Tel: (972-3) 9649440
Mob: (972-52)2654138
Fax: (972-3) 9505256

English Hebrew Romania Russia Dutch Portuguese Polish
Nedstat Basic - Free web site statistics
 

התקני ריגול מעומק החלל 

מאת: אדריאן ואפי דביר, דיאנה מן

מטופל ותיק שהינו גם בעל יכולות תקשור מסוימות הגיע יום אחד עם תלונה של התקפת עייפות בלתי מוסברת. בדיקות רפואיות קונבנציונאליות לא הראו שום סימנים לשפעת או מחלה זיהומית אחרת. המצב הלך והחמיר והבחור התחיל להרגיש תשישות מוגזמת. לאחר יום עבודה משרדית רגילה הרגיש כאילו חזר ממרתון או עבודת פרך. 
החוצנים התחילו לבדוק אותו וגם הם לא מצאו סיבה רפואית. בנקודה זו התחלתי לחשוד שמדובר אולי בטפיל מממד אחר התחלתי לבצע סריקה בממדים אחרים. מעל הראש התחיל להיווצר אזור עמום אבל לא הצלחתי לפקס יותר מזה. הייתה לי הרגשה שיש שם משהו שקשור למצבו אבל לא הצלחתי להבין מה זה. 
ביקשתי עזרה מקולגה. כאמור כל הילר מתקשר יש לו גישה לממדים אחרים. מה שאחד לא מצלח לראות יכול אחר ואכן הוא קלט מיד בבירור צורה של מכשיר דמוי עכביש מעל הראש עם ארבעה רגליים ארוכות היורדות לאורך כל הגוף. במקומות של איברים חשובים נראו כמו ברקים קטנים או חוטים המחברים בין הרגליים לרקמות. מלבד התיאור המדויק וציון העובדה שמדובר במכשיר לא הצלחנו לקבל מידע נוסף. כנראה שהמכשיר היה חדש גם עבור החוצנים ונדרש מהם זמן לזהות וללמוד מה תפקידו וכיצד להוריד אותו. 
למחרת שוחחתי עם דיאנה בטלפון ושאלתי אותה על המקרה. כנראה שהחוצנים סיימו את שיעורי הבית שכן היא פתחה בהרצאה מפורטת. ביקשתי שתעצור כדי שאגש להקליד את הדברים תוך כדי שהיא מתקשרת את המידע המגיע מצוות החוצנים.
דיאנה: זה מכשיר לאיסוף מידע. ניתן לדמות אותו לוויני ריגול. כמות עצומה של מתקנים כאלו נשלחו בעבר הרחוק לחלל. כל מתקן כזה נודד במרחבים עד שניתקל באובייקט מתאים. המתקן מתביית על אדם או ישות עם רטט מסוים בדרך כלל רטט של אור. המתקן משתמש באנרגיה של אור בתור דלק. אם המתקן מרגיש שהאדם מנסה להשתחרר הוא מחזק את האחיזה. 
בועז פנה לצוותים עם הנחיות כיצד לאתר ולהוציא מתקנים אלו


יש חולים הסובלים מחולשה נוראית ולפעמים מגיעים למצב דמוי סרטן הדם. רק שאין להם את הסימפטומים באופן פיזי אבל ההתנהגות של הגוף והתגובות של האדם מעידים שסובל ממחלה כרונית והרפואה קונבנציונאלית לא מסוגלת בשלב זה להגיע לאבחנה מדויקת. במקרים רבים המטופל נחשב לחולה מתחזה או שהוא מקבל תרופות לא מתאימות.
כרגע הם מוסרים הנחיות איך לטפל ואיך לאבחן מטופלים עם מכשיר אחד או לפעמים שלושה מכשירי ריגול על הגוף ואיך להוציא את המתקנים מגוף המטופל.

המטפלים מתבקשים לבדוק כל מטופל שמגיע עם תלונות על וחולשות ובעיות זיכרון והממצאים הרפואיים אינם מעידים על המצב חולי.

החוצנים סברו בתחילה שמתקני הריגול נמצאים רק במרחבים עמוקים יותר ומציאת מתקן ריגול כאן הינה תופעה נדירה. התברר עכשיו שמתקני ריגול קיימים גם במרחבים רדודים יותר. המצב יותר חמור ממה שחשבו.
כאשר יש חשד למתקן כזה. יש לקרוא לעזרת חוצנים וישויות על מנת שיסירו את המתקנים מהגופים. המתקנים קרובים מאוד למימד של הגוף הפיזי והם גורמים לשיבושים במערכות נשימה והפריה בייחוד של האישה. יש מכשירים דומים שמתכווננים לאזור של בלוטת התריס שהם מכשירים חדישים יותר והם יותר זעירים יש התראה מטעם ה 54 לתת לחוצנים ולישויות לעשות את הבדיקות הראשוניות בלי התערבות פעילה מטעם המטפל.

השם הרשמי הוא n-1h15115h

זה שם הקוד של המכשיר בשפה של החוצנים בקוד זה מוצפנות גם הנחיות לטיפול במכשיר.

אלו המעורבים בתחום של המיסטיקה מהצד הפעיל או הסביל פגיעים יותר. המכשירים מתבייתים עליהן יותר.

בתאריך  26/5/2004 ביקשתי מאפי בני לתקשר מידע נוסף בנושא התקני ריגול.

אדריאן: האם יש להם מידע נוסך על התקני ריגול שמתלבשים על בני אדם ?

אפי: מקרים שהחוצנים נתקלו בהם ?

אדריאן: כן

אפי: הם נתקלו בהרבה מקרים.

אדריאן: החוצנים יכולים לתת לנו סיכום ?

אפי: קשה להם לתת סיכום. החוצנים יתארו מקרים מייצגים. למשל התקן שנמצא אצלך בבית לפני זמן לא רב. המתקן ניראה בצורת של כמעט חצי כדור בגודל כאבטיח. המתקן היה צמוד לקיר באזור של אחד מפחי הזבל של החוצנים. למתקן יש בועת הסוואה ההופך אותו לבלתי ניראה למרות שהוא קיים במרחב הפיזי של החוצנים.  לאחר גילוי המתקן אתרו את המעבדה בה יוצר. שם הכוכב  חסוי כרגע. בעקבות הגילוי הרסו את המעבדה.

מתקן זה "הושתל" על מנת לגלות להשיג אינפורמציה על המתרחש בבית מבחינת המשפחה, על אופי החיים בבית, אופי הפעולות בבית.  וגם על הצוות של החוצנים והישויות. רצו לקבל מידע על האנשים.

המכשיר מקליט קול וידאו וגלים למיניהם. בשני מימדים. זהו מתקן יחסית  פרימיטיבי המסתמך על טכנולוגיות קיימות. בעקבות המידע שהתקבל מהמכשיר סניף של המתנגדים גילה מידע שימושי על אחד מאנשי צוות החוצנים שהיה רגיש ונוח להשפעה שלהם. המתנגדים הצליחו לעשות לו שטיפת מוח ושכנעו אותו לעבור לצד שלהם והסתבר ששכנעו אותו להיות סוכן כפול.  "השכנוע" היה באמצעים לא קונבנציונאליים ולאחר שנתפס הוא היה מבולבל לגמרי ולא הבין מה קורה איתו.

אדריאן: האם החוצנים יכולים לתת דוגמא למתקן ריגול המתלבש על יצורים ?

אפי: כן. החוצנים נתקלו בהתקן בגודל של כפתור בקוטר 8 ס"מ. תפקיד שלו לקלוט ולשדר לשולחיו שמחזיקים מין שלט או מתקן שמפעיל מרחוק , לקלוט כל מה שמתרחש ליצור :  ראיה - הכפתור רואה מה שהאדם רואה ויש לו גם מצלמה משלו. הכפתור יכול לשמוע מה שהיצור שומע וגם ישירות. הכפתור מתחבר למוח ויכול להעביר כל מיני פקודות סמויות. אבל לא עד כדי הפעלה פיזית חזקה של הגוף. רק פעולות חלשות. במקרים קיצוניים הכפתור יכול לגרום להזזת יד.  אבל פעולה כזאת דורשת הרבה אנרגיה ועלולה לגרום נזק למתקן. הכפתור יכול לגרום למחשבות ותחושות מזויפות.  הכפתור קולט גם גלי שידור  ויש מקרים שקלט גם טלפתיה. הוא משדר קרניים מזיקות שעלולות לגרום לא רק ליצור עצמו תחושה והשפעות מזיקות אלא גם לשדר לגורם שלישי את ההקרנה המזיקה.

אפשר לפגוש איש ברחוב עם מתקן כזה שישדר תחושת כעס. ואז תרגיש שהאיש כועס.

לכפתור אין הסוואה. הוא מיוצר עבור מימד כלשהו. אם סמים אותו על בן אדם במימד אחר הכפתור בלתי ניראה. אבל אז השפעתו חלשה יחסית. המתקן מיועד בעיקר להתקיים על המימד הראשי. יש מתקנים אחרים שאמורים לעבוד ממימד אחר.

הכפתור קולט גם ריח. כל המידע שהמכשיר קולט משודר בסוג של תדר מוסווה. החוצנים לא הצליחו עדיין לגלות איזה תדר. המידע מגיע לשלט התואם לו הנמצא אצל המפעילים (המתנגדים) וכך יכולים לשלוט בחלק קטן מהיצור ולגרום דברים ולדעת דברים.

אדריאן: האם יכולים לתת איזשהו רמז לטכנולוגיה בה מיוצר המכשיר בהשוואה למשל לטכנולוגיית יצור שבבי מחשב שאנו מכירים היום?

אפי: קשה לפרט אבל אפשר לומר בהכללה שזה כמו מתקנים שלכם אבל כמה אלפי שנה קדימה. המכשירים מורכבים ומסובכים אבל יחד עם זה ממוזערים מאוד. רובם משתמשים בטכנולוגיה המבוססת על התקני מיתוג בגודל מולקולה. בהשוואה לשבבי המחשב העשויים בעיקר מסיליקון החוצנים משתמשים בהרבה מאוד יסודות. כמו כן כ 60% מהמכשיר מבוסס על טכנולוגיה ביולוגית.

אדריאן: איך בונים את המכשירים ?

אפי: מיצרים אבני בניין כמו לבנים ומחברים יחד. כל לבנה והתפקיד שלה. כל לבנה מיוצרת כמעט מולקולה אחרי מולקולה באמצעים אוטומטיים כמובן. המבנה ברמה המיקרוסקופי מורכב מאוד.

אדריאן: מה מקור האנרגיה של מתקנים אלו ?

חוצנים: יש הרבה מקורות אנרגיה, פנימיים וחיצוניים. המתקן משתמש במה שאפשר. כשלא פעיל הוא צריך מעט מאוד אנרגיה הנקלטת מקרינות שונות בסביבה. כאשר המכשיר ניכנס לפעולה על יצור חי הוא מנצל את האנרגיה של היצור. זו הסיבה לתחושות עייפות ואי נוחות. מכשירי ריגול בדרך כלל לא כוללים מקור אנרגיה עצמי רציני, למרות שטכנולוגיה כזאת קיימת, כי מקור אנרגיה כזה קל יותר לגילוי. מכשירי ריגול נחשבים לפרזיטיים מבחינת מקורות אנרגיה.

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]
 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos