Nedstat Basic - Free web site statistics Tel: (972-3) 9649440
Mob: (972-52) 654138
Fax: (972-3) 9505256

English Hebrew Romania Russia Nederland's Portuguese

 

 

שרון בן-אדיבה וגבעון

מאת: אדריאן דביר

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]
 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

שרון אדיבה, הילר המתגורר באילת סבל ממה שניראה כדלקת ריאות חריפה. למרות שבדיקות לא הצביעו על כך בוודאות הוא קיבל אנטיביוטיקה במינון גבוהה. אצלנו המטפלים עלה החשד שמצבו הירוד נובע מסיבות פחות קונבנציונאליות, כגון טפילים, וסיכמנו לטפל בו יחד אצלי בבית.

שרון הגיע יחד עם חגי ודיאנה וניראה בכי רע. עיגולים כהים מתחת לעיניים ומראה מיוסר. מלבד קוצר הנשימה סבל מכאבי גב חזקים עם הקרנות לרגליים.
נאלצנו לזנוח את תוכנית הטיפול שסיכמנו עליה שכן קיבלתי הנחיה לבקש עזרה ממקור גבוהה. נעמדתי למראשותיי שרון ששכב על מיטת הטיפולים והתכוננתי גבוהה בבקשת עזרה. המאמץ "להגיע" למעלה היה לא מבוטל אבל שמעו אותי וה"משהו" ירד על חדר הטיפולים. זה משהו שקשה להגדיר. זה נוכחות אדירה ומורכבת הממלאת את כל נפח החדר ויוצרת יראת כבוד אבל גם תכליתיות. מלמלתי: אני חושב שזה הגיע. מישהו קולט ? חגי ודיאנה אישרו. לפתע נכנסתי למערבולת של טיפול אינטנסיבי כאילו הזמן רץ במהירות של פי 100. רצף של תמונות רצו בזו אחר זו כאשר לכל תמונה יש משמעות משלה. ראיתי הרבה טפילים ומכשירים שהוצעו מהגופים השונים של שרון. נראה היה שעבר התקפה באמצעות הרבה אמצעים והטיפול שהתרחש בצורה מואצת נועד לטפל בכל הפגעים במהירות. לפתע הופיע דמות של גבר עם ארשת פנים נעימה לבוש בכיסוי ברדס וניראה כאילו יושב באמצע גופו של שרון. המידע שליווה את התמונה היה מדהים. מדובר בשחרור של דמות גלגולית היסטורית של שרון מעין "לידה" של יצור שהיה במצב של תרדמה שנים רבות. מיקרה דומה למקרה של דניאל ובן אור. שאלתי לשם היצור וקיבלתי את השם מגידו. הדמות קמה ועברה לחדר סמוך (במישור הקיום של החוצנים). נוצר רושם שמטפלים בה שם. הטיפול בשרון המשיך. לאחר מעשה שאלתי את דיאנה וחגי מה ראו ?


מיד לאחר שהתחלתה לטפל נכנסה בך דמות נוספת ומיד לאחר מכן דמות שנייה ענקית עם ראש בגודל פי 3 מראש רגיל. הפחתה למשהו אחר. שלושתכם עבדתם יחד כיחידה אחת.

חגי: אני ראיתי כאילו יוצאת ממך אנרגיה אדירה בצורת טורנדו והיא מטפלת בהרבה בעיות בגופים של שרון. עלי הלבישו מערכת של כלי ניתוח והפעילו אותי לסייע ולהשלים פעולות כירורגיות היכן שזה היה נדרש.

ההמולה שהרגשתי שכחה בהדרגה והפנו אותי לשטוף ידיים. חגי ודיאנה המשיכה עוד מספר דקות וגם הם סיימו בהדרגה. חגי החזיר את הכלים. זה ניראה מצחיק כפעולה רובוטית אבל כבר התרגלנו לנוהל הזה.

ביקשתי משרון לשבת והתחלתי לספר לו מה קרה במהלך הטיפול .
אדריאן: שרון, מזל טוב. אתה מכיר את הגופים האחרים שלי למשל אלכס ?
שרון: כן.
אדריאן: אבכן "ילדתה" יצור גלגולי משלך. קוראים לו מגידו. כרגע הוא בהתאוששות מטפלים בו בחדר הסמוך. הוא רופא ויעבוד אתך יחד בהמשך.

אני חושב שגם שרון היה קצת מטושטש ודאגותיו לא היו נתונות למאורע שקרה אלא למשהו יותר מוחשי - כאבי הגב שהטרידו אותו מאוד. שלושתנו המשכנו לטפל בו ככל שהתאפשר. כשהכול נירגע הפכתי סקרן לדעת עוד על מגידו.

אדריאן: דיאנה, הם יכולים להסביר קצת על מגידו ומה שקרה כאן עכשיו ?
דיאנה: אני צריכה להתאושש קודם, זה היה טיפול מתיש במיוחד.
חגי: אני יכול לתקשר. כדאי שנרשום את זה שישמר עבור שרון.
הדלקתי את המחשב והתחלתי להקליד ישירות לתוך מעבד תמלילים את התקשור של חגי.

חגי: לאחר תהליך של המתנה של יותר משלושים שנות כדור הארץ יצא בתהליך ההבשלה הישות החוצן מגידו או גבעון. למעשה מדובר ביצור בשלב התפתחותי המדורג מספר 7. גבעון מתקיים כצורת חיים ייחודית, כפרט יחידי ללא כוכב בית או מוצא. היצור נברא כהתגלמות גוף בעל יכולות ישות אור. הוא מסוגל להתקיים ביותר מ 16 מיליון צורות קיום. גילו בזמן המימד השלישי הוא 12000 שנים. גבעון חי חיים רציפים ללא אפשרות להתגלגל פעם נוספת. זוהי תקופת חיים ארוכה ביותר אשר נוטה להתפרס על יותר משישה מיליארד שנות אור, במושגים הקוסמיים הרחבים. כאשר ניתן לתרגם זמן זה ל 2695 שנות יקום ארציות. גבעון מציג את עצמו בשלב הנוכחי כגוף חסון וגבוהה בעל מבנה נוזלי אך מוצק. זהו מצב הדומה למצב צבירה שאיננו קיים במושגים שלכם. הגוף אינו מורכב מתאים או מולקולות. זהו מבנה ייחודי אשר ניקרא בשפת הגזע הנוכחי באמצעות מושג בשם "קוטוסו". זהו מצב צבירה של ישות שנוצרת בו זמנית מרמת חומר ורמת רוח. הישות ניתנת להתגלמות בכל מימד אפשרי ובכל צורה אפשרית בהתאם למגבלות הנהלים באותו זמן מימד וכוכב לכת.
ההכשרות המקצועיות:
גבעון הוא בעל יכולות ריפוי נרחבות ביותר שאינן מוגבלות לתחום זה או אחר. וניתנות ללמידה תוך זמן קצר ביותר ע"י חיבור לספריות הקוסמיות והאקשיות במקביל דרך למידת העוצמה ברגע האמת.
הקשר שבין שרון לבין גבעון:
גבעון הוא חלק עיקרי ביותר בנשמה. הפיצול של שרון כאדם ניבחר על מנת להקל על דרך הקשר בין הצוות הרפואי החוצני לבין המין האנושי (המטופלים). הקשר מצטיין באיכות קשר ייחודית ונקייה ביותר. חוט המחשבה של שרון וגבעון מחוברת ביניהם באופן רציף. התקשורת בין שרון לבין גבעון היא תקשורת רציפה ללא הפסקות. זאת הסיבה שלא ניתן לבצע התקשרות מודעת מעבר לקשר הרציף שיש בין השניים.

בשלבים האלו, ברגע זה ממש. הצוות הרפואי וישויות האור, אשר נמצאות במרפאה של אדריאן, מבצעות כרגע את הליכי השיקום וההתמרה לכאן ועכשיו. החוצנים מאזנים את התקשורת בין שרון וגבעון. ברגע זה, גבעון נימצא במצב של ערפול מערכות בעקבות שהיה ארוכה בתוך תבנית מובנית אשר המתינה לעת "הלידה". אך לפי הערכות הקיימות, תוך מספר רגעים או שבועות יתהדק הקשר בין שרון לגבעון ויעשה תהליך של הכרה ביכולות בהתאם לזמן ולמגבלות הקרמה הנוכחית של שרון.
שאלות ?
אדריאן: האם המתקפות על שרון היו לקראת "הלידה" ?
חגי: שרון מוכר וידוע כפיצול נשמתו של גבעון מתרבויות רבות ביותר. ידוע גם הקרמה הכללית וההשלכות הארציות אשר קיימות בכדור הארץ. על פי כך נעשו פעולות תרפוד של הגוף האנושי ברבדיו אשר מתקיימים במרחבים מקבילים אך קרובים. על מנת להחליש עד כדי גרימת נזק בלתי הפיך ברובד הפיזי הנפשי והרוחני של שרון. יחד עם זאת הכוחות המתנגדים פעלו גם לפגוע באיכויות הקשר של שרון עם מטפלים נוספים, אשר תפקידם הוא לסייע להתפתחות המקצועית והרוחנית של שרון. היה ניסיון ולגרום נזק בלתי הפיך למערכות קשרים נוספות. לאחר בדיקה מקיפה של הנפשות הקרובות ונשמות הקרובות לשרון הוסקה המסקנה שיש צורך מיידי לבצע הליך עמוק שבו יבדקו כל הפרמטרים אשר מפריעים ופוגעים בכל רבדיו. ביום ה 15 מאי 2004 בשעות הבוקר המאוחרות התחיל תהליך שבו אדריאן דיאנה וחגי השתלבו מבחינה נשמתית ויצרו קשת רחבה של אנרגיה אשר חדרה לכל הרבדים מתחילתם ועד סופם על מנת לחשוף את כל המפגעים בכל הרבדים. וכמו כן טופלו בשלושת הרמות הנשמתית אשר השתלבו ועבדו כיחידה אחת שלמה. במהלך תהליך זה נחשפו הפגעים הרבים בגופיו השונים של שרון. וכמו כן התאפשר מצב שבו יצא הגוף של גבעון מן המעטפת אשר שהה בה והמתין ליום זה. בשלב הזה הגוף של שרון יעבור את התהליכים הרפואיים הנפשיים והרוחניים על מנת לשקם את המפגעים ולחזק את המעטפות האנרגטיות ותחילת תהליך הלימוד וההשלמה עם המצב החדש שבו יינתן אישור להתחיל במלאכת הריפוי המלאה.
שאלות ?
אדריאן: איזה גורמים באו לעזור ?
15.5. 2004

בשעות הבוקר המאוחרות לאחר התכנסות בביתו של אדריאן התחיל תהליך שבו דיאנה אדריאן וחגי השתלבו כמקור נשמה אחת ובמצב זה מתאפשרת קריאה לגורמים גבוהים אשר מקורבים לאור הבורא הראשוני.

בנקודה זו הפסקנו את התקשור. שרון התפתל על מיטת הטיפולים תוך כדי התקשור ונוצר הצורך לאפשר לו להחליף אווירה. עברנו למרפסת המוארת לכיבוד קל. שרון חזר לעצמו והצבע הורוד חזר ללחיים שלו. בהמשך אף עזר בשני טיפולים נוספים שעשינו. חגי דיאנה ושרון הלכו ועלי נפלה תרדמה מוזרה של 6 שעות שינה. כשהתעוררתי התקשרתי לחגי לברר את הנושא והוא אמר שגם הוא ישן באותו זמן. החוצנים הסבירו שעבדנו בתדרים ובאנרגיות כה גבוהות על מנת לעזור לשרון שנדרשנו למנוחה מיוחדת על מנת להתאושש.