טיפול קבוצתי

אוגוסט 2002

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]
 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

מאת: אדריאן דביר

אורי מהספרים של אורי הציע לי להרצות במשך שעה בפסטיבל המסטיקה שהתקיים במלון שרתון בסוף או
גוסט 2002. עניתי ששעה של סיפורים מוזרים לא ישכנעו אף אחד צריך הדגמת טיפולים. קיבלתי שעתיים. החוצנים לחשו באזני שכדאי לעשות טיפול קבוצתי רב משתתפים. לכן ביקשתי מכמה מטפלים להצטרף. וכך מצאנו את עצמנו 7 מטפלים מול כ 300 בני אדם באולם האירועים היפה של מלון שרתון, בו הקיר המערבי עשוי כולו זכוכית החושפת את חוף ימה של תל אביב. בראיה על חושית ניתן היה לראות שהחוצנים בנו מבנה ארעי מחוץ לאולם שכלל חדרי ניתוח והכיל ציוד רב. לאחר הרצאה קצרצרה והצגת המטפלים ביקשתי מהמעוניינים לקבל טיפול מחוצנים ירים את ידו. ים הידיים רגשה את כולנו. התחלקנו לקבוצות. ראיתי כיצד החוצנים על ציודם נוהרים לתוך האולם ומתלבשים על מטופלים. מרבית האנשים הרגישו תחושות מאוד מוזרות חלקם אף ראו את החוצנים. ההתלהבות היתה סוחפת. הופגזתי במטר שאלות מגוונות כגון מה החוצנים אוכלים וכלה בהאם החוצנים יכולים לטפל בדודה זלדה בת ה 80 שסובלת מעייפות קלה. 

היתה רבים שביקשו לדעת כיצד ניתן לעבוד עם החוצנים והאם יש סדנאות או קורסי הכשרה. עניתי שזה לא משהו שאפשר ללמוד. צריך להגיש מועמדות באחת המרפאות והחוצנים הם שמחליטים. מי שמתקבל החוצנים כבר יכשירו אותו. מי שלא מתקבל לא יעזרו 10 קורסים. החוצנים לא יבואו. 


לאחר סיום המפגש התישבנו חלק מהמטפלים לשיחת סיכום.
כולם ציינו את ההרגשה שהיה מוצלח במיוחד. חגי סיפר שראה (בראיה על חושית) מספר רב של חלליות שנחתו על הים מול בית המלון. ביקשתי מחגי כץ לתקשר עם החוצנים. (053-403023

חגי: לידנו עומד חוצן מוכן לענות על שאלות.
אדריאן: כמה חוצנים היו באירוע?
חוצן: בתחילה הגיעו 540 אבל בגלל ריבוי המשתתפים המספר עלה ל 1024.
אדריאן: האם המפגש היה מוצלח מבחינתכם ?
חוצן: מוצלח במיוחד. 
חגי: החוצן מחזיק ביד גרפים המראים כמה השתכנעו כמה לא, כמה ימשיכו לעסוק בנושא וכמה עזבו.
חוצן: לא רק שהמפגש היה מוצלח הוא עורר התענייניות רבה. היו עמדות רבות של תקשורת שבהן דווחו בזמן אמת על המתרחש לגורמים חוצנים המקבילים אצלכם לתקשורת. כמון כן היו צוותי טלויזיה. האירוע שודר בשידור חי בסיריוס והוזכר גם בפלנטות אחרות. הניסוי של טיפול קבוצתי רב משתתפים הוגדר כהצלחה וכניראה יהיו עוד רבים כמותו.

למחרת שוחחתי עם חגי והוא ציין שהחוצנים מסרו לו שהיו עוד מטרות למפגש. בין השאר לתרגל את המטפלים שידעו כיצד להנחות ולטפל בקבוצות גדולות של אנשים למקרים של פגיעה המונית. 
כמו כן המפגש קידם את העניין של כניסת יותר אור ואנרגיה חיובית לפלנטה בעצם המפגש של כמות כזאת של אשנים עם חוצנים חיוביים.