חברים ממאדים
ספט' 2003

ערך: איתן דובר


אמצע הלילה. אני מתעורר. משהו מתרחש מולי. מנסה לפקוח עיניים פיזיות, אך ממילא גלים מעודנים וסגלגלים של התקשרות, יוצאים לי מאזור המצח והם עוטפים ומחברים אותי למתרחש. 

אני מזכיר לעצמי שאין מקום לבהלה, ושבעצם זה רק במרחב המקביל שסובב אותי. מכל מקום, לפחות התחושה הכללית היא נעימה ומלטפת. במעומעם אני נזכר בפגישה אצל חגי. תקשור שהוא ארגן רק אמש. 

כעת, אני מנסה להתעלם מן המידע ולתת עצמי להמשיך ולקבל את ההתרחשויות. דבר אחד ברור לי. מישהו מנסה לסמן שהוא רוצה לפטפט איתי. זה אחד מאותם החוצנים ממאדים שחנכו אותנו בפגישה רק אמש. הדריכו אותנו בתהליך של התמרה. הדגימו כיצד ניתן להכיל בתוככי גופי העל שלנו, גוונים חדשים של אנרגיות קיום. כיצד ניתן להתחיל ולהפעיל את החושים שבגופים הללו, כדי להתוודע אל מרחבים נוספים סביבנו. הנה כעת מתרחש מולי מחזה מרטיט : 

דמות שמזכירה מעין דרקון סיני פרוסה כנגדי כאשר היא מסולסלת להפליא לצורת עיגול. אני מנסה להישיר מבט אל החוצן. פיו גדול עם מיני איברים סביבו, שנראים כמו אביזרים מתוחכמים. שתי העיניים יחסית קטנות. גופו ארוך ומפוטל, בגוונים של חום אפרפר. יש עליו מיני כנפונים, משני צדי הראש. גופו כמו מלופף בשכבות שכבות של עור. מתוכם מבצבצות ידיים מוקטנות. 

הוא מקרב את ראשו אל מצחי, מלחכך אותי בהילה שפורצת מפיו. הוא מפעיל אצלי את החושים הנוספים שיש לי שם. אני מרגיש כיצד הוא עוטף אותי בהילה שלו, ומפעיל אצלי את החושים הנוספים שיש לי שם. הוא מנסה לעזור לי להתחבר אליו, לרטטים הגבוהים שלו. והנה זה כבר פועל. אני מתחיל לקבל ממנו תמונות מן הבית. הרבדים השונים של מאדים. 

בא לי לשאול בעצם מה קורה, אבל אני כבר נעטף במציאות אחרת מדהימה: 

מעין היכלים שבצורתם ובגוונים של הקירות, הם מזכירים מיני שבלולים וצדפים מוגדלים באלפי מונים. על הקירות מרצדים צבעים בגוונים מדהימים של סגול וורדרד. גלים של רטט נעים אופף את כל המחזה. 

בא לי לעשות סיבוב קטן להכרת הסביבה. אבל עוצמת האנרגיה ממש מקשים עלי. אני כמעט שכבר מאבד את רצף ההתחברות. אבל הנה, התמונה כבר מתחלפת : 

בניינים שמזכירים גורדי שחקים שלנו, אך בתוספת אחת קטנה ומוזרה. למעלה הן מעוקמות כלפי הצדדים. כל המחזה אפוף בגוונים של שחור אפרפר. לא רואים חלונות של ממש. 

זה נראה כמו רובד קיום נוסף משלהם. אני מנסה לשאול כיצד אפשר לגור במבנים כאלו ? אבל הנה שוב בהבזק אחד, התמונה כבר מתחלפת לה : 

ואני ממש מוצף במיני מבנים שאין להן מתאר דמוי פיזי, של קווי חומר ברורים. קשתות על גבי קשתות של צורות חצי שקופות, במבחר איסופי של צבעים, יוצרים את האדריכלות של הסביבה. עוצמת הרטטים כאן ממש חונקת. אין מה לעשות, איני יכול כאן אפילו לנסות ולהכיל את האווירה של השכונה. החוצן חש במצוקתי. הוא שוב מקרב את פיו ומלחכך את מצחי. עוטף אותי בהילה עוצמתית יותר כדי שאוכל להמשיך ולחוות את הסביבה. 

כעת אני כבר מרגיש כמו חניך בקורס צלילה כשהמדריך מצמיד אליו את מסכת החמצן שלו. בשלב הזה, ממילא איני יכול כבר להכיל את כל המתרחש, על כן אני קופץ על ההזדמנות. לשאול לגבי מה שקרה סביבנו אמש אצל חגי ?

לפתע, ישות אדירה שלא ממש הצלחתי לתפוס את גבולותיה, מופיעה אל מולי בתמונה. למזלי דמותו של חגי שלנו ניבטת פתאום, ומחייכת מתוכה:

זה אני חגי, איתן על תיבהל, אז מה שלומך ? 

אני מצדי מתחיל כבר להבין. זאת הישות של חגי. כעת נכנסת אל מולי תמונה של יצור חוצני כזה מורכב ומסובך. ממש קשה להבחין מי נגד מי. היכן הראש, הגוף, הידיים והרגליים. והנה, גם ממנה ניבטת אלי תמונת ההפתעה. דמות מחייכת ומהפנטת של מישהי נאה, שהשתתפה אמש בפגישה. 

איני מספיק לעקל את מה שקורה, וכבר התהליך הזה חוזר על עצמו. גוף חוצני נוסף מדבר איתי ומתוכה שוב פורצת תמונת ההפתעה. עוד מישהי כזו מיוחדת שהכרתי אמש בפגישה. היא מחייכת אלי ומסבירה לי משהו לא מובן על עצמה. 

וכך חולפות מולי בשרשרת דמויות חוצניות במגוון שלא נתפס. עוד ועוד תמונות קופצות של החבריה המיוחדים מן הפגישה. 

שוב אני שואל את חגי מה בעצם קורה כאן אתי ? חגי מצדו מחזיר לי בשאלה: 

מה אינך מבין ? בזמן המדיטציה שעשיתי לכם אמש, אחד מן הגופים שלך העליונים, קם ממקומו ועבר בין האנשים. דיבר אתם אבל הפעם עם מי שהם באמת. כל זה התרחש מבלי שבכלל היית מודע. 

בשלב הזה חשתי הצפת יתר של מידע. אמרתי שלום לחגי. התנתקתי לאט לאט. ניסיתי לסכם, לעקל ולו רק מעט מכל מה שהתרחש סביבי הלילה. 

משום מה, בשלב הזה דמותו של חברנו מן המאדים נראיתה לי כבר די סימפאטית לעומת דמותם החוצנית של החברה מן הפגישה. ובכלל התחלתי לקלוט שלא רחוק היום שבו הם כבר יצטרכו לפגוש את פיצול נשמתם החוצנית. זה שבא לעזור לפיצולו האנושי, להתעורר ולעבור בשלום את השנוי שהולך כאן להתרגש. 

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]

 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

 

ערב התקשור אצל חגי

כבר בוקר. עולה בי חוויית אמצע הלילה. אני מתיישב לשמוע את ההקלטה של התקשור מאמש. אולי אצליח להבין יותר בקלות את ההתרחשויות מן הלילה. הנה מתחילה ההקלטה : 

חגי מדבר : הכל התחיל ממסר שחני קבלה ( אישה מיוחדת עם עיניים מהפנטות שהשתתפה בפגישה ). היא זו שבקשה לקיים את הערב, לאור ההתקרבות הנדירה של הכדור שלנו אל האחות מאדים. מטרת הפגישה לשפר אצלנו את התקשורת. 

חני ( מרצינה, מנסה להעמיד דברים על דיוקם ) : רק שתדעו, זה לא ממני. זה הם שביקשו את זה. האמת שכל העולם היה סביבי כשזה קרה. 

דיאנה ( פותחת בקולה השקט והמרטיט ) : הערב נתחבר לפוטנציאל האנרגטי של פלנטת מאדים. נשתחרר מן הפרשנויות הנושנות על זה שהיא מקרינה עלינו בעיקר אנרגיות של הקצנה ומלחמה. אנחנו שיושבים כאן, אנשי כדור הארץ שעלינו כבר מספר דרגות של התמרה, נוכל להכיל בתוכנו את האנרגיות הגבוהות של כוכב המאדים. 

חגי ממשיך ומתאר : זה לא רק שהכוכב עצמו חולף קרוב מאד אלינו, אירוע שקורה רק פעם ב 60 אלף שנה. אלא, שחמשת ההילות הנוספות סביבו, שמהווים את המרחבים המקבילים אצלו, משתלבים במרחבים המקבילים של הכדור שלנו. 

החוצנים רואים בזאת הזדמנות נדירה לאחד כוחות עם אנשי כדור הארץ. לפחות עם אלו שיכולים לחוש את הממדים הנוספים ולהכיל בתוכם את ההתמרה כתוצאה מהשפעת ההילות של מאדים. הם רואים בזאת כהזדמנות להעלות את התרומה שלהם לשנוי הרטטים אצלנו.

בשלב הזה חגי מסביר : אני הולך לתת את רשות הדבור לנציגים ממאדים. 

כעת הוא מכניס לתוכו מספר נשימות עמוקות, מנסה להתעלם ולו רק לרגע מן הסביבה. ורק צרצר אחד קטן בחוץ, מתעקש לחתוך את הדממה ולהפריע לו. כולנו משתתקים, ומביטים אליו בציפיה. 

ישות נמוכה יחסית, די אנושית מבחינתנו עם מיני מכשירים על ראשו, נעמד כרגע מול חגי. מתחיל לעטוף אותו בהילה שלו. מנגד מאחוריו, מישהו מציב איזה מכשיר מאורך. נראה שזה קשור לתרגום הדברים שהולכים כאן להעביר. לא עוברת דקה, והנה חגי כבר מתחיל לדבר במבטא מוזר משהו : 

שלום. אנו ישויות המאדים. הגענו לכדור הארץ על מנת להעביר לכם את המסר המובהק של חבור בין הממדים השונים ואיחודם לממד אחד שלם. 

הגענו לכאן על מנת להסביר ולהראות לכם את אותם הדברים שרציתם לדעת במשך כל ימי חייכם. אנחנו כאן על מנת לתעל את רמות האנרגיה שנמצאות בחדר הזה ולהחדיר אותם לתוך הגופים והנשמה שלכם כמו שביקשנו לעשות זאת מבעוד מועד. 

כדור הארץ עובר התמרה גבוהה ביותר. ואנו ישויות המאדים הגענו לכאן, גם בגופנו הפיזי אשר נמצא סביבכם ביקום מקביל. אנו מאחדים את הכוחות שלנו ונכנסים לתוך ההילות שלכם. אתם בני אנוש אשר מתקיימים ביקומים מקבילים, ואשר עוסקים במשימות רפוי והעברת התקשורת שלכם מכוכבים אחרים. אתם הגעתם לשלב שבו אתם יכולים לקבל התמרה בין אישית ובין כוכבית. אנחנו כאן כדי להסביר לכם את אשר עליכם לדעת : 

שמונת יסודות ( תחומי הרטטים ) של מאדים, מסתנכרנים בשניות אלו ממש עם כדור הארץ. זהו מצב ייחודי ונדיר מאד שיכל לקרות מזה עשרות אלפי שנים. הכנת המצב הזה נעשתה על ידי ישויות אור גבוהות כמו ישותו של קריון וישויות העל השונות. מועצת התשעה ומועצת העל אשר הגיעו לכאן עשרות אלפי שנים לפני כן כדי להכין אתכם למצב הזה. 

המצב הזה הולך לעזור לכם מאד מבחינת יכולתכם הפיזית לקבלת תקשור ברמה גבוהה ביותר עם ישויות האור ובני האור אשר נמצאים כאן אתכם ועוזרים לכם באהבה, לבצע את המשימות שלכם.

אנו מסנכרנים ברגע זה את שמונת יסודות האנרגיה מן הכוכב שלנו על חמשת ממדי הקיום שלנו, לתוך חמשת ממדי הקיום של כדור הארץ. אתם כבני האור נמצאים כרגע ברמת אנרגיה גבוה ביותר. מעכשיו תוכלו לקבל ולהסתנכרן יחד עם האנרגיות הללו. 

כל אחד ואחד מכם הגיע ממקור אור ראשון ועל כן הנכם זכאים לקבל אנרגיה זו. אנרגיה שתעזור לכם :

ברמת התקשורת הבסיסית ביותר הבין אישית. פתיחת העין השלישית לרמות גבוהות ביותר שלא הכרתם עד היום. ברמת התקשור הבין אישית, ברמת התקשור הבין כוכבית, וכן, ברמת ההתמרה בין ישויות האור. ולבסוף היא גם תחבר בין יסודות הטבע לבין יסודות הגוף שלכם אשר דומות בהרכבן. 

גופכם הפיזי מסתנכרן זה עתה, עם שמונת ממדי האיכות שלנו. ברגע זה, גופכם מקבל את הרטטים הנכונים כדי להביא אתכם לתובנת העל שלכם. מן השלב הזה לא תוחזרו יותר לשלב הנמוך. אתם קופצים בממד, ברמת ההבנה, התפיסה ורמת התקשורת בין עצמכם, כלפי הישויות, כלפי בני אור אחרים וכלפי היסודות שטמונים בכם ובכדור הארץ. 

גם כדור הארץ בעצמו מקבל את רמת התקשורת שרצויה לו. האדמה ביחד עם הישות גאיה, יוצרת כרגע ספירלות שמקיפות ותוחמות את כל הכוכבים יחדיו בכל הממדים. המצב הזה שרוי כרגע בהשהיה מתמדת, וימשך כחמש שנים מרגע זה ואילך. 

זה לא שבתוך שניות יתרחשו דברים קיצוניים בחייכם. השנויים יבואו בהדרגה אל כל אחד ואחד לפי רמתו וצורת התפתחותו. אינכם צריכים לדאוג לשום דבר. 

אנחנו כאן כדי לעזור ולפתח אתכם. אתם בני האור היו ברוכים. נתראה בשלב מאוחר יותר של הערב הזה. תוכלו להמשיך ולקבל את רמת ההתמרה ביניהם. בשלב זה תודה ולהתראות. 

חגי מתנשף בעדינות, מתחיל לצאת מן הבועה שבה היה שרוי לצורך התקשור. כעת הוא מרים את ראשו, מביט סביבו כדי לקלוט היכן הוא בעצם נמצא. מחייך, מביט אל דיאנה, מבקש ממנה קצת סיוע עד שהוא יצליח להתאושש. להוסיף ולהסביר את המידע שהיא עצמה קבלה תוך כדי תקשור. 

דיאנה פותחת בקולה העדין והמרטיט, ומסבירה בשמם את משמעות ההתמרה כפי שהם רואים את זאת: 

סביבנו מתקיים שדה אנרגטי. הערב כאן הם נתנו לנו דחיפה כדי לשנות את ההרכב של השדה הזה. בזה הם רוצים לחזק את היכולות שלנו להשפיע דרך הרצונות והצרכים הטהורים שלנו, על סביבת הקיום כאן. להביא תועלת דרך השנוי הזה במודעות שלנו. 

מה שאנחנו קבלנו כאן זה בעצם רק דחיפות ולא מוצר מוגמר. עדיין לפנינו עבודה רבה. אבל הפעם היא תהיה הרבה יותר נעימה וקלה כי העין השלישית של כל אחד מאתנו תפתח לאט ובקצב האישי שלו. לא יהיו הבזקים חזקים מדי. תתקבלנה תובנות והבנות. וזה מה שאנחנו צריכים כדי לתעל את האנרגיה החדשה בחיים הללו כאן על כדור הארץ. 

חגי מחייך ושואל : האם מישהו הצליח לזהות את מבטא המוזר שיצא לי מן הפה ? זו היא הפעם הראשונה שאני מתקשר אותם. הוא מתאר : הישות שדברה דרכי נראית יחסית נמוכה. יש עליה גוונים של אדום. תוך כדי התקשור הם עברו בינינו והתחילו להפעיל אותנו. כל אחד בהתאם לרמה האנרגטית שבו הוא שרוי כרגע. 

דיאנה מוסיפה ומתארת : הם נראו נמוכים יחסית. אחד נראה בגוונים של אדום והשני בגוונים של ירוק. האדום לבש על ראשו מכשיר תקשורת. מה שהבנתי זה שהם כוונו את הדמויות שלהם כך שיתאימו יותר לתפיסת הצורות האנושית שלי. כלומר, שאינני בטוחה לגמרי שכך הם נראים במציאות שלהם. 
מסר מהיו"ר

בשלב הזה, כולנו מביטים האחד אל השני, נרגשים מן התקשור החד והברור. אין כאן יותר מדי פילסופים. כנראה שהחברה האלה מכירים את דרך החשיבה האנושית יותר מן החוצנים הרחוקים. כעת חגי שוב נכנס למצב של תקשור. הוא מתנשם בעדינות והנה שוב זה כבר מתחיל : 

שלום לכם. אנו ישויות המאדים. שוב הגענו דרך גוף זה על מנת להעניק לכם ידע שברצונכם לדעת. בשלב זה נמסור לכם מסר חשוב ביותר מפי היו"ר שלנו לגבי מה שהתבצע עד עכשיו בערב הזה : 

בכל שלב ושלב שעברתם כאן הערב, דילגתם בין שמונת הרבדים וחמשת הממדים של כוכב הלכת מאדים. החבור הזה עם כדור הארץ ישמש כגשר לאיכות החיים שלכם ושל כל תושבי כדור הארץ. אנשים רבים שימצאו בקרבתכם יקבלו את ידע זה באופן אוטומטי, כתוצאה מהפצת גרעיני הידע והמידע שצורתם כרסיסי אור סביב להילתכם. 

אתם כבני האור, נמצאים בתדרי אנרגיה שמשתווים לישויות המאדים. ניחנתם בתכונות והרשאות מתאימות כדי להעביר מידע זה בצורה נקיה. 

שימו לב, ידע זה, איכות זו לא ניתנת להעברה והדרכה מכל אדם ואדם. אלא מאת הנבחרים שבנבחרים שביניכם. נבחרם על ידנו לאחר מיונים ובירורים ארוכים ורבים. אתם כבני אנוש, ניחנתם בכישורים מיוחדים כדי לקבל ידע זה. כדי שתעברו את ההתמרה הזו, יחד עם עוד קבוצות דומות בכדור הארץ, כך שנוכל לשקם אותו ולהחזיר אותו לממדיו הרצויים. משימה זו נתבקשה על ידי הבורא הראשוני בכבודו ובעצמו. הוא זה שנתן לנו את האפשרות ליצירת קשר ישיר, ברור ומודע אתכם. 

בשלב הראשון חברנו אתכם לכל הרבדים הארציים שלכם. זהו שלב ראשון מתוך שלושה שעליכם לעבור במפגשים הבאים. אנחנו זקוקים לעוד מפגשים של העברת רטטים ולשנוי ממדים שונים ומשונים בכם, כדי שתוכלו לטפס יותר גבוהה. 

שימו לב, אתם בשלבים אלו עוברים התמרה חשובה ביותר ברמת ההכרה באדמה שלכם והבנת הצרכים שלה. תוכלו להבין גם חיות וצמחים ורצונותיהם. אתם תעבירו ידע זה לסובבים אתכם ורובם ישקעו במחשבות קלות וכבדות כדי להרהר בדברים הללו. 

בשלבים הבאים נקדם אתכם בהבנת : 

יכולות המאדים, כישוריכם הארציים וכישוריכם ברבדים הגבוהים ביותר אשר מתקיימים כרגע ביחד אתכם. תוכלו גם לקיים תקשורת עם ישויות המאדים. הקשר בינינו יהיה חזק יותר והקשר בין בני האור יתחזק עוד ועוד. 

תוכלו להבין זה את זו בצורה טובה יותר. תוכלו להבין את אשר עליכם לעשות ואת ההדרכה הפנימית, החיצונית והעליונה שלכם. כיום אינכם מספיק מחוברים. כל אחד ברמתו יכול לטפס יותר. אנו כאן על מנת לקדם אתכם ולהאיץ אתכם בזמן כדי שתוכלו לעמוד במשימה הזו בצורה המהירה ביותר. לכן התאספתם כולכם כאן כדי שנעניק לכם את המעלה שתעשו אתה רבות. אלו הן משימות חשובות ביותר שתוכננו ונצפו מראש על ידי הבוראים שלכם. אנו כבני האור נשלחנו לכאן כדי לקדם מטרה זו. 

בשלב זה, אתן לאחדים מכם לשאול שאלות לגבי הקשר שלכם אלינו ואל הדברים הסובבים אתכם. בבקשה. 

נבחרתם להיות כאן בתקופה קשה

איתן : כיצד השנוי הגדול שהולך ומתקרב אלינו נראה מבחינתכם ? האם אתם יכולים להשוות את האירוע הזה לסיום תקופת האטלנטיס השלישית אצלנו ? 

חגי מעביר : קפיצות הזמן שאתה מדבר עליהם, הם אירועים חשובים ביותר לבני כדור הארץ. פעמים רבות בקשו נשמות כדור הארץ להשמיד את הכדור הזה ואת עצמם יחדיו. עשו הם מעשים שונים ומשונים שאין בכוונתנו לבקר אותם, אך אנו רק רוצים להעלות אותם למודעות. 

בקשתם רבות להתחיל מחדש כדי לבצע את העבודה בצורה טובה יותר. לאחר הרס וחורבן רב של כדור הארץ מספר פעמים נוספות, הבאתם לעצמכם את האפשרות לראות את עצמכם כפי שהנכם באמת. ולהבין את כל אשר גופכם פועל ופועם. 

ברבדים ובקפיצות הזמן שהנך מדבר עליהם, היו אלו אירועים מיוחדים שבהם ניתנו לבני האדם יכולות גבוהות ביותר. אך החיסרון היחיד שהיה אז לבני האדם, זה הקשר שלהם עם אותן היכולות. בתקופות אלו, בני האדם לא ידעו לתעל את האנרגיות, היכולות, החפצים והדברים הנוספים שהוענקו להם, כדי לעשות דברים טובים האחד לשני. הם עשו את ההיפך. ממלכות קמו ונפלו על כך. 

אתם בני עם ישראל, בני דת היהודים נבחרתם להיות כאן בתקופה קשה זו. נהרות הדם הבלתי פוסקות ביניכם ולבין עצמכם, ביניכם ולבין השכנים שלכם, גורמות לכם צער ואבדון. אנו כבני מאדים רואים זאת בחומרה רבה ואנו נשלחנו לכאן כדי ללמד אתכם את אשר אנו עברנו גם כן. איננו מעלה עבורכם. גם בני עמנו התפתחנו רבות לאורך ביליוני השנים. גם אנו עברנו מהלומות קשות והבנו תובנות רבות. 

כיום אנחנו עוסקים במלאכת ההוראה של כוכבי לכת רבים, כדי להעלות אותם ולהסביר להם את אשר עליהם לעשות. איננו מושלמים וגם לנו יש עוד הרבה מה ללמוד. גם לנו עוזרים מרבדים גבוהים יותר. 

אינכם נחותים ! אינכם פשוטים ! אינכם בני אדם רגילים ! כל אחד ואחד מכם ייחודי בפני עצמו. אתם עוברים התמרה חשובה. אנו מתרגשים מאוד. לעודד אתכם ולהסביר את אשר עליכם לעשות על מנת להיטיב את איכות חייכם וכדי לקדם את כדור הארץ על רבדיו השונים. יהיו קבוצות נוספות שיעברו התמרה זו, אך כל התמרה תהה שונה בתכלית השנוי. 

שימו לב. אתם כבני אנוש נבחרם כדי לעזור ליקום כולו. על כתפיכם מונחת אחריות גדולה מאד. ועל כך אתם חשים את הסבל של בני עמכם ושל קרוביכם. הרבדים השונים שהנכם 
מתקיימים בהן עוסקים גם במלאכת הקודש של רפוי גוף, נפש, נשמה ורבדים נוספים. רובכם אינו מודע אפילו במידה המועטה ביותר ליעילות מעשיכם ברמות הגבוהות ביותר. אנו מעריכים כל אחד ואחד מכם. האם ישנן עוד שאלות בבקשה. 

איתן : האם אתם יכולים לדבר על השנויים שהולכים להתרחש. האם אפשר גם לציין באיזה שנים ? 

חגי מעביר : חמשת השנים הקרובות יהיו חשובות וקריטיות עבורכם. אתם אמורים לקבל התמרות חזקות ונשנות. הדבר העיקרי שיהיה עליכם לעשות זה לצפות את עתידכם ולפעול במסגרתו כאפשרות שלכם להבין את אשר עליכם לעשות. 

אין זה דבר שיעסיק אתכם ביום יום, אך שברי מידע יגיעו אליכם כאשר תהיו ראויים לראות את שעומד להתרחש ולפעול ביחד עם העתיד המתמשך. ככל שתתעלו על עצמכם וככל שתלמדו ותפנימו יותר, כך תוכלו לראות רחוק יותר ולפעול בצורה מהירה וטובה. יהיה עליכם להכניס שנויים רבים בחייכם האישיים, המשפחתיים והציבוריים. יהיה עליכם להקדיש הרבה זמן ואנרגיה כדי להפיץ אנרגיה זו הלאה. לכל אחד ואחד מכם יש חוג חברים ומכרים שעליהם אתם מחויבים לפעול. 

אנשים רבים נוספים שיבואו לכאן יעברו את ההתמרה שאתם עברתם. תעזרו לחבריכם. תהיו קשובים כל אחד ואחד לעצמו. אלו הם הדברים החשובים ביותר אשר עליכם לדעת בשלבים הראשונים הללו שהנכם עוברים. מידע רב נוסף עוד נמסור בעתיד אך לעת עתה נסתפק בזה. תודה. האם ישנן שאלות נוספות בעניינו. 

איתן : מה הצפיות מאתנו לקראת מה שהולך להתרחש ? 

חגי מעביר : על כל אחד ואחד להאזין לאינטואיציות ולהדרכה הפנימית שלו. כל אחד לפי רמתו, יהיה עליו לפעול בהתאם למשימות שיקבל ברגעים מיוחדים. 

בהתחלה יתקיימו בחינות קטנות שתצטרכו לעמוד בהן ואחר כך יפעילו אתכם גם ברובד המציאותי הפיזי שלכם. כל אשר יהיה עליכם לעשות זה להיות קשובים ולהאמין בעצמכם ולהפסיק לפקפק. אך גם אם טעיתם והטלתם ספק בעצמכם יהיו לכם הזדמנויות חוזרות ונשנות.

במידה ויהיה צורך, עליכם לעבור התמרות נוספות. תהיו קשובים לזה. אין זה אומר שעליכם להתחרות האחד בשני ואין זה גם אומר שעליכם לחכות לדבר זה או אחר. חיו את חייכם כרגיל כאילו דבר לא קרה וההתמרות יעברו עליכם בצורה הטבעית ביותר לגביכם ולגבי קרוביכם. 

איתן : כיצד תוכלו לחזק אצלנו את הקשר לגופי העל שלנו ? 

הקשר עם הרבדים הנוספים שלכם הוא טבעי בהחלט. אין דבר מיוחד אשר אנו נמליץ לכם לעשות כי זאת תהיה צורה מלאכותית. אנו עובדים עם התת מודע שלכם ועם הרבדים הגבוהים שלכם ודרכם המידע מחלחל אליכם כמו למשל ההתמרה הזו שעברתם כאן היום. יהיה עליכם להבין את הדברים ברגעים המתאימים. כמו שאמרתי כבר, חיו את חייכם בצורה רגילה ואתם תראו כיצד שזה פועל. בזמן הקרוב יהיו דברים אשר תוכלו לראות ולא תוכלו לפקפק בהן יותר. זאת כדי לחזק את הביטחון העצמי שלכם. 

לסיכום, שימו לב טוב : 

תהיו קשובים לאינטואיציות הגבוהות ולרמות התקשורת שלכם. אלו הם הדברים החשובים ביותר שיהיה עליכם להבין. זה מה שאנו מתכוונים שעליכם לעשות כרגע לצורך החיזוי.

אז היכן אתם חיים ?

איתן : האם יש אצלכם חיים שוקקים ברבדים הלא פיזיים שלכם ? 

חגי מעביר : בכל הרבדים שלנו, יש חיים שוקקים אך לצערנו רמת הדחיסות שלכם נמוכה מאד כך שאינכם יכולים לראות בעיניכם הפיזיות את אשר מתרחש ברמות הגבוהות של כוכבי הלכת סביבכם. זה נכון גם לגבי כוכב הלכת שלנו כפי שזה נצפה בעיניכם. אך בעתיד אנו מקווים, ב 100 עד 150 השנים הקרובות תהיה לכם הטכנולוגיה והרטט הנכון כדי לראות וגם לבקר אותנו. 

חני : האם יש פירמידות על פני המאדים ? 

צורה הנדסית זו קיימת בכדור הארץ בממד השלישי שלכם. ממילא את הצורות שנמצאות על פני כוכבי הלכת ברבדים הגבוהים, אינכם יכולים לראות ולהבין. צורות שונות ומשונות שנמצאות שם אינן יכולות להיתפס בעיניכם הפיזיות. אנו גם ממליצים שלא לנסות ולהראות לכם אותן מפני שהן גבוהות מדי לאינטליגנציה ברובד הפיזי שלכם. 

איתן : האם יש מתוכנו כאלו שיש להם כרגע גלגולים מקבילים במאדים ? 

לחלק מכם יש. גם בזמן אמת. לחלק מכם, אפשר להגיד לרובכם היו חיים נוספים גם אצלנו. בכל מקרה, לכל אחד ואחד מכם יש קשר כלשהו לאחד הרבדים הנוספים של כוכבי המאדים. 

דיאנה : האם יש אנשי מאדים שפועלים ביחד עם צוותי הרפואה שמטפלים בנו ? 

בוודאי ובוודאי. אנו גם בקרנו בביתך לפני זמן מה. מידע זה גם מתועד במרכזיה. אנו מבקרים אצלך רבות. הצוותים הרפואיים שלנו עובדים בכל המרפאות שלכם. הקרבה הפיזית וההיסטורית שלנו מאפשרת לישויות ולחוצנים רבים שלנו לעסוק בראש וראשונה במלאכת הבנת בני האנוש. ורק לאחר מכן מתאפשרת לנו לעזור ולטפל בכם. יותר ויותר, אנחנו משמשים עבורכם כמעין גשר לעולמות גבוהים יותר. 

חני : באיזה כלי חלל אתם מגיעים לכאן ? 

חגי מעביר : לכל רובד ורובד אצלנו, יש את כלי הרכב המתאימים שלו, על מנת לעבור אליכם. ישנן גם ישויות מפותחות וצורות חיים גבוהות, בין שלל העמים שלנו, אשר מסוגלים לעבור התמרה אישית. כך שהן יכולות לעבור מכוכב לכוכב ללא שימוש בכלי רכב כלשהו. הם מסתפקים בשימוש של "מרכבה" אנרגטית דומה לזו שהיסודות שלה מתקיימים גם אצל כל אחד מכם. 

כדי שתוכלו להבין, הצורה ההנדסית לצורך זה היא צורה של ביצה שיוצר הגוף סביבו ובאמצעותו עובר בתוך "מערות קוונטיות" שקיימות בתוך החלל החיצון. כך הם חוצים את רובדי הממדים ו"השערים האנרגטיים" השונים. הם מסוגלים להגיע ולנווט בכוחות עצמם את דרכם לכאן ולכוכבים האחרים. רק כאשר המדובר במשלחת מחקר שכוללת רופאים עם ציודים רבים הם משתמשים בכלי רכב שונים ומשונים. אין צורך לתאר אותם כי הדמיון שלכם מצוין לא פחות מן ההסברים שלנו.

ושוב שאלת הזמן

איתן : האם אתם יכולים לראות ולגשת אל מספר מצבים קוונטיים בו זמניים של כדור הארץ. כלומר תקופות שונות שמתרחשות כרגע ובו זמנית, מבחינת ההיסטוריה האנושית ? 

בניגוד למה שאתם חושבים, הקוויות של הזמן איננה קיימת. ישויות וצורות חיים שחיות ללא זמן מוגדר, יכולות לעלות ולראות את השנויים שמתרחשים ברובדי זמן שונים. 

את הזמן נוכל לתאר בצורה הפשוטה ביותר, כמו גליל שמולא בקרקרים קטנים ועגולים. כאשר אנחנו רוצים להסתכל על פני הזמן, אנו פורסים את הקרקרים ומסתכלים כדי לראות מגמות ושנויים. בצורה כזאת אנחנו יכולים לאבחן את מידת ההשפעה של אירוע מסוים בשנה מסוימת וכיצד השפעתו גוררת גל זיהויים של דברים נוספים, על פני התקופות השונות. כך למשל אנחנו בוחנים את השפעת הפעילות המשותפת אתכם כיום. זאת הצורה שבה אנחנו למדים מן העבר ויכולים גם ללמוד מן העתיד. 

איתן : כלומר אתם יכולים לגשת לתקופה "עברית" שלנו לפני אלף שנה או ולתקופה "עתידית" של עוד אלף שנה, ולראות את השפעת הפעילות שלנו כאן בהווה ? 

נכון. אך חשוב להבין שמידע זה איננו יכול להיות מדויק להפליא.ישנן שנויים קטנים שיכולים לקרות. אך ברבדים הגבוהים יותר אין טעויות. אנו גם יכולים להסתכל "בספריות אקשיות" ובמאגרי מידע רוחני גבוהה ביותר, שנותנים לנו אינדיקציות לגבי צורות ומגמות של שנויים. יש לנו את האפשרות לבחון ולראות מול הדברים שמתרחשים זה עתה, כיצד העתיד שלהם יצמח בעוד 2500 שנים קדימה. אנו יכולים לראות וגם לצפות במידע שמתקיים ביקומים מקבילים, ואשר קושר את קשריו ישירות אליכם. 

מכל מקום, הסבכה הזו גדלה וגדלה. איננו רוצים להעמיס אתכם במידע רב מדי. אנו רוצים למקד אתכם יותר בפעילות ההתמרה שלנו עבורכם. 

בשלב זה אנו נאלצים כרגע לעזוב את רמת ההתמרה האישית הזו ולהמשיך להיות כאן אתכם ברמה שונה. אנו מודים לכם על שהגעתם לכאן. אנו נמשיך עוד לעבוד יחדיו. דרכנו עוד ארוכה ואנו שמחים לעבוד איתכם. גם אנחנו נהנינו מן הקרקרים. עוד נספר לכם בדיחות רבות. תודה רבה לכם בני אנוש. להתראות. 

שקט משתרר בחדר. כולנו מביטים אל חגי, לראות כיצד הוא חוזר אלינו לכאן לחדר. הוא מתנשף קלות. עדיין עיניו עצומות. הוא מחייך. 

אני מהרהר על משמעות ההסבר שקבלנו זה עתה. כבר מספר שנים שאני שואל ושואל אותן שאלות, עוד ועוד גורמים שבאים לכאן. במיוחד על משמעות הזמן, עד שאוכל להבין ולעקל. נדמה לי שבמרכזיית החוצנים ליד השם שלי, כבר רשום (נ) שמציין נודניק. בכל אופן, אם לכל החוצנים יהיה כזה חוש הומור כמו לחברה האלה ממאדים, אזי נוכל כבר להסתדר אתם. 

שיחת המשך עם החוצן

עברו מספר ימים. חזרתי לשגרת העבודה. אבל ההרהורים על הדרקונצ'יק שביקר אותי, לא ממש מרפים ממני. באחד הערבים הרמתי טלפון למירי, בתקווה לשחזר בעזרתה את החוויה ואולי גם לדלות אי אלו פרטים נוספים. 

גלגלתי אתה שיחת חולין קצרה על גלגולים, גלאקסיות וחוצנים, כאילו שאנחנו מחליפים דעות על מזג האוויר. כך שדי בטבעיות ספרתי לה שאיזה חוצן סתם כך ביקר אותי בעקבות התקשור אצל חגי. לפתע תוך כדי השיחה, מירי פורצת מופתעת, פונה אלי: אתה יודע שאתה הבאת אותו אלי לכאן. הוא ממש ניצב עכשיו מולי. 

איתן פונה למירי: תגידי אותך הוא לא מפחיד קצת ? 

מירי : רגע הוא אומר משהו, אינני מבינה. מישהו עוזר לנו לקלוט אותו. אתה יודע מה שהוא אומר לי ? הנה : 

הצורה שלי מפחידה אותך ? את בעצמך מפחידה, אני דווקא נחשב ליפה !

בשלב הזה בא לי פעם אחת ולתמיד לסרוק צורת חיים חוצנית שכזאת. ממילא אנחנו כבר חייבים להתחיל ולהתרגל לקרנבל הזה של הצורות שבאים לבקר אותנו. 

איתן פונה למירי: אולי תנסי לתאר בדיוק כיצד הוא נראה. 

מירי מתארת : הוא נראה כמו דרקון. יש לו זנב ארוך. הצבע שלו בגוונים של ירקרק וחום . הבטן שלו מזכירה את הדמויות האלה של הילדים צבי הנינג'ה ( מה ? ). יש לו שתי זוגות ידיים דמויי אדם. לכל כף יד שלוש אצבעות בתוספת אגודל. יש לו ציפורניים מחודדות בגוונים של חום כהה.

פיו גדול, יוצאת ממנו הילה כמו להבה של אש. מעל הפה יש לו מעין ספמונים ארוכים, כאלו חמודים. יש לו מקדימה ולמעלה שיניים בולטות. יש לו שתי אוזניים גדולות בנויות מכנפונים כאשר בתוכן מבנה של אוזן קטנה יותר, בגוון וורדרד. 

איתן פונה לחוצן: יש לכם קשר כלשהו לתרבות הסינית אצלנו. 

מירי עונה בשמו : בוודאי, זה אנחנו חנכנו וטיפחנו אצלכם את התרבות הזו. היא העתיקה ביותר כרגע אצלכם. שמרנו גם אלפי שנים על קשר, תקשרנו עם החכמים אצלם. זאת הסיבה שהצורה המיתולוגית שלהם נראית כמוני. 

איתן פונה שוב לחוצן: אז מי אלו שתקשרו אתנו באותו ערב באמצעות חגי ? הם לא נראו כמוך. 

מירי עונה בשמו : אלו הם הנציגים שלנו, הישויות שלנו שפועלים ביחד עם מועצת התשעה כדי לעזור לכם לעבור את השנוי. לכל רובד חיים אצלנו צורת החיים שלו. אני שייך לרובד האמצעי, השלישי מתוך החמשה שלנו. 

אנחנו משתתקים לרגע. שנינו מהרהרים על מה שקרה. פתאום מירי פולטת שאלה שמחזירה אותנו למציאות : 

תגיד, גם אתה חושב שיש לנו חיים מעניינים ? 

 

מבוא
1982
כיצד התחלתי לתקשר
1994
החוצנים הגיעו לחיה לוי
22.3.1996
תקשור: מטרות החוצנים
1997
שולה ישראלי ההילרית
גלגולים קודמים
קרא פרקים מספר ראשון
[מבוא] [1,2,3] [ 4,5,6,7]
  [ 8,9]
 
 קרא פרקים מספר שני
אפריל 1997
חוצן משקיף
יוני 1997
מאמר בעיתון מעריב
28.7.1997
תקשור: מועצת החוצנים

 אוגוסט 1999
תקשור עם דובר החוצנים

דלקת עקשנית
בנבכי הנשמה
13.1.2000
תוכנית מילקשייק בערוץ 2
22.2.2000
תוכנית אברהם ויעקב בערוץ 2
23.5.2001
חוצן בגוף אדם
15.5.2002
תוכנית חשיפה בערוץ 1
אוגוסט 2002
טיפול קבוצתי ב 300 איש
נובמבר 2002
פגישה אצל מירי אסט
28.9.2002
האיום של 2012
10.11.2002
בסיס חוצני למחקר טפילים
ינואר 2003 
ביקור של חוצנים אצל דיאנה מן  
 

מרץ 2003
  פגישה עם מדען

 אפריל 2003
  פגישה שניה עם מדען
23.5.2003
מקור אנרגיה חדש
מאי 2003
מגבלות מדענים לקבל מידע חוצני
קריאון הרופא
חברים ממאדים
 
הרצאות