Nedstat Basic - Free web site statistics Tel: (972-3) 9649440
Mob: (972-52) 654138
Fax: (972-3) 9505256

English Hebrew Romania Russia Nederland's Portuguese

עדכונים על מרפאת החוצנים
 23.5.2004

 

23.5.2004 בסביבות הצהריים
שאלות ועריכה: אדריאן דביר
תקשור התשובות: אפי דביר

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]
 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

אדריאן: כמה חוצנים נמצאים בתקופה האחרונה במתקן הרפואי הזה, הצמוד לדירת המגורים שלי ? (הכוונה ב"צמוד" זה בממדים אחרים ולא בממד הפיזי).

אפי: ישנם 324 חוצנים הכוללים: 
54 רופאים, 31 בני משפחה של הרופאים, 7 אנשי מעבדה, 77 פקחי תנועה - לטיפול במעברי ממדים שכן יש הרבה תעבורה. לכל בעיה רפואית מוזמנים מומחים ממקומות ומימדים אחרים.
נוסף לזה יש עוד מבקרים, משפחות, ישויות ותיירים. ויש גם שני חיות מחמד - שני יצורים דומים לכלבים שלנו אבל הרבה יותר מפותחים. 
נוסף על כל אלה יש 102 אנשי ביטחון לא כולל רובוטים. כאשר יש להדגיש שהרובוטים שלהם מאוד מפותחים.
ולבסוף ישנם 34 אנשי חוץ מה שאנו מכירים בתור שגרירים נציגי אירגונים וכו'.

אדריאן: מהו המבנה הניהולי של המתקן ?
אפי: צוות הרופאים הראשיים, כחמישה במספר, הם המחליטים הכל. הם מקבלים מידע ומחליטים. מעליהם יש את הבוסים שבדרך כלל מאשרים את החלטות של הרופאים. הבוסים הם אלו המהווים את הקשר לארגונים הגדולים יותר כגון ארגון ה 54. 
ישנם הישויות שלעתים מגיעות לצורך טיפול ספציפי ולאחר מכן הולכות. ויש ישויות שבאות כחלק מהצוות שבאות לכמה טיפולים כמו שליחים כשצריך הם מתעסקים עם נושא גלגולים או כשצריך אישורים מאינסטנציות הגבוהות מעל ה 54. יש שליחים לגורמים גבוהים שונים. 
יש מבקרים שונים הבאים ללמוד על בית החולים והקשר עם בני האדם. או לעתים רחוקות יש מה שאנו מכירים בתור טיולים מאורגנים שונים הבאים לבקר באתר מעניין מבחינת החוצנים. 

אדריאן: מה החוצנים עושים בנוסף לטיפול בבני אדם?
אפי: הם גם מטפלים בחוצנים. אבל לא ברמה שמטפלים בבני אדם. אלא ברמה של מרפאה של רופא משפחתי. חוצנים החולים במחלות רציניות יותר מועברים לבתי חולים גדולים בחלליות אם או למרכזים רפואיים בכוכבי הבית. 

אדריאן: טיפולים בבני אדם מתקיימים רק בימי שישי. מה קורה בשאר הימים ?
אפי: החוצנים עושים עבודת ניירת או פיתוח או מחקר מחלות שלא פיצחו עדיין. המעבדה עובדת הרבה היא אף פעם לא נסגרת. חלק חוזרים למשפחות שלהם. הם כל הזמן נמצאים בכוננות.
אדריאן: הצוות שנמצא כאן עושה את ביקורי הבית ? 
אפי: לא. הצוות כאן עובד רק כאן עם הציוד הקבוע במתקן. לצורך ביקורי בית יש צוותים אחרים תלוי איפה נמצא המטופל. זה התפקיד של הצוותים ניידים העובדים עם ציוד נייד המאוחסן בחלליות מיוחדות. 
אדריאן: כשאני מבקש שיפלו במישהו בחו"ל. מה קורה ?
אפי: החוצנים מביאים צוות של רופאים מצומצם ומכשירים ומעבדה ניידת עושים את דרכם בחללית קטנה עם צוות בטחון. הם נוחתים בקרבת מקום, מקימים לעצמם חדר קטן ועובדים. הם מטפלים במה שיכולים. אם נדרשת עזרה נוספת הם מבקשים תגבורת מתאימה. 

אדריאן: איזה מקרים מטפלים ואיזה לא. האם כל מי שמבקש טיפול ניגשים אליו ?
אפי: לחוצנים יש בדרך כלל ידע על אנשים. אם לא קיים מידע, שלחים אנשי קשר לבדוק. 
אדריאן: מה זה אנשי קשר ?
אפי: חוצנים שמסתובבים בשטח ובודקים אם האדם דובר אמת ויש לו בעיה רפואית המצדיקה הבאת צוות רפואי. לחוצנים יש מערכת העברת מידע די טובה. 
אדריאן: האם יש חידושים בתחום הטיפול הרפואי ? פריצות דרך של הזמן האחרון ?
אפי: קשה לפרט. יש פיתוחים בתחום האנרגיה. האנרגיה של בני אדם. כל ההילות וההגנות האנרגטיות גילו כל מני אפשרויות לשחק עם זה. 
יש קצת פריצות דרך במעבדות. גילו תרופות חדשות. מקווים שהתרופות באמת יעבדו. 
אדריאן: תרופות למה?
אפי: כל מיני מחלות. כליות, כבד, עיניים, כלי דם. תרופות מפעילות רפלקסים ושרירים. תרופות להרדמה ולמצבים שונים של הגוף. כל מני סוגי הרדמות ושיכוך כאבים. 
אדריאן: מה גודל המתקן הרפואי הצמוד לדירה שלי? נניח מה השטח שטח במ"ר ? 
אפי: קשה להם לחשב במ"ר.
אדריאן: אז שיתייחסו לשטח הדירה שלי שזה 180 מ"ר ?
אפי: ביחס לשטח זה שטח המתקן פי 36 כלומר 6480 מ"ר
אדריאן: בכמה קומות מדובר? 
אפי: בערך 7 קומות. אבל זה לא מסודר בקומות זהות אלא ריבוי מפלסים בגבהים שונים. יש חדרים בגובה 1 מטר, 3 מטר, 4 מטר וכו'. חדרים בגובה מטר מיועדים לאחסון ציוד ויצורים נמוכים. שאר החדרים בגבהים שונים להרבה מטרות. יש 6 מנחחתים אחד לא בשימוש. יש חלליות גדולות וחלליות קטניות. 
אדריאן: מה מקור האנרגיה של המתקן?
אפי: למתקן יש מקורות אנרגיה מגוונים משלו. יש שני ספקים ראשיים הפועלים על שאיבת אנרגיה מן הריק. זה סוג של אנרגיה גרעינית אבל בהחלט לא כמו הכורים הגרעיניים בכדור הארץ. פרטים נוספים עדיין חסויים. רוב המכשירים עובדים על אנרגיה עצמית משלהם. הבניין פועל יחסית גם על אנרגיית שמש. יש להם קולטי שמש שלהם במימד שלהם. השמשות שלהם זה הכוכבים שאנו רואים בלילה הם יכולים לנצל את האנרגיה מהשמשות הרחוקות. הם קולטים אנרגיה מהרבה שמשות במימדים שונים.
הם קולטים גם אנרגיה בעיקר מהשמש שלנו אבל במימד של החוצנים. כל אור שאנחנו יכולים לראות בשמיים הם יכולים לקלוט ממנו קצת אנרגיה. 

אדריאן: האם יש להם חדשות לשתף אותנו ?

אפי: יש להם תוכניות לכמה עשרות אלפי שנים. לצרף עוד כוכבים שכבר גילו אותם. עובדים גם איתם קצת. יותר קל איתם כי יותר מפותחים מאתנו. כמה שיותר להגדיל את מעגל הכוכבים ולקדם את הארגון ולאחד אירגונים. זו שאיפה טובה אבל קשה לאחד ארגונים. השאיפה של כולם זה להיות אחד. צו פיוס. 
שכולם יהיו באותה רמה ויעבדו ביחד. 

אדריאן: למה המתנגדים מתנגדים להתפתחות כדור הארץ ?

אפי: כי המתנגדים לא רוצים להיות מאוחדים עם שאר התרבויות הם רוצים להיות לבד. שהכל יהיה שלהם וכדי לגבור על הקבוצות הטובות הם צריכים להתאחד בין הרעים ולהאבק באירגונים אחרים ולעשות הרס. המתנגדים רוצים הכל בשבילהם. המתנגדים רוצים להיות השליטים של הקוסמוס.

אדריאן: למה פוגעים בנו ? 
אפי: בגלל שהדרך שלהם רעה. תרבויות האור פועלים לטובת כולם המתנגדים פועלים לרעה כי הם רוצים להשאר לבד. אם המתנגדים היו יכולים הם היו משמידים את כל תרבויות האור כדי להישאר לבד. כמו היטלר שרצה להשתלת על העולם ולהיות שליט יחיד. גזע יחיד. שאיפות להרוס את השאר ולהשאר לבד. 

אדריאן: מי מפריע להם להרוס הכל ?
אדריאן: הטובים - כל הארגונים שפועלים לטוב. לא יסכימו שכזה דבר יקרה לכן פועלים נגד. ואם חוקי הבורא הראשוני היו מאפשר זאת הטובים היו אפילו מוחקים את המתנגדים מהקוסמוס. 
הבורא הראשוני החליט שגם הרעים צריכים להתקיים.

זה שהרעים יכולים לפגוע בנו ובהם למרות שהם תרבות לא מפותחת הרוע עצמו לא מפותח. הטובים כן מפותחים בהרבה תחומים והדרך של הרעים רק להיות רעים ואין להם שוב דבר מלבד רוע. כל השאיפות שלהם לבנות ולפתח נשק הרסני. הם משקיעים במטרה שלהם. וזה גורם שיכולים להשתוות בטכנולוגיות של הטובים והרעים. הרעים מפותחים רק בטכנולוגיה ההתקפית. 
הטובים מפותחים בטכנולוגיית נגד.
מדובר במלחמה טכנולוגית. 

חלוקת המשאבים של הטובים בכל תחומי החיים. הרעים משקיעים את מירב המשאבים בטכנולוגיה התקפית. 

כמו שהיטלר הקצה את כל המשאבים למלחמה. וזו כמובן לא הדרך לשרוד ויום יבוא ולא ישאר מהם כלום. בגלל זה לא הורגים אותם זה יקרה מעצמו. 

אדריאן: מבחינה מספרית כמה טובים לעומת הרעים בקוסמוס ?

לרעים אין סיכוי. הרעים הם ביחס מספרי של אחד ל 2000 מבחינת יצורים ביחס לתרבויות הטובות. 

בערך כמו הטרוריסטים בכדור הארץ. הרעים רוצים להרוס את כדור הארץ ואת הארגונים של החוצנים הרעים רוצים להשאר לבד ביקום. 

אדריאן: עד כמה הממשלים בכדור הארץ מודעים למצב זה ?
אפי: לא הרבה. יחסית למה שכדאי שידעו. הם מודעים למצב של האזור הקטן שלנו אבל לא מודעים לשאר היקום. רק לאזור הגלקסיה המקומית - שביל החלב ולא מעבר לזה. הממשל העולמי יודע נקודות קטנות פה ושם. הוא חושב שיודע הכל. הממשל יחסית טיפש בנושא זה. יחסית לממשלים אחרים בקוסמוס. למשל ביחס הממשל של ארגון ה 54.

אדריאן: יש קשרים בין ארגן ה 54 לגורמים בממשלים על כדור הארץ?
אפי: יש קשרים אך הם לא טובים. הממשל מתנגד ולא רוצה קשרים. הם מפחדים. הטבע האנושי לפחד שיבואו ויהרסו את כדור הארץ. הממשלים מפחדים לאבד את הכוח. יש קשר מצומצם כי קשה להם לסמוך על אחרים. הקשר קטן וקלוש. 

אדריאן: למה הממשלים בכדור הארץ מסתירים עדיין את נושא החוצנים מהציבור ?

אפי: מפחד לאבד את הכוח שלו. כשיתברר שיש גורמים שולטים גבוהים בהרבה. 
אדריאן: מה יקרה בסופו של דבר?
אפי: המדינות בכדור הארץ יתאחדו ויהיו מושלים מקומיים תחת הארגונים הכלל כוכביים. 

אם האום היום הוא הארגון ההיא גדול הוא יהפוך למיניאטורי בהשוואה לארגונים גדולים יותר בקוסמוס.