Tel:        (972-3) 9649440
Mobile: (972-52) 654138
Fax:       (972-3) 9505256

ערך: איתן דובר

קצת סדר בהבנת הקיום שלכם

אוקט' 2003

חגי מתקשר את מועצת העל ואת מועצת התשעה


חגי מתמקם על כיסאו. משקיט את חושיו הרגילים. ישות אדירה שגובהה הרבה מעבר לתקרת החדר, מתחילה להתגלות מאחוריו במרחב המקביל. בהדרגה יורד ממנה מעין צינור של התחברות להילה שעוטפת את גופו הפיזי של חגי. דורון ראש הצוות החוצני של חגי, וכן דיאנה על צוות
החוצנים שמלווה אותה, עומדים הכן כמארגני הכנס.

כעת דיאנה פורסת את כפות ידיה לכוונו של חגי כדי להעלות את רטט הילתו. לסייע לו בהתחברות ובסנכרון הרטטים שלו אל מקור התובנות שיורד כעת אליו מן הישות. עוברות עוד מספר שניות והנה יוצאות כבר המילים :

הספרים יצאו בהוצאת גל

הגדל תמונה
לדפוס
PDF קרא בפורמט  [מבוא לספר הראשון]
 [1,2,3  פרקים ]  
[ 4,5,6,7  פרקים] 
 [ 8,9  פרקים ]

 The book

 הספרים לרכישה בחנויות הספרים ובאינטרנט

IBook
Bookme
Mitos

 


מבוא
1982
כיצד התחלתי לתקשר
1994
החוצנים הגיעו לחיה לוי
22.3.1996
תקשור: מטרות החוצנים
1997
שולה ישראלי ההילרית
גלגולים קודמים
קרא פרקים מספר ראשון
[מבוא] [1,2,3] [ 4,5,6,7]
  [ 8,9]
 
 קרא פרקים מספר שני
אפריל 1997
חוצן משקיף
יוני 1997
מאמר בעיתון מעריב
28.7.1997
תקשור: מועצת החוצנים

 אוגוסט 1999
תקשור עם דובר החוצנים

דלקת עקשנית
בנבכי הנשמה
13.1.2000
תוכנית מילקשייק בערוץ 2
22.2.2000
תוכנית אברהם ויעקב בערוץ 2
23.5.2001
חוצן בגוף אדם
15.5.2002
תוכנית חשיפה בערוץ 1
אוגוסט 2002
טיפול קבוצתי ב 300 איש
נובמבר 2002
פגישה אצל מירי אסט
28.9.2002
האיום של 2012
10.11.2002
בסיס חוצני למחקר טפילים
ינואר 2003 
ביקור של חוצנים אצל דיאנה מן  
 

מרץ 2003
  פגישה עם מדען

 אפריל 2003
  פגישה שניה עם מדען
23.5.2003
מקור אנרגיה חדש
מאי 2003
מגבלות מדענים לקבל מידע חוצני
קריאון הרופא
חברים ממאדים
 ארבעת מלאכי עליון
הדבק
קבוצת העל
החוליה החסרה
קבוצת הלומנים
קצת סדר בהבנת הקיום שלכם
אוקט' 2003
חשוב שידברו עלינו
 
הרצאות

אנו מועצת התשעה, תשעת ישויות האור המתגלמות בגופי הרטט השונים. אנו מתחלקים לתשעה רטטים שונים שמובנים בתוכנו, בעלי אופיים שונים של אנרגיות ושל מינים.

אנו כאן על מנת למקד אתכם אל משימתכם ואל הבנתכם ואל התובנות שלכם, אשר מושכות אתכם כיום להיות ולהתגמש בתוך ההמון של הממד השלישי.

אנו כאן על מנת שאתם תוכלו לשים את עצמכם במקום המיועד לכם ולהתבונן על עצמכם כממוקמים בתוך ישות כדור הארץ, אשר אתם חלק ממנה, מתהלכים בה, שואבים ומחזירים אליה את האנרגיות.

אנו כאן על מנת להודות לכם על עצם הקיום הפיזי שלכם, כאן ברטט השלישי שעל כדור הארץ. כדור הלכת הזה, שמאכלס בתוכו אינספור תרבויות שונות ומשונות. צבעים, גדלים, רטטים, שפות, ריחות, מטעמים, דתות, אמונות, זרמים, מחשבות, תחושות וכן תקשורת. ובאמת, תקשורת היא מילת המפתח שלכם כבני אדם שמתהלכים כאן ואין כמותכם ברמתכם המכסימלית. שפור רמת התקשורת שלכם יהווה את איכות הזרע שלכם שאתם טועמים ומכניסים לתוך האדמה.

הרוח שלכם מהווה את ייחוס הקשר שלכם לכדור הארץ. אפילו המושב אשר אתם יושבים עליו, מורכב מחומרים אשר היסודות שלהם גם הם חלק מכדור הארץ. מלאכותיים ככול שיראו, גם הם ממוקמים בתוך האנרגיה של הכדור שלכם.

ובכן, התבקשנו על ידכם להבהיר לכם דברים נוספים לגבי אותם הדברים שאתם נשאלים מידי פעם בפעם ועל כן אנו ננסה לעשות סדר בהבנת הקיום שלכם.

אנרגיית כדור הארץ הבשילה בנקודת זמן בתוך היקום שלכם מתוך אנרגיית הבסיס, האנרגיה האלוהית אשר יוצרת אתכם מידי יום ביומו. הכדור הזה עבר במרוצת השנים - התפתחויות, שנויים של אנרגיות, רטטים, תובנות, השכלה, מודעויות, תחושות. כעת הגעתם לשלב שבו אתם יכולים להתבונן על המעשים שלכם ולארגן את האנרגיות שלכם לקראת הלידה מחדש של עצמכם.

האנרגיה אשר אתם מתקיימים ממנה היא אנרגיה יקומית, עולמית. אתם נמצאים בתוכה ואתם גם יוצרים אותה מתוך המחשבות והמעשים שלכם. בואו ותראו את עצמכם כרגע מן הצד כיוצרים של עצמכם, וכאחראים לכל מעשיכם.

הגעתם לכאן לאחר התדיינות רבה עם רמות הדרגים אשר הציבו אתכם כאן על כדור הזה כדי לשרת את מטרותיו האלוהיות של היוצר, הבורא הראשוני.

אתם, כל הנוכחים בחדר זה, הסכמתם להגיע לכאן, לאחר הרהורים, מחשבות, תובנות, שיעורים, ועבודות קשות מנשוא אשר עברתם כדי לתאם את נשמתכם לקיום נוסף בממד שלישי זה.

רבים יש כמותכם בעולם אך כל אחד ואחד מכם נושא את אנרגיית הבורא אשר קושרת את כולם ישירות לכדור הזה. המחשבות, התחושות, הדמיונות, החלומות, המאכל, השתייה, המעשים, והתגובות. הכול קשור במאת האחוזים אל ישותו של הכדור הזה גאיה ואל גופו הפיזי אשר מאכסן אתכם בצילו האצילי והאדיר, ומשרה עליכם את אווירת האדמה, הביטחון. כמו גם משרה עליכם את כוח המשיכה אשר היא חלק ממנו, ויוצרת אתכם דבוקים אל הקרקע.

אך ביחד עם הדביקות הזו לקרקע, אתם גם יכולים להביט על עצמכם גם מן הרבדים הגבוהים שלכם. וזאת קורה ביום יום, בתחושות העמוקות שלכם, בתסכולים שלכם, בשמחה המתפרצת מאי שם, בתגובות שאינן ניתנות לשליטה, באמרות, בתפיסת חיים, ולבסוף בשכנוע בלתי פוסק של עצמכם שאתם כאן הכרחיים לעצמכם. ועם כל הקשיים שאתם עומדים בהם כאן יפה, למרות כל התסכולים שלכם שנובעים מכך שבאתם לכאן ממקומות גבוהים מאד. אך רק אתם, סגלתניים שכמותכם, מקבצי דעות, ואומרי אור שכמותכם, יכולים לבצע כאן את עבודת הקודש שלקחתם על עצמכם.

כדור הארץ נבחר להיות מנוף של דרגות ביקום. קובצו בו תרבויות שונות בכללותם. תרבויות חוצניות בשפתכם, משלל כוכבי הלכת שביקום. הם עברו כאן שנויים גנטיים ושנויים נשמתיים שונים ומשונים כדי לתאם את האנרגיות שלהם לכאן. התקשורת שלכם היא האחד והיא האור שעיניכם ברמתכם הפיזית אינו מסוגל לראות למרות שזוהי השאיפה שלכם. לכן איננו נראים לכם כדי שתשאפו למעלה לראות את האור הזה שהוא אתם בהתגלמותכם כאן, ובשליחותכם ממרומי על. ראו את עצמכם כחיוניים בכל רגע ורגע. גם ברגעים שאתם רואים כשפלים ביותר, כחסרי תכלית, כחסרי חשק לחיים. דווקא אלו הם הרגעים הגדולים שלכם כאשר אתם מתמודדים עם עצמכם.

בהרבה מן הפעמים, אינכם שוקלים את מעשיכם, כי אתם מכווננים מגבוהה. המעשים נשקלו ולו רק פעם אחת. כך קורה שאתם מקבלים הערות מן האנשים שסביבכם, על צורת התנהגותכם שנראית כבלתי אחראית, או כבלתי נתפסת הגיונית. הבינו שזוהי שעתכם הגדולה כי אתם מבצעים את עבודת הבורא. אינכם יכולים לראות זאת ברגע שזה קורה, אך נסו כמה רגעים לאחר מכן להתייחד עם עצמכם ולו רק לרגע מול הנשמה הגבוהה שלכם על מנת לקבל הסבר או הבהרה לגבי התחושות שלכם.

ואין זה משנה באם זה כתוצאה משלט ברחוב או מנביחתו של כלב, או ענן אשר ישים את תשומת לבכם אליו, או אדם אשר ילחש באוזניכם דבר מה. אפילו באם הוא איננו יכול להסביר הכול, הוא יכול לכוון את מחשבותיכם אל נקודת האור. אלו הם הדברים הקטנים והגדולים של החיים. ובכן נחזור לרגע אל מהות קיומכם כאן על האדמה.

אתם שליחים של הבורא אשר בחר בכם להיות נתיניו שעושים את מלאכת הקודש של איסוף אותם נשמות כאנשים אשר דורכים באנרגיה הישנה. בבוץ אשר מתבוסס בתוך חייהם. רבים המקרים אשר אתם מושכים אותם מן הבוץ והם חוזרים בחזרה אליו. כי שם נוח ומוכר. אך אל תחששו ואל תפסיקו את עבודתכם. אינכם אחראים לאנשים אחרים. התחייבתם לעזור להם אך לא תמיד ירצו הם את העזרה הזאת. הראו את עצמכם כפי שאתם, תתנו את הדוגמא האישית שלכם, ובכך מלאכתכם הושלמה. לאט לאט מתקבצים יותר אנשים ממקומות שונים. אנשים שלא האמינו חודש או אפילו יום לפני כן שכך יהיה. ואתם, גם אתם התעוררתם לאט לאט. מיום ליום התעוררו בכם עוד ועוד קליפות של רובד, אשר היו חייבים לעלות ולהשתקם.

בתמונת הרובד האינסופי שבו אתם מתקיימים, המוות כפי שאתם תופסים אותו אינו קיים. כאשר אתם צרים על אדם שעזב, ראו אותו כממשיך את דרכו, ואת דרכיכם יחדיו.

אנו האור והאור בלתי סופי ואיננו נגמר. מנקודת ייחוס הזמן שקבעתם כתקופת מצריים התחלתם להבדיל את האור מן החושך, את המר מן המתוק, את הקר מן החם, ואת הדקה מן השעה.

אתם מתאכסנים בתוך מה שבראתם לעצמכם. ולאט לאט מתפוררת האנרגיה הישנה, של הדעות הקדומות, של השטחיות ושל הדיכאון הבלתי פוסק, שיתמוגגו תוך כדי שתוף מלא עם אנרגיית הבורא שתהפוך כאן לדבר של מה בכך.

הדתות יתאחדו לאנרגיה אחת, לא יהיה צורך יותר בשפות וגם לא בשפת הידיים. התקשורת והרטט שלכם יעבירו את המידע בצורה שלמה וברורה. לאחר שתסירו את המחסומים ואת הפחדים שלכם, האגו שלכם שמקיים אתכם כיום, יאבד מכוחותיו ומייחוסו. הוא ייתלש מן האדמה כמו צמח אשר יבש ומפנה את מקומו לצמח מזן חדש שצומח באדמה המועשרת שיצר הצמח שנבל.

אתם בני האור אתם, וכך ראו את עצמכם. האנרגיה שמבססת אתכם כאן תוביל אתכם בשלב אחד קדימה אל הממד הרביעי שהוא רובד האמונה והתחושה היחיד שמחבר אתכם אל הבורא. לא תהפכו להיות כמחשבים שניתנים לשליטה או חסרי כל אופי ייחודי, אך הרצון שלכם להתבלט ימעד, ותעסקו כל אחד במלאכתו, כל אחד בעיסוקיו המקצועיים והמשפחתיים ביחד. תראו את עצמכם כאחד שלם, כיחידה שלא ניתנת להפרדה.

ולסיכום, כקבוצה ובמעגלים הנוספים שתיצרו סביבכם בעזרת ההדרכה הצמודה שלנו, תעסקו ברפוי, בשיחה עם תובנה, או שתלוו אדם מסוים בשיעור קשה שהוא לקח על עצמו.

האם ישנן שאלות עד כה ?

דיאנה: אנחנו חיים במרכז עולמי של טרור. האם אתם יכולים לספר לנו למה זה קורה דווקא כאן בישראל ? וכיצד ניתן להתגבר על הפחד שנובע מזה ?

אנו רואים אתכם כממוקדים ביותר בתחושתכם לצורך בביטחון, לשלום ולהבנה. ארץ ישראל בכללותה ובבסיסה היא מרכז אנרגטי עמוס בצבעים ובתדרים שונים. הרצון הנשמתי לשליטה באזור זה של שליטי העולם הערבי והמערבי, איננו מובן בתובנות הארציות וההגיוניות שלכם. הם חשים משיכה עזה לשליטה בצ'קרת העין השלישית של הכדור הזה, שנמצא כאן מתחת לרגלכם. אתם דורכים עליה ומתהלכים בה. הקנאות הנשמתית והרובד הנמוך שבסיסו בפחד ואגו, מוגברים כאן ומופצים אל כל העולם. הם הם שיוצרים את ההתנגדות לעליה המתמדת ולתובנות של התפתחות נשמתית אצל תושבי הארץ הזו.

אתם בחרתם להיות כאן נשמות אמיצות שכמותכם, ואין שכמותכם על גבי הפלנטה. אמנם חלקכם היו גם בצד השני ועברתם וחזרתם חלילה. אותם מוסלמים אשר חונכו מרגע היוולדם על דרך קידוש השם בדרך של הרג ורצח, רואים במעשים אלה כדבר מובן מאיליו. וכן המעשים שאתם עושים כאן נראים להם כבזויים ברובד הנמוך. אך ברובד הגבוהה רוצים הם להשתלט כאן ולא רק הם. עיני כל העולם מופנים לכאן ולא רק בגלל המינראלים אשר אתם מכנים כדלק לרכבים שמסיעים אתכם. אלו הם רק תירוצים למשיכה גבוהה יותר.

אך המאבק שלכם איננו ממוקד ואיננו אחיד. אתם פזורים וקרועים בתוככם ומכאן נובע גם הקושי להגן על עצמכם.
אך למרות זאת, העבודה אשר אתם עושים כל אחד בעצמו, מפזרת גלים של אנרגיית תובנות ומחשבות. קורסים של התפתחות רוחנית, פסטיבלים, הופעות, הצגות, תמונות, מראות, ריחות, צלילים. כל אלו מדגדגים ומעירים את נשמתכם.

תחושות הפחד שלכם לא יעברו במהרה, אבל אתם חזקים מנשוא. תבינו ותחושו את העוצמת האור שאתם ניזונים ממנה, ותהפכו אותה להגיונית ומציאותית יותר בעזרת תהליך של התפתחות איטית שתבסס. לאט לאט תבשילו בתוככם, כדי להבין את מי שאתם באמת. ותוכלו לסגל לעצמכם ייחוס אנרגטי שיוביל אתכם יחדיו למעלה. ובכך התהליך הזה יצמח בהדרגה אל הארצות השכנות ולעולם כולו.

יאיר : האם מותר לציין במונחים של זמן שלנו מתי זה יקרה, והפחד יעלם ונוכל להתחבר אל האור עליו דברת ?

הרגעים האלו כפי שאתה ציינת, רגעים, מתרחשים בתוך כל אחד ואחד ממכם. תוך כדי רגעים קטנים של הבנה, של תחושה, ושל חיוך אשר עולה לכם על הפנים כאשר אתם מבינים דבר מה. כאשר אתם תופסים את הייחוס הקיומי שלכם אשר גורם לכם להסתכל ולחייך ולהבין. הנה אני כאן שווה, עובד, עושה ורואה את עצמי כאור. ולאט לאט הרגעים האלה כטפטוף קל, יהפכו לממטרים קלים ולאחר מכן לגשם עמיד ויציב. וגם אז עדיין הגשם הזה, יהיה בעל אופי משתנה, עם רוחות קלות או חזקות אשר ייסעו אותו מערבה ומזרחה.

לאט לאט בתוך כל אחד ואחד, הרגעים האלה יהפכו בשבילו כהרגל. אותם התחושות הישנות אשר זכורות להם מן העבר ייעלמו בהדרגה ויפנו את מקומם לתובנות חדשות שלא יאפשרו לכם לחזור עוד לאנרגיה הישנה, אפילו באם תחפצו בכך.

איתן : מהו הכוח שמוביל את הפונדמנטליזם האיסלמי ובאיזו מידה ניתן לגשת אליו בכוחותינו ולרסן אותו ?

כוחות הצבא, הממשלה כל הגופים השונים הם רק דרך אחת לטפול אך אין הם הדרך היחידה. הדרך ההבנתית, ההגיונית, שמבוססת על חוקים, הבנות ומסקנות וחוזר חלילה. זוהי הדרך, זהו הגשר אל אותן התרבויות. אך השינוי שיעשה בתוככם, יגרום לכך שיעלו לכנסת שלכם בעיר בקודש ירושלים, אנשים בעלי התפתחות רוחנית גבוהה יותר. אנשים בעלי תובנות, יכולת של גישור, והבנת הקשר בין הרוח ולבין החומר.

אתם בחשיבה שלכם תוכלו לשלוח לכל אחד מן היושבים שם את האור שבתוככם ובכך לחזק אותם לתובנות האור, לדרך הרטט ולהבנת ישותו של גאיה. היא זו שמנווטת אתכם בעזרת המדריכים הרוחניים שלכם, אל תוך נבכי הנשמות אשר רואות עצמן כמייצגות את דת האיסלם. אלו הן הנשמות שאתם בחרתם לעצמכם כדי לעמוד מולכם להתחזק ולהתרומם.

עד כמה שזה נשמע קשה להבנה ולתפיסה, אלו אינן הכוחות אשר ימוטטו אתכם בשום אופן. אל תחששו מכך, אך גם אל תזלזלו. אך למרות שהכוח הזה איננו יכול לשאוב אתכם, מלאו את הבור השחור הזה באנרגיות שלכם. כאשר אתם שומעים ורואים ישות בכירה שמדברת בתקשורת שלכם, והתחושות שלכם זה לפרוץ אל תוך המכשיר ולעשות איזה שנוי, זוהי ההזדמנות שלכם להתאפק ולעטוף אותו בגלים של אור. גם אם אינכם מסכימים להבנותיו, תחושותיו ודעותיו של האיש. הם נבחרו על ידכם כנבחרי צבור ולכן חזקו את ידיהם בדרך של אור. שילחו אליו את תובנת תקשורת של האחד, כאמצעי של הבנה וחבור בין כל רובדי היקום. עצם המחשבה שלכם, ההתכוונות שלכם, שיטות הרפוי שלכם ושליחת האנרגיה, תואיל רבות לתהליך המדיני, הפיזי והרוחני של כולנו.

איתן : מי מבין אלו שהם בזירה הישראלית יכולים להוביל את הצבור בדרך האור ?

אין מנהיג אחד כזה, זוהי אנרגיה שמורכבת משלל צבעים ורבדים. המנהיג של עמכם כיום, ממרכז וממגנט אליו את האש. הוא בכוחותיו אשר תבונותיו ייקחו אותו להנהגת ארץ ישראל בתקופה הזו, וגם בתקופות אחרות מנהיגים אחרים. כל אחד ייתן מתבונותיו ומיכולותיו. גם אם אינכם מסכימים במאת האחוזים עם המנהיג. זכרו זוהי בחירת הצבור, זוהי בחירת הנשמה שלכם. גם אם לפעמים נראה לכם שנעשו גם מעשים שליליים. נעשו וזוהי כבר עובדה קיימת. חזקו אותם, את אותם מנהיגים ולא משנה באיזה צד אתם והם, אנחנו באותה סירה אנרגטית אשר שטה לה ביקום האינסופי, ונמצא בשאיפה מתמדת לשלמות ולהרמוניה.

זכרו אתם חלק ממערכת בלתי נדלית ובלתי נתפסת להבנה, כאשר כל מחשבה, תזוזה, תחושה, מעשה – משפיע על אין סוף רבדים בתהליך שאינו ניתן לעצירה. שקלו בהתאם את מעשיכם אך אם זאת על תוסיפו לעצמכם כובד שיפוט עצמי מיותר, למרות שלפעמים עליכם גם להתמודד אתו.

מאיר : מהי אותה בחירה שנבחרנו לעשות בתור העם הנבחר ?

אינכם עם נבחר. אתם כעם, הנכם אוסף של נשמות שבחרתם להיות המאגדים של האנרגיה הסגולה. אנרגיית התובנה והעיבוד. אתם מובילים ברמותיכם השונות את האנרגיה של כדור הארץ. אתם שונים אך אינכם חשובים יותר מנשמות אחרות.

על כתפיכם מונחות לוחות הברית אשר ניתנו בהר סיני. ואותו הר סיני מתקיים גם עכשיו וימשיך גם להתקיים גם הלאה ברבדים הגבוהים שאתם יוצרים תוך כדי ההתכוונות שלכם לשרת את האור.

יאיר : האם הידע שעבר אלינו באמצעות חמשת חומשי תורה הוא ידע אמיתי ומלא ?

אנו נתייחס לנושא הזה במפגשים הבאים. אך לא נשאיר אותך סקרן יתר על המידה וניתן את תשובתנו לפחות חלקית.

התובנות והמידע אשר נמסר לבני אדם, נמסר לבני אדם, בשר ודם. אינכם נקיים במאת האחוזים ולכן המידע אשר עובר אליכם לא נכתב במאת האחוזים בצורה מלאה. מידע זה עבר שנויים שונים ומשונים, עליכם לשנות, למסד ולאחד את התובנות ואת רשויות הדת. לדת אחת, אמונת האור, לקראת התחברות טוטאלית אל הנשמה, לכדי סנכרון מלא ביניכם ולבורא.

איתן : האם עלינו לאחד את כל הדתות בדרך של דת חדשה שתלמדו אותנו ?

כמו שכבר אמרנו, לא תהיה דת חדשה. השתמשנו במילה הזו רק לצורך המחשה, כיצד כוח האמונה שנשען על דת, מעביר לכלל הצבור חוקים נוקשים ולא תמיד ברורים.

החבור שלכם עם המדריכים הרוחניים כהתחלה, עם ישויות ההכוונה הגבוהות, והשיחות עם יוצריכם - יהוו את החבור, הבנה, והתובנות שכל אחד ואחד יתחבר דרכו אל האנרגיה הדרושה לו, ולא יזדקק עוד לחוקים מוגדרים ובעלי קושי להבנה.

בצורה הזאת, תהיו תחת ההדרכה הגבוהה שלכם, וכל אחד ואחד יפרה את השני.

השנוי בתוככם, מבעבע בשנים האחרונות ועוד יתחזק במהלך חמש השנים הקרובות.

אנו קבוצת ישויות התשעה, מועצת העל, ושליחו של הבורא הראשוני, מודים לכם על התכנסותכם ועל ההקשבה. תודה וניפגש בפעם הבאה.

ולמחרת...

הרמתי טלפון אל חגי. ושוב תפסתי שיחה עם שניהם, הוא ודורון. ואז נזכרתי לפתע במילות הסיום של התקשור שהוא העביר. שים לב חגי את מי תקשרת, הגיע הזמן סוף סוף שתדע כבר מי אתה ...