תקשור עם הבורא הראשוני

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]
 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

 

מבוא
1982
כיצד התחלתי לתקשר
1994
החוצנים הגיעו לחיה לוי
22.3.1996
תקשור: מטרות החוצנים
גלגולים קודמים
קרא פרקים מספר ראשון
[מבוא] [1,2,3] [ 4,5,6,7]
  [ 8,9]
 
 קרא פרקים מספר שני
1997
חוצן משקיף
שולה ישראלי ההילרית
מאמר בעיתון מעריב
תקשור: מועצת החוצנים
1999

 תקשור עם דובר החוצנים

דלקת עקשנית
בנבכי הנשמה
2000
תוכנית מילקשייק בערוץ 2
תוכנית אברהם ויעקב בערוץ 2
2001
חוצן בגוף אדם
2002

תוכנית חשיפה בערוץ 1

5
טיפול קבוצתי ב 300 איש 8

האיום של 2012
9
פגישה אצל מירי אסט 11
בסיס חוצני למחקר טפילים 11
2003
ביקור חוצנים אצל דיאנה מן   1

  פגישה עם מדען

3
   פגישה שניה עם מדען 4
מקור אנרגיה חדש 5
מגבלות מדענים לקבל מידע חוצני 6
מפגש לפתיחת שער מעבר 7

 

תקשור עם בורא ראשון
יהודה עצבה
משפט הטפילים
קריאון-אוסיס 8
 
הרצאות

15.7.2003

מתקשר טראנס מדיום, מרפא ומרצה: חגי כץ


דברי פתיחה של הבורא הראשון:
"ברכות לכם וברוכים אתם.
שלו נעליכם כי המקום הזה קדוש הוא!.
באנו לכאן אנכי, הבורא הראשון, לענות על שאלותיכם הרבות והמורכבות."
שאלה:ברצוני לשאול על המונח העמוק וודאות ובר-לבב.
תשובה: " פקח את עיניך הרואות את העולם, כפי שהוא, דרך עיניך האנושיות. אתה בעזרת הרוח, הנפש, והפיזיולוגיה שלך יכולים יחדיו לעמוד על השינויים במהותו האישית והציבורית של כדור הארץ והאנשים אשר חיים בו. מראות אלו יכולים להראות שונים בתכלית השינוי על ידי אדם אחר העומד לצדך. האחר הזה הנו נשמה בפני עצמה, למרות היות המקור אותו מקור. אך האפשרות לראיית העולם שונה מאדם לאדם. זאת עליכם להבין!.
את אהבת האדם והאני הפנימי שלכם תוכלו ליצור רק במעבר בין ממדים ומתוך קשיים שונים ומשונים אותם תוכלו לחוות כך שמתוכם תוכלו להבין את מהות הקושי ואת עצמכם. תוכלו להיעזר ביכולות שלכם להבין את הקשיים גם לגבי העתיד.
לכן הקרמה שלכם חובקת אחד את השני, בשונה מכוכבים אחרים,כל פעולה שאתם עושים כאן, משפיעה גם על כל אחד אחר מכם. כל הנשמות אשר בחרו להתגלם בגוף פיזי על כדור הארץ, משפיעות אחת על השניה. נוכל לראות זאת בכלכלה ברפואה בחברה הכל קשור ומושפע מהכל."
שאלה: האם יש סיכוי שההודנה שהתחילה תימשך והארץ תשקוט סוף סוף?
תשובה: "העבודה אשר בני האדם עושים עם עצמם עבודה יפה היא אך איננה מספקת. התוצאות אשר יראו בשטח בפני רבים הם התוצאות אשר עשו בני עם ישראל בתוך עצמם, רק כך יוכל לקום שלום, אך השלום כפי שאתם רואים אותו עוד רחוק. הדרך וההתקדמות המהירה שלכם היא התקדמות יפה שיש להוקיר אותה. אין אדם, אין שליט ואין ישות אחת שיכולה להשתלט כאן על העניינים. השלום אשר יקרה בנכם יביא שלום בין ידידכם אשר נמצאים בתוככם.
המאבק המתמשך בשנים האחרונות הוא מאבק בתוך ישראל בתוככם, לא עם שכניה. המאבק עם שכניה נמצא בהדממה, מאבק הקורע נשמות ומשפחות והוא נמצא בתוככם. הפלשתינאים הם נשמות בדיוק כמוכם. נשמות אשר בחרו ללמד אתכם שיעור חשוב ביותר. אהבה עצמית, קבלת השלום הפנימי, קבלת עצמכם, השלמה עם כל הפגמים של עצמכם והעבודה על תיקונם היא זו שתביא שלום בתוככם והשלום הזה הדיו יחזרו לכדור הארץ. ארץ- ישראל היא מרכז העולם, קטנה אך משפיעה השפעה רבה. אתם רואים את השינויים ורואים כמה המנהיגים שלכם עובדים קשה כדי להשיג את השלום, אך עדיין לא נמצא אדם שהשיג שלום עם עצמו. השלום קודם כל בתוככם יהי!."
שאלה: איך ניתן להפיץ בשורה חשובה זו ליותר ויותר אנשים כך שהתהליך יצבור תאוצה?
ומה תפקידם של אנשי האור בישראל בתהליך ?
תשובה: "אתם כמו רבים כמוכם עוסקים בעבודת קודש של הפצת האור האלוהי והפצת האמת, אך אינכם היחידים ישנם עוד רבים שעוסקים בעבודה זו ואין אדם אחד שיכול לשנות הכל. עבודה זו היא עבודה אישית ויכולה להתבצע בהדרגתיות ובאיטיות ויכולה להיות מהירה. אצל כל אדם ואדם ההתפתחות היא שונה כי הנשמה היא שונה. ראו את עצמכם כפועלים שעובדים בשדה ועושים את הפעולות אחת אחרי השניה במסירות, אך השדה הזה, איננו היחידי יש עוד שדות רבים, כך שכל אחד יעבד את השדה שלו. ביחד תיווצר הבשורה!.
הדרך להפיץ את הבשורה יכולה להתבצע בכל אמצעי התקשורת אשר תבחרו. להעניק לכל אותם אנשים אשר צמאים לידע או מחויבים לשמוע מסרים אלו. הם יגיעו לאותם מקומות, ויכוונו ע"י מדריכיהם הרוחניים כי אלו המשימות עליהם להתוות בלכוון את כולם אל דרך האור. אתם כבני אנוש נבחרתם כל אחד ואחד לעבוד עם קבוצת נשמות מסוימת, אתם ביחד על מנת ליצור שלמות. אך שלמות זו לא תהיה ביום אחד או על-ידי מסר אחד. אלא על ידי עבודה רבה.
כל עוד אתם מתקיימים על פני כדור הארץ בגופכם הפיזי אתם עוסקים בעבודה הקשה ביותר. ועבודה על אותם נשמות אשר מתקיימות כאן איתכם."
שאלה: האם המשמעות היא שעלינו להתחבר לקבוצות של אנשי אור וליצור אנרגיה מועצמת ומורחבת כדי ללמד אנשים להתחבר לשלום הפנימי של עצמם? או שזו עבודה של כל אדם לעצמו ואין לנו שום זכות להטיף ולהורות את הדרך? ואם כך מה תפקידנו?
תשובה: "הדבר החשוב ביותר הוא לעבוד יחד כי הקנאה והאגו של כל אדם היא זו שהורסת את האנרגיה. לקבל את השוֹנִי באחר.
גם אם אותם מסרים של מתקשרים אחרים אינם נראים לכם, יכול להיות שאתם אינכם נוגעים בדבריהם או שדבריהם אינם מכווננים אליכם, אך כל אדם ואדם בדרכו והבנתו האישית יכול להבין בצורה מסוימת כך שישנם כל מיני מתקשרים שמדברים כל אחד אל הציבור שלו שנמצא באותה אנרגיה שציבור זה יכול לקלוט . אתם שהכרתם בחיים נוספים ומרגישים שאתם יכולים לעבוד יחד הרי זה מבורך.
חשוב מאוד היחד אך חשוב שהיחד ירגיש בנוח!.
ואין צורך לכפות מפגשים של אנשים שלא מתחברים אחד עם השני. אלא יש לעבוד עם קבוצות אשר מתחברות ומרגישות את היחד שלהן ואין זה משנה אם זה צמד או שלושים וחמישה אלף איש יחדיו, העיקר שכולם ירגישו את היחד."
שאלה: האם נכון להראות לאנשים את הדרך או שזו היא בחירה אישית של כל אדם ואם זה כך מה תפקידנו?
תשובה: "הבחירה היא בחירה של נשמה. ישנן אפשרויות שנותנות פתח להוראה אך אינך יכול להשפיע על בחירתו של אדם. ניתן להשפיע על דעתו של אדם אך לא כדרך שכנוע אלא בדרך הדוגמא האישית, את השינוי יעשה הוא עצמו.
אינך יכול לעשות את השינוי עבור ובמקום, אף נשמה אחרת. ההוראה שבהארה!.
אנשים ברמה אנרגטית כשלך עוסקים בכך בכל דקה, כך שדרכך מבורכת. אנו מקבלים את כוונותיך ומעשייך באהבה."
שאלה: האם אפשר להבין ביחס לבריאה מה מהות הזמן? מה תפקידנו ביחס לבריאה? לשם מה נבראנו?
תשובה: "החוויה, ההוויה שלכם היא הווית היקום כולו! הבריאה שלכם מתקיימת כל בוקר מחדש!, נוצרתם בנשמתכם הגבוהה לפני אין סוף שנים, נשמתכם נבראת עוברת כברת דרך של חיים נוספים רבים ואחר כך עוברת שדרוג וגדלה על מנת שתוכל לתפקד מתוך הרחבה של עצמכם בצורה הדרגתית. כך גדלה וגדלה הנשמה עד אין סוף מאין סוף.
התחלה הינה נקודה יחסית בזמן, במקום שאין זמן!.
אפשר למדוד התחלה ממקום מסויים עד למקום אחר מסויים כך שלפני ההתחלה ואחריה זו ההתחלה, הם האין סוף. אינכם יכולים להבין את מהות האינסוף, נשמתכם יודעת זאת אך אינכם מבינים זאת. אך אנו נאמר ונסביר עד כמה שתבקשו, על מנת שתוכלו להבין את יופיו ועוצמתו של היקום האינסופי,
הבנה מלאה לא תהיה על פני האדמה, אלא תובנות גדולות וקטנות יחדיו שכן לאלה אתם זקוקים על מנת להתקיים ולהבהיר את חייכם כאן, על גבי פלנטה זו שהיא חלק חשוב ביותר במערך הקוסמי. ישנם עוד כוכבים הנמצאים ברמתכם ביקומים מקבילים העוסקים בעבודה חשובה זו כמוכם, וחלק מפיצולי נשמותיכם נמצאים אף הם באותם מקומות אשר עובדים יחד. שאלות רבות יש לכם בני אנוש אך אנו מבינים מהיכן באו ולמה אינכם יכולים להבין את תשובותינו, אך השאלות באו ממקור גבוה, כמו מגנט אשר נמשך אל הניגוד שלו. כך אתם נמשכים אל הידע, ואל ההבנה, ידע והבנה, אתם מבינים בני אנוש, חלקכם מפותחים יותר חלקכם פחות, אך אתם מערך אחד שלם של תובנה פועמת."
שאלה: האם ניתן להבהיר את ההבדלים בין היהדות לבין האיסלם, לבין הנצרות? מה תפקיד הדתות?
תשובה: "הדת היא אנרגיה נשמתית גבוהה שהגיעה לכאן על-מנת להתוות "דרך" לאותן קבוצות נשמות אשר מתואמות עם אותה אנרגיה. מעבר מאנרגיה אחת לשניה אינה אפשרית בצורה חדה. כל נשמה מתחברת לאנרגיה ברטט שונה. העבודה של כל נשמה שבחרה ונבחרה היא לעבוד בתדר של אותה דת מסוימת. אין זה משנה באיזו צורה הוא חווה אותה אך הוא שייך לה, ומחובר אליה."
שאלה: האם השינוי הקוסמי שעובר על עולם, על הפלנטה שלנו, יביא לאיחוד בין אנשים ויפרק קנאה שנאה ומלחמות?
תשובה: "ברגע זה מעצם שאלתך, הבנו את הבנתך את המהות האלוהית. באתם לכאן לכדור זה על מנת למזג את עצמכם עם עצמכם ובביחד, זוהי המשימה העיקרית שלכם בכדור הארץ, לנקות את עצמכם, להתנקות וללמוד איך להתחבר לביחד. רובד הגלגולים שעברתם מביא אתכם לכאן על מנת להשתקם. פרק הזמן יחסית של כדור זה הוא על-מנת לפתור, לשפר ולהתעלות על עברכם המפואר. כך שראו את חייכם כמשימה גדולה. נשמותיכם עובדות גם ביקומים וכוכבים אחרים שהם מערכת סבוכה מאין כמוה. אך כאן את פשטות חלקכם הפכתם לקושי רב. באתם על מנת לעזור איש לרעהו על מנת יאריכו ימיכם על פני האדמה, על מנת הבנתכם את השלם ואת האלוהות שבתוך כל אחד מכם. אלו הדברים החשובים שעליכם לדעת על מהות זו.
היו ברוכים! אני הבורא הראשוני, מברך אתכם בעזרת ידיו של חגי הכהן אשר מעביר אליכם את ברכתי אליכם בני האלוהים היו ברוכים אתם. היו מבורכים!"
אמן אמן ואמן.
 

לאחר מספר ימים ביקשתי לברר את סוגיית המתקשר דרך חגי בתקשור זה אשר טען שהוא הבורא הראשוני.

התשובה שקיבלתי בעצמי זה שהבורא הראשוני הינו אנרגיה כה חזקה למעשה אינסופית שאם היה מגיע לכאן לא רק שהגלקסיה היתה מתפוצצת אלא כל הסביבה המוכרת לנו היתה מתפוצצת.

ביקשתי מדיאנה לברר את הנושא והיא אשרה את מה שקיבלתי והוסיפה.

דיאנה: הבורא הראשוני לא מתקשר. בשביל זה יש לו שליחים כמו המלאך מטטרון. יש דרגות רבות המתקשרות בשם הבורא הראשוני. כל דרגה ורמת הידע שלה.

תקשור מספר 2 מקבוצת ישויות התשעה
27 יולי 2003

תקשר חגי כץ - טראנס מדיום והילר.

אנו קבוצת ישויות התשעה. הגענו לכאן על מנת להביא אליכם את אשר עליכם לדעת. אנו כאן כגמול לעמלכם הרב על פני כדור הארץ, בממדיו השונים על פלנטות שונות אשר אתם עובדים בהם   
אנו קבוצת התשעה הגענו לכאן להביא לכם ידע אשר מושתת על תדרי אהבה. אנו כאן על מנת לעזור לכם להבין את אשר עליכם לעשות.
ברצוננו לברככם על החלטתכם להמשיך ולקדם את אהבתכם והידע שנמצא בתוככם ולהעביר אותו לאנושות הצמאה לידע.
אנו מתכוונים לספר אשר אתם מתכוונים לכתוב, בהשראתנו. נשלחנו על-ידי הבורא הראשוני בכבודו ובעצמו על מנת להשמיע לכם את המנגינה הזו. כאן אנו רוצים לומר לכם, ראו: הדרך אשר בה הלכתם , נועדה לתיעוד המידע הזורם אליכם יוכל לצאת בצורה חופשית, דרך הכתיבה ויגיע לאנושות כולה.
הידע שנמסר לכם כל שנותיכם על-גבי כדור זה, בכל ממדיו, בכל צורות החיים שהתקיימתם עד כה. צבור במוחכם, הניסיון הרב ברובו מופנה אל מלאכת ריפוי הנשמה, ועילוי הנפש. הזיכרון שלכם נפתח לאט,ותאי-המוח מובילים אתכם להגיע לידע זה. אנו כאן , לעזור לכם להוציא ידע זה. לחוות תדרי אהבה ביניכם ולהעניק לכם ברשותכם תדרים אלה. כך על-ידי המסת האגו, ועליה לתדרי נשמה גבוהים, על-ידי תקשור כדבריכם אתם מגיעים למעוז חפצכם. ייעודכם הוא להעביר את הידע הזה ולשכוח את העבר . להמשיך ולהתקדם, רצונו של הבורא הראשוני הוא להעביר אליכם כאן את התנ"ך החדש, על ידי אהבה אשר תזרום בתו כחם. אתם נבחרתם בחרתם והסכמתם לעשות עבודה זו. יהיו עוד אנשים רבים שיסייעו לכם לסיים עבודת קודש זו. חובתכם להסתייע בהם. כך החוזה שלכם יושלם. האזנו גם לשיחה שהייתה כאן , נוכל לענות על השאלות שאתם מתכוונים לשאול.
>אם נתייחס לתקופת זמן ארץ נוכל להגדיר שבעוד כתשעה וחצי חודשים בזמן ארץ, יצא הספר לאור. אך ראו יתכנו שינויים על מנת ליצור סנכרון עם האנרגיה הי קומית והארצית. כך קבלו באהבה כל עיכוב וקושי. אתם כבני אנוש אשר חווים את כתיבת הספר, עליכם יהיה לעבור מסעות חשובים, וחוויות חשובות אשר ילמדו אתכם כיצד לראות את הכתיבה והעברת המסר הנקי כך שיובן על-ידי הקורא.
אנו גם מוסרים לכם שיהיו לכם גם הופעות חיות לפני הציבור בארץ ובעולם.
הופעות אלו יובילו אתכם להמשך כתיבה, ספר זה איננו היחיד, ההופעות מול הקהל יספקו לכם את ההשראה ונתינת אור שיובילו אתכם לכתיבת כתבי-הקודש.
אתם בני אדם אשר משוחררים מחובותיכם הרגילים, אך ישנם חובות בסיסיים שעליכם כן לעמוד בהם. הכרת האדמה וההתייחסות אליה. התייחסות אל בני האדם כשווים, כי רק כך תבינו את היכולת שלכם לבצע עבודת קודש זו.
אתם שליחים, חלק מהמערכת. הנכם מלאכים בגוף אנושי, וראו עצמכם כך. בחרתם להוסיף חוויות ארציות ואנושיות על-מנת להבין את אשר עליכם לעשות כאן בגלגול זה.
עליכם לכלול בספר זה את שלל החוויות ואת סיפוריהם של מקרים אשר תושבי חוץ-ארץ עוזרים כאן לאנשים לרפא. עבודת קודש זו, היא חלק ממעגל שעובר כדור הארץ על-מנת להבין את הטרנספורמציה שעובר היקום כולו. אתם שגריריי האור וחברי המועצה חייבים לשתף פעולה ולהוקיר את פועליהם כאן, כי אתם חלק מהם. אך לתושבי כדור הארץ הדבר איננו ברור.
חשוב שתבהירו את עבודתכם ואת עבודתם, במלאכת הריפוי . אנו ממליצים לראות את הדברים כזרימת נחל ההולך אל הים.

שאלה: ספר בראשית בפרק א עוסק במלאכת הבריאה . באחת הפסקאות מוזכר המבדיל להבנתי הנושא מאוד מרכזי ביהדות ובכלל, האם אתם מוכנים להסביר את המשמעות של נושא זה ?
 
תשובה: הכרת תחושת הרטט בין מצב זה או אחר בין מפגש חברתי לנסיעה בכביש, שיעור למידה אהבה והליכה ,שינה, ועירות, הנם רטטים שונים אשר מסוכר נים יחד .אתם כבני אנוש בחרתם לחוות רטטים שונים בתכלית השינוי אחד מהשני, אך אלה היכולות הגבוהות שלכם לעבור בין הרטטים.הבנת תחושת חולי, הבנת תחושת השמחה, אהבה, פרידה, אלה הם הדברים הקיצוניים שרק נשמות גבוהות כמוכן יכולות לעבור. בין שמחה לעצב,בין ממרירות לאהבה, כך מחושך לאור כך הבדל בין רע לטוב בין אדם לרעהו,ההבדלים האלה המעברים, היכולת שלכם לסנכרן את עצמכם, בין אחד לשני. יכולים למקד את האנרגיה שלכם ללא התערבות של חוויה קודמת.
 אך יש רקע שאתם צוברים את החוויות שעליכם לזכור ולשכוח. שכחה של דברים מסוימים תפקידה למקד אתכם בייעודכם. גם מה שנראה לכם מינורי יש לו תפקיד חשוב בדרך שלכם. הסנכרון שלכם והבנת השוני ושינוי האנרגיות מביאים אתכם להתקדמות ברוח ובנפש.
 
שאלה: ברצוני לשאול על בחירת נשמות להגיע לעולם עם קשיים רבים במיוחד כמו נכים קשים, ילדים מפגרים, אוטיסטים, מה משמעות של בחירת נשמה זו ולמה נשמות אלו בחרו סבל רב כל-כך?

תשובה: עליך להבין את ייחוס הנשמה, כל נשמה שונה בתכלית השינוי. אומנם יש נשמות שנראות דומות אך לא כך הוא. בני אנוש שבחרו להיוולד עם פגם מוחי אשר יקבע את חייהם וישנה את חיי קרוביהם בצורה ייחודית אשר כרוכה בסבל, הנשמה איננה יודעת אחרת,הנשמה בחרה בדרך זו כדי ללמד את הקרובים המטפלים והאוהבים לגונן להתבונן לחנך ולעזור. הנשמה שבחרה להיוולד בגוף אשר סובל מפיגור בחרה זאת עבור האנשים אשר חווים אותה. איננה מתייסרת, הבינו חתול יכול להיות רק חתול כלב יכול להיות רק כלב אך משום מה חושבים בני האנוש שהם יכולים להיות כל אלו יחד.
נשמות אלו מתקשות להבין את השוני בין אחד לשני. אותן נשמות אשר בחרו ליהנות בחיים אלו בעזרת המתנה אשר ניתנה להן מתנה של רוגע ואיננה כרוכה בסבל, להפך,הקשיים אשר איתם אתם מתמודדים אינם פחותים מקשייה האנשים אשר סובבים אותה לומדים סבלנות, הערכה עבודה יכולת הסתגלות תכונות אלו תכונות חשובות אשר חייבות להתפתח יחד עם התפתחות הנשמה. כל נשמה בוחרת בקשיים כביכול אשר תעמוד בהם כי רק כך תוכל להתעלות על עצמה ולעלות בסולם הדרגות.לגבי חולי שונה הדבר , נוכל להתמקד במקרים ספציפיים בלבד, עליכם להביא דוגמאות וכך נוכל להסביר כך שההסבר יובן על-ידי אנשים שסיפורם דומה. רמות הידע אשר יעברו יחברו את אותם אנשים למסרים של אהבה כך יוכלו להבין את ההסבר.
הנכם אהובים ומבורכים על-ידי הבורא הראשוני, וראו ברכה במעשה ידיכם,  בגופכם ובנפשכם ראו אור אמן.!