Tel:        (972-3) 9649440
Mobile: (972-52) 654138
Fax:       (972-3) 9505256
Nedstat Basic - Free web site statistics

ערך: איתן דובר

תקשור של נורית אופק לאיתן דובר

  אפריל 2002

 

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]

 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

 


מבוא
1982
כיצד התחלתי לתקשר
1994
החוצנים הגיעו לחיה לוי
22.3.1996
תקשור: מטרות החוצנים
1997
שולה ישראלי ההילרית
גלגולים קודמים
קרא פרקים מספר ראשון
[מבוא] [1,2,3] [ 4,5,6,7]
  [ 8,9]
 
 קרא פרקים מספר שני
אפריל 1997
חוצן משקיף
יוני 1997
מאמר בעיתון מעריב
28.7.1997
תקשור: מועצת החוצנים

 אוגוסט 1999
תקשור עם דובר החוצנים

דלקת עקשנית
בנבכי הנשמה
13.1.2000
תוכנית מילקשייק בערוץ 2
22.2.2000
תוכנית אברהם ויעקב בערוץ 2
23.5.2001
חוצן בגוף אדם
15.5.2002
תוכנית חשיפה בערוץ 1
אוגוסט 2002
טיפול קבוצתי ב 300 איש
נובמבר 2002
פגישה אצל מירי אסט
28.9.2002
האיום של 2012
10.11.2002
בסיס חוצני למחקר טפילים
ינואר 2003 
ביקור של חוצנים אצל דיאנה מן  
 

מרץ 2003
  פגישה עם מדען

 אפריל 2003
  פגישה שניה עם מדען
23.5.2003
מקור אנרגיה חדש
מאי 2003
מגבלות מדענים לקבל מידע חוצני
קריאון הרופא
חברים ממאדים
 ארבעת מלאכי עליון
הרצאות


 ברוכים הבאים ילדי אור יקרים אהובים. בשמחה ובעונג מתקבצים סביבכם היום מעתירים עליכם את אהבתנו ושולחים אליהם ברכות מן הבריאה האוהבת כדי לחזק אתכם ביעדכם. 

אנו קבוצת אור והמדריכים מאושרים לשרת אתכם היום, מעתירים אהבה וידידות על נשמתכם, ופותחים היום את המעגל שלנו כדי לצרף אלינו ישות אוהבת נוספת המבקשת לשוחח אתכם. יקרים אהובים, מדובר באדם אשר התגשם לפני שנים רבות על פני האדמה כשליח אשר קשר את גורלו בגורל העם היהודי והיה רב מורה מנהיג גדול וידוע מאד. איש חכם מלא אור ואהבה (הרמב"מ), המבקש היום להעתיר עליך איתן היקר את השראתו ואת חכמתו, ואנו ברשותך נענה על שאלותיך. אך מעבר לכך ביקשנו לומר לך כמה דברים.

תהליך חייך המתעצם נמצא בתאוצה גדולה ומרהיבה. מבקש כי תתכונן בכל חוויותיך וגופיך השונים, אל השלב הבא של חייך. המעבר מהיות בן חסות המקבל כל העת תמונות, תובנות, מידע, אהבה, אנרגיה ורפוי. במשך תקופה ארוכה היית כחניך למספר ישויות חוץ אשר ביקשו לרפא בני אנוש יקרים. הצטרפת אליהם כמתבונן מן הצד, להקשיב לדבריהם, לראות את פועלם, ואף לשתף פעולה בתהליכים שונים בעבודתם, בינם לבין עצמם ובינם לבני אנוש. 

הנה עבר חלף הזמן, ומתדפקת בשערך התקופה הבאה עליך לטובה, והנך מתבקש לעזוב בהדרגה על פי הקצב שלך על פי רצונך החופשית ועל פי בחירתך המודעת את תהליך החניכה. ההתוועדות
לאינסוף על כל גווניו בכדי להסכים לקחת על עצמך איזושהי אחריות, כלומר להפוך ולהיות נותן חסות בעצמך. זהו תהליך מרתק של התבגרות קוסמית, זהו שלב חשוב אליו מייחלת נשמתך. לעולם לא יאמרו לך בננו היקר האהוב מתי ואיך עליך לעשות את המעבר.

יקירנו, תוכל להישאר למעשה כחניך מתלווה כל אימת שתרצה, ודע, אין שום לחץ או שיפוטיות או חוסר סבלנות כלפיך. אך יקירנו 
בקשנו היום בפשטות להעביר אליך את המסר, כי יכול אתה לנהל את עניינך על פי רצונך, כלומר לקחת חלק פעיל בניתוב הדברים ושימוש בידע, אפילו במספר השעות ביום בהם תהיה פנוי להקשיב. אנו בהחלט ממליצים לך להשתמש בכוחך האישי להקדיש כמה זמן שתרצה, לקבל אחר ולהתפנות לעצמך בכדי לעבד את אינפורמציות 
השונות ולהחליט מה לקחת ומה ניתן להשתמש ובמה לא. ערוציך כה פתוחים ויכולותיך הקולטנית המשגת לקלוט מצבים ועניינים הרחוקים מאד "ממישא" כדור הארץ. "להקזת" בקיעים, ערוציך הנם רבים מכדי לספור אותם אחד לאחד ובאחריותך הבלעדית לדרוש לעשות מעט סדר. גם הסדר עצמו לעולם לא יקפא עליך ויהיה זה רצונך החופשי להחליט אם, כיצד, ומתי. תהיה מודע בן יקר שלנו לנוכחותו התבונית, המדריכה של האיש הגדול שצעד פעם על פני האדמה. יקירנו, אנו אוהבים אותך מאד וכעת נענה לשאלותיך.

הגם שבשלב זה כבר ברור שמבין אתה את המתרחש בחייך. כה חשוף אתה לפועלן של ישויות חוץ, כה סקרן אתה, והן משתפים אותך באלף אלפי דרכים במתרחש. בפועלם ובמעשיהם ולאחרונה אפילו במחשבותיהם ובתחושותיהם. כך עד אתה לכינוס שלהם למשל, להחלטות המתקבלות ולאופן בו נרשמות. כך למשל חשוף אתה לשימך באחד מגלגוליך אשר לא התרחש דווקא בכוכב ארץ. כך למשל חשוף אתה למוחו הקולט, ההווה, המתרשם של אחת מן הישויות החיצוניות המלוות אותך, ובאמצעותו יכול אתה לשמוע ולהתבונן בהיבטים מעניינים של עיסוקו. כך למשל ערוציך הרבים הפתוחים קולטים אינספור קטעי מידע, בחלקו שימושי מאד ובחלקו
לאוו דווקא.

יקירנו, על תהסס להחליט לעשות מעט סדר בדברים, התיקשור נמצא באיבו אך יקירנו מבקשים אנו להבהיר לך דבר מה. תפקידו של המתווך המתקשר עלי אדמה, זה הנמצא כמוך בקיום האנושי, אינו רק לקלוט אינספור קטעי מידע, אנרגיות, אלא לשאת באחריות כלשהי לסיווג ולמיון המידע של מעבר. באמצעות גופו, כתיבתו, קולו, התרשמותו את הדברים, הנראים לו חיוניים וחשובים ביותר.

יקירנו, התפננה לעשות מעט סדר, העלה חלקן של דברים על הכתב וראה כיצד מתבהרת התמונה והולכת. כשהינך מכוון ומונע באופן מודע, למצוא יעוד, מטרה, כיוון וסיבה לכל המתרחש בחייך, זכור, באתה ללמד רפוי. על תהסס לצעוד צעד נוסף. 
שאלה: ראיתי בעיניים פקוחות פסי אור זהובים שיורדים מלמעלה למטה תוך כדי רעש מתנגן מהפנט, והרגשתי שאני מתפזר ומצטרף אליהם. מי הן הישויות הללו ?

זוהי המשפחה שלך המקורית, המקום ממנו יצאת לדרכיך השונות ביקום. אלה הם האחים, זוהי המשפחה. החיבור אליך התאפשר בזכות רגע נדיר של ניקיון בערוצים שלך. הכמיהה, הגעגוע, והשייכות, גרמו להוויה של התנתקות מן הנוכחי, הממשי, המציאותי, וכאילו ביקשת לרגע להתחבר שוב אל מקורותיך. מסר של איחוד, שייכות, אחדות תודעות, להזכיר לך מי אתה באמת. הם מגיעים ממימד מספר 6 ועוסקים ביצירה ובבריאה של מסילות אור אשר מעליהם ניתן להסיע אנרגיה, ממחוזות שונים כמו כוכב "ארץ". שם התגלמת בפעם הראשונה. בין התנסויותיך השונות, אתה מבקר בבית המקור שלך. הם מודעים לקיומך בכל מקום בבריאה .

ובכן לאוו דווקא מכוכב אלא מאותה תרבות, ביקורך הראשון היה בפלנטה רחוקה, אשר עשויה מעננים דחוסים ומצב הצבירה של הישויות המתגשמות בה הנו כענן גאז.

שאלה: בתור מה תפקדתי ?

כחבר צוות, וגם הטסת חלליות קטנות לבדך למקומות אחרים. אכן מדובר בישויות רבות שחלקת איתן קשרי חברות אהבה ואחווה, אך אלה אינן מחייך הפיסיים, פרט לאיש אחד, זה אשר נמצא בתודעתך,
זהו אדריאן, כאחים למסע. בהתנסויותיך אשר אינן קשורות לכוכב "ארץ". היית חוקר טכנאי, ערכת מדידות, תחקירים ותצפיות. בדקת אפשרויות להביא אנרגיות שונות ממקומות שונים ומשונים.

שאלה: האם עסקתי ברפוי בגלגולים אחרים ? 
היו רבים בן יקר, הן על פני האדמה וכן במחוזות אחרים.

נורית: "הם מראים לי תמונה שאתה בא מלכתחילה ממקום שאתה עסוק בבניית קווי תקשורת שעליהם ניתן להסיע אנרגיות של ריפוי. הם מראים לי, שחלק מן השליחויות שעשית עם אדריאן היו לבדוק את התשתית המוכנה או לא מוכנה ואחר כך לעזור לבנות אותה. הייתם קרובים מאד אך לא באופן שבני אנוש קרובים, הוא נראה אדם קרוב מאד, כולם היו אז משפחה אחת. מראים לי אותו כראש צוות ואותך כאחד מחברי הצוות כשאתה עוסק במדידות, מחקרים ובודק תכונות אנרגטיות. הם מראים לי שהחללית שלהם מתקרבת לאזור בצבע סגול כהה ועמוס, אבל כשנוחתים על זה האדמה אפורה 
ועשויה מגרגרים דקים כמו חול דקיק רק באפור. נראיתם ישויות כמו מגאז".

שאלה: אני מרגיש קרוב אלי במיוחד גוף חוצני, האם הוא היה שלי בעבר או שזה משהו אחר ?

נורית: "מראים לי חוצן שאליו יש לך ערוץ שמאפשר לך להוות אותו באופן בלתי אמצעי. ההתייחסות של המדריכים היא כאילו שהגוף הזה עדיין ממשיך ומתקיים. הוא עצמו גם עבר תהליך ארוך של חניכה, שבה ספג הרבה מאד, קלט, למד ואחר כך עסק ברפוי. הוא העביר אנרגיות לאנשים וישויות".

שאלה: היו גלגולים אנושיים שעסקתי ברפוי על בסיס הגוף החוצני שלי ?

היו לך כמה התנסויות כאלה, אך זאת שהייתה המשתפת פעולה ביותר עם גורמי חוץ, הייתה ההתנסות ה"אטלנטית". היו לך כמה גלגולים שעסקת בריפוי בגלגול אנושי, שבהן אף אחד לא ידע מה מקור היכולת שלך. בהתנסות ה"אטלנטית" זה היה מאד פתוח ומודע גם לאחרים. מראים לי אותך בצפון אירופה בתפקיד של ריפוי, נודד מעיר לעיר.

שאלה: מה התפקיד החשוב ביותר שמילאתי ?

בתקופה ה"אטלנטית" העסקת מפעל אדיר של העברת אנרגיה, היתה לך אחריות אדירה שלקחה תחת חסותה מאות אלפי אנשים. קראו לך בשם "דינורר".

שאלה: האם היו לי תפקידי מנהיגות שמילאתי ?

נורית: "הם מראים לי שהיו כמה. הם מראים לי את צפון מרכז אסיה. מראים קבוצה גדולה של שבטים שאתה הנהגת את כולם. ייחסו לך כוחות על אנושיים, לפני כ1500- שנה. לא שהנהגת שבט אלא היו כל מיני שבטים שחיו את חייהם ואתה היית מנהיג על כזה. בשיטה 
שנותנת עוצמה לכולם. לא התערבת להם בחיים. היית עם זקן , ממוצע קומה, גדול מלא שיער סמיך על כל הגוף. היו לך עיניים ירוקות גדולות, לא סיניות".

שאלה: האם התעסקתי בנושא טילים, חלליות ?

היה לך קשר רעיונית, חלק בתכנון החלליות לקראת המקומות שהיית אמור לבקר. לא היית עולה על חללית לפני שעברת על היכולות שלו בהתאם למשימה. מראים לי רכב חלל שנראה כמו סביבון עם שפיץ למעלה ובטן מלמטה וכך היה נוסע בחלל.

שאלה: האם יש לי גלגולים מקבילים כרגע ?

נורית: "הם לא מראים לי גלגול כזה רלוונטי לגלגול שלך כרגע. יש לך גלגול מקביל שאינו רלוונטי להתנסות הזאת שלך כיום".

שאלה: האם אני קשור לשנויים שחלים על כדור הארץ ?

נורית: "בהחלט כן, יש להם אוריינטציה של לעודד אותך להמשיך עוד שלב. אנשים זקוקים לרפוי ולשיתוף פעולה עם היקום. יש כיום דינאמיקה גבוהה הרבה יותר, יש דחיסות גדולה יותר של אירועים. על כן הגופים החוצניים של האנשים מתעוררים. מראים לי את כדור הארץ כמקום התעניינות מאד מרכזי של כל מיני גורמים במרחבים של הקוסמוס. כדור הארץ ניתפס לפני מאות שנים כ"גן חיות אנושי".
כיום הם באים לא רק לראות אלא גם לנסות ולשתף אתנו פעולה. 
הם מראים לי דמוי של כוכב מלא קופים שעוברים אבולוציה ואז כולם באים לראות מה קורה להם.

יקירנו האהוב. אנו מלאי כבוד, הערכה והרבה מאד אהבה אל ישותך הנהדרת הנדיבה והפתוחה. שלך בחברות, אולן, רם והמדריכים.