ערך: איתן דובר

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]

 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

 


מבוא
1982
כיצד התחלתי לתקשר
1994
החוצנים הגיעו לחיה לוי
22.3.1996
תקשור: מטרות החוצנים
1997
שולה ישראלי ההילרית
גלגולים קודמים
קרא פרקים מספר ראשון
[מבוא] [1,2,3] [ 4,5,6,7]
  [ 8,9]
 
 קרא פרקים מספר שני
אפריל 1997
חוצן משקיף
יוני 1997
מאמר בעיתון מעריב
28.7.1997
תקשור: מועצת החוצנים

 אוגוסט 1999
תקשור עם דובר החוצנים

דלקת עקשנית
בנבכי הנשמה
13.1.2000
תוכנית מילקשייק בערוץ 2
22.2.2000
תוכנית אברהם ויעקב בערוץ 2
23.5.2001
חוצן בגוף אדם
15.5.2002
תוכנית חשיפה בערוץ 1
אוגוסט 2002
טיפול קבוצתי ב 300 איש
נובמבר 2002
פגישה אצל מירי אסט
28.9.2002
האיום של 2012
10.11.2002
בסיס חוצני למחקר טפילים
ינואר 2003 
ביקור של חוצנים אצל דיאנה מן  
 

מרץ 2003
  פגישה עם מדען

 אפריל 2003
  פגישה שניה עם מדען
23.5.2003
מקור אנרגיה חדש
מאי 2003
מגבלות מדענים לקבל מידע חוצני
קריאון הרופא
חברים ממאדים
 ארבעת מלאכי עליון
הרצאות

ראש השנה
ספט' 2003

חגי מעביר את ארבעת מלאכי הצדק מלאכי עליון שליחי הבורא 

ערב טוב לכם רבותי מכובדי. אנו שליחי האל הגענו לכאן לערב זה בחסות הוד מעלתו הבורא הראשוני. בצלו אנו כאן עבורכם בני האנוש, הנמצאים בתקופה מן החשובות ביותר, בין הסוערות ביותר שידע כדור הארץ. 

מבחינות רבות וברבדים שונים, יצרתם לכם כולכם ביחד, מציאות שונה אך דומה האחד לשני. החבור הקוסמי בין כל אחד ואחד מכם ישנו. וכל אחד ואחד אשר יושב בחדר זה מכיר את רעהו. הגעתם לכאן על מנת לחבור לייחוד של מעלה ומטה יחדיו. גם אנו שליחי הבורא נמצאים אתכם כאן קרובים לרובד הפיזי שלכם וחובקים כל אחד ואחד מכם בזרועותינו הגדולות. אהבתנו הרבה נשלחה ישירות מן הבורא ומועברת לכל אחד ואחד מכם. 

בימים הקרובים ובימים האחרונים שעברתם, כל אחד ואחד מכם מתחיל לעשות חשבון בינו לבין עצמו. התקשורת בינו לבין נשמתו יורדת לרבדים הפיזיים ומקשרת בין האדם לרצונו, תחושותיו מעיינותיו, חסרונותיו ועוונותיו. כל אחד ואחד מכם נשמות גבוהות. הגעתם לאחוד מיוחד זה על מנת לקשור את כוחכם כולכם ביחד, וליצור מעגלי אנרגיה אשר יעזרו איש לרעהו ולכדור הארץ ותושביו. אתם נבחרתם כל אחד ואחד לעסוק בעבודת האור, עבודת גלוי האמת ביניכם לבין חבריכם, משפחותיכם ועוברי אורח, אשר אתם עושים עבורם עבודה חשובה ביותר, כל אחד ואחד. 

השנה הקרובה עליכם לטובה, מביאה אתה כוחות, ישויות ותקופות חדשות שלא הכרתם. השנוי שאתם עוברים בגופכם הפיזי ובגופכם הרוחני מואץ כרגע. ואם חשתם מבולבלים או חשתם שלא בטוב, בימים האחרונים ובימים הקרובים דעו שזאת הסיבה. בשאר הזמן שנותר לכל אחד ואחד מכם לעסוק במלאכת קודש בגוף פיזי בכדור הארץ, אתם ומשפחותיכם יוצרים את המציאות של עצמכם. ניתן לכל אחד ואחד חופש פעולה יוצא דופן, אך עם זאת משימה חשובה עם אחריות גדולה. 

התכווננו רבותי, ראו את עצמכם כפי שאתם באמת. התחברו לנשמותיכם. אתם זקוקים לאיחוד בין היכולות הגבוהות שלכם וליכולות הארציות שלכם. בין הכרת מי שאתם באמת ובכל זאת להישאר בעלי אגו נמוך. בעלי ראש מורם קדימה ועיניים מביטות אלי. שימו לב, אנו ברגעים אלו עוברים אצל כל אחד ואחד מכם ועוזרים לו במלאכת ההתכווננות.

השנה החדשה מביאה אתה אנרגיה חדשה אשר תיצור הרמוניה בין הגופים השונים בארץ ובעולם. עליכם להיות קשובים להדרכה הרוחנית שלכם. 

שימו לב, כל מעשה שלכם אפילו הקטן שבקטנים מוביל לתוצאות הרות גורל. לכן הכירו את הפקפוק שבכם ודעו לסנן בצורה אובייקטיבית את אשר עליכם לעשות. ככל שתשאפו למעלה תגיעו גבוהה יותר. אינכם צריכים לחשוש. אינכם יודעים את גבולותיכם בכל צורה שהיא. לכן אתם חייבים ומחויבים לשאוף למעלה. להציב לעצמכם השנה הזאת מטרות חסרות תקדים. כן מבחינה מקצועית, רוחנית, אישית, זוגית, כלכלית, חברתית, תרומתית ובין אישית. הציבו לעצמכם מטרות בכתב. רשמו אותם כעט על נייר. חתמו בסלע והאמינו בעצמכם. ככל שתשאפו גבוהה יותר כך תגיעו גבוהה יותר. ואנו נעבור לשלב שבו אנו מורים לכם להתחייב ואת הבקשה שלכם מן היקום להחזיר כגמול להבטחתכם וכמשקל לקבלה. 

היושר והאמונה שלכם, דבקותכם באמונה, דבקותכם בעצמכם ובסביבה, תוביל להגשמה מלאה יותר של הדברים שביקשו. הציבו לעצמכם מטרות. בקשו את בקשות העזרה שלכם וכן הגישו בצורה רשמית אל האל את תרומתכם הבלתי נלאית. תרמו, תנו מעצמכם. תנו מהמתנות, תנו מהיכולות שלכם לסביבה וצרו הרמוניה ביניכם ולבין עצמכם. בקשו את הקבלה שלכם לעצמכם ואת הקבלה שלכם לסביבה. את קבלת האל. קבלו את אהבתו אשר מוגשת לכם על מגש הכסף. ללא כל רבב, באהבה וברצון ללא גבולות.

יצר הבורא, אתם. לכן ראו את עצמכם כחשובים ביותר. כל אחד ואחד בייחודיות שלו. חשובה ביותר הייחודיות שלכם. צרו הרמוניה אך אל תשכחו את הייחודיות שלכם. את היכולות הגבוהות שלכם. קשיים יש כל הזמן, אך נתבו אותן למקומות הנכונים. אתם שולטים בכל אלו. 

אנו נותנים לכם את מתנת האל, אהבת הבורא ואת הרצון לשחרר את עצמכם מן הכבלים והטבעות אשר עליכם. הן יוסרו לאט לאט. וכך תוכלו להיפתח גם לעולמות מקבילים בצורה ישירה יותר ובריאה עם הסביבה. כל אחד ואחד בתחנה שלו, ובזמנו. הן יוסרו לאט לאט ואתם תפתחו אל האור האמיתי, אל האמת. לאט לאט כל אחד בשלבו. אך כל הנוכחים בחדר הזה יקבלו זאת בזמן הקרוב בצורה עדינה שלא תבהיל אתכם. אל נא עליכם לפחוד. 

יראת השם כבודכם. היו מבורכים אתם, כל בני משפחותיכם. ברכה נשלחת אליכם ברגעים אלו ממש. 

כאן חגי קם ממקומו. פורס ידיו לצדדים. קול עמוק, אדיר, מדהים ומרטיט יוצא דרך פיו, מאי שם. 

האמת היא אחת , היא האור ! 

בשלב הזה חגי משתחווה עמוקות ומתיישב במקומו. מתנשף קלות כדי להתנתק. לאט פוקח עיניו, מביט אל סביבותיו ומחייך. בהדרגה הוא חוזר לכאן ומתחיל להסביר את מה שהוא חווה : 

חשתי עצמי נמצא באיזשהו היכל כאשר סביבי ארבעת מלאכי הצדק שסוככו עלי. חלק מהם גם ירד לתוך הגוף שלי וזה מה שאפשר את התקשור בטראנס. תראו אותי כאילו שאני נפתח באזור צ'אקרת הראש וחלק מן הישות שלי יוצאת החוצה ואז הם מסוככים עלי. חלק מן הישות שמתקשרת דרכי, נכנסת לתוך הגוף הפיזי שלי וקושרת את הקשר דרך המילים והמוח הפיזי שלי. 

הם מתקשרים עם האני העליון שלי. אבל אם שמתם לב, החלק הפיזי שלי במספר מקומות התערב כדי לסגנן וליצור מובן יותר ארצי. בקטע האחרון כפי שהרגשתם, הקול היה שונה. מה שאני הרגשתי שזה היה איחוד של כל הארבעה ביחד. הם שיצרו כאן העלאת תדר כזו שתרסק פה איזושהי אנרגיה ישנה.