Tel:        (972-3) 9649440
Mobile: (972-52) 654138
Fax:       (972-3) 9505256

ערך: איתן דובר

קבוצת הלומנים

אנו החלק המעשי בפעילות שלכם
5 נוב' 2003

חגי מתקשר את צוות מו"מ של תרבות ה LUMANS

חגי מתמקם על כיסאו. משקיט עצמו. דמות אנושית מתמקמת ומשתלבת לתוככי ההילה שעוטפת את גופו הפיזי. כולנו משתתקים. חגי נושם עמוקות. עוברות עוד מספר שניות והנה יוצאות לו המילים ( קול שקט ונחוש, בוקע וממלא את חלל החדר ) :

אנו משלחת חברי הלומנים הגענו לכאן לאחר קשיים רבים של כוחות האופל אשר ניסו בכל כוחם למנוע את המפגש הזה. הגענו לכאן על מנת להבהיר לכם מספר דברים אשר אתם חפצים בהם. אך לפני כן נציג את עצמנו בצורה רשמית:

אנו תרבות עתיקה אשר התקיימה כאן לפני מיליארדי שנים. עסקנו בחקר הכדור על כל רבדיו וממדיו. עבדנו, שדרגנו והכנו תשתית לכל מעבר של אנרגיה ואנרגיה כאן.

אנו החלק המעשי של גאיה ישותו של כדור הארץ. אנו יחידת ההצלה של כדור הזה. אנו פועלים בדממה ובשקט ואיננו מבקשים הכרה לרוב. איננו מבקשים מכם שתכירו בנו כמושיעים או כמסיעים.

מצאנו לנכון להתגלות אליכם, קבוצת אנשי אור אשר משוועים לידע ולהבנה. אנו קבוצת הלומנים הגענו בזאת על מנת להבהיר לכם את מסר ההוויה האנושית של כדור הארץ:

כדור הארץ המדמם נמצא בשלבים של מהפך. אתם נמצאים בשלב שבו אינכם יודעים מהיכן באתם ולאן תבואו. אך התובנות קופצות ובאות אליכם מדי פעם בפעם. למרות זאת, אחרי מספר ימים אתם שוב פעם חוזרים לאותה תחושה של ריקנות. אנו מבינים את התחושה הזאת. אתם באים למפגשים כאלו, כדי לקבל מסרים על ידי ישויות אור שונות ומשונות. הם באים כדי להכיר בהם ולהראות לכם את מי שאתם. אך למרות שמידי פעם אתם נזכרים במי שאתם, לאחר מספר שעות או ימים, אתם חוזרים שוב פעם אל אותה הריקנות ולאותו הקושי של היום יום.

השלב שאתם נמצאים בו נקרא הממד השלישי. כדור הארץ נותן לכם את האפשרות בעודכם בחיים לעבור אל הממד הרביעי בצורה הרוחנית. אני מאמין ואני רואה שרובכם כבר עברתם ברמה הרוחנית לממד הזה, ואפילו גבוהה יותר. יתרה מזאת אנו נוסיף ונאמר בצורה גלויה :

בשבע השנים הקרובות אתם תעברו הכנה פיזית. הגנים שלכם והצירופים האנרגטיים שלכם. הצופן האנרגטי, של
ה DNA עומד להשתנות. טבעות התובנה וטבעות החסימה הולכות להיעלם מכם. ולאחר ההכרה הסופית כולכם תעברו אל הממד הרביעי גם ברמה הפיזית. אתם תשנו צורה ושפה,
תבונה וראיה, הבנה, תחושה. איחוד הדתות יושלם. התהליך הזה יהיה מיידי וחזק מאד. תהליך שאינכם מכירים וגם כדור הארץ איננו מכיר את זאת. זוהי הפעם הראשונה שתהליך כזה מתקבל.

עבודתו של ישות כדור הארץ קרייון, מוסיפה ומועילה. ישויות רבות עוסקות במלאכה כדי להכין אתכם לשלב הבא. יהיה עליכם לעבוד קשה מאד. על מנת להכיר בכם ועל מנת שעזרו לאנשים הקרובים לכם לפסוע את פסיעותיהם האחרונות בממד השלישי. אתם כבני אור נבחרתם על מנת להעביר מסרים אלו לאנשים אשר עוברים ומסתובבים סביבכם.

אותם האנשים שלא יצליחו לבחור בדרך של האור לא יעברו את השלב וחיזרו אל מקורותיהם.

השלב והמעבר יהיה קשה מנשוא. אך אתם כבר מזמן מוגנים ומוכנים לכך. הגעתם לכאן ממקום גבוהה אשר מאפשר חיים פיזיים ברמות שונות מכל אדם אחר.

אינכם עליונים ואינכם בעלי זכויות יתר, אך אתם מכילים בתוככם את הדברים ואת התכונות שניתנות לכם. לא תוכלו לראות ולבחון אותם עד אשר תעברו את השלב. אנו באים כדי להועיל לכם, אך ברוב הפעמים לא תוכלו לדעת שזה מה שאכן קרה. איננו מתגלים לרוב, אנו שומרים על דיסקרטיות גבוהה ואתם בעלי החסד נבחרתם כדי לשמור אותנו דרך גוף זה, דרך נשמת הבורא אשר מדברת... ( חגי מזדקף ופורס ידיים לצדדים, שריקה מעודנת של נשימה פורצת מפיו, הכל בהתאמה לגופו של הדובר דרכו ). הסכמנו לענות למספר שאלות מפי איתן דובר אשר ניתנה לו רשות הדבור הבלעדית. בבקשה ובכבוד רב. ( כעת הדובר עוזב את גופו של חגי ומתחלף בדובר הבא ) .

אני מבין שאנחנו מדברים עם משלחת הלומנים, ויש לנו את הכבוד לקבל אותך כאן,LORN1 ?

נכון...

מהו המסר העיקרי שלך לאנשים שכבר מוכנים להתחיל ולחשוף כבר את האירועים שמתקרבים אלינו ? מהו המסר שלך בהיבט של חומרת האירוע, והדחיפות לקבלתו. מתי זה הולך לקרות ?

( הקול שדובר כעת שונה, קול שקט וענייני משהו ) אנו צופים שבתחילת השנה 2007 יחול השנוי. אנו יכולים לתאר את ההתרחשות ברמה הפיזית :

כדור הארץ יעבור שנויים קיצוניים של מזג אוויר. ואחר כך הרטט יגבר. ישויות האור יפקחו עין על כל אחד ואחד מכם.
מטרי אנרגיה ימשיכו להדהד באטמוספירה. זיהום האוויר יתנקה כאילו ולא היה. ימי בראשית יחזרו. האדמה תרעד.
אך לא תהיה קטסרופה. לא יהיו פיצוצים ולא יהיו שלהבות של אש. אינכם אמורים לדאוג. אלו יהיו תופעות שתוכלו לעמוד בהן.

מה לגבי השאלה הבסיסית שאנשים ישאלו אותנו - מהו הממד הרביעי שאנחנו הולכים לקראתו ?

זהו רובד של אהבה ואחדות. כשהחשיבה, התבונה והידע משולבים בו יחדיו באין מפריד. זה יהיה עולם בלי פחד.

מהו המסר שאנחנו אמורים להעביר לצבור הרחב בהקשר לאירועים שכאלה ?

את המסר הברור שמועבר כאן לא תוכלו להעביר לכל אחד ואחד, אלא רק מפינו בצורה ישירה. אך עם זאת, עבודתכם קודש היא. כל אדם ואדם אשר אתם פוגשים ומדברים אתו, ומתווכחים אתו, זה מספיק שאתם עומדים לידו. הוא קולט את הפעימות ואת התובנות שלכם שמשודרות אליו בצורה טלפתית.

מידי פעם בפעם יפתח כלפי אדם כזה, חלון של תובנה והבנה תוך כדי שיחה מודעת. תוכלו לדבר עמו עד שתרגישו שובע. וברגע שתרגישו כך הפסיקו מיד למרות סקרנותו של האדם שעומד מולכם וממשיך לשאול שאלות חוזרות ונשנות.

תחמו את דבריכם, תאמרו את מה שיש לכם להגיד והסתלקו.
אל תשאירו מקום לשאלות נוספות אשר רק יסבכו את מוחו. כך הוא יוכל להבין ולהפנים את מה שקרה. אתם מצדכם תוכלו לחשוב כל הזמן על האנשים שאתם אמורים לשמור אתם על קשר. אך עשו זאת בצורה טבעית. שוחחו על קיום ישויות, חוצנים, על המרפאות, התקשורים, על החוויות. ותוך כדי כך יחלחלו מפיכם המילים.

הישויות והמדריכים הרוחניים שלכם, עמלים ביום ובלילה כדי לווסת את הידע אשר נשלח מכם.

האם יגיע שלב שבו אנו אמורים ליצור קשר רשמי עם גורמים רשמיים בהקשר למה שעומד לקרות. למשל עם גורמים שאמונים על הגנה, הצלה ורפואה ?

אינכם נדרשים להזהיר אותם, כי מאומה לא יעזור. לו תוכלו להסביר זאת. חוסר ההבנה, הקושי, הספקנות והחשדנות שבה יתקבלו דבריכם, יגרמו לכם תסכול ועוול. זה מכוון שכך זה יהיה, כי הדברים אמורים לקרות בצורה טבעית.

אינכם נדרשים לחזק את יסודות ביתכם. תמשיכו בחייכם כרגיל. אינכם נדרשים לבצע צעדים של חירום. שלב זה יעבור בשלווה וברוגע. זה יהיה שלב קשה ומכריע. כרגע ישנן כבר קבוצות שמתאגדות כדי לנהל את סדר הכוחות ואת המשא ומתן בין הקיומים המקבילים וביניכם, בזמן המעבר.

יהיה עליכם לפתוח את אוזניכם ולהקשיב להדרכה. אנו חוזרים ואומרים שזוהי איננה קטסטרופה, זוהי איננה השמדה. זהו מעבר חד וחזק שבו אינכם נדרשים להיות מוכנים לו, כי אתם כבר עוברים את ההכנות בכל יום ויום. זה נכון גם לגבי קרוביכם והאנשים שאתם דוברים אליהם.

האם אנחנו אמורים להשפיע על תשתית ההנהגה שצריכה לקום לאחר התהליך הזה ?

התשתית כבר קיימת במוחם ובנשמתם של המנהיגים הצעירים שיפרצו ויעלו זמן קצר לפני האירוע. הקבוצה אשר אתם מקיימים, קבוצת העל שאתה מודע אליה ומכיר בה, תשמש כארובה מרכזית אל השלטונות. כי הם שישתמשו בכם בבוא העת.

מה תהיה תוצאת הסיום של המעבר ?

אורך החיים יגדל. רמת האנרגיה שתזרום בגופכם יהיה הרבה מעבר לדמיון שלכם. המוח שלכם יתחיל לפעול במלוא כוחו.
יכולת הניצול המלאה של המוח תתאפשר לחלק מן האוכלוסייה. פתיחת היכולת הטלפתית תגיע לשיאה.

המעבר לממד הבא, החמישי יגיע בשלב מאוחר הרבה יותר, ולא נוכל כרגע לפרט את זה.

באיזה מן השלבים נוכל לקבל הדגמה, לצורך השוואת הפעילות שלנו כאן כיום, לעומת זה שבצענו לקראת סיום אטלנטיס ?

תקופת אטלנטיס התאפיינה בקיומם של כוחות לא מוגבלים אצל נפשות מוגבלות ובלתי מוגבלות גם יחד. הקונפליקטים והמריבות. ניסיון השתלטות שנבע מפחד, גרם לכך. כיום אינכם צריכים לחשוש, כי אתם מובלים ומונחים. תהיו אתם, תתמקדו במה שעליכם לעשות. ואל תנסו להקדים את המחר.
כי המחר כאן וגם האתמול כאן, הכל קורה עכשיו. תזכרו במשפט שאתם אומרים אותו רבות שהמהירות באה מן השטן. למרות הלחץ שלכם להצליח ולהעיר כמה שיותר אנשים, אתם תעמדו בלחץ ובקצב שאנחנו נבקש מכם.

האם ההתחברות הרשמית שלנו ברמות הגבוהות היא מספיקה, האם יש טעם בכלל לנסות ולקיים מסגרת רשמית ארצית ?

השלב שאתם נמצאים בו הוא שלב של התארגנות והכנה. כאשר תהיו מוכנים ומאורגנים אתם כבר תפעלו בצורה טבעית.

האם נוכל לקבל תיאור היסטורי ממצה לגבי התרבות הלומנית כדי לספק את הסקרנות האנושית שלנו ובכדי להזדהות עימכם. האם נוכל לשמוע משהו אודות התרבות האדירה הזו לפחות כהתחלה ?

( כאן מתבצעת התייעצות קדחתנית בין שלושת הנציגים שנוכחים אתנו. ולבסוף אחד מן הדוברים מתחבר לחגי ומעביר את הדברים הבאים ) לשאלתך, אנו רואים בחשיפה שלנו כמיותרת. אנו מעדיפים לעבוד בצורה שקטה ואיטית.
ברור לנו שנצטרך לקיים היחשפויות שונות, אך גם זאת רק על מנת לגרום לכם להבין בשביל מה ומה אתם עושים כאן.

האם יש כאן לנוכחים קשר לתרבות הלומנית ברובד כלשהו ?

יש לכולם, ולאלו שאין לא הגיעו היום לכאן. אך למרות זאת אנו רוצים לומר לכם שאנו מבקשים בשלב זה להתאזר בסבלנות. מידע חדש ומפתיע יגיע בקרוב.

אשמח מאד שתלווה אותנו לפגישה הקרובה של הפעילות שלנו, שתתקיים בקרוב.

אנחנו נהיה שם.

האם יש לתרבות שלכם שהוא גם התרבות המקבילה שלנו, סממן כלשהו שנוכל להזדהות עימו ?

מגן דוד.

באיזה שלב תהיו מוכנים לחשוף את הקשר שלכם ליסוד הדת היהודית ?

אנו מעדיפים בשלב זה לראות את ההתמודדות שלכם, ההבנה וההיכרות עם השנוי, ובמהלכו ובמרכזו נחשוף את עיקרון הדתות. וגם את עיקרון המימוש של הדת היהודית. אתם בני אור שנבחרתם להיוולד כיהודים וזהו השיוך הנשמתי והאנרגטי שלכם.

כיצד נוכל להתייחס ולפנות לאנשים דתיים ?

הדבר החשוב ביותר זה שהם יתייחסו אליכם ברצינות. אנו מעדיפים שהם ייצרו את המגע הראשוני או לפחות יתנו אותות לכך. אך כאשר תרגישו התנגדות וחוסר יעילות, עזבו מייד את האדם. תנו לו להישאר בבחירתו הארצית.

אוכלוסייה חשובה אחרת הם אנשי המדע שלנו. כיצד נתייחס אליהם ?

נכון. אנו רואים זאת לנכון בשלב זה לאפשר את הקשר הזה עם אנשי המדע. ההתארגנות של אותם אנשי מדע שלכם בקבוצה שקרובים לנושא כמוך וכמו אחרים, תגביר את המשיכה בין הקבוצה לבין האנשים הללו. אך שלב זה יתאפשר רק כאשר תמצא דרך לפעול באמצעות כללים ובדרך של משימה ברורה. אנחנו דווקא רואים את התהליך הזה כמהיר ורגוע.

האם יש קשר לחיים מזר שנמצא כאן אתנו, לבין הפעילות שלנו ?

חיים מזר הוא אדם צנוע שאין כמוהו. הידע הרב שהוא צבר עומד ומתבקש לצאת החוצה בצורה מלאה וללא כל מעצורים. נשמתו מתפתחת ומתקיימת כרגע ב 18 פיצולים בממדים מקבילים. אנו רואים שברוב ההיבטים אמורה להיות עמו שתוף פעולה.

בזמן האחרון צירפנו מספר אנשים אשר הידע הטכני והממשי שלהם חזק ומתחזק. הפעילות אכן חשובה מאד לאדם זה ובפרט לקבוצה כולה ולמטרה שהיא מייצגת. בין השאר כדי לשמור על קשר חשוב כלפי אנשי המדע שלכם.

האם יש לכם מסר כלשהו אל הקבוצה שמתארגנת בימים האלה ?

אתם כולכם שייכים לקבוצה שהתארגנה גם בעבר. כל אחד ואחד באופן ייחודי משלו, על מנת לכבוש את היעד המרכזי.
אני רואה אתכם כמו רצועות חבור אשר מחברות את השרירים ומחזיקות אותם. תהיו צמודים האחד לשני ולכו יחד עם מחשבותיכם.

אנחנו לא רוצים להיכנס באופן מפורט אל תקופות חיים קדומות, אך אנו רוצים לומר בצורה כללית וברורה שאתם כבר עבדתם שעות רבות במיצוי הכוחות של כדור הארץ ויבשת אטלנטיס. אתם בני אור שעסקתם שם בעבודה של ריפוי. שיטות שהתגלו מאוחר יותר ועוותו. אך ייצרתם ידע שבו אתם משתמשים גם היום לצורך ריפוי, הבנות ובהעברת מידע.

האם פעלנו כקבוצה בתקופה האמורה. מה הייתה הסיבה לחוסר ההצלחה שלנו ?

פעלתם כקבוצה מאוחדת מאד. אין זה באשמתכם שקרתה הקריסה. אתם הובלתם אל תוך מערבולת רבת עוצמה, אך אנו רואים את הכישלון הזה יותר כפריצת דרך חזקה ומועילה.

האם אנחנו עדיין פועלים כקבוצה בממד כלשהו ?

אחדים מכם פועלים יחדיו ואחרים פועלים גם בקבוצות אחרות שונות ומשונות.

האם ישנו ממד מסוים שממנו נוכל לשאוב ידע לצורך הפעילות שלנו כאן ?

מידע מתאים יימסר על ידי שליחים ודוברים מתאימים. החיבורים שלכם יתבצעו בצורה אוטומטית אל אותם
הרבדים הגבוהים.

האם יש לכם איזה מסר לצבור שנמצא אתנו כאן ?

ברצוננו לומר שנהנינו מאד מתשומת הלב שהענקתם לנו, ואנו רוצים שתפתחו את ליבכם כמה שתוכלו. ככול שתפתחו את לבכם יותר, גם תקבלו יותר. אל תחששו לתת. תעניקו למי שאתם צריכים ולמי שזקוק לכם. זה מה שירווה אתכם ואת האדמה ואת מטרתכם כאן.

אני מודה לכולכם ולך איתן, ושוב ערב טוב לכולם.

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]

 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos