בסיס חוצני למחקר טפילים

11.10.2002

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]
 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

דווח: חגי כץ, ערך: אדריאן דביר

ב 11/10/02 , נסעתי לארוחת ערב אצל הורי עם אשתי ודיאנה המתקשרת. לאחר ארוחת הערב, בעודי משוחח עם אבי על מכשיר ה GPS אשר רכש לאחרונה, העובד על לווינים, אני מזהה לפתע בשמיים, סוג של חור אליפטי בצבע צהוב ו שחור מאוד מוחשי ועוד מספר צורת הנדסיות לא מוכרות. המחזה היה מדהים. לאחר מספר דקות ביקשתי מדיאנה לעלות לגג הבית על מנת לקבל ממנה הצלבה. מהגג ראיתי אור לבן מוקרן ממקור לא נראה לעין, לא מן האדמה ולא מכלי טיס אחר ומיד לאחריו אני רואה בראיה העל חושית צורה של חללית כחולה ענקית שמסתובבת סביב הישוב במעגלים. אחר מספר דקות דיאנה מסבה את תשומת לבי על מבנה אשר נמצא בתוך האדמה .
דיאנה : אני רואה מבנה עגול גדול מאוד בתוך האדמה, אתה רואה ?
חגי: כן , אני רואה משהוא גלילי גדול, יש כדור שנע מסביבו. יש גם מין מתקן אשר אמור להגן על המבנה הזה , זה נכון דיאנה ?
דיאנה : כן , כן , יווו תראה זה נפתח ווואו איזה יופי ! אני לא מאמינה ! אתה רואה מה יש בפנים ?
חגי: זה מבנה עגול עם חור באמצע , יש שם מספר מפלסים, אני מקבל 8. כמה מפלסים יש שם ?
דיאנה : 8. אתה רואה ? כן זה מדהים , זה מוזר מאוד. מה הם עושים שם ? אני רואה הרבה חוצנים שעובדים , אתה רואה מה שהם עושים שם ?
חגי: כן. יש שולחן עגול גדול הם יושבים שם ומהשולחן הזה יוצאים עוד שולחנות , זה חדר אחר גדול מאוד , מול השולחן יש צגי מחשב ענקיים עליהם מקרינים משהוא , את רואה ?
דיאנה : כן , כן זה מדהים אני רואה כלובים גדולים יש בפנים חיות, מה הם עושים עם החיות האלה ?
חגי: הם אומרים ששם הם חוקרים טפילם מכל מיני סוגים אשר הוסרו מבני אדם. 
דיאנה : מה, הם מתעללים בהם? מסכנים !
חוצן : דיאנה, את לא צריכה לדאוג. אנחנו חוקרים את הטפילים ללא אלימות פיזית או מילולית, יש לנו שיטות יותר הומניטריות לעשות זאת. אנו משיגים תוצאות מרשימות למשל : בזמן טיפול שאת או חגי מטפלים באדם מסוים אתם יודעים שיש כל כך הרבה סוגי טפילים אשר מוסווים בדרגות שונות , אנחנו חוקרים דרכים להוציא אותם בקלות וגם ללא הפעלתו של המטפל, אשר בזמן הוצאת הטפיל הוא גם מאבד הרבה אנרגיה של הגוף הפיזי שלו. 
חגי: תודה רבה , לאחר מספר דקות אני רואה חוצן נמוך רץ לעברנו ואומר:
חוצן: הי אתם לא אמורים להיות כאן אתם יודעים ? אז אני ודיאנה מביטים אחד בשני ופורצים בצחוק הם צודקים !
חגי: אבל איך אנחנו עדין על המרפסת ?
התברר לי שבזמן שאנו עומדים ומביטים על יחידת המחקר, שלחנו את הגוף האתרי שלנו לתוך המבנה עצמו . צוות החוצנים אשר עבר שם ראה אותנו בגוף האתרי שלנו והעיר לנו על היותנו נוכחים .

למחרת סיפרתי לאדריאן והוא הפציר בי : " נו , אתה חייב ל כתוב את זה , אל תבזבז זמן אתה עלול לאבד את זה ". טוב, אז אני כמו ילד טוב, יושב ליד המחשב ורושם ולפתע הופיע דורון החוצן, ראש צוות הרופאים אצלי במרפאה אשר ביקש להוסיף מידע .
דורון: כל המבנה הזה נבנה לפני יותר משלוש שנים. לאחר שביקשנו וקיבלנו ממך רשות. ביחידה חוקרים טפילים, השתלת איברים, פיתוח תאים , ופתרונות אבטחה ושמירה .
חגי: יפה מאוד, תסביר בבקשה מה קורה כשמגיע טפיל ?
דורון: מיד לאחר הוצאת טפיל מבן אדם הוא מוכנס ישר לתוך קופסת אחסון טפילים. הקופסה מועברת, בהזדמנות הראשונה, ליחידת המחקר אשר נמצאת לא פחות ולא יותר בבית הוריך. הטפיל עובר מספר בדיקות ראשוניות, לברור המקור שלו, מי שלח אותו , מה המטרה שלו כאן, ומה הוא מחפש ,לאחר בכן הוא נשלח אל צוות אשר מבצע בדיקות גופניות שבהם הם מגלים את התכונות הפיזיות. לאחר מכן הוא עובר לאגף התחקור שם הוא עובר לתקופה בלתי מוגבלת למחקר רב תחומי שמהותו למנוע מטפילים מסוגו להגיע לכאן לבני האדם ולפיתוחם של אמצעים אשר ייעלו את תהליך שליפתם מן הגוף, וכך תיחסך איבוד אנרגיה מן המטפל. תוצאות המחקר מועברות למחשב העל ואל הגורמים העליונים במועצת ה - 54 פלנטות .