חוצן בגוף אדם

23.5.2001

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]
 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

דיווח: אדריאן דביר

בתאריך 23.5.2001 הגיע הילר לקבל טיפול במרפאת החוצנים שבביתי. תוך כדי שביצעתי הילינג, ראיתי לפתע בראיה על חושית, יצור בצורת חצי עיגול עם זרועות מסביב היוצא מחלל החזה של המטופל. 
חוצנים: היצור שראיתה איננו טפיל במובן הרגיל, הוא חוצן רופא חוקר, במימד אחר, השייך לאוכלוסיית חוצנים הנמצאת בקשרי ידידות אתנו. הוא הצטרף למטופל לצרכי מחקר וטיפול כמו שאנו עושים אך בשיטות שונות. הוא חיובי ולא מזיק הוא אף עזר למצבו הבריאותי של המטופל.
מטופל: לפני כמה חודשים קמתי בבוקר בהרגשה שבלילה הוחתמתי לעבוד עם אוכלוסיה מסוימת של חוצנים. כרגע אני מרגיש שמטפלים בבטן ובכפות הרגליים. קודם הרגשתי דקירה ביד שמאל כאילו לקחו לי בדיקת דם.
אדריאן: אני רואה, בראיה על חושית, שכל הגוף שלך ניראה כחול שקוף וחוצנים קטנים בודקים אותך. יש חוצן אחד גבוהה בלונדיני ורזה. יוצאים לו מהראש הבזקי אור.
חוצנים: אנו מנסים בעזרת קונסיליום לחשוב איך ניתן לעזור למטופל ע"י שיקום מערכת העיכול.
חוצן אורח: אני רופא מכוכב ציפריוס. רחוק במערכת שמש אחרת. גופי הותאם לקיום מקביל לגוף של אדם בכדור הארץ. בני גזעי לא מסוגלים להתקיים בכדור הארץ. באנו ללמוד ולתרום מהידע שלנו למאמץ הכללי להצלת כדור הארץ. אנו תורמים בעקיפים לארגוני העל בהסכמים הדדיים. גופנו לא יכול להתקיים בכדור הארץ. עברתי שינויים והמרות ואיני יכול לחזור לעולם הבית בגוף זה. זוהיא בחירתי וזה מקצועי, מחקרי ותרומתי למדע. כל זמן שאצליח להתקיים בכדור הארץ בגוף זה אתרום את כישורי כחוקר וכרופא. אחר כך נשמתי בת האלמוות תחזור להתגלגל ביצור צעיר בכוכב הבית. האם אתה רוצה מידע נוסף ?
אדריאן: כן. כמה כמוך יש בכדור הארץ?
חוצן אורח: כמאה יצורים. כולנו נשלחנו לאותה משימה. אנו בקשר זה עם זה ועם המפקדה הכללית בעולם הבית דרך חלליות ממסר ועבוד מידע. 
אדריאן: כיצד אתה מטפל? 
חוצן אורח: יש לי ערכת כלים ניידת. אין באפשרותינו להקים בתי חולים כפי שצוות החוצנים שלך עושה. כל המערכת הרפואית, בעולם הבית, מבוססת על רופאים בעלי הרבה כישורים כמוני. אין צורך ביותר מזה. הציוד שעומד לרשותי מספיק. הציוד הרפואי הוא חלק אינטגרלי מהגוף שלי כפי שגם לך יש ציוד באותה המתכונת. זה ציוד סטנדרתי.
אדריאן: האם יש לך משפחה ?
חוצן אורח: לא, כולנו אחים בלשונך. 
אדריאן: מה דעתך על הטיפול שעושים למארח שלך?
חוצן אורח: אני לומד הרבה. הם מאפשרים לצפות וללמוד ממאגרי המידע שבמקום. גם בכוכב הבית שלי יש מאגר מידע רפואי המתעדכן כל הזמן בין השאר ממידע שאני אוסף. זה מאגר מידע על צורות חיים שונות. לעתים מה שאנו לומדים על גזע מסוים עוזר לנו למצוא רפואה למחלות של גזעים אחרים. 
מטופל: אני רואה דמות אישה עם שפתיים יפות ויצור עם ראש מתכתי עם עין אחת ימנית.
אדריאן: כיצד הגעתם מהכוכב שלכם לכאן?
חוצן אורח: באמצעות כלי טיס. צורתו עגולה כמו המבנה שלי אבל בגודל ענק. 
אדריאן: ממה אתה ניזון ? 
חוצן אורח: אספקה אישית שמועברת מהחללית אלי במועדים קצובים. 
אדריאן: אתה חי במימד אחר בתוך המארח ? 
חוצן אורח: כן, רוב הזמן מלבד הזמן שאני חוזר לחללית לביצוע משימות שונות. כל חצי שנה אני חוזר לחללית למטרות מסוימות. אפשר לומר שזאת גם חופשה. למשך כשבועיים בזמן תקני שלכם.
אדריאן: מה עושים עם המטופל ?
חוצן אורח: צווח החוצנים לקח בדיקות מרקמות רבות. חלקם התדלדלו ויש סכנה שעם הזמן יווצרו בעיות. על סמך הבדיקות שנלקחו יחליטו איזה פעולות לנקוט. בעיקר השתלת תאים לשיקום רקמות שהתדלדלו. בלוטות וכו'.
אדריאן: אני מודה לך.