Tel:        (972-3) 9649440
Mobile: (972-52) 654138
Fax:       (972-3) 9505256
Nedstat Basic - Free web site statistics

משפט הטפילים

 

ערך: אדריאן דביר

בתאריך 19.7.2003  התכנסנו אצלי חגי כץ, בוקי ואיציק אילון , ואפי בני ששימש כצלם ואיש קול.

חגי ניכנס לתיקשור בטראנס עמוק ותקשר את גוליאל אחד הדוברים של מועצת ה 54 .

גליאל דיבר על הפעילות של איחוד בין מועצות וענה על שאלות שלנו.

אחד הנושאים המרכזיים היה נושא משפט הטפילים והסבר מפורט על נושא הטפילים ממימד אחר.

 

Multimedia using MICROSOFT Media 9
בהעדר תמונה הורידו דריבר

תמליל התקשור

שלום לכולם, שמי גוליאל ואני דובר מועצת 54 פלנטות,.נבחרתי מבין הדוברים להיות כאן עמכם בחדר זה ולתקשר את עצמי דרך הנוכחי חגי. ברצוני לדבר ולספר לכם מעט דברים חשובים אשר מצאנו לנכון להביא אותם היום ולחשוף אותם מולכם בני האנוש. אנו קבוצת 54 נמצאים כרגע בשלב של שדרוג ושלב שבו אנו מאחדים ביחד מספר מועצות דומות לשלנו אשר האינטרסים שלהם והכללים שהם עובדים והרטט האנרגטי שלהם דומה מאוד בשלנו. כולם עובדים עם האל - הבורא הראשוני ולפי הוראותיו בלבד. הסכרון שלנו עם כדור הארץ הוא מושלם אתם תושבי כדור הארץ משתפים פעולה ונותנים מעצמכם ידע וכוונה על מנת לעזור לצוותים אשר מבצעים את העבודה עבורכם ועבור הקוסמוס וכולו. יחד עמכם אנו גם נעזרים ועוזרים ביחד עם ישויות האור אשר משמשות כעזרה וכחלק בלתי נפרד מהמערכת האינטגרלית הרוחנית שלכם. אנו נעזרים בהם על מנת להסתכרן אתכם ולהבין ולהרגיש את הלך הרוח שלכם בני האנוש. אנו אומנם מכירים אתכם בנשמותכם. אך הפער העצום שיש בנינו פער הדורות, פער הזמן, פער הרטט, פער השפה ופער הטכנולוגיה הוא פער אדיר ביותר שללא עזרתם של ישויות האור איננו היינו יכולים לעבוד את עבודה זו. בתוך מועצת 54 נמצאים גם ישיות אור גבוהות אשר רבות ומשוחחות אתכם בני האנוש מתוכם מועצת העל מועצת וה9, ומועצת וה17, והמלאכים המוכרים לכם מספרי התנ"ך. אלה הם אינם בהכרח המלאכים עצמם שמדוברים ומתוקשרים מספרי התנ"ך, אלה המלאכים אשר רטט האנרגיה שלהם תואם את רטט האנרגיה שלכם, כי רק כך יכול להיווצר תקשורת בינהם לבנכם. כרגע אנו מעבירם טרנספורמציה בתוך גלים טטריים אשר מועברת לכל אחד ואחד מכם. טרנספורמציה זו תאפשר לכם להעביר את מסר זה לאנשים רבים. אתם וכל אחד ברמתכם מתקשר ובא מידע קדום של ריפוי מעולמות אחרים, ישויות וחוצנים. אתם הגעתם לכאן במטרה חשובה ביותר ואנחנו הגענו לכאן לעזור לכם ולעזור גם לעצמנו לקיים את הבטחתנו לבורא. החוזה אשר נחתם לפני 5,500,000,000,000 שנים כאן על גבי כדור הארץ אנו חרטנו ברית עם הבורא הראשוני והסכם בטוח וברור לשני הצדדים אנו נמצאים כאן בתקופות מסוימות על מנת לסייע לכם, לעזור לקבל את הידע הדרוש לכם לקיום ולהבנה. בשלב הזה אתם כולכם רופאים הייתם ותהייו מרפאים בנישמותכם הידע הרפואי הגדול אשר נמצא בתוככם מאפשר לכם לעבוד ולפעול על מנת לעזור לתושבי כדור הארץ. וזה חלק קטן אך גדול יחסית בתוך התכנית הגדולה, כך אנו מעבירים לכם את הטרנספורמציה בני האנוש על ידי עזרה, כך אתם מוכנים לקבל ידע באהבה. בשלב זה אהיה מוכן לענות למספר שאלות ואחר כך אמשיך את מה שעלי לומר בנוסף.

בוקי: האם תפקידיו לעביר את הידע הזה בכמה אמצעים, לא רק דרך האינטרנט אולי דרך קבוצות אולי דרך כתיבת ספר אולי דרך ראיונות בטלוויזיה או שאתם רוצים להראות לנו את הדרך.

גוליאל: הרדך שבא תעבירו איננה בהכרח חשובה אך הכוונה היא זו שחשובה, זיכרי היטב בוקי כי את ורבים ממך אינם עושים דברים לבדם, ההחלטות שלך הם לא בהכרח החלטות שבאות מתוכך בלבד אלה על ידי אינטגרציה שיטופית של ישיות וחוצנים אשר עובדים אתך ובייחד מחליטים, כך שההחלטות שלך יהיו נבונות תמיד כאשר יגיעו לפרק המעשה. התכנון הוא תכנון, המעשה הוא מעשה כך שראי בעבודתך כעבודה מקודשת וחשובה, כל ההחלטות שלך נכונות.

אדריאן: רציתי לשאול לגבי הנושא של הטפילים והתביעה שהגשנו האם יש לזה תוצאות או כיצד זה התקדם?

גוליאל: נושא זה חשוב ביותר והבאנו לאישור גם את חשיפתו ברמת הבנתכם כאן בערב זה. ב500 השנים האחרונות בזמנכם, בזמן כדור הארץ היו וגם ברגעים אלו ממש ישנם מאבקים כחניים חזקים ביותר בין קבוצות של ישיות וקבוצות של תושבי כוכבי לכת אחרים.
אתם נמצאים באמצאו של מהלך החלטוטתכם והפועלים שלכם, המטופלים שלכם, ההרצאות שלכם המילים אשר אתם מוציאים מפיכם חשובות ביותר ומשפיעות אך לצדדים אחרי שאינם משתפים פעולה, מסרבים לראות את האמת הגדולה וניזונים משקר ומחוסר אמון בעצמם, פחדים ומלחמות עצמיות אשר אינם הסתיימו. אמנם הטכנולוגיה שלהם מפותחת בהרבה ממכם אך באיזה שהוא מקום נפלה טעותם בדעתם ונכשלו הם בדרכם אך אנו נמשיך את עבודתינו כרגיל.
וכעט נעבור להסבר מה בידיוק מתרחש כאשר אתם קוראים למילה טפיל.
ישנם עולמות כדברכם, ככבי לכת אשר מתקיימים במימדים שונים ומשונים אשר השפעתם האינטגרלית על הקוסמוס חשובה ביותר. צורת החיים בהשוואתכם אלהם פרמיטיבית אך חשובה היא מאוד עבורכם. ישנם כוחות אנו נקרא להם, תרבויות אשר נכשלו בדרך ההבנה שלהם וחושבים שהם יכולים "לפתור" את הבעיה כאן על ידי השתמשות בטפילים. הטפילים אשר נמצאים בעולמות מקבילים, בכוכבי לכת אחרים נלקחים על ידהם בצורה אלימה וברוטלית מושכים מן הכוכב שלהם נלכדים ועוברים שלב של טרנספורמציה כבדה ביותר ועבודה פסיכולוגית חזקה ולאחר שינוי גרמי, שינוי צורה ועבודה כימית וביולוגית חשה ומיוסרת ביותר נאלצים הם לעבור טרנספורמציה נוספת וכבדה ולעבור ולרדת למימד השלישי. כך הדרך שלהם לשרוד היא איננה קלה אך היא ברורה המפרצים האנרגטים החלשים אשר נמצאים אצל בני האדם מושכים אלהם אנרגיות אלו אשר מסתכרנות אם אותם מפרצים כך הם נכנסים אל הגוף הפיזי שלכם ולפעמים למימדים מקבלים אשר מתקיימים ברמה גבוהה המשפיעה על חייכם האינטגרלים ומסוכרנים עם כדור הארץ. אותם תרבויות אשר נקראים לפנכם טפילים נאלצים לשאוב את האנרגיות אשרעומדות ברטט שלהם וכך הם מתקימות בתנאי שבי בצינוק קשים ביותר אך זאת האפשרות היחידה שלהם להתקיים כך הובטח להם שהם יהיו כאן זמן קצר למחקר ויוחזרו כמובן שללא הסכמתם אך על מנת להרגיע אותם זה המידע אשר נמסר להם. מבחינת הצוותים אשר גורמים להרס הזה ההרס הנוראי הזה הם משטילים את אותם טפילים באותם מפרצים אנרגטים. לכן היכולת שלכם לאתר אותם היא קלושה בשלבים הראשונים, שהם השלבים הקריטים ביותר. כמו פצע פתוח אשר נכנסים אליו בקטריות רבות אשר לא אמורות להיות בו, רק לאחר זמן מה מטופלים אותם בקטריות ואותם מזיקים אך הבעיה הקשה ביותר בטרנספורמציה הזו שאין כל האנשים אשר ניזוקים מהטפילים מודעים למצב ואינם בקשר עם אנשים כמוכם רבים, רבים הם אשר שוכנים בגופם טפילים הניסוים הרפואים הגסים והמכוערים אשר עושים אותם צוותים באותם אנשים שהשטילו עליהם טפילים אינם מועילים ואינם תורמים דבר לאינטגרציה הטיפולית אלה על מנת צבירת ידע, על מנת להזיק אינם יכולים להועיל. אתם כמראפים בעלי חסד אלוהי ניתן לכם האפשרות והזכות לאתר צורות חיים רבות וכך לחלץ אותם מהמצב שבו הם נמצאים. רבים הם המצבים אשר אין אפשרות להחזיר אותם לכוכב הכלת, הבית שלהם מכיוון שהטרנספורמציה אחורה איננה מתאפשרת כך שיש בתי גידול אשר עוסקים בעבודה רבה ובעמל רב להחיואותם וליצור להם תנאי מחייה נאותים אנו מכבדים את אותם צורות חיים ונותנים להם את האפשרות לחיות אך לצערנו רבים מהם מושמדים כי אין יכולת לטפל בהם והנזק שלהם עצום האנרגיה שהם פולטים עלולה להזיק לאדמה ולצמחים ואנו באין ברירה ובכאב לב נאלצים להפטר מהם על ידי חיסולם וזאת כל האפשרות היחידה שיש לנו לעסוק בכך. אתם עוסקים כרגע במלאכת קודש ואתם תזוכו על זה בעתיד ובהווה המתמשך שלכם. מהקשר למשפט אשר התלונה הרשמית אשר הוגשה לפני מספר ימים התקבלה וזוכתה, אתם זכיתם כמובן ברוב קולות והטיפול עובר לידיו של הבורא הראשוני ברשותו ובעצמו, בכבודו ובעצמו על ידי מאלכי האור אשר הם עוברים בצורה רמה ביותר אך החלטותהם של תרבויות נוספות ורבות אשר עדיין אינם מוכנות לקבל את הבשורה מקשה גם עלהם אך ידם קשה יותר והם דואגים לניקוי של כדור הארץ וגם כוכבי לכת אחרים. בשלב זה מתבצעת טרנספורמציה של הבנת המסר והידע בתוך רבים מן המטפלים לכן בכל אשר תתקלו באדם ולא משנה באיזה מצב הוא יהיה תוכלו לעזור לו על מנת לשחרר אותו ולשחרר את אותם טפילים אשר נמצאים עליו.

האם ברור עד כאן?

אדריאן: האם לפרסם את המידע הזה גם באתר באנגלית?

גוליאל: כמובן שהעברת הידע חשובה צורת הכתיבה וההתנסחות אך אדריאן, אנו עליך סומכים ויודעים שאתה קשוב להדרכה הפנימית והחיצונית שלך, לכן איננו דואגים לכך, אתה ראשי לעסוק בפרסום הידע, לך מותר ואפשרי.

שאלות נוספות בבקשה.

בוקי: האם יש ידע מסויים שעלינו לקבל עכשיו בקשר לשיטת הטיפול לשחרור מטפילים?

גוליאל: כל אחד ואחד מכם בעל יכולות גבוהות ביותר גילגוליו, כשפתכם היו רבים וידע רב אשר נרכש ויכולת הלמידה אשר ישנה עדיין ברמות הגבוהות לאותם גופים נוספים שלכם פעילה לכן כל אחד ואחד מכם יכול לזהות מספר מסיוים של מימדים ומספר מסויים של שיטות , אנו נעזרים בכם כי הגשר האנרגטי שלכם חשוב ביותר רוב הפעמים אנו נאלצים לתמודד עם הבעיה לבד ולרוב אנו מצליחים אך בקושי רב, העזרה שלכם תורמת רבות אך לא תמיד התנאים הפיזים שלכם מאפשרים לעשות את העבודה בכל רגע נתון אנו מוכירים ורואים את האפשרויות שלכם לעשות כך כל אחד ואחד יוכל לעשות את זה בדרכו על ידי ההדרכה האישית הפנימית והחיצונית שלו, אל כל שיטה או אפשרות ללמידה או הדרכה קבוצתית כזו או אחרת כי ההדרכה קיימת בתוככם.

אדריאן: האם ממשלות ארצות הברית ואחרות מודעים לנושא של הטפילים?

גוליאל: איננו יכולים לומר זאת בוודאות אך ישנם אנשים שונים בממשל אשר מחוברים לאותם תרבויות אלו, וכמו שאתם עוסקים בעבודת קודש זו ישנם נשמות אשר הלכו לאיבוד בתוך עצמם ומנצלים את הכוחות שלהם לרעה, לאומת זאת ישנם גורמים ממשלטים ובטחונים אשר עוסקים בעבודה זו כמוכם בריפוי ובניקוי אינם בהכרח מודעים לכך מתוקף תפקידם אינם יכולים להיות רוחנים בצורה גבוהה ומודעת אך הם יכולים לעשות את עבודת הקודש הזו.

-----: אנחנו מודעים היום להתקרבות של התקשורת בין העולם של העב"מים לבין העולם שלנו האם הם יכולים לתת לנו קצת מידע מבחינת נושא של זמן ובאיזה הקף זה יעשה, התקשורת עם העב"מים?

גוליאל: תקשורת זו שאתה מכנה היא דבר שבמאות, בעשרות השנים האחרונות מתחזקת ביותר אך בשנים הבאות עליכם לטובה אחרי שלוש או חמישה שנים, חמש שנים יהיו משמעותיות עבורכם ועבור יקירכם לאט לאט יחספו יותר ויותר אנשים אשר מודעותם נכונה להבין את כך שיש צורות חיים אחרות ונדיבות וטובות לב אשר עושות למען כדור הארץ רבות. ישנם רוב דיי גדול של אנשים, בני אדם אשר חוששים מזרים וחוששים מאיתנו שנעולל להם רע אך חוסר הידע, הפחד והעבר מושך אותם, אך עם הזמן הוכחות רבות ונשנות יהיו על גבי כדור הארץ כך שלאט לאט רוב רובו של כדור הארץ יהיה מודע לכך שיש תרבויות חוצניות כשפתכם אשר מתהלכות גם כן בכדור הארץ, הראייה העל חושית כשפתכם ,התקשורת תתחזק יהיה תקשורת רבה וברורה כמו שמדינה אחת מתקשרת עם השנייה כך אנו נתקשר אתכם ברמות גבוהות וברורות יותר אך הטרנספורמציה אשר אתם עוברים נחוצה ביותר לא נוכל להעביר ידע ברמת ההבנה המודעת שלכם לכל אחד כאשר אתם שוהים במצב זה אך אתם בדרך הנכונה ואתם כמורי דרך אשר רבים רבבות אנשים מצווים לעסוק בהעברת הידע הזה. אלו הם אחד הסיבות העיקריות אשר הגעתם לכאן על מנת לחבר ולהשלים.

 

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]

 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos