הבהרות על האיום של 2012

 28.09.2002

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]
 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

פגישה אצל איתן בירושליים

הקליט והקליד: איתן דובר, ערך: אדריאן דביר 

השתתפו בין השאר: אדריאן, חגי, איתן, דוד

.בעקבות שיחה ערה של הנוכחים, עלה הצורך לענות אחת ולתמיד, על השאלה הבסיסית. מה סיבת נוכחותם של נציגי מועצת 54 הפלנטות כאן. להלן התיקשור שהועבר ע"י דובר המועצה באמצעות המתקשר חגי כץ .

הדובר: לכל הנוכחים שמי אלכס, אני הדובר של המועצה הזו שמאחורי. מאשר הבנו ברצונכם לקבל מידע מדעי אשר נוכחנו ברשותכם את מצב זה להעביר מידע זה אליהם והנכם
הגעתם לזמן אשר הנכם בשלים לשמוע מידע ואנרגיה זו מועברת ברגע זה לגוף זה.

הנוכחים אשר קיבלו את הרשות לשאול שאלות ולקבל תשובות מוזמנים ברגע זה בצורה מסודרת לשאול שאלות ולקבל תשובות, אנחנו כאן על מנת לעזור ולשרת אתכם.

נהנינו מאד מהשיחה ומרמת השיחה אשר הועברה פה, לכן ברצוננו להעביר מידע נוסף אשר ישמש אתכם בהרצאות ובמידע שתעבירו לאנשים אשר אמורים לקבל את המידע.

לכן אנו רוצים שתבינו שמידע זה שעובר כרגע הוא מידע נקי 
ומידע חשוב. כאשר מידע זה ישמש אתכם גם בעתיד הלא ברור גם לנו וגם לאלה שהם מעלינו. 

כוחות שונים מאיימים עלינו ועליכם, כמו כן שמתם לב בעבר הלא רחוק שלהם, ימים, חודשים, שנים שניסו להתנכל להם גורמים שונים. אנו כרגע בעיצומה של מלחמה כנגד כוחות אשר מתנגדים לפעילותנו כאן בכדור הארץ. כל אלה לא יפריעו לנו לעשות את משימתנו זאת כאן. הנכם ברוכים ומוזמנים להמשיך את משימתכם זו ככל שתירצו. כמו כן, אנו התחייבנו להעביר אליכם מסר קצר זה לגבי דברים אשר מתרחשים כאן בזמן הווה שלהם. כמו כן,
אנו יודעים שיש להם שאלות רבות בנושא מדעים, לכן אנו נוכל להעביר שאלות אלה דרך גוף זה בשפתו. כמו כן, מסר זה נימסר מגורמים השולטים במועצת 54 פלנטות ושולחיה.
להלן נוכל לענות להם על שאלות אשר תרצו לשאול מרגע זה, הרשות ניתנת לשני הנוכחים אשר קיבלו אישור לשאול שאלות אלו. תוכלו לשאול שאלות מעכשיו בבקשה.

אדריאן: האם אפשר לקבל הסבר על איומים טבעיים הקיימים או מה שהבנו על 2012 . האם אפשר לקבל הסבר יותר מדעי על האיום הזה, איומים טבעיים על כדור הארץ ?

הדובר: אני מקווה שידוע להם שמשימה זו שאתם התבקשתם לעשות, מלוות בכוחות שונים ומשונים. האנרגיה אשר ממלא אתכם ואת האפשרות שלנו להגיע אליהם היא אנרגיה גלויה. באנרגיה זו אפשר להשתמש למטרות טובות ולמטרות שונות, בפיהם רעות. אנרגיה זו מסוגלת לקדם, לרפא, לעזור, ואנרגיה זו מסוגלת להשמיד אתכם בצורה ברורה ללא כל ספיקות. עמידתנו על המשמר בכל רגע ורגע היא הוכחה לכך שאתם כרגע נוכחים כאן ברגע זה. אולם האיומים שאתם נחשפים אליהם הם קטנים ומגומדים לעומת האיומים הקיימים במציאות אשר אינה מורשית להגיע אליהם לידע. כמו כן, אבקש לחדד מעט את השאלה שנשאלה, על מנת שאוכל לענות בצורה יותר מפורטת. 


אדריאן: מה יקרה ב-2012 מבחינה קוסמית שישפיע על כדור הארץ ? 

הדובר: נכון, יודעים אתם שאתם נמצאים על גל אנרגיה שצובר וצובר כוח כמו כדור שלג. הכדור הזה הוא יצר הבורא, אשר התבקשתם לעבור מכשולים מסוימים על מנת להגיע למטרה מסוימת . אתם אמורים לגלגל את כדור השלג הזה ועוד רבים אחרים אשר אתם יוצרים יום יום על מנת להגיע למסה קריטית אשר תעלה את רמת תודעתם של יושבי כדור הארץ, על מנת שיוכלו לקבל אישור לסבב נוסף. כמו שאתם אני מקווה מבינים, ב-2012 נגמרו כל התחזיות. ב-2012 נגמרת תקופת הסליחות. ב-2012 דברים שאנחנו נשלחנו לכאן לתקן ולעזור להם להשלים את המשימות אשר לא השלמתם משך קיומכם על כדור הארץ, לא אתם ספציפית כמובן, אלא הכוה לבני האנוש. אתם ככל הידוע להם הנכם שליחים . הקשר שלהם בכדור זה הוא עזרה. כמו שאנחנו נמצאים כאן בממד 
מקביל אחר, למשימה בלבד ולא לתיקון. אתם שליחי הבורא.
אתם רוב הגלגולים שלהם לא התגלגלתם כאן על כדור הארץ, ולאחר שצברתם מספר ניסיונות רב וגדול, אתם התקבצתם כאן על מנת להשלים משימה זו, וכדי להרים את רמת תודעתם ורמת האנרגיה של תושבי כדור הארץ, על מנת שתוכלו לעבור לסבב נוסף שהוא מבחינתכם הגאולה, קץ כל הקצים. זהו זמן להתחלה וזהו זמן לסוף. 

האם ברור עד כאן או שצריך עוד הבהרות, בבקשה ?

דוד : מה הכוונה לגאולה, זה יום הדין ? זה לא ברור על מה מדובר פה ? 

הדובר: גאולה, זהו מושג אשר בפיהם נקרא במילים נפרדות, משיח, או יום הדין אשר לאחריו יבוא משיח. אבל מבחינתנו אמורה להתחיל כאן תקופה שבה צורת התקשורת, צורת הטכנולוגיה, צורת הריפוי וצורת דברים נוספים ישתנו כאן על כדור הארץ. כמו כן ההתפתחות שלהם תהיה מהירה ותביא אתכם ואת נשמתכם לעלות ברמה אשר תקל עליהם להיות את חיי היו ם יום, להאריך את חייכם, ליהנות מדברים אשר אתם נמצאים כאן בכדור הארץ. הכוונה היא לעלות ברמת תדר שתדר זה יספק להם את האינפורמציה הזו שאני מעביר להם כרגע, ויכולתכם לתפוס את מירב האנרגיה אשר מועברת באינפורמציה מילולית זו . אני מקווה שאתם מבינים שאינפורמציה מילולית זו מכילה מידע אשר מועבר בכל רגע ורגע באנרגיה אשר אנו מוציאים מגוף זה ודרך גופים נוספים,
חוצניים בשפתכם, על מנת להעביר ידע נוסף אשר תוכלו להוציא אותו בכל זמן וזמן כאשר תזדקקו להוציא אותו. לא תמיד תוכלו להוציא ידע זה במודע. 

האם עד כאן ברור, או צריך עוד ברורים ?

אדריאן: מהו אסון הטבע שיתרחש או הקרינה מן החלל ?
פה הסברתם מבחינת התפתחות כדור הארץ. מה אופי הנזק הטבעי שעלול להתרחש ב-2012 ?

הדובר : ביקום קיימים גלי אנרגיה סולארית אשר מועברת בצורה אליפטית בין יקומים. אנרגיה זו מושתת על איזון כוכבי הלכת.
רמת האנרגיה אשר נמצאת בכל פלנטה ופלנטה גורמת לאנרגיה הזו לגדול או לקטון. אנרגיה זו אמורה לווסת את רמת התודעה ביקום. בשעה שאנרגיה תודעתית, הכוונה התפתחותית של פלנטה מסוימת ניתקע ולא מתקדם וחוזר אחורה, אמורה להשמיד אותו בצורה טבעית על מנת לפתח פלנטות נוספות וציוויליזציות נוספות. האנרגיה והתודעה כמו שאתם אני מקווה מבינים, מאוזנת. יש יכולות מסוימות של היקום אשר מסוגלות במצב של חוסר איזון תודעתי וחוסר פתרון של בעיות רבות אשר קיימות כאן על הכדור הזה, בסופו של דבר לא להצליח. יכול מאד להיות מצב שבעוד מספר שנים, אין זה חייב להיות השנה 2012 או יותר, יהיה מפץ נוסף. מפץ זה אמור לווסת בפעם הנוספת את היקום ולווסת כוכבי לכת נוספים. כמו כן, האינטרס של הצוותים שעובדים אתכם היא לקדם את רמת התודעה הארצית ולא לאפשר לאותו גל אנרגיה אליפטית לעבור בתוך כדור הארץ אלא, מעליו או מתחתיו. כמו שאנו רואים אותו כרגע, דמיינו לעצמכם קו עגול שנימתח בצורה חדה אליפטית מסתובבת
סביב השמש בצורה מעגלית ועליות וירידות קטנות על מנת לווסת את הגלים הסולאריים אשר נשלחים מעת לעת מפלנטה לפלנטה על מנת ליצור איזון ביקום זה אשר אנו מתקיימים בו.

אפשר להמשיך.

אדריאן : האם הנזק בכדור הארץ יפגע גם בהם ?

הדובר : זוהי שאלה טובה. האנרגיות של אותו גל אליפטי, נכנה אותו QX, QX1 ליתר דיוק, הם לא צפויות ברמה מדויקת אך נוכל לקבל תחזיות מדעיות על מועד הגעתו, על מנת להשמיד כדור זה. אנו נפנה את כל הצוותים הרפואיים ושליחיהם, הכוונה היא להם בני האדם, ומשפחותיכם וקרוביכם היעילים לנו, בתוך רכב חלל אשר יעביר אתכם לכוכב לכת אשר אנו מכינים מראש או לכוכב לכת אשר נוכל להעביר אתכם בהתאם לתנאים הסולאריים שישררו באזור באותה עת.

כמו כן, תחשבו לעצמכם שאנו כל דקה ודקה מנצלים למידע ולמחקר ללא התחשבות, ללא הגבלים בתקציב, על מנת לחקור תופעות אלו, כדי שלא נפספס גלים אלו ואחרים.

כמו כן, אנו נעזרים גם בישויות אור אשר מכוונות אותנו בתור מדריכים גלויים על מנת להגיע לתובנות רוחניות כאלו ואחרות, כדי שנוכל לקדם את האינטרס הכללי של היקום.


אל פחד בבקשה. הנכם מוגנים בכל מקום. בזמן של סכנה ממשית לחייכם ישברו כל הכלים המוסכמים אתכם כיום.
הנכם יודעים אותם. אנו באנו לכאן להסביר ולהבהיר להם ושלא ישארו בפיכם יותר מדי ספיקות לגבי המצב הנוכחי אשר אתם נמצאים בו.

אפשר להמשיך.

אדריאן: מה המחזוריות של QX1 , כל כמה זמן, האם זה מחזורי ?

הדובר : המחזוריות כמו ההופעה (תופעה) איננה מדויקת. אנו יכולים לאמוד מחזוריות כזו כ- 13 מיליארד שנה. יכול להיות שחישוב הזמנים אשר אנחנו מבצעים כאן איננו מדויק. אך כשמדובר במספרים כאלו, אין זה חשוב כרגע. אנו לא מצפים מכם לבצע חישובים כאלו כאין הם יכולים להיות מדויקים. מה שאנחנו רוצים להעביר להם בשנית, המשיכו בחייכם הרגילים, בצעו את משימותיכם כיאות ואנו נעבוד יחדיו על מנת לקדם את האינטרס הכללי. 

אפשר לשאול עוד שאלה אחת בבקשה.

דוד: מדובר פה על מחזוריות של האנרגיה. האם מניסיון העבר לא ניתן בעצם לקחת את אותו גל אנרגיה ו"לתעל" אותו לדברים אחרים, האם נעשה ניסיון, האם חושבים לעשות דבר כזה ? להסיט אותו בצורה חיובית לדבר אחר ? או שאין מה לעשות הוא חייב לעבור ?

הדובר : זהו גל שאין משמעותו חיובית או שלילית. משמעות הגל הזה היא לווסת את רמת האנרגיה והרמה הכללית ביקום. האנרגיות של גל זה סוחף, הן כאלו שאין כל ספק אנרגיה או אפשרות בצורה כלשהי להטות או להתערב ברצונו. אנו סבורים, כמו שאתם מבינים אנו איננו מבינים את הכל על אותו גל. אף אנו סבורים לאחר מחקרים וידע שקיבלנו, שמדובר בעצם בישות גדולה וענקית שתלויה בגורמים רבי כוח, בפיהם הבורא הראשוני, וכן הלאה. כוח זה איננו ביכולת שלהם לתפוס אותו כמקור אנרגיה, אין אפשרות ליעל ( זאת אי הבנה בעקבות המילה "לתעל" ) אותו, הוא יעיל, יעיל כזה עובדה.

האם עד כאן מובן או צריך פרשנויות לגבי שאלה זו ?

אדריאן : כלומר זה לא גל אנרגיה, זהו יצור בעצם ?

הדובר : נכון. אנו מבקשים לסיים תיקשור זה. אנו מודים להם על ההקשבה ותשומת הלב. תודה רבה לכולכם.