Tel:        (972-3) 9649440
Mobile: (972-52) 654138
Fax:       (972-3) 9505256
Nedstat Basic - Free web site statistics

 

שולה ישראלי ההילרית

1997

ערך: אדריאן דביר
את שולה פגשתי לראשונה בכנס של המרכז לחקר עב"מים בשנת 1997. משאלתה, שהתגשמה אחר-כך, הייתה לעבוד עם חוצנים. ביקשתי ממנה לספר מעט על עצמה ועל צוות החוצנים הפועל אצלה.  

שולה מספרת:

תיבת טקסט:  
שולה ישראלי
קורות חיים ותהליך ההתפתחות

חיי הילדות המאושרים שלי עברו עלי בקיבוץ כפר-בלום שבצפון. בלילות הקיץ החמים היינו שוכבים על הדשא ליד בית-הילדים, מסתכלים אל מרחבי השמים זרועי הכוכבים, ומנסים לפענח את מסתורי-היקום. מפעם לפעם היה חוצה מטאור את שמי-הלילה, ואנו היינו קוראים בצהלה: "כוכב נופל, כוכב נופל", ובלב פנימה לוחשים בקשה, שאולי אף תתגשם.

מכל כתבה על עב"מים, שהצלחתי למצוא בעיתון, התרגשתי. הרגשתי שאושר גדול מציף אותי, אושר שאת פשרו לא אוכל להסביר. לאחר שירותי הצבאי הקמתי משפחה בקיבוץ השכן - אמיר. יצאתי ללמוד מזכירות רפואית, וכאשר נמאס עלי עיסוק זה, פניתי ללימודי רפואה משלימה. באותה תקופה נפל לידי ספרו של ריצ'ארד הול "עב"מים". מחקר בן חמישים שנה, שנעשה בעיקר בארה"ב. מאז לא הייתי זקוקה לשכנוע נוסף, בתוכי האמנתי שעניין העב"מים אמיתי. הצטרפתי למרכז לחקר עב"מים, ובמקביל עברתי התפתחות רוחנית, והתחלתי לתקשר. קיבלתי מידע רב ביותר על תקשור, ועל יסודות ההבנה הרוחנית והיקומית.

הבנתי, שאנו ציוויליזציה תבונית חדשה בין היקומים, ושיש ציוויליזציות רבות עתיקות ומפותחות בהרבה מאתנו. היה לי ברור, שניתן להיעזר בחוצנים לריפוי אנשים, וכי הדבר שארצה תמיד לעסוק בו הוא לעבוד עם אותם חוצנים, ולעזור באמצעותם לאנשים. בכל פעם שחשבתי על כך, הציפה אותי התרגשות גדולה, שלא יכולתי להסבירה.

התפללתי וקיוויתי, שגם אליי יגיעו החוצנים הטובים, חוצנים הרוצים לעזור בריפוי ולטפל באנשים. יום אחד הרגשתי, שמשהו מתרחש אצלי במרפאה. פתאום, כמתוך תמונה ישנה, הופיע סיני בעל שפם וזקנקן, ולראשו כובע. הוא אמר ששמו אליעזר. כעבור זמן התחדדה ראייתי בעין השלישית, והתחלתי "לראות", למשל, לאילו אבנים זקוק מטופל מסוים או אילו מתכות מתאימות לו. וכך, בלי להבין דבר בקריסטלים ובמתכות, התחלתי להגיד לאנשים במה להשתמש, ועזרתי להם.

התחלתי לקבל הולוגרמות גלגוליות של המטופל, ולראות את מצב רוחו לפי סמלים. למשל, ראיתי רעידת אדמה, והבנתי, שמשהו לא טוב קורה לו. וכששאלתי את המטופל, האם הוא עובר זעזוע כלשהו, ענה לי בתמיהה: "יה, איך ידעת?" לפעמים קיבלתי גם הולוגרמות עתידיות, וידעתי מה יקרה למטופל בזמן הקרוב ביותר. פעם, כשהייתה אצלי בחורה אחת, ראיתי פתאום בקבוקי שמפניה. שאלתי אותה, האם תהיה אצלה שמחה בקרוב. ותשובתה הייתה: כן, בטח, הבת שלי מתחתנת, ואני היא האחראית ליינות.  

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]
 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

אחר-כך התחלתי לראות כל מיני "כלים" מוזרים, כמו, מברשות, סיכות, חוטים, מחטים ועוד חפצים מוזרים רבים, שלא הבנתי את פשרם. ראיתי, כמו בצילום רנטגן או כמו על-גבי מסך טלוויזיה בחדר-ניתוח, את אברי הגוף הפנימיים, שהמטופל התלונן עליהם. ראיתי ולא האמנתי. ואז, בשנת 1997 שמעתי על הרצאתם של אדריאן דביר וחיה לוי, העוסקת בריפוי בעזרת חוצנים. "טסתי" להרצאה כאחוזת תזזית. אמרתי לאדריאן, שגם אני רוצה לעבוד עם חוצנים, והוא הפנה אותי לחיה לוי. הפגישה עם חיה הייתה מרגשת ביותר. היא הבטיחה ליצור בעבורי את הקשר כדי שאוכל אף אני לעבוד עם צוות רופאים-חוצני. תיארתי לחיה את מה שקורה אצלי בזמן הטיפולים, וחיה אמרה, שכנראה יש כבר מישהו אצלי. אולי בוחנים אותי. חזרתי מאושרת, חשתי שהנה הולך ומתגשם ייעוד חיי.

מאותה תקופה זכור לי חזיון אחד, מיוחד מאוד: במצב של נים לא נים מצאתי עצמי באולם יפהפה, ניצבת על רצפה מוארת במרכזו של עיגול זכוכית. סביב העיגול היו משולשי זכוכית. חוצנים ישבו על ספסלים בזווית שבין שני קירות. החוצנים היו גבוהים מעט ממני, ואת פניהם לא ראיתי. נאמר לי בטלפתיה, שהם המועצה ואני, הנבחנת, עומדת במרכז החדר. לא הבנתי מה הייתה כוונתם. מאוחר יותר הסבירה לי חיה, שכפי הנראה הובאתי בפני מועצת הרופאים.

לילה אחד התעוררתי לצלילי ניגון חלילים מדהים. מזג האוויר היה חם מאוד. הדבר התרחש בחדרי, ב - 24.7.98, יום הולדתי ה - 48. תהיתי, מאין באה מנגינה יפה שכזאת? הבטתי אל תוך הלילה מבעד לחלון חדרי, משתאה. האם מקור המנגינה בנהר הירדן, הזורם לא הרחק מביתנו? בקיץ נוהגים לחגוג על שפתו. אך בחוץ הייתה דממה. בחדרי הוסיפה להתנגן חגיגת החלילים. החליל הוא כלי-הנגינה האהוב עלי ביותר. המנגינה התנגנה עוד ועוד, וכבר יכולתי לשיר אותה בעל-פה. רציתי מאוד לחזור ולישון, ואמרתי לעצמי שאזמזם את המנגינה בבוקר. לפתע נאמר לי טלפתית: "שולה, זו מנגינה קוסמית". התקשתי להאמין למשמע אוזני. למרות יופיה, הייתה המנגינה פשוטה כל-כך וקלה לזמזום. מיד קיבלתי תשובה לתהייתי: "מנגינה קוסמית היא תמיד פשוטה ויפה מאוד".

כשקמתי בבוקר נזכרתי במנגינה הקוסמית. ניסיתי לזמזמה שוב, אך לא יכולתי. רעד עבר בי. הבנתי שדבר גדול התרחש. הבנתי, שצוות החוצנים שלי כבר כאן אתי. נותר לי אך לערוך אתם היכרות.

הישות אליעזר

הראשון שהזדהה בפני ואמר לי שהוא ראש הצוות היה אליעזר. אליעזר הוא זה, שהופיע בפני לראשונה כתמונה ישנה של סיני, והנה הוא ישות. אין הוא נמצא בתוך גוף. אליעזר אינו מרבה לדבר, ומעורר יחס של כבוד. על עצמו סיפר לי רק לאחר שהכרתי את שאר חברי הצוות. אליעזר היה רופא בהודו-סין, ומת מהרעלת ניקוטין. התפלאתי: "היית רופא, ועישנת כל כך הרבה?", והוא השיב לי, שבעבר לא ידעו עד כמה העישון מזיק. הוא גם סיפר, שהייתה לו אישה, ששמה היה קויאשי, והיה לו בן, שהיה אף הוא רופא מפורסם.

הישויות דוד ונדב

דוד הוא רופא ישראלי צעיר, שנהרג במתלה. מכיוון שהרגיש שטרם סיים את משימתו, ביקש להמשיך ולעסוק ברפואה. לאחר שעבר השלמות ידע, התקבל לארגון המיוחד הזה, וצורף לצוות שלי.

נדב הוא חברו הטוב של דוד. נדב ודוד טענו שהם אחים, עד אשר התברר לי שהם אחים בדם: יחד שירתו בצבא, יחד נפלו בקרב, והחליטו לא להיפרד.

החוצן יוחאי

יוחאי הגיע מכוכב סיריוס. הוא נמוך, קרח, עיניו עגולות כהות ואפו מוזר, ארוך. יוחאי אמר לי, שהוא מכיר את 3X, ראש הצוות של חיה לוי, וכי שמו המקורי הוא גמא 1. כאשר התקשרתי להצליב מידע עם חיה, אמרה לי חיה, ש-X3 מכיר אותו בשם גאמיניון. תפקידו בצוות - סניטר.

החוצנים מהפליאדות - נאווה, ברכה לוי ויאיר

נאווה היא חוצנית מכוכב טיראן, שבאזור הפליאדות. צורתה צורת בת-אנוש. פניה עגולות ושערה השחור מסופר בתספורת קארה. היא הפסיכולוגית של הצוות. חברתה של נאווה, ברכה לוי, יפהפייה ממש. מוצאה בכוכב אחר בפליאדות. שערה הבהיר והארוך אסוף ומסודר. היא רופאה גניקולוגית. לדבריה, יש לכוכבי הפליאדות ארגונים משותפים, למשל בתי-ספר. שתי החברות למדו יחד רפואה. כאשר התפרסם הכרוז, שהזמין רופאים להתגייס לעזרת בני-האדם, הציעה ברכה לנאווה לבוא אתה.

בזמן אחד הטיפולים, שאלתי אותה על מעמד האישה בפליאדות. תשובתה לא הפתיעה אותי כלל. הנשים שם שוות-זכויות. כבר מילדות יודעים שם כולם מהו העיסוק המיועד להם. הדבר נקבע בהתאם לכישוריהם. טיפוח היופי חשוב אצלם, אצל הנשים והגברים כאחד. יאיר הוא "חתיך" אמיתי. שערו בלונדיני ועיניו כחולות. הוא נחשב צעיר ביותר, הוא בן שלוש מאות שנה. זה עתה גמר את לימודי הרפואה שלו והצטרף אל הצוות. הוא מומחה לכלי- דם ועצם.

אלי - החוצן הלטאי הנחמד 

החוצן אלי הוא רופא טכנאי. עורו מחוספס כעור לטאה גס ופרצופו מוזר ביותר. למרות זאת הוא נחמד ביותר, נעים שיחה ומחייך תמיד. פעמים רבות ראיתיו לבוש לבוש צבעוני ומוזר, וכששאלתי אותו לפשר התלבושת הזאת, אמר לי שאצלם לבוש זה מודרני: "בעיני זה יפה".

דניאל - החוצן מכוכב הוריקן

חוצן ענק. גובהו הבלתי נתפס מגיע ל - 2.80 מטר. פניו העצומות מוקפות שיער בצבע דבש כסוף, המשתפל עד כתפיו. הוא רופא כימאי, ועומד בקשר רציף עם המעבדה. סיפרתי זאת לחיה לוי. היא אמרה לי, ש- X3 מכיר אותו, הוא נחמד מאוד, וכדאי לי לשוחח אתו. דניאל סיפר לי שהגיע מכוכב ששמו הוריקן, הנמצא בגלקסיה השמינית, הנמצאת במרחק 40 מיליון שנות אור מכדור-הארץ. חשבתי שאני ממציאה כל זאת, אך הוא אמר שהכול אמת, וכי אני יכולה לוודא זאת עם חיה או עם אדריאן. שאלתי אותו לגבי השם של הכוכב - 'הוריקן', האם הם מפרשים את פירוש השם כמונו - סערה עצומה, והוא אישר זאת. בעבר סער הכוכב שלהם מאוד, אך הם פיתחו טכנולוגיה, השולטת במזג האוויר, והבעיה נפתרה.

לבקשתי שאל על כך אדריאן את מרכזיית-החוצנים, ונאמר לו, שאמנם יש כוכב כזה, והמידע שסיפרתי לו אמיתי.

הצלבת מידע בלתי צפויה

בוקר אחד, בדרכי לחדר-האוכל, נפגשתי עם חברה מהקיבוץ. החברה סיפרה לי, שכל השבוע חשבה עלי, ורצתה לבקש ממני לטפל בה. מאחר שהייתה עסוקה מאוד, לא הצליחה להגיע אלי. ואולם קרה לה משהו מוזר. היא לא ידעה אם חלמה זאת או שהייתה ערה. מישהו שנראה כסיני הגיע אליה, והציג את עצמו כראש צוות הרופאים, שעובדים בקליניקה של שולה. הוא ראה שיש לה בעיה, ולכן רוצים הרופאים בצוותו לעזור לה. החברה נבהלה, אך הוא אמר לה שאינה צריכה לפחד, נשק לה וחיבק אותה כדי להרגיעה. כמובן שהסכימה לטיפול. הם טיפלו בה, הראו לה אחר-כך מה הוציאו מתוך גופה, והבטיחו לה, שתרגיש הרבה יותר טוב. וכך היה.

החברה שאלה אותי לפשר העניין. רק אז סיפרתי לה, שאני אמנם עובדת עם צוות רופאים-חוצנים. חזרתי נרגשת לקליניקה, מאושרת מהצלבת המידע הבלתי צפויה הזאת.

פעם שאלתי את צוות החוצנים מדוע הם בוחרים לעצמם שמות עבריים, והם השיבו לי, שהם מקלים בכך על בני-האדם לבטא את שמותיהם המקוריים. בכלל, הדגישו, גם להם עדיפים השמות העבריים, שכן הדבר עוזר להם להיקלט בעולמנו, ולהרגיש בו כמו בבית.

כאשר התחלתי לעבוד עם החוצנים עברנו יחד תקופה של הסתגלות הדדית. החוצנים לימדו אותי כיצד עלי לעבוד אתם, ופירטו מה הם רוצים ממני. הם גם למדו עלי רבות.

החוצנים בנו אצלי מרפאה, מעבדה ומכללה מרכזית עצומה, ביקום מקביל. כל הגג של המקום בנוי משולשים-משולשים, ונראה כמו קליידוסקופ. הסטודנטים-החוצנים יכולים לבחור מאיזה משולש יסתכלו על הטיפול. מכל משולש יש זווית ראייה אחרת, והכיוון והגודל של האיבר המטופל נראה אחרת. הם אמרו לי, שנעים להם מאוד אצלי בקיבוץ, בעיקר בגלל איכות החיים והקירבה אל הטבע. הם ציינו שהאוכל בחדר-האוכל טעים להם. תמיד אני מזמינה אותם להרגיש אצלנו כמו בבית, ואכן כך הם מרגישים. עתה אני והחוצנים מטפלים יחדיו במגוון רחב של בעיות, ואחוז הצלחתנו גבוה. הנה כמה דוגמאות:

כאבי ראש ומגרנות 

בחורה בהריון, בשנות העשרים לחייה, סבלה ממגרנה חזקה ביותר, אך נמנעה מלקחת משככי-כאבים. השכבתי אותה על מיטת הטיפולים ואחזתי את ראשה בידיי. לפתע הרגשתי כיצד הופך ראשה למעין חומר רך, כמו בלון ממולא בג'ל. הראש החל להתנועע קלות כאילו היה עשוי מפלסטלינה בשעת לישה. לאחר כשעה וחצי הרגישה הבחורה הטבה של ממש. הכאב כמעט נעלם, ואני שלחתי אותה לביתה לישון. היא התעוררה בריאה, הכאב חלף ולא חזר עוד בכל תקופת ההריון.

בעיות נשימה

בחור אחד, שבכל חורף סובל מסינוסיטיס, הגיע אלי. מחלתו מלווה בכאבי ראש חזקים, והוא נוטל תרופות אנטיביוטיות, כי הנזלת מתרכזת בחללי הראש ויוצרת גודש מוגלתי סותם.

באמצעות צנרת מנקזת ניקזו החוצנים את הנזלת והליחה שהצטברו בכל חללי המצח, האף ומתחת לעצמות הלחיים, אל הגרון, ומהגרון אל הקיבה. לאחר כמה טיפולים חל שיפור של ממש במצבו של המטופל, והוא עבר את החורף בשלום.

שמיעה

הבחור שהגיע לטיפול הפך חירש עוד בהיותו תינוק, עקב קבלת תרופה לא מתאימה. החוצנים גילו אצלו שרידי שמיעה והתחילו לטפל בו. בהדרגה התחיל לשמוע. תחילה שמע רעשים חזקים, כלי-רכב חולפים, ולבסוף שמע גם את קולו שלו. החוצנים אפשרו לו להגיע למצב, שבו אפשר יהיה להרכיב לו מכשיר שמיעה קונבנציונאלי. בנוסף, השתילו החוצנים באוזנו מכשיר שמיעה פנימי משלהם.

לוקמיה

חולת לוקמיה, שעדיין לא עברה טיפול כימותרפי, טופלה בידי החוצנים. לאחר שישה טיפולים בלבד חלה הטבה בתוצאות בדיקותיה.

עיניים

חבר קיבוץ שלנו שלח אלי את אמו בת ה - 85, שראייתה נחלשה מאוד. היא לא ידעה מאומה על חוצנים, ורק שמעה שאני מטפלת באנשים באמצעות אנרגיות. בטיפול השני סיפרה לי שהיא מבוהלת במקצת, שכן קרה לה משהו מוזר מאוד השבוע. כל הזמן ראתה שתי בחורות יפות-עיניים. ובכל מקום שבו הייתה ראתה מים, הכול היה מוצף במים: הבית, המדרכה, חדר-האוכל וכל שאר המקומות. היא שאלה אותי לפשר העניין.

ביקשתי אותה שתתאר איך נראות הבחורות. לאחר שתיארה אותן הבנתי, שראתה את הרופאות-החוצניות, העובדות בצוות שלי. הרגעתי אותה והסברתי לה שהאנרגיות הן למעשה מעין צוות רופאים שבאו לעזור לנו בריפוי, והמים, שכל הזמן ראתה, הם השוטפים את עיניה.

לא עבר זמן רב, והחברה הקשישה, שקודם נאלצה להשתמש בשעון מדבר, יכלה לחזור ולראות את המחוגים בשעון הרגיל שלה, ואפילו לצפות בטלוויזיה.

בטיפולים הבאים התרגלה לראות את שאר חברי הצוות העובדים אתי, והם אף באו לבקר אצלה. היא למדה שאפשר לקרוא להם גם כאשר בעלה אינו מרגיש טוב. והיום, גם בעלה בן ה - 90 מגיע אלי לטיפולים, ושמח בחלקו.

טל: 053-750693

 [אתר הבית אנגלית]    [אתר הבית עברית]

 

8/8/02—117/8

 בני-אנוש ובני-אדם

תיקשור ליהוה

שולה: "ידוע לי שרוב בני-אדם היו פעם בעברם הגילגולי הרחוק חוצנים. האם תוכל להסביר לי בענין זה?"

 יהוה: "בהיכל הבריאה שלי יצרתי זן של יצורים שנקרא 'אנוש'. זן זה נברא בצלמי אלים. האלים הינם משוכפליי, שיצאו מתוכי, למען יעזרו לי במלאכת הבריאה. הילכו אלים אלה בכוכבי-ארץ אחרים ושמה יצרו בצלמם בני-בריאה שנקראו 'אנשים'. מיוחדים מאד היו המה: יפים בצורתם, וגוף רגש היה בם. בראשית, גוף הרגש נכרה ממקור האלוהים שבאין והובא אלי ואנכי שהבאתי להם.

כאן ברצוני להרחיב את הסברי: איזור האין (הריק המוחלט) מורכב מריכוזים, ריכוזים שהינם אלוהויות ומתוכם יצאו בוראים, כמו שאנכי, יהוה הבורא שלכם. כלומר אפשר לאמור, שאני ממשו של אלוהים אחד כזה. הבה ונקרא לאלוהים זה 'תום של פסגת האינסוף'. הוא האל הישיר שלכם, הוא בעל הרעיונות והתוכניות. אני יהוה יצאתי מתוכו כממש ומיישם ויוצר את כל רעיונותיו ותכניותיו. כאמור, ישנם עוד רבים כמו 'תום של פסגת האינסוף', במרחבי האין. לכולם תכניות ורעיונות וגם להם יש את הבוראים והמממשים שלהם, שכמותי.

אך ברצוני להבדיל את האלוהים שלנו משל האחרים, בכך שאצל תום האלוהים הישיר שלנו, ישנו 'מחצב', האחד ויחיד, שהינו מבנה של 'הרגש', שאינו קיים אצל האלוהים האחרים שכמוהו. את ה'מחצב' המיוחד הזה רוצים לדעת אלוהים רבים אחרים ומממשיהם.

כאשר 'תום של פסגת האינסוף' בקש ליישם ולממש 'מחצב' זה, היה עליו ליצור מרחב ובו נתון המאפשר את מחייתו. לשם כך אפשר איזור ובו יש נתון של 'חופש הבחירה'!

רק אז יכל להוריד האלוהים שלנו - 'תום של פסגת האינסוף', למימוש וביצוע את האוצר היקר ביותר והוא 'הרגש'!

תחילת הוויתו וחוויתו של 'הרגש' היה בי, ואחר-כך אצל משוכפליי בני-האלים. רגש זה הכיל בתוכו עוצמות גדולות של טוב ורע, אך לא היה מאוזן בכלל! (את איזוננו קבלנו בחודש אפריל של שנת 2001, תחילה אנכי ואחרי-כן משוכפליי).

ליצירת הזן המיוחד שנברא בצלמי-אל, קראתי 'אינ-יש', כי יצרתי מהאין - יש. לאחר מכן שובש שם זה והיה ל'אנוש'.

בני-אנוש התפתחו על פני הפלנטות ובהם התפתחו מבנים שונים של גוף-רגש.

כאשר הולדתי את כדור-ארץ בו הינכם חיים, נטעתי בו גם את בסיס 'גוף-הרגש' האלוהי. רק אחרי-כן יכולתי לברוא עליו את המין המיוחד במינו וקראתי לו 'אדם', על שם האדמה המיוחדת ביותר, כי בעלת גוף-רגש הינה.

לא מיד הגעתי לבריאת אדם, שיכולתי לכנותה כבריאה מוצלחת. כך ניסיתי לברוא שש פעמים אדם. בכל בריאה גדלה הצלחתי. כישלונן של בריאות האדם האחרונות היה בגלל שימוש לא נכון בגוף הרגש.

אז הגעתי לבריאה השביעית, זוהי לכם בריאתי. כלומר הינכם החיים, הינכם בריאתי השביעית ואני מרוצה!! כן מרוצה, למרות הקשיים שאתם חווים. זוהי בריאת-שמיטה. הנני בשביתת בריאת האדם. איני מחריב אותם יותר, אלא משפר את קיומם.

לסיכום: אתם בני-האדם תוצר מופלא בכדור-ארץ. מקורותיכם מבני-אלים ובני-אנוש, שהתערבבו אלה באלה. אתם מין מיוחד עם מבנה של גוף פיזי ומבנה של גוף רגש משוכללים. מקור נשמתכם בזן האנושות, אבל הינכם שבריריים מאוד, כי טרחתי במיוחד בבריאת האדם ולכן הינה חשובה ויקרה לי עד מאוד."

 שולה: "אני מבינה מכך, שהחוצנים שדומים לבני-אדם הינם אותם בני-אנוש שאתה מדבר עליהם. לא פעם שמעתי אותם אומרים לי, שאנו 'אחיהם הקטנים'. האם גם להם ישנה נשמה שמתגלגלת כמו שלנו?"

 יהוה: "אכן כן! הינכם אחיהם הקטנים של בני-האנוש. הם אנשים המגיעים אליכם מכוכבים אחרים ובאו לסייע לכם. הם עוזרים לכם בתקופת השינוי הגדולה, שעוברים כל אלה הנמצאים בהיכל הבריאה שלי וגם הם נמצאים בתקופה של שינוי כמוכם.

גם נשמתם מתגלגלת כשלכם. רוב הנשמות שהיום בגוף האדם, קודם היו אצל בני-אנוש אלו מפלנטות אחרות. מועצת הקרמות התירה לנשמות להיכנס לגוף האדם כחלק מן המשימות שהנשמות לקחו על עצמן ובכך גם הן עוזרות בשינוי שעובר האדם: בגופו הפיזי וגם במבנה נשמתו."

 שולה: "האם ישנם יצורים תבוניים שמקורם אינו כבני-אנוש? אינני מתכוונת לאלה שאנו מכנים 'חיות' והאם הם בעלי גוף-רגש כלשהו?"

 יהוה: "כן בודאי, חלקם של יצורים אלה נוצרו באחריותי, אך ישנם יצורים שהגיעו להיכל בריאתי ממקור של בוראים אחרים. לחלק מהברואים שאינם בני-אנוש, אך אני יצרתי אותם, יש מבנה כלשהו של גוף-רגש. לחלקם אין גוף-רגש בכלל. מבחינתכם הם כרובוטים בעלי D.N.A.

כל היצורים שהגיעו אלנו מבריאות אחרות, היו ללא כל גוף-רגש. את גוף-הרגש באו לרכוש או ללמוד ליצור אצלנו.

בעניני חיות: בכדור-ארץ שלכם, הכל בעל גוף-רגש. כך גם לחיות בכדורארץ יש גוף רגש גדול. אבל כשאומר אני הכל בעל גוף-רגש, מתכוון אני לכך! כי גם לצמחים אצלכם יש מבנה של רגש, לכל הטבע שסביבכם יש גוף-רגש ואפילו לאדמה שלכם יש גוף-רגש גדול ועצום. עלי לציין שרובכם אינם מודעים לכך והתוצאות מורגשות היטב. שימרו על עצמכם ועל כל היצירה הנהדרת הזאת, 'פלנטת-ארץ' וכל שעליה!

 

אוהבכם יהוה."

 

תוקשר ע"י שולה ישראלי

טלפון: 053-750693