פתיחת שער לכוכבים

יוני 2003

תמלל : איתן דובר

ערך: אדריאן דביר

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]
 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

מזה כמה חודשים אנחנו מנסים להתארגן לערב של תקשור, להיות ביחד. בכל פעם זה לא כל כך הסתדר לאחד מאתנו. 
משום מה, דווקא בימים האחרונים ממש בהתראה קצרה, הנה זה בכל זאת מתרחש. 

אנחנו כבר בדרכנו לאוסנת, לערב שהיא מארגנת. התחושה היא שבעצם האירוע מתוזמן ומבוים בדרגים שהם לא ממש בשליטתנו. כנראה שנדרשת יותר "לוגיסטיקה" ממה שאנחנו רק יכולים לתאר. 

אצל אוסנת

ערב קיצי נעים. אנחנו ישובים במעגל על רחבת הדשא, אצל אוסנת מול הסלון. מפטפטים, מחליפים אי אלו חוויות מסטיות שלא נעיז לספר לכל אחד. 

לפתע תשומת הלב של כולנו מופנית אל מרכז הרחבה. שומעים קולות של תינוק ששוכב לו שם ומנמנם במעין סלסלה. נא להכיר, זה אדם. בן מקסים שנולד לחגי ולילך. 

( אדריאן מסביר ) הוא, התינוק "מושך" כעת את ה"חברה" שלו אלינו, לכאן. את החוצנים שראיתי בטכס ברית המילה שלו. אני זוכר שבשלב מסוים תוך כדי הטכס, הייתה לי תחושה שקורים דברים נוספים סביבנו. הסתקרנתי, ושאלתי מהיכן הוא מגיע אלינו התינוק הזה ? 

( אדריאן מתאר את החוויה ) חשתי שאני הולך ומתחבר ל"מעלה". עולה ועולה עד שאני מוצא את עצמי בתוך היכל עגול. סביב לרחבה שממולי אני חש בנוכחותם העוצמתית של מספר ישויות בגוונים של אור בוהק ולבן. רציתי להבין מה אני רואה ואז קלטטי: אנחנו משתתפים בטכס כי הוא משלנו. תשמרו עליו. 

כעת מירי מתארת את הפעילות שמתרחשת על הדשא:

סביבנו מעגל של חוצנים. בדיוק כמספר האנשים שיושבים כרגע כאן. מאחוריהם יש עוד מעגל ועוד מעגל ועוד מעגל ועוד מעגל. אני רואה כאלו מעגלים כאילו עד האופק. ממש קשה לראות את הסוף. אדם הוא חלק ממה שקורה עכשיו סביבנו. 

( אדריאן ממשיך לתאר ) אני רואה את ה"חברה" של אדם מגיעים לכאן. הוא "מושך" אותם, הם כאלו לבנים. הם מסתובבים עכשיו בינינו. אני לא מבין בדיוק מה הם עושים אבל הם מתעסקים אתנו. מישהו מתקין אצלי משהו מעל הראש. אני חש בכל הגוף בזרמים עדינים. 

שר המשתתפים מדווחים על תחושה של זרמים עדינים שיוצאים מן הדשא אל תוך כפות הרגליים. 

( מירי מתארת ) סביב לגופו של כל אחד ואחד מאתנו כאן במעגל הזה, הם יצרו מעין ספירלת אור. צבע הספירלה הוא "אור" שקצהו כתום מוזהב. זה מסתובב ב 360 מעלות סביב לכל אחד מאתנו. 

ה"חברה" של אדם. אנחנו נקרא להם צוותים, יוצרים כעת משולש מסביב לכל אחד מאתנו. מאחורה מימין ומשמאל. הם מקשרים אותנו באמצעות "חוטי זהב". "חוט" שיוצא מקודקוד לקודקוד לקודקוד. בצורה כזו הם מקיפים את הספירלה. 

מירי: האנרגיה הזו מוכנסת כעת לתוך האדמה. במונחים שלכם הארציים, לעומק של שתי קומות בערך, לתוך מבנה. בחודשים האחרונים, הקמנו בצד שלנו מתקן שמתפקידו "למהול" את האנרגיה הזו שיוצאת מכל אחד ואחד מאתכם כרגע במצבנו הנוכחי. נכנסת לתוך אנרגיית האדמה של "גאייה" ( ישות כדור הארץ ) שמבקשת וזועקת לעזרה. זאת המטרה העיקרית של הפגישה הזו. להקרין אנרגיה באופן ישיר. 

אתם בעצם כרגע חלק מ"שער אנרגטי" עצום בממדו ובגודלו. כאשר בסך הכל ישנם כרגע 10 אתרים כאלו במוקדים שונים בכדור הארץ, שבו זמנית בזמנכם שלכם, מבצעים את אותה הפעילות שמתרחשת כאן. המטרה להעלות את תדר הנשמה של "גאייה".

תוך כדי זה שאתם ישובים כאן, אתם גם מקבלים ריפוי. הצוותים שלנו מחזקים את האיברים שחלשים אצל כל אחד ואחד. זאת כדי "להעלות" את רמת האנרגיה, כדי שתוכלו להתמודד בצורה הטובה והחזקה ביותר. 

אנו "בני האור" מברכים אתכם על רצונכם לבוא במגע ולעבוד באופן ישיר אתנו. אנו "בני האור" מברכים אתכם לשלום. 

( מירי יוצאת ממצב התקשור ומעירה ) מי שדבר בסוף אתנו, זה היה ראש הצוות שבא לכאן עם אדם. 

אדריאן: בזמן התקשור שלך החוצנים הראו לי מעין מתקן תת קרקעי עמוק בפנים כאן מתחתנו. מבנה עגול וענק. אני רואה שם חוצנים מטיילים, מסתובבים עושים כל מיני פעילויות. 

חגי: מתחת לכר הדשא, יש מתקן עם פתח לשלושה ממדים כחלק מן התשתית של המרפאה שלך. המתקן כולל מסדרונות, הנראים די צרים אבל בממד שלהם הם הרבה יותר גדולים. הם מובילים למרפאה שלך. דרכם הם מעבירים ציוד וסוגי נוזלים שונים לצורך תהליך הרפוי. 
מבחינתם כל טיפול מחייב ארגון שונה של חדר המרפאה. אם שמת לב, הם מארגנים את המטופלים לפי סוגי הבעיות, לימים קבועים בשבוע ( אוסנת מאשרת בהפתעה). 

אני רואה כאן כ 7 כניסות. אנחנו לא יכולים לקרב לשם את הרגליים. הפתחים מיועדים בעיקר לחוצנים שבאים מבחוץ. אני רואה פתח מסוים שדרכו נכנסים רק צוותים רפואיים בלווי המאבטחים. 

אדריאן: הם יוצרים כרגע מעין כדור לתוך מרכז המתקן שהם בנו. הם מטעינים בו עכשיו אנרגיה. בלי מקור כזה של אנרגיה יהיה להם קשה להמשיך להתקיים, לעזור ולתפקד כאן. 

אדריאן: הפגישה הזו חשובה מאד. הפעילות שהצוותים שלנו עושים כאן כרגע, זה לחזק את "כוחות האור" שיש על פני כדור הארץ. אנו מודים לכם על כך שאפשרתם את הפעילות הזו. בלעדי העזרה שלכם אין לנו את האפשרות להעביר את האנרגיה. אתם פותחים לנו "עדשה", פתח או מסלול, שמאפשר את ההעברה. אתם אלו שמאפשרים את החבור הזה. 

אדריאן: כעת הם קדים קידה שכזו. הם מבקשים מאתנו להשתחרר מעוצמת האנרגיה שעברה דרכנו. לקום להתנועע, לשתות ולאכול. 

כולנו "חוזרים" ללמציאות של כאן ועכשיו. קמים להתפרק מכל החוויה המוזרה. 

בשלב מסוים מסתיימת לה ה"הפסקה" של הנורמאליות.

חגי מודיע: הם רוצים שנתקשר. זה היה די ברור. אבל הפעם הולך להיות משהו מאד מעניין. אני הולך לתקשר בשפה שאתם לא תבינו ומירי תתרגם את מה שאני אומר. 

כעת אנחנו מרחיבים את המעגל במקצת. מירי וחגי מתיישבים ממול, עוצמים עיניים ומתחילים להיכנס למצב של תקשור. חגי מרכין ראש ופותח בנשימות קצובות. מירי מיישרת את גבה, מתכנסת בתוך עצמה מרכינה את ראשה קלות. 

משום מה, מסביבנו מתחיל להשתרר שקט מעיק. במקרה או שלא, מספר אנשים שלא ממש קשורים לקטע שלנו, התרחקו ונכנסו לבית.

כל המבטים מופנים למירי וחגי בציפיה. והנה זה מתחיל. לפתע פורץ חגי בסדרה של הברות מאד מהירות בשפה ש"לא מן העולם הזה" :

איס קלאפן. טירט טירט. יוהק קראפן. איס קראט. אטאנץ
יוץ טיראץ קלאפן. אונד טראנץ די. איטס קראפן די. קראפ די הראצקה. טררראפץ איץ קראטאנץ … 

למרות שכולנו מנסים להיסחף לאווירת תקשור. עולים בנו חיוכים של מבוכה נוכח הצלילים הכל כך מוזרים שבוקעים מגרונו של חגי. 

וכעת בהתאמה מלאה שלא נראית לעיניים, מירי מחליפה את חגי. נראה שהם נוכחים בתוככי "בועת קיום" אחרת שבה הם רואים דווקא בעיניים עצומות, בברור האחד את השני. 

( מירי מעבירה את הקטע המתורגם ) אאאנו מהאור. שמחים לבשר להמממ. עעל מודעותכם הגבוהה. על יכולותיכממ. אשר תלכנה ותתעמקנהה. מאז היותכם מעל פני כוכב לכת ארץ. מודעות אנושית אשר מוצאת את ביטויה. בהבנתכם את נישששמת האדם האינסופית ויכולותיכם להשתמששש בידע זה לטובת האנושות כולה.

בני האאאוררר אשר פוסעים על פני כוכב לכת ארץ מאז ראשיתה כחמישה טריליון שנימממ. זכאים להעברת ממד
בדרגות הגבוהות ביותר. ממד אשר כמותו האנושות לא ידעה גם לא בתקופת הפרעונימממ הראשונימממ. תודה. 

כעת כשעדיין עיניה עצומות, מירי מיישרת את גבה ומצביעה לעבר חגי, מוסרת לו שוב את "רשות התיקשור": 

הט אוז גאב אנט קא ריין. אט קרט קאיץ ייץ הט קרא גרבצ קא. הט רט רט אייץ …

כעת כולנו משלבים ידיים במעגל אנרגטי עוצמתי. אני מציץ סביבי. מעין זרם עובר דרך כולנו. אני מתחיל לחוש עצמי כ"אחדות אחת" עם כולם. 

( אוסנת לוחשת בפליאה ומתארת ) כעת גם הם החוצנים, עושים סביבנו כזה מעגל אנרגטי כדי ל"הגביר" אותנו. הם עומדים מאחורינו וסביבנו. הם לא משלבים ידיים. זה ממש יפה איך שהם רק מצמידים את כפות הידיים שלהם, האחד כלפי השני. 

כשעדיין עיניה עצומות, שוב מירי מיישרת את גבה, ובהתאמה מלאה "לוקחת פיקוד" ומעבירה את הקטע המתורגם: 

קרן אוווררר היוצאת כרגע מתוך האדממההה. שעליה כל אחד ואחד ואחד ואחד ואחד ואחד ( כעת היא מצביעה בעינים עצומות כלפי כל אחד מ 12 המשתתפים במעגל ) דורכים עליה. 

קרן אוררר ישירה חוצה את גופכם הפיזייי. ויוצאת דרך "צ'אקרת הכתר" ( נקודת חבור אנרגטית שיש לנו מעל הראש ). אותה קרן אור מוזנת על ידי האנרגיה שלכם ושל "גאייה". 
ונמהלת באנרגיית ה"יא" ( סווג אנרגיה לפי תורת המיסטיקה של המזרח הרחוק ) ועוברת כחטיבה אחת לממד שמעל עולמכם הפיזי. על מנת להעלות את היעיל. על מנת להעלות ישויות ונוכחויות נוספות מתוך נשמתכם אשר מתגלגלת על פני כוכב לכת ארץ. 

ובכן, אתם אלה שמזינים ישויות אוררר וחוצנים כפי שאתם קוראים לזההה. אשר בממדים מקבילים לכם. אתם בני משפחה אחתתת כולכם כאן. תבינו שבאמצעות נוכחותכם, אותה אנרגיה אשר עולה מתוך מעמקי האדמה כמו נמהלת באנרגיה שלכם מעל "צ'אקרת הכתר" ויוצאת כאחדותתת, מסביב לכוכב לכת זה. תודה. 

כשעדיין עיניה עצומות, שוב מירי מיישרת את גבה ומרכינה ראש לעבר חגי, בהתאמה מלאה, מסמנת שעכשיו זה תורו. 

חגי נושם עמוקות וממשיך את רצף המסר. מגרונו יוצא כבר קול אחר : 

אנו.. נשמות האור, קדים. בשלב זההה נזמן לקבל את הוד כבודו של ה"בורא הראשוני". כאן בתוך גוף זה ישירות לכם בני האדם. אנו מתכבדים בשלב זה לתת לכם את האפשרות לשמוע מתוך קולו של זה את הבורא . אנא קבלו אותו בהרכנת ראשכם. "מעמד הר סיני" זהה למעמד זה. ראו בעצמכם "אבירי אור". אנא קבלוהו בברכה. 

חגי נושם עמוקות, כאילו מרחיב את יכולתו להפנים את התדר החדש העוצמתי שעולה בתוכו. גוון מאד מיוחד של קול עולה מגרונו. עוצמת האנרגיה כאילו וחונקת את גופו: 

אתם בני העולם, נשלחתם ממעוז חפצי לבצע עבודה שאיש מלבדכם לא יוכל לבצעהה. אני בחרתי לפעום מתוך לבו של הכהן חגי ולהעלות את רמתו כרמת אנוש ולהחזיר את יכולותיו העברו ליכולות הווה מתמשך לתוך כדור הארץ. 

אתם מלאכים בגוף אנושי, מתגלמים כאן על מנת לחזק אתכם.
הבאנו לכאן את האורררר ברשותוווו לתוך מעגל זההה. אתם מכובדי תהיו זקוקים להגביר את רמת התקשורת הרוחנית בין האחד לאחד מכם. הכוח המשותף שבין האחד לאחד מכם יגביר את כוח האוררר המשטהה ( תופעה שמוסברת ב"תורת הקבלה" כיכולת של "כוח האור" להתחמק מניצולו לרעה ), באנשי אנשים אשר אינם מוכנים לקבל אותו באהבה. אך ישנם אנשים כמותכם אשר הגעתם לכאן על מנת להאיר את אותם אנשים אשר אינם מוכנים לפקוח את עיניהם ולראות את הבורא אשר יושב בתוכם ולהאמין בכך, בכל איבריכם. 

אני, נשלחתי לכאן על מנת להעלות תדר חשוב מאד ולפתוח את התדר אשר יוכל לאפשר לכם תקשורת טלפתית בשפתכם, בתוך גופכם האנושי. 

השפה אשר אתם שמעתם היא שפת בני האלוהיממ, הנשמעת לעתים רחוקות מאדד. בפורום נרחב וגבוהה זה, אנו מתכבדים להעביר את האנרגיה הישירה של ה"בורא הראשוני" אשר מדבר מגרונו של זה. אנא כבדו מעמד זה כ"מעמד הר סיני" זהההה. ראו את אשר עליכם לעשות. רפאו כל אדם ואדם שיצטרך וירצה את כוחכם לקבל. תנו לכל אדם ואדם את אהבתו. פיתחו את לבכם לזרים. הרגו את כל הפחד שבתוככם. הפכו אותו לאנרגיית אור. עזרו לזולת. עזרו לכולכם. עזרו האחד לשני ופתחו את לבכם. הכירו במודעותכם הפיזית הגבוהה. פיתחו את הרוח שבתוככם. היו גלויים. האלוהים היושב בתוככם, אתם האלוהים ואני הוא אתמממ …

אתם בחרתם, אתם נבחרתם, ובחירתכם היא טוטאלית ולא ניתנת בשום מקרה לשנוי. אתם בני האלוהים המתגלמים על גבי כדור הארץ. ראו זאת כ"מעמד הר סיני" והשביעו אתכם לעד. ראו ישויות אור שכמותכם. אתם נבחרתם, ולכן האלוהים בחר גם אתכם, לכסות אתכם במילים אלו כאן, במקום זה.

כל הסובב אתכם, צומח, דומם ואנושי יזכה פרס אינסוף באור זה. כל אדם ואדם הסובב אתכם גם אם אינכם מדברים עמו הוא הופך למואר יותר. ראו את נוכחותכם בכל מקום ומקום כקדושה. אתם מהאור. לימדו את אשר עליכם ללמוד בזמן הקצר ביותר. התעוררו, הפסיקו עם הספק. ראו בו את הפחד שלכם. נטרלו אותו במהרה וראו כמה שעליכם לעשות. עבודתכם מרובה עד מאד. 

אנו נשלחנו לכאן על מנת להראות לכם כמה אתם חשובימממ…
שהגעתי לכאן דרך גוף אנושי זה. תודה לכולכם על ההקשבה.
אתם כולכם היו ברוכים. נשמתכם תזדקק ותעלה בדרגות הסולם המלאכיות, רק בזכות התהוותכם על גבי כדור הארץ. נשמות וותיקות ויפות …

חגי מרכין ראש לעבר מירי, וכשעיניה עצומות, היא שוב מתיישרת ובהתאמה מלאה יוצא מגרונה קול: 

אנו מן האור האינסופי, אשר באנו מן "בורא הראשוני" דרך נשמה זו, מברכים כל אחד ואחד מכם במתנת אאווררר, אאאאוווורר … ( פרץ עוצמתי של קול בוקע מגרונה, נמשך כחצי דקה ואשר מתפקידו "לתכנת" מחדש ולהעלות בתדר את הגופים שלנו ) אינסופי. אור אשר חודר ללבכי.., לנשמתכי.., דרך לקחי.. על מנת להרוות את תאייכם הפיזיים, האנושיים כדי שתוכלו לפסוע על פני כוכב לכת ארץ בבטחההה, באהבההה, בנתינההה, וקבלההה, אינסופיים. 

אתם בני האור האינסופי, אשר נבחרתם ובחרתם לבוא להנה, ולהעניק מכוחכם ומיכולותיכם לכוכב לכת ארץ. אנו מהאור האינסופי ברשות ה"בורא הראשוני", דובר ה"תשעה" ה"שנים עשר" וה"ארבע עשר", שמחים להקרין אנרגיה זו ישירות על מנת שתוכלו לבצע את משימתכם, מתוך אהבה, בטחון, והגנההה… 

אתם ברואי האלל כולכם, קבלתם חסד ואהבה וחמלה שתוכלו להענניק אותהה לזולתכם, מתוך נשמתכמממ גופכממ, נפשכממ, ורוחכמממ. אתם ברואי האל אשר פוסעים על פני אדמה זו, כל אחד ואחד מכם יבורכו ותבורכו בחיים ארוכים ומלאים על פי בקשתכם הראשונית. כי כל בקשותיכם תתמלאנה ומתמלאות, מתוך יראה שלננווו כלפיכם, ונכונותנו לשרת אתכממ, מלאכי אנוש. דרך נשמהה זווו אשר התנדבה.

( הקול שבוקע ממירי מתחלף כעת, נראה שהיא מתאמצת להעביר את עוצמת התדר שעובר דרכה ) אנו מעבירים ומעניקים לכל אחד ואחד מכם את תדר ה"אהבה" האינסופית. תדר אשר ישרת אתכם על פני כוכב לכת זה, ואשר תיקחו אותה אתכם בזמן מסעותיכם האסטראליים אל נשמתכם המקבילה. 

אנו עוזבים כרגע ושוב מודים לנשמות אלו אשר נתנו את רצונם להעניק תדר "אהבה" זה. תודה… 

מספר רגעים של שקט. חגי וגם מירי נראים תשושים. פוקחים לעט עיניים ומביטים סביבם. מנסים להתאושש מן העוצמה שעברה דרכם. מנסים לחזור לחושים הרגילים. 

כעת אוסנת מבקשת להקריא את המסר שרשמה. מסר ש"ירד" אליה תוך כדי התקשור מטעם "מועצת התשעה" : 

ברוכים הבאים. רצינו לקיים את המפגש הזה כבר מספר חודשים. אנחנו שמחים על השתתפותכם. באנו "להוריד אור" עליכם. המטרה שלנו ללמד אתכם "טרנספורמציה" ו"חבור" לכוכבים. אתם חלק מתוך אנרגיית הכוכבים. אנו טומנים בכם את היכולת להפוך ל"כוכב" בממד מקביל או גבוהה יותר. ואלו ההוראות לכך:

פיתחו עצמכם ואת ההילה העוטפת אתכם דרך ספירלה של אור, היוצאת ממרכז "גאייה" אל הממדים הגבוהים. דרך מרכז הלב שלכם יוצאות קרניים שמתחברות לספירלה הזאת. הדבר שמתקבל נראה כמו "מרכבה" ( צורה אנרגטית שנראית כמו "מגן דוד" תלת ממדי ). ובזאת ניתנת לכם "רכב הובלה" כאשר אנו מחברים אתכם באנרגיות האחד אל השני. ובכך נוצר שנוי אנרגטי בכל הרמות ובכל הרבדים. 

כל מה שאתם צריכים זה לראות את לבכם כיהלום, שקרני האור יוצאים מפינותיו כלפי חוץ. אם תגעו באור הזה בליבותיהם של אנשים, תוכלו לראות כיצד יצרתם שנוי אצל אותו אדם . כל זאת כי למדתם את דרך ה"אהבה" שהיא האנרגיה האינסופית. 

כולנו מביטים אל אוסנת. מירי מונחית לבקש ממנה כעת להנחות את כולנו, לממש את "הוראות ההפעלה" שהיא הקריאה זה עתה:

קחו נשימה עמוקה שעולה מכוון האדמה אל הרגליים, וממלאת את כולנו. ועכשיו תראו כיצד מתחילה להיווצר ספירלה אצל כל אחד מאתנו. ספירלה שיוצאת מתוך "גאייה". מתוך בטן האדמה ועוטפת אותנו. מתקבלת צורה של מעין חרוט שהוא צר באזור הרגליים והולך ומתרחב באזור צ'אקרת ה"כתר" שלנו. 

שימו לב כעת, שכולנו נמצאים בתוך הספירלות שלנו כאשר כל הספירלות הללו נוגעות האחת בשניה. 

ועכשיו התמקדו באזור הלב. כל מרכז הלב נפתח ומתגלה בו "יהלום". ממש יהלום קריסטל ענק. כעת מכל פינות היהלום הזה, יוצאת קרן שמתחברת אל האנרגיה שמסתובבת סביבנו בתוך הספירלה. ברגע שזה קורה, אתם מרגישים כאילו שהידיים נפתחות. אתם הופכים להיות "מתוחים". הראש למעלה, הידיים נפתחות. וכל כולכם ממש "אור". 

אנחנו "טסים" עם האנרגיה הזו כלפי מעלה. וכעת כשמודעותכם למעלה בתוך האנרגיה הזאת, שימו לב שאתם אנרגיה של "כוכב". הפינות הללו שנוגעות בתוך הספירלה, יוצרות את אותה האנרגיה שאנחנו רואים כאשר אנחנו מביטים אל הכוכבים. כעת אם תגעו האחד בשני, אתם הופכים להיות "מרכבה". כוכב אחד גדול שנוצר מן החבור של כל הפינות שהתחברו. אנחנו יוצרים "רכב" של אור, עם ה"איכויות" והאינסופיות. 

גלים גלים של "אהבה" באים כעת ממרכז הלב שלנו. אנחנו מזרימים את זה אל היקום, אל כדור הארץ, אל ה"תכלית". וזה ה"שער" ( מפרץ אנרגטי כלפי ממד מקביל ) שפתחנו ונפתח בפנינו, מהממד שנוצר ב"גאייה" כלפי ממד הכוכבים. בעזרתו אנחנו יכולים ליצור רפוי לכל הכדור, לכל האנושות, לכל בעלי החיים. לכל החי, הצומח והדומם האינסופי שנמצא כאן בכדור ובכל היקום. 

אנחנו יכולים להתחבר כעת בקלות, לכל בכוכבים ולכל מה שרק חפצה נפשנו. הכל נפתח בפנינו. 

כעת אני רואה את 12 הפינות של היהלום שנוצרו מ 12 האנשים שנמצאים כאן כרגע. וזאת המשמעות, וזאת המהות וזאת הדרך. 

אם אתם מסתכלים כרגע, תוכלו לראות כיצד נפתחים 12 ממדים. 12 "שערים" שנפתחים סביבנו. הן מובילות אותנו אל גלקסיות אחרות. נעים להיות בתוך האנרגיה הזאת, היא שלכם עכשיו. זאת ה"מתנה" שקבלתם. תודה. 

אוסנת מחייכת. מתחילה להשתחרר מן ה"תקשורת" שבה הייתה שרויה. 

כולנו מנסים לצאת, להפיג במקצת את המתח שבו היינו שרויים. חגי מנסה להעביר במקצת מן התחושות שעטפו אותו. מתחיל לחלוק עמנו לפחות רסיסים מכל החוויות : 

תוך כדי התקשור חשתי רגש חריף של מעין "אחדות" כלפי כולכם, כלפי כל הסביבה. כולנו היינו מחוברים.

זה היה מאד מרשים לראות, כיצד כמו באיזה מסדר, כמו שמקבלים את המ"פ, מקבלים חברי "מועצת העל" את ה"בורא הראשוני". 

זהו, כבר די מאוחר. אנחנו מביטים האחד אל השני, לא ממש בא לנו להיפרד מכל המעמד. 

שוב כל אחד ואחד צריך להתחיל מחדש ו"להסתדר" עם הספקות שלו. רק בזכותם יוכל לקום לעבודה למחרת.