Tel: (972-3) 9649440
Mob: (972-52)2654138
Fax: (972-3) 9505256

English Hebrew Romania Russia Dutch Portuguese Polish
Nedstat Basic - Free web site statistics
 
 
 
Rosnąca aktywność pozaziemskich źródeł ma miejsce od 1995 roku w
Izraelu.

Alien Medical Team (Cudzoziemski Zespół Medyczny) z innych sfer czy wymiarów uzdrawia ludzi w klinikach alternatywnej medycyny obsługiwanych przez Healerów – Jasnowidzów. Pacjenci odczuwają niezwykłe wrażenia w czasie uzdrawiania (swędzenie, zimno lub ciepło, zwiększenie lub zmniejszenie grawitacji i wiele innych), a niektórzy także widzą i komunikują się z Zespołem Obcych. Liczba klinik stale rośnie i obecnie (w 2003 roku) istnieje 50 klinik w Izraelu i 464 w USA (dane Aliantów). Kliniki Alternatywnej Medycyny Aliantów istnieją także w innych krajach (Anglia, Australia, Dania). Medyczna aktywność Aliantów pomaga wzbudzić publiczną świadomość oraz wzrost akceptacji obecności obcych – Aliantów.
Zorganizowana współpraca medyczna ET z Uzdrawiaczami i Jasnowidzami jest skokiem w przyszłość w kontaktach i współpracy ponad dotychczasowe obserwacje UFO, przypadkowe kontakty, spotkania, obdukcje-uprowadzenia, czy przypadki katastrof jak np. zdarzenie w Roswell.
Alianci obsługują ludzi w klinikach alternatywnej medycyny wyłącznie za ich uprzednią zgodą. Nie mają miejsca uprowadzenia. W uzupełnieniu swojej medycznej aktywności, Obcy z dużą chęcią współpracy i wyrozumiałości odpowiadają na pytania dotyczące różnych kwestii, między innymi: informacje na temat Aliantów i ich aktywności na naszej Planecie, tematy naukowe, astrofizyka, a nawet na temat aktualnych wydarzeń na Ziemi.

 

Inżynier, Medium, Uzdrawiacz i Autor.

Osoba Kontaktowa z Obcymi.

Adrian Dvir urodził się w Rumunii w 1958 roku. Dvir jest Inż. Machanikiem oraz Mgr. Nauk w dziedzinie komputeryzacji. Jest żonaty i ma dwoje dzieci i od 1965 roku mieszka w Izraelu, Dvir projektuje systemy militarne w komputerach głównych przedsiębiorstw komunikacyjnych w Izraelu.

Po raz pierwszy w 1992 roku zaznajomił się i zaczął stosować swoje właściwości medialne, duchowe i uzdrawiające. Dwa lata później stał się świadom dusz, duchów, przewodników duchowych, świeltanych istot z innych wymiarów, i innych bytów wielowymiarowych. Przykłady z własnego doświadczenia w kontaktach z różnymi bytami i istotami poprzez chaneling i uzdrawianie po raz pierwszy opisane w 1998 roku w publikacji książkowej wywołały burzę podniecenia i zainteresowania masmediów.

 

Stale rosnące zainteresowanie zaowocowało czwartym już wydaniem książki w języku hebrajskim (j.oryginału), i jej drugie wydanie w języku angielskim. Została ona także opublikowana w języku rumuńskim, i w przygotowaniu są tłumaczenia na inne języki równocześnie(także na j.polski). Popularność strony internetowej www.adriandvir.com jest niebanalną ewidencją międzynarodowego uznania Dvira jako experta w kontaktach z Obcymi. (Patrz: inf.na stronce).

Adrian Dvir w kontakcie z Obcymi uzdrawia osoby chore, oraz w jego codziennym kontakcie z Zespołem Medycznym Aliantów i bytami wchłania, na ile tylko to możliwe, wiedzę o nich. Dvir prowadzi ścisłe badania nad Aliantami.

 

Książka została wydana i jest rozprowadzana w USA poprzez Book Masters Inc, a także jest w dystrybucji przez: Ingram, Baker&Taylor, New Leaf. Jest ona osiągalna w większości kluczowych księgarń, a także w sieci internetowej.

 

Diana: Mam na imię Diana, i jestem wrażliwa medialnie od moich wczesnych lat dziecięcych. Pracuję wspólnie z istotami duchowymi i życzliwymi nam istotami pozaziemskimi.

Alianci: Jesteśmy w sytuacji wspólnej oraz kosmicznej współpracy. Pracujemy wspólnie z terapeutami, uzdrawiaczami oraz Świetlnymi bytami w celu wzmocnienia wiary, uzdrawiania, duchowej i fizycznej odnowy szeregu populacji Świata. Grupy reprezentacyjne w tej chwili pragną przesłać wieści nadziei i pokoju, miłości i zrozumienia.

Przez wiele lat byliśmy obserwatorami i braliśmy udział w wydarzeniach waszej populacji. Żyjemy w odmiennej rzeczywistości, ale jesteśmy waszymi kosmicznymi braćmi. Chcielibyśmy tym razem powiedzieć, że zdecydowaliśmy się na ujawnienie. Po wielu latach obserwacji, przybywamy, aby przekazać wam korzyści z fizycznego uzdrawiania.

Obecnie jesteśmy gotowi pracować poprzez naszych czołowych zwiastunów Adriana Dvira oraz Hagai Katz i innych. Skutkiem naszej inspiracji Adrian Dvir napisał książki i publikacje celem wyjaśnienia wam - kim my jesteśmy. Jesteśmy w posiadaniu zaawansowanych możliwości. Chcielibyśmy z wami dzielić nasze postępowe badania rozwojowe. Chcemy uwolnić was od desperackiego uczucia beznadziejności. Jesteśmy zwiastunami miłości, zrozumienia i wiary. Wszyscy jesteśmy posłańcami Wszechmogącego, duchowej świętości, która pragnie, abyśmy się z wami zjednoczyli. Jako, że wszyscy jesteśmy kosmicznymi braćmi. Wielu z was zapomniało, że także jest duchową istotą kosmiczną, i jesteśmy tutaj, aby wam to przypomnieć. Chcemy zasiać nasiona miłości i zrozumienia. Mamy dla was podarunek. Podarunek, który możecie zaakceptować, jeśli tylko otworzycie swoje serca i umysły. Wielu z was może nas odczuwać i widzieć. I wielu z was potrzebuje poparcia i przewodnictwa ze strony Adriana Dvira. Przeczytajcie jego książki, zrozumcie, pojmijcie kim jesteśmy i jak możemy wam pomóc. Zapomnieliście, że jesteście kochającymi istotami.  Kultywujecie niedolę i odosobnienie. Nie jesteście sami. Jesteście częścią kosmicznej całości, która składa się z różnych wymiarów i zróżnicowanych wszechświatów. Możemy pomóc wam to zrozumieć. Możemy przywrócić wam pamięć waszego uduchowienia i duchowości. Wystarczy, abyście dali nam możliwość. Zdecydujcie się na współpracę z nami, czytajcie książki, uczestniczcie w naszych prelekcjach. Czujcie obecność życzliwych pozaziemskich istot. Jesteśmy lekarzami, którzy przybywają z czułą opieką, i zaawansowanymi technologiami. Jesteśmy tutaj, aby wam pomóc.

Pragniemy, aby wasza planeta stała się częścią naszej międzyplanetarnej konfederacji. Ale wy także musicie tego chcieć. Musicie chcieć pomóc samym sobie. Musicie chcieć szanować się wzajemnie, aby szanować matkę Ziemię,  aby szanować rośliny i zwierzęta, które otrzymaliście jako dar i pamiątka Boskiej miłości i zainteresowania waszym dobrobytem. Prosimy was jedynie o otwarcie waszych serc, otwarcie waszego umysłu. Bądźcie gotowi, aby nas słyszeć, aby nas widzieć. Do was należy decyzja, czy zaakceptujecie czy nie naszą pomoc, w waszych duchowych i fizycznych rozważaniach. Dziękujemy wam.

 

Z Dianą można się kontaktować przez: (972-3) 6773531, (972-53) 732547          

 

 

Rozpoczął się kolejny krok w kontaktach z Aliantami:

Codzienna Współpraca Medyczna z Aliantami

Adrian, inżynier komputerowiec, który nigdy nie interesował się duchami, spirytualizmem ani mistycyzmem, nigdy nie uczestniczył w żadnych seansach, odkrywa, że posiada rzadkie zdolności medialne, pozazmysłowego postrzegania (ESP), które pozwalają mu widzieć i komunikować się z istotami z innych wymiarów. Inaczej także nazywa się to jasnowidzeniem. Adrian decyduje się na dogłębne dochodzenie i w serii niezwykłych tajemniczych doświadczeń wspólnie z innymi osobami medialnymi, spotyka duchy, dusze, świetlne byty, istoty i przewodników duchowych następnych światów. Także, nieoczekiwanie, odkrywa on inne, równoległe do naszego,  światy zamieszkałe przez bogactwo obcych bytów.

 

Podczas jego poszukiwań zrozumienia, spotyka on aliancki zespół medycznych badaczy z innych wymiarów, którzy zwracają się do niego o pozwolenie na otwarcie kliniki alternatywnej medycyny w przestrzeni przyległej do jego mieszkania. Po jego zgodzie rozpoczyna się ich współpraca, współpraca z najbardziej niezwykłym zespołem medycznym.

Stopniowo ugruntowując swoja praktykę jako uzdrawiacz, Adrian rozpoczyna stosowanie swojej wiedzy i fachowości łącznie z jego specjalnymi siłami duchowymi, jasnowidzeniem, zdolnościami telepatycznymi w uzdrawianiu ludzi przy pomocy przewodników duchowych i zespołu medycznego Aliantów. Jego ścisła współpraca z zespołem aliantów daje mu możliwość gruntownego poznania Aliantów i ich medycznych praktyk. Chętnie zaakceptowali jego pożądanie wiedzy i udostępnili wolny dostęp do ich telepatycznego centrum komunikacyjnego. Jest zachęcany do kontaktów i zadawania wszelkich pytań. W  udokumentowanej serii fascynujących dialogów pomiędzy Adrianem i Aliantami, czytelnik może znaleźć bogactwo wiedzy na temat życia aliantów, ich technologii i planów związanych z rasą ludzką.

 

Książka ta jest podróżą czytelnika, wspólnie z autorem, po stopniowym odkrywaniu nowych idei, innych światów, i nowych możliwości. Czytelnik zostaje wtajemniczony w głęboką wiedzę o wszechświecie i  poznaje bogactwo form życia, które się w nim znajdują, i które w większości są o wiele bardziej rozwinięte od rasy ludzkiej. Czytelnik dowiaduje się, że ci alianci od zarania naszej egzystencji obserwują nasz rozwój.

ET medical team są jedynie niewielką cząstką ogromnego wysiłku galaktycznych cywilizacji, aby zintegrować planetę Ziemię z wysoko rozwiniętymi społecznościami. Główny wysiłek pozaziemskich grup skupia się na studiowaniu Ekologii Planety Ziemi oraz wszelkich aspektów pomocnych w płynnej integracji. Wiele zespołów pozaziemskich pracuje na przygotowanie Ziemi do tego zdarzenia. Zdumiewające technologie aliantów wyrosły i bazują na całkowicie odmiennym pojmowaniu wszechświata i jego praw fizycznych. W swoich fascynujących dialogach z Aliantami, Adrian uzyskuje przelotne spojrzenia na ten nieznany wszechświat.

Książka jest podzielona na trzy główne części. Pierwsza, zawiera osobiste duchowe doświadczenia Adriana, które prowadzą go do spotkania z – mroczną strefą ?, w nieoznakowanych światach.  Druga część jest dokumentacją zabiegów medycznych zespołu aliantów, a w trzeciej, Adrian zagłębia się w dziedziny fizyki i innych wysoko rozwiniętych sfer naukowej wiedzy pozaziemskiej.

Książka ta jest nie-fikcją, i oparta jest na raportach z pierwszej ręki, oryginalnych i prawdziwych zdarzeń.

Przeczytaj więcej na temat książki.         

 

 

 
 

Read more on these issues in Adrian Dvir's book: X3, Healing Entities and Aliens

An exciting and attention riveting metaphysical journey, September 21, 2003
Reviewer: Midwest Book Review from Oregon, WI USA
Informatively written by Adrian Dvir (an expert computer engineer who first discovered his ability to communicate telepathically in 1992, and first contacted aliens in the year 1994), X3: Healing, Entities, And Aliens is an exciting and attention riveting metaphysical journey into mind-expanding experiences and the positive intentions of entities from beyond this world. Offering a grand, detailed, investigative account that fleshes out seemingly supernatural occurrences in great detail, and enhanced with an accompanying CD, X3: Healing Entities and Aliens is a unique and very welcome contribution to Metaphysical Studies reference collections and UFO Studies reading lists.
Adrian Dvir documents his own and others, Healers and Mediums outstanding daily collaboration in ISRAEL, with  Beings from parallel dimensions or realms.  These invisible beings act as medical teams. They are Alien  ET Extraterrestrials and ED Extra-Dimensional medical teams. The paranormal and  mystical events becomes a daily experience, with practical results for suffering sick people. Parallel realms of existence are described. The book includes a PC  HTML based CD with high resolution Video Clips streaming of Patients testimony, Healers stories and Beings messages and answers as channeled by Trans Mediums. This is the next step in out of this world  contact beyond random UFO sightings, Crop circles, unexpected encounters and alike. 
Midwest Book ReviewRead more | Adrian Dvir Home page  |*Video | Synopsis | Table of Contents | Read an Excerpt | Front Cover | Back Cover | CD Artwork
  • Paperback: 422 pages ; Dimensions (in inches): 1.02 x 8.66 x 5.58
  • Publisher: Adrian Dvir; (January 2003).  ISBN: 9657269008

 To order call us toll free: 1-800-247-6553

Paperback Version
 
Click here for secure transaction
$19.95 US  
  $26.00 Canada
*
OH residents add sales tax*

ISBN:
9657269008

eBook Version
 
Click here for secure transaction
$12.00 US
*OH residents add sales tax*
7,356kb pdf file, 422 pages
ISBN: 9657269016
 

  USA: Powels | Target.direct | Buy | BooksAmillion | WallMart |TextbookX |BookCenter | AllDirectBiggerBooksBookStreetBlackwellHarvard.com  SuperBookDeals | LafayetBookStore | PageOneA1books Alibris | TotalCampus | simplest-shopYahooShoping UK: amazon.co.ukblackwells.co.uk | TESCO | TheBookPla@e | Canada: amazon.ca| Germany: amazon.de | France: amazon.fr |Japan: amazon.co.jp
Distributors: INGRAM  | Baker&Taylor  | New Leaf | BookMasters, inc.
Registration: USA: Bowker Books in Print UK: Nielse Book Data , Whitaker
"I could not put the book down", Editor, NEXUS magazine Price Compare