביותר שעליכם להבין שזהו תהליך טבעי אך ניתן לעזור לו. ולכן שאלה זו חשובה. אתם כבני אדם יכולים לבחור את דרככם למרות שישנן גם "אבני דרך" גדולים וחשובים שאינכם יכולים לעקוף. אך עם דרככם פתוחה והנכם מוכנים ופנויים מבחינה פיזית, מנטאלית, רגשית וכן להתפתח רוחנית, אזי ישנן דרכים רבות לפעולה. אפשר להירשם לסדנאות, לעשות מדיטאציות באופן עצמאי, ישנם ספרים רבים, תוכניות ומפגשים מגוונים. כדוגמא זה מתקיים בנושא הרפוי בשיטת "הרייקי", "הילינג" ו"הדמיון המודרך", "הביו אנרגיה". כל אלו ניתנים ללמידה ולהתפתחות אצל כל אדם ואדם. אינכם זקוקים לכישורים מיוחדים כדי להגיע ו"להתחבר" לאנרגיות הללו. כמובן שכל טכניקה כזו, מתאימה יותר לאדם זה או אחר. באמצעות תרגול ופתיחת המודעות והעבודה על עצמכם "מבפנים" הסיכוי שלכם לגבור על הפחד מפנינו יהיה גדול יותר.

אני מזיל דמעות ממש כשאני רואה הרכב כזה נחמד ויפה כמו זה שנמצא כרגע כאן. משמח אותי מאד להעביר הסברים לכם בני האנוש. היפגשו אם יקיריכם, עם אנשים שאתם מסוגלים לדבר ולהסביר להם את מה שקורה לכם. ותיראו שקבוצות כאלה יפרחו כמו פיטריות אחרי הגשם. אלו הן דרכים בסיסיות ויפות ביותר כדי "להיפתח". האם ישנן עוד שאלות ? 

איתן : האם יש סיבה או אירוע מסוים שבגינו אתם נמצאים כאן אתנו בקשר רציף יותר, בשנים האחרונות ? 

כיום, כדור הארץ נמצא בשלב מסוים של "בחינה אלוהית" ושל "השקפה עליונה". כמו שהנכם רואים, אסונות רבים קורים כאן בכדור הארץ. אסונות טבע, מלחמות, עצם ההתנהלות שלכם כבני אנוש, יחסכם אל עצמכם בראש ובראשונה. יחסכם אל חבריכם, שכניכם, קרוביכם. שכניכם במדינות אחרות. כל הדברים הללו נמצאים במצב לקוי ביותר.

אנו יודעים שהנכם מודעים למצב הזה. במידה ותעשו את הפעילות שעליה דברנו תגיעו לשלב היותר גבוהה שהנכם שואפים אליו. אך באם תשבו בחבוק ידיים ותחכו שמשהו יקרה, שיגיע לפה המשיח ויעשה לכם את העבודה, אזי אתם טועים. "המשיח" מבחינתנו הוא כל אחד ואחד מכם. 

איתן : הטבע האנושי שלנו מחפש בכל דבר את מימד "האינטרסים", כדי להבין ולהאמין לדברים. האם תוכל לספק לנו את המרכיב הזה בפעילות שלכם כאן ? 

אנו "כבני האור" נשלחנו מהוד כבודו של "הבורא הראשוני" כדי לעזור לכם לעבור את השלב הזה. אנו משתמשים בכל הכלים כדי להקל עליכם את המעבר הזה שהולך להיות קשה מנשוא. 

רמת "מודעותכם" שאיננה "מתרוממת", מעכבת את המשך התפתחותו של כלל היקום. תהליך "ההתחברות" שלכם לאדמה, לטבע, לעצמכם ולבני אנוש האחרים, אינו עומד בצפיות. לדבר הזה יש משמעות אנרגטית שמקיפה את כלל היקום. "הכדור" שלכם שסופג את התדרים שאתם משדרים סביבכם, איננו יכול להצטרף לשאר הפלנטות שכבר "עלו בתדר". הגיע כבר הזמן שתתחברו לאנרגיית "האחדות" שמשודרת ביקום ותתחילו "להדהד" אתו. 

כל זה תהליך שמצטבר ומעכב את "שרשרת" ההתפתחות בשאר התרבויות ששלחו לכאן את נציגיהם כדי לעזור. 

הביטו, אתם מעניינים אותנו מאד דרך ההתנהלות שלכם מעניינת אותנו מאד ואנו רוצים להמשיך ולחקור אתכם. שלא תבינו לא נכון, גם אנחנו בקשיים ומתמודדים יום יום ביחד אתכם בתחושות והרצונות שלכם ועם הקשיים שלנו לעזור ולרפא אתכם. אך נמשיך ונעשה את כל הדברים כדי שנוכל לעזור לכם. 

!!!!!!!!!!!!
המראיין ( כתב הטלוויזיה, סוף סוף מעיז להיכנס לפעולה ) : אמרתם שאנחנו בני האדם, מרגשים אתכם ואנחנו חשובים לכם. אבל יש לנו את המצוקות שלנו, אנחנו סובלים מפיגועים, עוני ובדידות. אתם יכולים לעזור לנו בזה ? 

לשם כך הגענו לפה. אך עליכם להבין שאיננו יכולים להתערב "בבחירתכם החופשית" כבני אנוש. אני בטוח שכל אחד ואחד מכם ביום יום, לפני שעושה דבר מה, לפני שהוא מחליט החלטה, עוברים בו מיני הרהורים ומחשבות. אולי לעשות את הדברים אחרת ? אולי להתנהג אחרת. אולי להמתין שתיים שלוש דקות לפני שאנחנו צופרים כלפי האדם "שחתך אותנו" בכביש. אך קורה שאנחנו איננו מקשיבים "להדרכה" הזו ומבצעים את הטעויות הללו וגם חוזרים עליהן.

איננו רוצים להחליט בשבילכם, אינכם ילדים קטנים. ומה גם שלילדים קטנים גם מתקיימת "זכות בחירה". אתם בני האנוש, "כוכב הבחירה" היחידי שבו הבחירה היא כל כך גדולה, כל כך לא מוגבלת. זאת גם מפני שבניגוד לנו, אינכם מודעים לתוצאות האמיתיות של מעשיכם וביכולתכם להסתיר מחשבות מן הזולת. 
אנחנו מוגבלים בהתערבות שלנו. על כן איננו יכולים לעשות עבורכם את העבודה. אתם "כנשמות", כל אחד ואחד, החלטתם להגיע לחיים הללו, מרצונכם החופשי בלבד. כך שהשיר הישן נושן שאומר: לא בחרתי לבוא לעולם, לצערנו הוא אינו נכון. בחרתם גם לא לזכור ברמת המודע את שהיה לפני כן. אך אני בטוח שאחדים מכם זוכרים אי אלו פיסות מידע ונזכרים מדי פעם בחייכם הקודמים. 
!!!!!!!!!!!!
כיצד אנחנו מרפאים

בשלב זה אנו מעוניינים לדבר על טכנולוגיות חדשות שהן כבר מוכרות לאלו שפונים "למרפאות החוצניות", שהננו פועלים כיום על פיתוחם. 

אנו נתייחס לרגע למטופל אשר מגיע למרפאה כזו. מטופל שלדוגמא יש לו בעיה מסוימת בכבד. הרקמות של הכבד מלאות "ברדיקאלים", חומרים מסוכנים שגורמים לתפקודו הלקוי. אנחנו למדנו להשתיל "תאים עובריים" בגופו "האתרי" של המטופל, שמהווה מעין שבלונה לגוף הפיזי. בשלב הזה המטופל מרגיש דבר מה בגופו הפיזי. בעקבות הטפול הזה, גופו הפיזי יתחיל להגיב לשנוי שבצענו תוך מספר שעות. 

בשלב הזה למעשה, אותם "התאים העובריים" שהושתלו, "מתחלקים" בצורה מהירה כדי להתחיל ולהשלים את הרקמות הפיזיות שנפגעו. 

ליאור : איזה סוגי מחלות ניתנות לרפוי מיטבי במרפאות החוצנים ? 

אנו כיום בשלבים אחרונים של מחקר בנושא של מחלות נגיפיות בכבד. לאחרונה נחשפתם לפרשיה של הדבקות נגיפית בכבד באחד מבתי החולים בדרום הארץ. פרשיה זו עניינה אותנו מאד. בדקנו ובצענו מחקר מקיף לגבי תפקודי הכבד, והשקענו משאבים גדולים כדי לרפא מקרים כאלו. 

אנו מתמחים גם בתחום ניקוי ועבודת מערכת כלי הדם, כולל האיבר הדומינאנטי ביותר שהוא הלב, איבר שבו אנחנו מתמחים. אנו יכולים לטפל בצורה טובה ביותר במחלות הלב ולפעמים לפתור אותן לחלוטין. יש ביכולתנו להוריד ערכים מסוימים בדמכם, כמו כולסטרול, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות מאד שלנו. על ידי טכנולוגיית "השתלת התאים" בתוספת טכנולוגיה של "דיחוס קוונטי". פעילות שיכולה לשלב איחוי וחיזוק עצמות ועליית רמת הסידן בדם. כך אנחנו יכולים לשפר ולרפא לפעמים לחלוטין בעיות של עצמות ורקמות "במרכב האנטומי" שלכם. 

אנחנו מתמחים גם בטפול של בעיות במוח. ברמה הפיזית, הפסיכולוגית והנפשית. חשוב לנו גם להזכיר אנחנו גם מודעים למצב הזה שאפילו תחלואים ופגיעות מסוימות בגוף שלכם, מגיעות אליכם מגלגולים קודמים. פגיעות אלו מהוות למעשה "חור" במבנה של המרקם האנרגטי שעוטף את גופכם, וגורמות "לשריפת" אנרגיה רבה מאד שמוקדשת לאותו אזור. אנו מסוגלים בעזרת הטכנולוגיות שלנו לטפל באותו גוף ולפתור את הבעיה, לא רק לטובת הגלגול הנוכחי שלכם, אלא גם לקראת הגלגולים הבאים. אנו עובדים בצורה של רפוי ולא בשיטה של דיכוי סימפטומים, או הקלה רגעית.

כאן חשוב לנו גם להזכיר באופן חד משמעי, שאתם אלו שבחרתם את גורלכם ברמה "הנשמתית" הגבוהה. את ההתנסות "הקארמתית" שלכם ( התנסות שמתפקידה לאזן ברמה האנרגטית בין ה"סיבות" של האירועים שחוויתם, ל"תוצאות" שלהם ). וכך קורה שיש מקרים מסוימים שבהם אנחנו הצוותים הרפואיים מטפלים והבעיה חוזרת על עצמה. וגם את זה לפעמים יש באפשרותנו לנסות ולשנות בעקבות "עבודה פנימית" שלכם ובתוספת הגשת בקשה מתאימה לגוף שמתקרא "מועצת הקארמה", אשר מורכב מישויות גבוהות שמתפקידן לפקח על ההיבט הזה של קיומכם. 

ליאור: מה לגבי תוחלת החיים שלכם וכיצד ניתן לעזור לנו בזה ? 

אחת מן המטרות החשובות ביותר שלנו, ושאלתך יפה, לעזור לכם לשדרג את הגנטיקה שלכם עד לכדי כך שתחיו עד 250 שנים. דבר זה יקרה בקרוב. כפי שהנכם רואים רק לפני כחמש מאות שנה תוחלת החיים הייתה כמחצית מכפי שהוא כיום. תארו לעצמכם מה יקרה בעוד מאה שנה. אני רק מקווה שתוכלו "לסבול" את בני/בנות זוגתכם שנים ארוכות כל כך. אנו רוצים שתמשיכו את המלאכה הקדושה הזו של מלאכת "האור" אנו רוצים שתשאלו שאלות, שתתעניינו שתאהבו את עצמכם ותמשיכו לעשות את אותם הדברים ותקשיבו להדרכה שלכם. לאותו הקול שאתם חושבים שזה אולי הסבתא, או הסבא שלכם מן העבר. 

המראיין ( נכנס לדבריו) : אמרת שנחיה 250 שנה, כמה שנים אתה עצמך כבר חי ? 

או, תודה רבה. נחזור עכשיו ונדבר עלינו. אך אנו איננו מפסיקים האחד את השני בדבורו, כפי שאתם רגילים לעשות זאת בני אדם. אני בסדר עם זה, נקווה שגם אתה. 

ובכן, אנו חיים כ 3000 שנה. כל אחד ואחד יכול לבחור מתי ללכת, כאשר "נמאס לו" כפי שאתם אומרים את זה. הוא עושה את זה בצורה מסודרת. מגיע לבית חולים כדי לחתום על טפסים ו"להזדכות" בשפתו של חגי. הוא בוחר באם לחזור "בזמן אחר" ולהיוולד מחדש. דבר כזה מתבצע לאחר התייעצויות ובמודעות הגבוהה אשר אנחנו נמצאים בה. אך רבים מאתנו איננו עושים זאת. אנו משתמשים ביכולות שלנו לצבור ידע רב בפרק החיים שלנו. 

ליאור : "החברה" מן הפליאדות מספרים שהם חיים כ 85
אלף שנה. אינכם מקנאים בהם ? 

לא, אין קנאה כזו. כמו שאינך מקנא בג'ירפה או בגמל. כל אחד חי את חייו לפי מה שהוא מתוכנן לכך ובכדי שירגיש נוח כל ימיו. 

ועכשיו מעט על החיים אצלנו 

המראיין : יש אצלכם מה שאנחנו קוראים מין זכר ונקבה ? 

נתייחס כרגע אל כוכב הלכת שלנו "סיריוס". מתקיימים שם ארבעה אזורי מחיה עיקריים. אזורים שנחלקים לפי יסודות אנרגטיים של הסביבה האקולוגית בהם. הם נקראים לפי שמות של צבעים: לבן, כחול, צהוב ואדום. אני מגיע מן האזור "הלבן" שנמצא בקשר רציף יותר עם תושבי כדור הארץ. בכל אזור ואזור האנטומיה הפנימית של הגופים שלנו שונה, בהתאם לאפשרויות הנשימה וחומרי ההזנה ששוררים שם. 

בעקרון משפחה אופיינית אצלנו מורכבת מ: אב, אם כזוג בני מין שונים שנפגשים להכרות ולבדיקה רפואית של התאמה שמקיפה את היבט ה: גנטי, נשמתי, נפשי ורוחני. כמובן, שחשובה גם ההתאמה החברתית. דברים אינם מתבצעים תחת אילוץ. בכל זאת ישנן אצלנו מגבלות גדולות. לצערנו איננו משתמשים "במשרדי הכרויות" כמו אצלכם. מקבלים הודעה מסוימת בשלב מסוים של חיינו, שעלינו לפגוש את "בחירת לבנו". זהו מעין "שידוך" בשפתכם. זה איננו נעשה בצורה של אילוץ אלא מתוך הבנה. כמובן שיש לנו את זכות הבחירה או הדחייה וגם ניתנת לנו האפשרות לבחור מתוך מספר מוגבל של אפשרויות. 

בעקבות ההכרות שמתבצעת משקולים רפואיים, אנרגטיים 
ופיזיים, נוצר דיאלוג מסוים שמטרתו לאחד בין "הצפיות" של בני הזוג. אין יותר הפתעות במטבח שהגבר משאיר אוטומטית את הכלים. הדברים מסוכמים מראש. האם אתה נוחר ? האם אתה יושן בצד הזה או הזה של המיטה. האם את מנקה או שדווקא אני ? כל הדברים האלה נשקלים. כמובן לאו דווקא בנושאים שסיכמתי כאן, הצגתי את זה רק בהומור, אבל גם אצלנו יש משק וסדרי בית שעלינו לנהל בצורה טובה. גם עלינו לעשות עבודה, איננו מושלמים. אנחנו חיים כמוכם, וגם עושים טעיות. יש אצלנו גם מצבים של מה שאתם מכנים גירושין. מצבים של אי התאמה. איננו מושלמים. למרות ההחלטה של כל המומחים השונים "בעלי הזקנים" לפעמים גם הם טועים. לצערנו או לטובתנו, אין אצלנו מוסד של "רבנות" כמו אצלכם. יש מקום מסוים שבו מתבצע דיון שבו מחליטים כל אחד ואחד בצורה עצמאית. ולמרות שמוצע לנו שם סידור של "שלום בית" איננו מוכרחים לקבל אותו. ניתן לסיים בצורה יפה או גסה, אך איננו רוצים להשאיר רושם רע על בן הזוג הבא. ( בשלב הזה התאפקתי מאד מטעמי צניעות, שלא לשאול מהיכן בקיאותו הרבה בהליך הזה ). 

מבחינתנו אנחנו חושבים הרבה לפני שאנחנו מבצעים את פעולות הרבייה שלנו. היא נעשית במתכונת מיוחדת, לא מהנה במיוחד. לאחר שנראה לנו שזה הולך ומסתדר בינינו ואיננו נוחרים ( לפי החיוכים של חגי נראה שזה ביטוי לשם ההומור בלבד ) בלילה, אנו יכולים להרשות לעצמנו להעביר כל אחד "מחומריו" האישיים למעבדה שהיא זו שמפתחת בצורה מושלמת את העובר שלנו. כך קורה שאנחנו מקבלים הודעה באיזה יום ובאיזו שעה לבוא ולקחת את בננו. איננו לחוצים, מתלבשים יפה והולכים להביא אותו לביתנו. 

כל זה קורה בפרק זמן של כ 12 "ירחים" שלנו, תלוי בגנים האישיים של בני הזוג. כמובן שמבחינתכם זה פרק זמן שאיננו ניתן למדידה. זה יוצא משהו כמו 5 עד 6 שנים לפי "מהירות" הירחים שלכם כאן. בתקופה זו אנחנו כזוג, עוברים תהליך של למידה במספר "בתי ספר". לוקחים קורסים שונים עד שנהיה מוכנים לגדל את בננו. לאחר היוולדו במעבדה, עוטפים אותו ולוקחים אותו לביתנו. תוך מספר ימים הוא מתחיל כבר לתפקד בצורה מלאה.

ההתפתחות של תינוק אנושי כפי שאתם מכירים, איננו מתקיים אצלנו. כמובן שיש צורך להמתין לבגרותו הפיזי והשכלי במידה מסוימת, אך התינוק שלנו כבר מתפקד למן הרגע הראשון עם היוולדו. 

מלאכת ההשכלה שאנו מעניקים לילדינו היא דבר חשוב שברצוננו לספר לכם עליו. ההשכלה אינה מתבצעת במסגרת של מוסדות, כיתות או שיעורים כמו אצלכם. הלימודים מוענקים מאב לבנו. כל אב יודע מרגע היוולדו של התינוק, כיצד עליו לחנך אותו, ואת הנושאים שעליו להעביר לו. זה מתבצע בצורה טלפתית. הפה שלנו איננו נפתח רבות. בעיקר אנחנו "מטלפתים" ובכך מעבירים מידע ב"פס רחב". משמע תמונות, נתונים, תחושות ורגשות. כל זה עובר אל התלמיד הקטן והרך, בצורה מלאה ונקלט אצלו ברצון ובשקיקה. אין לנו כל צורך לתאר בתנועות ידיים, ובאמצעות שנויי טון הדבור, את המידע שברצונו להעביר.

במה כבר נוכל לייעץ 

המראיין : אנחנו כל הזמן עושים שגיאות, הורסים ורוצחים. אנחנו בעצמנו לא כל כך מרוצים מעצמנו. האם יש לך איזו המלצה בנושא הזה ? 

זה שאינכם מרוצים מעצמכם זה כבר מראה על נכונות, ועל תודעה רבה. אתם מודעים לפועלכם ולכן אינכם מרוצים. מי שמרוצה מעצמו ומרגיש שחייו מושלמים טועה טעות חמורה. כל אחד ואחד הגיע לכאן על מנת לשפר את עצמו. אין שום שיטה מסוימת שאני יכול להמליץ לכם ואז יפרוץ השלום עם הפלסטינים ותחזרו "לנגב" חומוס בירושלים. ותבקרו ברמאללה אצל איזה שייך "על" לבנה טעים. לצערי מצב זה אינו יכול לקרות כרגע. אתם עדיין זקוקים לעבודה רבה כדי שמצב הזה ילך ויתאפשר. הרצח, הפשעים שהיא מנת חייכם כאן, הן תופעות שפורצות מתוככי העבר והתסכולים המצטברים שלכם. אבל לאט לאט אתם עולים על דרך נכונה. 

המראיין: את זה שהכל ישתפר לאט לאט אומר לנו גם ראש הממשלה שלנו. אז מה אתה רואה כאן שאנחנו לא רואים ?

אני רואה שאתם משתדלים. כל אחד ואחד מכם עובר "התמרה" בתודעה שלו. אני רואה שחייכם קשים וזהו סימן שאתם עושים את מה שהנכם אמורים לעשות. אני רואה מאמץ כזה גם ברבדים הגבוהים שלכם משהו שאינכם רואים במודע. 

מדוע איננו רוצים להתגלות

המראיין: האם אתה יכול בעצם לתאר כיצד אתה נראה ? 

או . תודה רבה ששוב אתה מתייחס אלי ומתעניין בי. יש כאלה שרואים אותי קצת יותר נמוך, או קצת יותר רחב, אבל זה בסדר. הממדים שלכם וצורת המדידה שלכם ממילא איננה נכונה יקומית. אך תוכל להסתפק בנתונים האלו : גובה של כ 3.5 מטרים, רוחבי כ 1.5 מטר, אני כמין צורת משולש אשר מורכבת על משולש גדול יותר, ועל מעין מלבן קטן יותר שהן בעצם הרגליים שלי מבנה הגוף שלי חלק, שרירי וחטוב אני ספונטאני ורגיש ואם יש כאן מישהי שתרצה להכיר אותי אני מאד אשמח. 

המראיין: האם זה יתכן ? 

( הוא מפיץ חיוכים דרך חגי וממשיך כבדרך אגו ) כמובן שלא... 

המראיין: בעצם מדוע אינכם רוצים להתגלות ? 

אין כל צורך בכך. מתוך המחקרים שלנו, הגענו למסקנה שזה לא יעזור לכם. לנו אין כל צורך לרדת לרמת התודעה הפיזית שלכם. אתם אלו שתצטרכו לעלות את מודעותכם אלינו. ככל שמודעותכם תעלה בהדרגה, כן "תקבלו" אותנו ואת כל המציאות המורחבת שסביבכם, בצורה נכונה וטבעית יותר. 

בהתחלה "תתחברו" לסביבה הטבעית שלכם, הצמחים, החיות, והאדמה "החיה" שאתם דורכים עליה. ולבסוף תחושו גם אותנו "כבני אדם", תחושו גם כלפינו רגש של "אחדות". ותבינו שכולנו פועלים בעצם את אותה המשימה של יצירתיות תוך התקרבות לאנרגיית "האור". 

בואו וננסה להשוות בינינו

אני מאד אוהב את הדרך שבה אתם מנהלים את חייכם. זה מאד מצחיק לראות אתכם רבים ומתקוטטים ומשתגעים רק ממילה קטנה שפלט בן זוגכם על צורת הלבוש או על אופן התנהגותכם. אוי זה ממש יפה ואני ממש מתגלגל מצחוק. הזוגיות שלכם היא דבר יפה ביותר. אנו כל כך שמחים לראות אתכם בזוגיותכם. ולכם יש את הסקס שלנו אין. אבל זה בסדר. איננו סובלים מזה. אך רבים מאתנו אני למשל זוכרים את גלגוליהם האנושיים בצורה מושלמת. גם אני הייתי בן אדם, הייתי גם חברו האישי של הדובר כרגע ( חגי ) ואני מכיר את התחושות. לצערי או שלא לצערי, איננו מרגישים כל צורך ודחף לכך.

טובה : האם יש לכם רגשות כמו שלנו ? 

וודאי שיש גם לנו רגשות. למזלנו המערכת הרגשית שלנו שונה משלכם. אם הייתה כשלכם כבר לא היינו קיימים. חשוב לנו להסביר לכם את זה. אתם כבני אנוש ניתנת לכם הבחירה מתוך מגוון רב ביותר של רגשות ותחושות. המערכת הפסיכולוגית שלכם גדולה ומסובכת מעין כמוה. אנו מזיעים ימים כלילות, על מנת לנסות ולהבין את המעשים ואת התגובות שלכם. ואני בטוח שגם אתם ברוב המקרים, אינכם מבינים את עצמכם. אך דבר זה ידוע וברור, זאת הייתה הבחירה שלכם לחיות כאן ובצורה כזאת. כך קורה שאתם מסוגלים לבחור לעשות מעשים רבים ומגוונים במחזור חייכם. תבינו, אדם שנולד אצלנו, נולד להיות רופא בתחום זה או אחר. וזהו, איננו יכול לעשות טיול בהודו "ולחפש את עצמו". איננו יכול להחליט על קריירה של "גולש גלים", או לעבוד כסוכן בבורסה. כל אדם אצלנו נולד כדי להשלים משימה מוגדרת שהוא מודע אליה. לזה הוא מקדיש את כל חייו ואיננו יכול לסטות ממנה. סטייה כזו, כרוכה בתהליך של "הזדכות" מן הגוף. 

תבינו, אצלנו אין סודות. הכל אפשר לראות עלינו. אם עשינו דבר רע, משהו שאינו מקובל בחברתנו, הדבר הזה "נרשם" אצלנו על המצח. יש לאדם אשר עובד מולנו יש לו את האפשרות "לקרוא" את שעבר עלינו. מה אנחנו חושבים ובמחשבותינו לעשות ? הכל גלוי ואין סודות. וחבל. זאת גם התכונה שמפחיתה אצלנו את דרגת "הבחירה החופשית" בהשוואה אליכם. 

ליאור : האם אתם רואים גם יתרונות "בנזילות" שכרוכה באופי של המציאות שלנו ? 

תבינו, "הבחירות" שלכם מייצרות התפתחות אדירה ברמת "הנשמתית" שלכם. מחזור חיים אחד שאתם עוברים כאן על פני כדור הארץ, היא דרך ארוכה מאד של התפתחות, בהשוואה לכוכבי לכת אחרים. הגעתם לכאן למעין "בסיס טירונות", לקורס קשה ביותר שאתם בחרתם. "אתם" נשמות אמיצות ביותר, עליכם להבין זאת. 

המראיין: אתה מתאר את חייכם כנטולי ספונטאניות וחיי סקס, ואני שואל את עצמי האם אתה קצת מקנא בנו כבני אדם ? האם בסתר לבך החוצני היית רוצה להיות כמונו בן אנוש ? 

הבן, אינני רוצה שוב להיות כמוכם בן אנוש. הייתי כאן וגדלתי וחזרתי לכאן שוב. וכל היושבים כאן היו גם הם חוצנים במצבי ובכל זאת חזרו לכאן. 


אז מהי התכלית בעינינו 

איתן ( בשלב הזה חשתי בסחרחורת קלה, "והתחברתי" למישהו שהתחיל להעביר דרכי את השאלות : 

מה היא תכלית התפתחותה של הנשמה, כפי שאתם רואים את זאת ? מי צריך את כל הבלגן הזה סביבנו ? 

התפתחותה של הנשמה היא כמו של "גרעין" שנשתל בתוך האדמה כדי שיצמח ממנו העץ בהדרגה. בהתחלה הוא קטן, ולאחר מכן הוא צומח לגודלו המלא. ובעקבות זאת בא הפרי
עצמו, שישמש למאכל. כך אתם כנשמות נוצרים בצל הבורא כדי להתפתח, לגדול, להשתרש ולגרום לאחרים להבין את יכולותיכם הגבוהות. לאט לאט ההתפתחות הזו גורמת לכם ולקרוביכם להתחזק עד שתוכלו להבין את הרעיון המרכזי, שהוא לעבור מן השלב של חיים בתוך "הגוף" שמתכלה, לשלב של "הארה מוחלטת" לדרגתה של "ישות אור". 

איתן : אז מה, זאת התכלית הסופית של עליה למצב אנרגטי של ישות "האור" ? 

"סופית" זאת מילה מבוטלת בשפתנו. אין לדברים סוף ואין התחלה, למרות שאינכם מסוגלים להבין את זה בצורה מלאה. אך הבינו, זוהי "שרשרת" בלתי נגמרת. אתם עושים "ועולים", עובדים "ועולים" כל הזמן ללא הפסק. 

בכל מקרה אינכם לבד

המראיין: אני כבן אדם מרגיש לבד. אנו חשים מאד בודדים. תגיד לנו שוב, שאנחנו לא לבד. 

אינך לבד ( דורון פונה ישירות למראיין ) , ואין דבר כזה "לבד". ראשית כל אתה מוקף "במדריכים הרוחניים" שלך. אתה מטיל ספק בהתפתחות הרוחנית שלך. כאשר אתה תגלה את עצמך "מבפנים" תעבור תהליך של התפתחות "והבשלה". תגלה את עצמך תוך כדי "גילוף" הרבדים אשר ספגת בעברך ורק אז תוכל לגלות דברים שאינך מודע להם כיום. דברי אלו יוכלו לעזור לך בעתיד. 

המראיין ( כבר מתחיל לקרוא לחגי בשם דורון ) : האם יש חוצן ששומר עלי כיום ומוכן לתת לי הדרכה ? 

יש לך הגנה ושמירה. יש לך גם הדרכה מתאימה. זאת מפני שאתה עוסק במקצוע חשוב ביותר לקהל הרחב. קיבלתי רשות למסור לך שאתה יכול לקרוא לישות שמלווה אותך בשם טום. 

המראיין ( מעט נבוך ) : בילדותי היה לי "חבר דמיוני" שקראתי לו עזרה. אז מה, זה היה "אמיתי" ? 

בשלב הזה כל הנוכחים מתעוררים לחיים, מחייכים אליו בסלחנות, ופורצים במקהלה :

בוקר טוב, ליווה אותך חוצן !

הגיע הזמן כבר לסכם

המראיין ( קצת נבוך פונה לנוכחים, מנסה כבר לסכם ) : האם אתם מודעים לזה שאנשים שיצפו בכם עלולים לחשוב שיש כאן תופעה פסיכולוגית של צורך "להאמין" במשהו כדי "לברוח" מן המציאות היום יומית המעיקה ? 

איתן ( פונה למראיין ) : באם לדעתך הצופים לא הבינו את זה עד עכשיו, אזי כדאי שאנחנו כבר נדגיש את זה : 

כל החבורה הזו מעיזה להתכנס כאן ולהיחשף לצבור הרחב אך ורק מפני שיש תוצאות פיזיות ממשיות, לרפוי שמתבצע 
בכ 50 "מרפאות חוצניות" ברחבי הארץ. 

אין כאן מקום "לאמונה" במשהו. אף אחד מן הנוכחים אינו יודע במה עליו להאמין אפילו באם היה רוצה. עומדים מולנו רופאים, מדענים וטכנולוגיות. הם לא מבזבזים עלינו דרשות והטפות. הם המציאו את שיטת המרפאות כדי להתקרב אלינו בדרך שתמנע מאתנו את הצורך לפתח כלפיהם איזו דת ילדותית חדשה. 

אנחנו מייצגים כאן תופעה של דרך רפוי ממשית חדשה, ומזמינים אנשי מדע ורופאים "ארציים" משלנו, לחקור את התוצאות ולהיווכח. 

איתן ( כדי לסיים את הראיון כך שהצופים יוכלו עדיין להתחבר לתופעה כל כך קשה לעיקול, אני מחליט לשבור מעט מן הרצינות המעיקה שנשתררה בחלל האוויר, ושואל ) : 

האם גם לכם יש חוש הומור או שזו רק תכונה אנושית ? 

חוש ההומור שלנו לא יוכל להצחיק אתכם. אך אנו למדים מחוש ההומור שלכם ובאמת משתדלים גם לעשות את העבודה הזו כדי להרגיש בבית. 

איתן : האם אתם מבינים את הבדיחות שלנו ? 

לפעמים כן, לפעמים אנחנו "מרימים גבה" למי שיש בכלל גבה. למי שאין, הוא מרים איזה איבר, מן גזר שיש לו שם מעל הראש. 

זהו הגיע הזמן כבר לסיים. אנחנו מביטים אל חגי, נותנים לו את המרחב להתחיל ו"לחזור" לכאן. הוא פוקח בעדינות את עיניו. מציץ בפליאה אל המצלמה שממולו ומתחיל לעקל היכן שהוא נמצא. 

אחרי מספר ימים

שלחתי את החומר הזה, אל חגי. בקשתי ממנו לקרוא אותו כדי שגם דורון המרואיין, יוכל להגיב על הדברים. לראות באם ההתאמות וההערות "האנושיות" שהכנסתי, מקובלים עליו ונושאים חן בעיניו. לבחון באם המסרים והדקויות שבדבריו מתחילים לתפוס ולהיקלט אצלנו. 

בהזדמנות הזאת שאלתי את דורון ( דרך חגי ) :
מי היה זה שבשלב מסוים התחבר אלי והציע לי את 
השאלות ? 

הגזע שלי יכול להתפצל. אתה תקשרת את אחד ההשלכות שלי. 

קצת הופתעתי, וסיכמתי לעצמי :

שסוף סוף ראינו כאן עבודת צוות. מצד אחד תקשרתי את שאלות שבעבורן חגי תקשר את התשובות ...

 

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט 

 [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]

 The book

הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos