Tel:        (972-3) 9649440
Mobile: (972-52) 654138
Fax:       (972-3) 9505256

ערך: איתן דובר

קבוצת העל

   

אווירה של התחברות
נוב' 25 2003

בשבועות האחרונים אני חש באווירה של שנוי אצל החברים החוצניים שלי. בכל פעם, זה מישהו אחר שמדווח על איזה מסר שהוא קיבל על הצורך להתארגן סוף סוף לקבוצת עבודה מגובשת.

באופן מוזר משהו, בכל פעם שיצרתי קשר או ביקרתי אצל אחד מן החברים, שוב ושוב עלה נושא ההתארגנות. וכדי לעשות את הדברים יותר מעניינים ממה שהם ממילא, נכנסו לעניינים החברה ה- LUMANS, תרבות הבית שלנו.

כבר שנים שהם מלווים אותי ועוקבים אחרי כל התפתחויות סביבי. הם סוף סוף החליטו להיחשף ולבוא לידי ביטוי בפעילות שלנו. הם התרבות העתיקה של הכדור הזה שתקופתה לפני כ 40 אלף שנה. מאז הם ממשיכים להתקיים סביבנו בממדים מקבילים וגם בפלנטת בית חדשה אליה הם היגרו. לפי דבריהם, השנויים הצפויים שיחולו על הכדור, נוגעים להם יותר מאשר לתרבויות החוצניות הרבות שהגיעו לכאן לסייע.

המסרים התחילו לזרום מכוונו של מרק, עברו לאור ואהוד, אחרי כן למירי, ואחר כך לאסנת ולבסוף קבלתי את סיכום מצב העניינים מדוד - שמלווה אותי מזה שנים כמדריך וכערוץ פתוח כלפי התרבות הזו.

ואז ערב אחד תוך כדי הנסיעה הביתה מן העבודה, אדריאן מצלצל ומודיע: השבת הקרובה כולנו צריכים להיפגש. לא ממש נזקקתי להסברים מיותרים. הבנתי בפעם המי יודע כמה, שבעצם העניינים מנוהלים מלמעלה, מן הרמה הנשמתית שלנו, ואנחנו רק אמורים לזרום ולהתנהל עם זה . . .

המפגש יוצא לדרך

האורחים שהגיעו למפגש אצל אדריאן, בשלבים השונים :

האחד, מועצת העל, קבוצת התשעה ,דובר מועצת ה 54, LORN1 מצוות המו"מ של ה LUMANS ועוד גורמים מלווים.

משתתפים ארציים שהגיעו:

אדריאן, מירי, אור, חגי, מרק, דיאנה, איתן, אהוד, יאיר, אסנת, ליאור, שלמה, ויקיר .

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]

 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

 


מבוא
1982
כיצד התחלתי לתקשר
1994
החוצנים הגיעו לחיה לוי
22.3.1996
תקשור: מטרות החוצנים
1997
שולה ישראלי ההילרית
גלגולים קודמים
קרא פרקים מספר ראשון
[מבוא] [1,2,3] [ 4,5,6,7]
  [ 8,9]
 
 קרא פרקים מספר שני
אפריל 1997
חוצן משקיף
יוני 1997
מאמר בעיתון מעריב
28.7.1997
תקשור: מועצת החוצנים

 אוגוסט 1999
תקשור עם דובר החוצנים

דלקת עקשנית
בנבכי הנשמה
13.1.2000
תוכנית מילקשייק בערוץ 2
22.2.2000
תוכנית אברהם ויעקב בערוץ 2
23.5.2001
חוצן בגוף אדם
15.5.2002
תוכנית חשיפה בערוץ 1
אוגוסט 2002
טיפול קבוצתי ב 300 איש
נובמבר 2002
פגישה אצל מירי אסט
28.9.2002
האיום של 2012
10.11.2002
בסיס חוצני למחקר טפילים
ינואר 2003 
ביקור של חוצנים אצל דיאנה מן  
 

מרץ 2003
  פגישה עם מדען

 אפריל 2003
  פגישה שניה עם מדען
23.5.2003
מקור אנרגיה חדש
מאי 2003
מגבלות מדענים לקבל מידע חוצני
קריאון הרופא
חברים ממאדים
 ארבעת מלאכי עליון
הדבק
קבוצת העל
הרצאות


מירי מתארת את המסרים לקראת המפגש

באיזשהו יום איתן צלצל אלי והתחיל לספר לי על איזו התפתחות עם נציגים מן התרבות הלומנית שחשפו את עצמם בביקור אצל אור ואהוד. סיפר שהם הולכים אתו לכל מקום. תוך כדי שיחת הטלפון אני רואה אותם מולי, שלושה חברה שהזדהו כצוות המו"מ של התרבות הלומנית. ואז הם התחילו להעביר מסרים לקראת התגבשותנו כקבוצה.

כמה שיותר על כל אחד לבוא לידי ביטוי עצמאי ותוך כדי כך גם כל אחד עם חברו. משמע במסגרת הקבוצה. העיקרון שצריך להנחות אותנו זה איחוד כוחות. כלומר כל אחד בדרך שלו ועל פי יכולותיו ורצונותיו מהמקום שלו, וזה בסדר, ייתן לליבה, בתהליך גלי של מרכז והחוצה, ושוב מרכז והחוצה וחוזר חלילה.

4 הנשמות הליבה הן: אדריאן, מירי, אור, וחגי

בגלגולכם הנוכחי ומתוך גופיכם כאן, אתם מתחברים עם נשמות העל הקרובות שלכם, ותוך כדי כך אתם מתאחדים עם כוח הבורא הראשוני ומקבלים ממנו את התאוצה הנדרשת. את הכוח הזה אתם מוציאים כלפי הקבוצה שסביבכם ובכדי לקבל מהם מעין היזון חוזר. ותוך כדי כל התהליך האנרגטי הזה, עליכם להמשיך ולבצע את כל העבודה הארצית שאתם כבר עושים.

אותם 4 הנשמות יקרינו הלאה לקבוצה החיצונית יותר המורכבת
מ 6 חברים :

דיאנה, מרק, יאיר, איתן, אסנת, יקיר

ואלו בעצמם יקרינו את העבודה האנרגטית הזו כלפי הקבוצה הבאה שמקיפה אותם ב 8 חברים.

באופן כללי הלומנים גם מסבירים שאנחנו עובדים אתם כרגע גם בממדים מקבילים. בכל מקרה, הם לוקחים בחשבון שאנחנו בני אדם, כאן ועכשיו. עם יצרים ותכונות אופי תוך כדי סחיבת גופים אתריים כאלה או אחרים, עם רקע כזה או אחר. כלומר שיחד עם העבודה הרוחנית הגבוהה, עלינו להמשיך ולקיים את הפעילות היום יומית שלנו וכן לתת ביטוי לרצונותינו כאן ועכשיו.

אור מתארת את המסרים לקראת המפגש

אור מציגה את השאלה שעומדת באוויר כבר מתחילת המפגש:

הרי אדריאן כבר עושה עבודת קודש של יחסי צבור, של שנים. אז מה עכשיו אנחנו בתור קבוצה יכולים לעשות יותר כדי לקדם את כל הנושא הזה ? איך ולאן הולכים אתו ?

מועצת העל הסבירו. מבחינתם אנחנו שצריכים לקבוע את מטרת העל שלנו. מי הם שיכתיבו לנו מטרות. הם עצמם שאין להם כלל אגו. ולבסוף הסכימו להציב את הצפיות שלהם מאתנו, שהם:

לקחת את הדבר הגדול הזה שנקרא ישויות אור וחוצנים ולהביא את זה אל תודעת הצבור.

בכל אופן, המבנה המעגלי שהם מתארים מדגים את ההדדיות שצריכה לשרור בינינו. כל הימים האחרונים אני מתהלכת כאשר הם מראים לי נקודה, ואז הם מוציאים אותי מתוך המצב הזה יוצאת מתוך כדור הארץ, ואז מראים לי מעגל. ואז הם הסבירו לי : תראי מצד אחד יש נקודה ומן הצד השני יש לך מעגל. תחשבי שאת לא רק בתוך הנקודה הצרה שלך, תתחילי לחשוב שאת גם בתוך המעגל הרחב. שאלתי אותם מה הרעיון ?

אדריאן : הכוונה שלהם שנעבור לצורת חשיבה קבוצתית.

אהוד משלים: יש להם את השיטה, הם עולים עלינו בכמה דרגות. הם יודעים שאם יתנו לנו ביד פתרון בית ספר, זה לא ייטמע בנו היטב. הם רק ייתנו לנו שעורי בית בהמשך, אתם כבר תראו.
אין דבר שאנחנו בשנתיים האחרונות אור ואני קבלנו במתנה. זאת עבודה קשה, אבל מזה צומחים אחר כך דברים נפלאים. עכשיו הם מצפים שכולנו נשתף פעולה בטכניקה הזאת. הבורג החלש ביותר שמחבר אותנו יכול לעקב את כולנו. לא ניתן להעמיס יותר משקל על מבנה מסוים שיעלה על הבורג החלש ביותר שנמצא בו. על כן עלינו לשתף פעולה ולגבות האחד את השני.

אור על תרבות ה LUMANS

חשוב גם לציין את מה שקרה רק בימים האחרונים לפני הפגישה הזו :

איתן ביחד עם דוד מתקשרים את תרבות הלומנים מזה כבר
כ 5 שנים. ותראו מה שקרה פה. כמעט כולם קבלו קשר עם הלומנים.

בבת אחת האנרגיה הזו יורדת לכולם. מתוך המפגשים שלנו אתם, הבנו שהם עוסקים בצבירת ידע בכל התחומים ברמה גבוהה מאד. זה המקצוע שלהם. זה גם המקור שנוכל לשאוב ממנו כולם מידע בהרבה תחומים שנרצה לצעוד בהם קדימה.

הם מתפקדים ביקומים מקבילים ובממדים שונים. זאת תרבות מאד מגוונת. הם מעורבים בכל תחומי החיים שיש לנו כאן בעולם הפיזי והגבוהה יותר. התפקיד העיקרי שלהם זה ידע. הם לא מתכוונים להפעיל אותנו, שלא כמו תרבויות חוצניות אחרות. הם מצהירים על זה שהם באים לתת לנו שרות של ידע. הם מתואמים ופועלים אך ורק תחת אישור מועצת העל.


אדריאן מסביר את הצפיות מאתנו

אדריאן מסביר את הצפיות מאתנו, כפי שהם מעבירים לו עכשיו :

זה לא הולך להיות איזה מסלול מוכן שעלינו לעבור דרכו ורק לנסות ולהרחיב אותו במקצת. הם מצפים מאתנו לבצע פעילות של יחסי צבור. להעביר את חוויות היום יום שלנו, את המידע שנצבר אצלנו, לכלל הצבור הרחב.

עשיתי את זה עם חיה ועוד אנשים אחרים שהתעוררו בתקופת כתיבת הספר. כיום זה כבר ממשיך כמעט באופן אוטומטי. אחרי כל פגישה אני לוקח את התקשור שלהם ומפיץ אותו באינטרנט. רוב המאמרים באתר הם שלי, אל כן כדאי לגוון ולהוסיף מאמרים של אנשים אחרים כדי שזה ייתפס כתופעה כללית ולא רק כתוצאת החוויות האישיות שלי.

יאיר מחזיר אותנו קצת למציאות

המסר שלי הוא - שאל לנו להוציא מידע אל הצבור כאשר הוא תלוש מן ההקשר המתאים :
תארו לכם שאנשים שאינם במסלול של התעוררות שומעים את סיפורי הטפולים שלנו - על מה הם כבר יכולים לחשוב כאשר הם
לא מכירים את ההקשר. אנחנו כקבוצה באם נתמיד ונספר על אותם מצבים מטורפים נוכל בהדרגה להתגבר על הבעיה הזו. אני יכול לחזור על כל מה שכל אחד מספר ולקבל את זה. ולא רק אדם אחד שראה דבר כזה וכו'. ואז הבן אדם ששומע, מתחיל להפנים את זה בתוכו ומתחיל לספר שבעצם גם הוא עבר משהו דומה, שהדחיק עם הזמן.

כאן אנחנו יכולים לבוא לידי ביטוי על תקן של חכמים יותר. להסביר לו את מה שקורה אתו וללוות אותו במסלול ההתפקחות הזה.

חגי מתאר את הזווית שלו

חגי מסביר - חשוב לי לציין שלתיעוד האירועים אין כל תחליף :

אני מעביר מפגשים של אנשים מתקשרים. איתן עוזר לי בכתיבת המאמרים שמתעדים ומסכמים את החוויות שהם עוברים במפגשים. זה כולל את שמות האנשים שהשתתפו בפועל. אני מפיץ את זה ביניהם והם מפיצים את זה גם הלאה. זה מה שנשאר מכל מציאות החוויות שהם עוברים.

אני מציע להשקיע בזה גם אצל אחרים. חשוב גם לתעד את כל הפרטים שמקבלים בטפולים, זה חיוני. אין סיכוי לזכור ולהפנים את כל מה שקורה. אני מתעד את התקשורים עם המטופל ואת פרטי הטפולים שמבצעים החוצנים.

אסנת מעבירה את התקשור שקבלה

אסנת מסבירה - זה התקשור שקבלתי מן הלומנים אחרי השיחה עם איתן:

אנחנו רוכבים על קרן אור, וגולשים אליהם בזמן שנראה כקו נקודה קו. אנו מכירים אתכם מכמה ממדים. יצרנו אתכם קשר רב כווני שילמד אתכם להתחבר לממדים הנוספים שלכם. כאשר תעשו זאת, תוכלו לזכות בקדימות של ידע. אתם תקראו לזה איסוף נתונים.

וכעת בעקבות הפגישה הזו עצמה ובהקשר למעגלים שציירה מירי לגבי הקבוצה, הם מוסרים:

אין שמחה שמצליחה לתאר את כוח האנרגיה שאנו חווים כאשר אתם כבר במפגש הזה. המעגל שצויר כאן אנו מבקשים שתראו אותו בשלושה ממדים. כאשר בעצם זה נראה כחרוט של מעגלי אור. התיאור של קו נקודה קו זהו תיאור של הדרך שבה נראית האנרגיה שלכם בהקרנה.

דובר בקבוצה הזו על הצורך לחבור כגוף אחד שבו קווי אנרגיה מאוחדים ייצרו הקרנה סביבתית שתגרום לתהודה אצל בני אדם שימצאו באזור הגיבוש. בני האדם נחסמו במשך שנים רבות. אחת המטרות שאנחנו רואים בכם, זאת התהודה שעליכם ליצור כהכנה למצב שבו בני האדם יוכלו לצפות במי שאתם מכנים חוצנים, מבלי לחוות אנרגיות שליליות של פחד.

איתן מתאר חוויות עם ה LUMANS

איתן מתחיל לתאר את הספור שלו עם הלומנים :

דוד הוא אחד המטופלים הוותיקים שחווה חוויות אדירות אצל אדריאן. הוא פשוט התעורר אצלו. עם כל פגישה ופגישה הוא התקרב יותר ויותר לידע הרפואי של החוצנים שתואם את ההשכלה והניסיון המקצועי שלו. בשלב מסוים הם ממש לימדו אותו כיצד לתפעל את הכלים שלהם. זה הגיע לידי מצב שהוא ממש התחיל להתפלמס אתם בעניינים טכניים רפואיים, ולא תמיד הוא השתכנע בקלות מן ההסברים שלהם.

בכל פעם שאנחנו נפגשים מזה שנים, כל שבועיים שלושה, כאשר אני רק מתקרב אליו נפתח מולו מעין אשנב שבו רואים חדר מצב. מיד מופיע מולו איזה מדריך שמבקש ממנו להקשיב לשאלות שלי. המדריך הזה אומר לו משהו כמו: תן עכשיו לבן אדם לשאול משהו .

ממש נוצר אתם חווי. פעם שאלתי אותם למה הם כל הזמן מחזיקים ספרים בזמן שאנחנו מדברים. אז הם הסבירו שאולי זה יפליא אותי אבל לא תמיד השיחות שלי עם דוד מעניינות יותר מן הספרים שלהם.

הם כבר מדברים שנים על מה שהולך לקרות אתנו, החברים שמתגבשים כאן ועכשיו. על כך שתיווצר קבוצה שבחלקה הגדול הם משמשים כמורים בגלגול מקבילי אצלם. מורים שפועלים תחת מסווה של ההוראה אך למעשה הם פועלים מטעם השלטונות כקבוצה של תודעה.

הם מצפים מאתנו, בפיצול הנשמתי הזה שלנו, להתאחד ולעשות עבודה דומה ואולי להצליח יותר. גם שם אנחנו מנסים למנוע קריסה של מערכת מסוימת שהם לא רוצים לתאר, אבל אין מה למהר. אני רואה שהמידע זורם מהם בהדרגה ולפי הצורך.

בחודש האחרון הם הבינו שממילא הקבוצה הזו עולה מדרגה, ובהנחיית מועצת העל מתחילה כבר להתגבש. בשלב הזה הם התחילו לקיים דיונים במועצות שלהם והחליטו שזהו הם חייבים כבר להיחשף.

בהמשך יהיה להם תפקיד מאד חשוב ללוות אותנו בפעילות שלנו. הם רוצים להדגיש, שהם לא חוצנים, הם אנשי כדור הארץ ומבחינתם המקוריים. הם קמו עוד לפני מה שקוראים אטלנטיס העתיקה. הם ליוו את המאורעות שעברו על גלגולי האטלנטיס הנוספים. הם גם ליוו את התפתחותה של התרבות שנקראת בפינו העם הנבחר. בכל פעם שאני שואל אותם על ההיסטוריה שלנו, הם מחייכים בסלחנות. הם פשוט ליוו את כל התרבויות שקמו אחריהם. טפטפו ותרמו את הידע שהם צברו.

הגיע כבר הזמן לבצע את החבור

חגי ממתין בשקט, מביט וסוקר את כולנו במבט. לפתע הוא תופס פיקוד, מתחיל למסור את סכום הביניים כפי שירד אליו מן האורחים שנמצאים מעלינו בגלריה . האורחים שעוקבים בעניין אחר הדינאמיקה שנוצרה כאן עד עכשיו, בינינו כבני אדם.
חגי מסביר :

כמו שכבר הבנו עם הזמן, כולנו כאן הגענו ממקומות גבוהים ביותר. הבעיה שלנו היא עם הסנכרון. זה דומה למצב של מספר רובוטריקים שמתאחדים בשלב מסוים והופכים ליחידה אחת.

כעת כמו שכבר בצענו את הסנכרון הפורמאלי, עלינו לבצע אותו גם ברמה הגבוהה. עלינו לעשות את זה גם כדי לצרף את החתימה של מעלה ולמטה ולממש את האור של כולנו ביחד.

כעת אבקש מכולכם לקום וליצור מעגל אחד גדול. כל אחד שיחולל סביבו את המערבולת האישית שלו כדי לאגד בתוכו את כל הכוחות של כל הגופים שלו. אבקש כעת מן הנשמה שלכם להעלות לנקודת שיא.

לפתע הוא מפסיק את דבריו, כדי להסביר שהוא הולך לקחת את עכשיו את רשות הדבור, ולנווט את טכס ההתחברות. ומיד הוא מתחיל להכניס עצמו למצב של תקשור עמוק. עוד מספר נשימות עמוקות והנה המילים פורצות מפיו:

קבוצת העל, קבוצת הקשר מלמעלה למטה, מאחדת ברגע זה את כוחותיה ויכולותיה הגבוהות והנמוכות יחדיו על מנת ליצור את האחד !!

( ערוץ התקשור כעת עובר לתוככי מירי, מפיה פורצים המילים בטון נמוך ובעוצמה אדירה, דבריו של הבורא הראשוני ) :

באנו מן האוווווווווווווווררררר ... אנו שמחים מאד לחבוווור לכנס זההההההההה . התאספנווווו לכבווווווד בני אנוווווווש על מנננננננת להעביר ידעעעעע גדווווול זהההההה. בגוף האתרי שלכם ובגופיכם המקבילים. לכן באנווווו לשלוח אור ישירווווות אל כול אחחחחחד ואחדדד מכם. על מננננתתתת להדריייייך ולהעללללוות אתככככם. מרגע זה ובשליחות האוווווווווווווווררררר.

אנננו מעבירייייים ידע זההההה לכולללל אחדדד ואחדדד דרך נשמה זו, תודה . . .

לקראת המילים האחרונות שיצאו ממירי, אור מתחילה להתנער מעוצמת ההילה שעוטפת וחודרת לתוכה. עיניה עצומות, פניה זורחים כאשר היא מתנודדת כמרחפת מעל הרצפה שמתחתיה. וכעת פורצים מפיה הדברים בטון גבוהה ומתנגן :

אנו מועצת העל, במעמד שמימי, ארצי וחבור יקומי זה. בחסות הבורא הראשוני. רצון ומחויבות שזורים יחדיו כשרשרת בלתי ניתקת. מחויבות ליקום ולעצמכם כפרטים יחידים כקבוצת העל
שבה בחרנו !!!

בחרנו בכם, ובחרתם בנו. הדדיות זו תעמוד כנר לרגליכם. כאור בקצה המנהרה. אנו נהיה שם כדי להאיר לכם את הדרך. את נפתוליה. את המנהרות המתחלקות ובסופו של דבר המתקבצות לנקודה אחת האור. במעמד זה הננו מעניקים לכם שם !!!

קבוצת העל

בכל פעם שתרצו להתחבר מכל נקודה, מכל מקום, חשבו :

קבוצת על

ניתנת רשות הדבור לבן האור חגי...

( מספר שניות לפני סיום הדברים שיוצאים מאור, חגי כבר מתיישר
נושם עמוקות, מרכין ראשו כמעה ושוב הוא מזדקר במקומו, וכעת יוצאות מפיו דברים בטון מפויס ומרגיע ) :

ובתוך כל אלו, אנו שומעים ומאזינים. ומראשכם המורכן יוצא אותו ענן של אהבת היקום המתקשרת בין כל אחד ואחד מכם.

נבחרתם לעשות משימת אור זו, ועל כן תקבלו את הכלים המתאימים לקראת מה שאתם אמורים לעשות. התפקידים אשר קבעתם לעצמכם התקבלו אצלנו בברכה ובגאווה ונחתמו.

הדוברים, היועצים, המבצעים אנשי הקשר התמידיים והמלווים שלהם. כל שלושת המעגלים הראשונים ישמשו אותנו לשליטה ולהבנה שלכם עם הכוחות הגבוהים והעליונים אשר מתווים את דרכיכם.

אנו מבקשים שמדי חודש וחצי להיפגש בצורה פיזית.
אך באם הדבר איננו אפשרי, תיצרו את הקבוצה לפי מועד שעה 8 בערב. כל אחד ואחד למשך חצי שעה לפחות יאחד את עצמו עם
כל גופיו, כפי שזה נעשה כאן בהתחלה. ולאחר מכן יבצע התאחדות של כל הקבוצה לאחד ויקרא :

קבוצת העל מתאחדת לאחד

אנו דוברי הבורא שמתווים את דרכיכם מדי פעם, היום אנו מורים לכם את הקשר הזה במדויק. תודה לכם על ההקשבה ועל תשומת הלב.

( כבר עם מילותיו האחרונות של חגי, מירי כבר חזרה בשקט על המילים וכעת היא מסתנכרת לתוך הערוץ הזה. תוך כדי זה שיוצאות לה המילים, היא עוזבת את המעגל החיצוני ונכנסת, מובלת אל תוך מרכז המעגל. וכעת שוב יוצאות מפיה דבריו של הבורא הראשוני ) :

אנווו, הבורא כוחווות, ישירווווות. באנווו לעוררררר. מברכים אתכככם בני האוררררר אלהההה. ניתנת לכם אשר קורה מעתה כדי להשפיע, לעשות, לתת, עבווווור עצמכם. בראש וראשונה חגייייי . עבור אחריייים. אנו איתככם לעוררר כל מסלולכם דרך נשמות אלוווווו.

לקראת המילים האחרונות שיצאו ממירי, אור שוב מתחילה להתנער מעוצמת ההילה שעוטפת וחודרת לתוכה. וכעת פורצים מפיה הדברים בקול ובטון מפתיע, חדש לחלוטין:

תתקבץ הליבה אל המרכז !

( כעת אדריאן, אור וחגי עוזבים את המעגל הראשי ומצטרפים אל מירי. ארבעתם אוחזים ידיים, ומתוך פיהם פורצות המילים, כל אחד בטון ובסגנון של הדובר דרכם ) :

מירי : כל אחד ואחד עבור כולם
אור : אחד ! ואחד ! ואחד ! ואחד !!!
אדריאן : אחד. אחד. אחד. אחד .
חגי : אחד, אחד, אחד, אחד

מירי: כולכם אחד שהוא דרך הבוראאאא, כולכם אחחחדדד שהוא דרך הבוראאאא. אנו כוחות הבורא. כוווולנו העללל. . .

בשלב הזה כולם מתחבקים עם כולם. תחושת התעלות וחמלה, עוטפת את כולם. מנסים, ולו רק במקצת להתפרק מעוצמת החוויה.


מרק מתאר את המסרים שהוא קיבל

מספר פעמים כבר שאני מקביל את פניו של האחד. זה קרה לפני כחודשיים בפעם האחרונה וזה קרה גם לפני כשבועיים. עקרי הדברים שקבלתי הם:

ישנם 12 אנשים שעליהם לקבל על עצמם את האחריות להוביל את כל מה שהחוצנים והגורמים שמעליהם מנסים לארגן כאן ברמת התמונה השלמה. דבר שאינני מבין עדיין עד הסוף.

עלינו לקחת בחשבון שיש גורמים שלא משלימים עם עצם הפעילות שלנו, וזה כולל התערבות רגשית בתודעתם של האנשים היקרים שסובבים אותנו בחיינו הפרטיים.


כיום זה כבר ברור שאנחנו בפעילות שלנו מעוררים המון תשומת לב של הרבה גורמים שמתנגדים לתהליך הזה שלקחנו על עצמנו.

מבחינתי הם לא יוכלו להזיק לנו אם נהיה מאוחדים ונגבה האחד את השני. זה מזכיר את חבור האצבעות לכדי אגרוף כדי לעמוד איתן ולהגן על עצמנו. מולנו נמצא מעין קיר שעלינו לחצות בכל פעם שנרצה להתקדם הלאה ביצירת האחדות שבינינו.


מירי בנושא ההגנות

מידי פעם קורה לנו שאנחנו נופלות, נחבלות וכו' . ההרגשה שזאת התערבות שלילית לפחות מטרידה את כולנו. זה מה יורד אלי עכשיו לגבי השאלה, למה למרות שאנחנו כל כך מוגנים ובכל זאת אנחנו מקבלים את המכות האלה ? מה שיוד אלי עכשיו זה :

כל חשיבה שאיננה חיובית, לא משנה מה, כעס, עלבון, תסכול, תחושה לא נוחה, כתוצאה מאירועים כאלה או אחרים, זה מיד קורא לאנרגיה שלילית. וכאשר אנחנו קוראים להם אז הם באים...

אנחנו כאן במעגל האמצעי, השומרים שלנו מקיפים אותנו והם השליליים, נמצאים במעגל הגדול יותר מוכנים מיד לבוא. נקרא להם הלא קרואים. כל תחושה שלילית מן הסוג הזה הם מתבייתים. הם נכנסים לתוך פרצה שנגרמת על ידי האנרגיה השלילית. ברור שמיד ההגנה עלינו פועלת אבל בינתיים יש סבל.
לכן בהקשר הזה של חשיבה מעגל העל של כוח האחד חייבים לסגל לעצמנו חשיבה חיובית כל הזמן. זה לא קל ולא פשוט, אבל חייבים לסגל מחשבה חדשה, פרק חדש של חשיבה חיובית. ובאמת צריך להתנהל מעכשיו ולהקפיד על זה במונחים של חשוב טוב ועשה טוב.

לקראת סיום דיאנה שואלת :

מה שלי מפריע קצת באופן אישי זה עניין ההיררכיה שנוצרה פה. אז השאלה שמטרידה אותי האם עדיין אני יכולה להתקשר בטלפון לאדריאן וחגי מתי שאני רוצה ?

לסיכום
רינה (פונה אל איתן מהורהרת) : אז מה אתה חושב שיצא מכל מה שקרה כאן היום ?

איתן: רמת האחריות של כולנו כאן, על מה שקורה סביבנו, עלתה
בסדר גודל. אני מתחיל לחוש את משמעות התופעה:

ככל שאתה יודע יותר יש לך פחות דרגות חופש לבחירה. אתה כבר לא יכול להתעלם. אתה אחראי על מידת השימוש בידע הזה.

היום כאשר החזקנו ידיים, הם החדירו בנו, שטפו אותנו בעוד מנה גדושה של ידע. וברור לי שהמחיר של זה שאנחנו פחות יכולים להתעלם ממה שקורה כיום סביבנו.

בהדרגה אנחנו אמורים להפוך למעין מכשיר שיחולל איזה שנוי בתודעה של הצבור. הלבטים שלנו כאן, לגבי מה עושים מחר וכיצד עושים כבר איזה דברים מעשיים, הם רק ריפוי להגיון הארצי שלנו. ממילא עלינו להפוך לצוות חשיבה אחד ומאוחד, ואז הדברים יתחילו לזוז כאשר אנחנו בכלל לא נדע מהיכן שזה בא לנו...

הבהרות של חגי עם דורון

עברו מספר ימים עד שהחוויה התחילה להיתפס כממשית אצלי בתודעה. בוקר אחד הרמתי טלפון אל חגי כדי לפטפט אתו ועם המלווה המיוחד כל כך שלו, דורון. רציתי לקבל איזה מבט נוסף ומסכם על כל מה שקרה שם סביבנו.

שאלה: מה בעצם קרה אתנו ?

אתם בעצם הולכים להתארגן במבנה שמזכיר את המועצות אצלנו בסיריוס. אנחנו תרבות מודעת שעובדת בקשר ישיר ורשמי עם הגורמים המורמים שאתם רק מתחילים את החשיפה אליהם. מסגרת כזו של פעילות, כוללת גם אצלנו, את אנשי הליבה, הצינורות הישירים ומולם היו"ר שמרכז את פעילותם המקומית של מומחים לתחומי העיסוק.

עברו עוד מספר שניות. הבנתי שנגמרו לי השאלות, ואז מבלי להרגיש בזה, נפרדתי :

אז להתראות לשניכם (??) ממני, תודה .